Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 1., péntek 18:03

gg max, jövőre ilyenkor majd tali. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 1., péntek 13:19

WEC idomero fel ora mulva a qatari 1812 km-es futamra

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2024. március 1., péntek 10:58

Donát írta:
Tjacks írta: Szujó Zoli is azt mondja hogy a 2024-es idény már lefutott, izgalmakkal teli évre számíthatunk (ismét).
Mindenki, az egész szakma ezt mondja, sőt sokan 2025-re is egyöntetűen. Én arra lennék kíváncsi, hogy ez mindenkinek saját véleménye, vagy pár véleményvezér elkezdte, és mindenki megy utána. Mert értem én a felszínes indokokat, de annyira mély sport ez, hogy kétlem, hogy az emberek 80%-ának akkora rálátása lenne, akármekkora rajongó is.

Na mind1, én megnézem a szezont, egyrészt élvezem a Verstappen dominanciát, másrészt a kerék is kerek, bem csak a labda. :mrgreen:

Remélem idén Russel, jövőre Leclerc lenyomja Hamiltont! :kalapos:
Russellben egyre kevésbé látom ezt.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 1., péntek 10:19

Tjacks írta: Szujó Zoli is azt mondja hogy a 2024-es idény már lefutott, izgalmakkal teli évre számíthatunk (ismét).
Mindenki, az egész szakma ezt mondja, sőt sokan 2025-re is egyöntetűen. Én arra lennék kíváncsi, hogy ez mindenkinek saját véleménye, vagy pár véleményvezér elkezdte, és mindenki megy utána. Mert értem én a felszínes indokokat, de annyira mély sport ez, hogy kétlem, hogy az emberek 80%-ának akkora rálátása lenne, akármekkora rajongó is.

Na mind1, én megnézem a szezont, egyrészt élvezem a Verstappen dominanciát, másrészt a kerék is kerek, bem csak a labda. :mrgreen:

Remélem idén Russel, jövőre Leclerc lenyomja Hamiltont! :kalapos:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 1., péntek 8:42

Szujó Zoli is azt mondja hogy a 2024-es idény már lefutott, izgalmakkal teli évre számíthatunk (ismét).

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 1., péntek 7:44

pentek
- 13:25 3. szabadedzes
- 16:30 idomero
szombat
- 15:30 futam

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 29., csütörtök 19:35

A vége felé belepillantottam a második edzésbe,és kiraktak egy feliritaot Hamilton és Verstappen neve mellé.Hamilton 1.37.1 Verstappen 1.36.6 Gondolom ez a versenyszimuláció eredménye.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 29., csütörtök 19:21

wZoLee7 írta: Én még mindig tartom, hogy ez az egész egy belső munka eredménye és bukása. Valaki nagyon félre akarta tenni Hornert és most, hogy nem sikerült inkább szivárogtatnak. Én a helyében azonnal rárepülnék a dologra és mennék utána, hogy ez kinek a műve (ha csak nem tudják már most is). Elképzelni nem tudom, hogy sikeres évek után és valszeg előtt is kinek lehet ez az érdeke
Az mondjuk eddig se volt titok, hogy Hornert a thaifoldi tulajok tamogatjak az 51%-ukkal, mig az osztrakok Mark Mateschitz-el az elen ellene vannak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 29., csütörtök 18:53

Én még mindig tartom, hogy ez az egész egy belső munka eredménye és bukása. Valaki nagyon félre akarta tenni Hornert és most, hogy nem sikerült inkább szivárogtatnak. Én a helyében azonnal rárepülnék a dologra és mennék utána, hogy ez kinek a műve (ha csak nem tudják már most is). Elképzelni nem tudom, hogy sikeres évek után és valszeg előtt is kinek lehet ez az érdeke

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 29., csütörtök 18:42

Zsenialis, de csipi a pisi egyeseket. Wolff is mar ugatott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 29., csütörtök 18:29

Mészáros Sándor (formula.hu)
Admin
Terjeng egy hír, amely szerint ismeretlen küldő kiadta a Horner-ügy dokumentumait. Így történt, mi is megkaptuk a csomagot. Ami biztos: egyetlen „dolog” lehetne terhelő, de az egyáltalán nem bizonyítható, hogy nem hamis. A beszélgetésekről készült screenshotokról a formulás kollégákkal és itt, a helyszínen tartózkodó kollégákkal együtt úgy gondoljuk, hogy az édeskevés. Azzal nem lehet sarokba szorítani senkit. Egyelőre ennyit tudunk közölni a 79 fájlt tartalmazó mappa tartalmáról.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2024. február 29., csütörtök 18:21

Igazatok van, engem csak az bizonytalanított el, hogy ugye egyedül a második edzésen hasonlóak a körülmények, mint az időmérőn és a futamon, szóval messze ez a legreprezentatívabb ezena hétvégén a 3 közül. Ezzel együtt benne lehet, hogy a Red Bull még bőven tekerhet a motoron. Viszont annak örülök, hogy az Aston úgy tűnik ott van az első kupacban valahol.

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. február 29., csütörtök 18:11

alexoxladjackoxi írta: Remélem ez a Merci 1-2 csak pünkösdi királyság. Valahogy megvagyok az elmúlt években Hamilton győzelmek nélkül is.
hányszor volt az 14-20 közt, hogy a merci egész hétvégén sehol nem volt, aztán q3-ra feltekerték a motort?

sima max win, amilyen állat kinéz a 24/24 is, titkon remélem, hogy fernando be tud húzni egyet.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. február 29., csütörtök 18:07

alexoxladjackoxi írta: Remélem ez a Merci 1-2 csak pünkösdi királyság. Valahogy megvagyok az elmúlt években Hamilton győzelmek nélkül is.
Forma 1-ben a szabadedzésből még annyira sem lehet következtetni, mint fociban egy nyári felkészülési meccsből, nem?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2024. február 29., csütörtök 17:22

Remélem ez a Merci 1-2 csak pünkösdi királyság. Valahogy megvagyok az elmúlt években Hamilton győzelmek nélkül is.

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 29., csütörtök 13:10

babaking írta:
weah írta:
Hagyjuk már ezeket a szarsagokat.A csinos női alkalmazottak 90 százaléka nem az eszéért van ott hanem egész masért.Most történt valami ami nem a megszokott módon (nem lett kipolirozva a cerka)fejeződött be és ennyi.
Nem tudom, hogy ez most a redbullra vontakozott, vagy a általánosságban a cégekre. Ha előbbi akkor nem tudok róla nyilatkozni, ha utóbbi akkor nem tudom milyen helyen dolgozol, de nálunk nem ez a helyzet.
Olyan helyen ahol a női alkalmazottak(kb20%)80%-nak volt szexuális kapcsolata a felettesükkel és nem szerelemből sz****tják taknyosra magukat maradjunk annyiban.A másik 20%-ról nem tudok nyilatkozni,mivel még nem derült ki.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 29., csütörtök 12:20

en ertem mit mond az öreg george, en is nem egyszer voltam ful- es szemtanuja, sot magan az interjuztatason is reszt vettem, ami elott mondta a kollega, hogy inkabb a fullosabb luvnyakat hivjuk be eloszor, megiscsak jobb mindenki napja, ha szep dolgokat kell nezegetni az irodaban es nem valami formedvennyel kenytelen az ember kommunikalni.
szoval igenis letezik, a szep embereknek igenis elonyuk van, leszarva teljesen, hogy milyen PC policy meg iranymutatas meg fasztudjami, a vegen attol meg mindenki ember, no es ferfi. ezt meg semmilyen aberralt, retardalt, woke vagy csak szimplan seggnyalo szabalyzat nem irja felul, ez kodolva van, biologia.

a csinos noknek meg talan meg nehezebb is a dolguk amugy, de van az a szint, hogy csinos, okos es sikeres, azon a szinten mar gecire senkit nem erdekel, hogy ki mennyire baszna meg, mert tekintelyt es tiszteletet parancsol. szoval lehet ugy is, hogy onerobol megdolgozik erte valaki es kivivja akar az irodaban, akar az uzleti eletben.

de most az ilyen formaeggyes csapatoknal, a masszorcsaj vagy aki a kulacsot meg a noteszt tartja a rajt elott, pl egy aszisztens, szoval na....... nem hinnem hogy phd-k lapulnak a zsebben..
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. február 29., csütörtök 11:59

weah írta:
Hagyjuk már ezeket a szarsagokat.A csinos női alkalmazottak 90 százaléka nem az eszéért van ott hanem egész masért.Most történt valami ami nem a megszokott módon (nem lett kipolirozva a cerka)fejeződött be és ennyi.
Nem tudom, hogy ez most a redbullra vontakozott, vagy a általánosságban a cégekre. Ha előbbi akkor nem tudok róla nyilatkozni, ha utóbbi akkor nem tudom milyen helyen dolgozol, de nálunk nem ez a helyzet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 29., csütörtök 10:24

KAG írta:
h3x0r írta:
Kivancsi vagyok, hogy kiderul-e valaha, mi is volt a konkred vad. Marmint, hogy mit jelent a "helytelen viselkedés". Megdicserte a no hajat? Egy vita soran paraszt modjara elkuldte a kurva anyjaba? Vagy ami rosszabb, a konyhaba mosogatni? :mrgreen: Vagy valoban ramozdult szoban? Tortent fizikai kontaktus? stb.
Dickpic
Hagyjuk már ezeket a szarsagokat.A csinos női alkalmazottak 90 százaléka nem az eszéért van ott hanem egész masért.Most történt valami ami nem a megszokott módon (nem lett kipolirozva a cerka)fejeződött be és ennyi.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. február 28., szerda 22:29

h3x0r írta:
Remy írta:Horner felmentve.
Kivancsi vagyok, hogy kiderul-e valaha, mi is volt a konkred vad. Marmint, hogy mit jelent a "helytelen viselkedés". Megdicserte a no hajat? Egy vita soran paraszt modjara elkuldte a kurva anyjaba? Vagy ami rosszabb, a konyhaba mosogatni? :mrgreen: Vagy valoban ramozdult szoban? Tortent fizikai kontaktus? stb.
Dickpic
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég