Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. július 1., péntek 12:48

Remy írta: Egyre jobban erőlteti a szarjait, annál nagyobb ellenállás lesz, ha tetszik, ha nem.
Ez ismerős ebből a topicból. :mrgreen:



No offense, poén. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 1., péntek 12:43

saját magát sem fogadja el, ez a nagy probléma.
olyan kis csunnya 150 centis, ráadásul néger lennék, nekem is minden bajom lenne :lol: :mrgreen:
forza Ferrari, ideje lenne nyerni a hétvégén.
jha az garantált zéró pont, valami megin lesz :lol:
kicsit olyan erzesem van amugy, mint a schumák elotti ferraris idoszak volt, a v12-es ferka (all time leggyönyörűbb versenyautó hang) még alesivel, ott is a legszebb autó volt, de folyt az olaj mindenfelé belőle, a szerszámok lebaszva összehányva hevertek a pitben kosz es piszok mindenütt..
Amikor már nem lesz, talán többet fog a média is a versennyel foglalkozni. :agree:
egy jó délceg fehér legény jöhetne mondjuk maxi meg lecli mellé csatába :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 1., péntek 12:42

Ugyanolyan, mint akik ellen küzd, csak ugye fordított esetben nem szabad arról beszélni.

Ezért mondom, hogy örömünnep lesz, mikor eltakarodik végre, mert egy toxikus személy az F1ben. A tudását senki nem vitatja, de hogy ennyire káros legyen valaki, az is elképesztő.

Amikor már nem lesz, talán többet fog a média is a versennyel foglalkozni. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2022. július 1., péntek 12:34

és azzal pont ugyanolyan lesz mint akik őt bántották.
saját magát sem fogadja el, ez a nagy probléma.
egy Mané, Eto’o vagy Drogba tud úgy segíteni a feketéknek hogy abból nem lesz címlapsztori.
de mindegy is ez, micsoda véletlen hogy pont a Brit nagydíj előtt került elő ez a felvétel. ha nem utálnám ennyire a modern “újságírást” zseniálisnak tartanám ezt a húzást.
forza Ferrari, ideje lenne nyerni a hétvégén.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. július 1., péntek 12:25

Tökéletesen egyetértek Hexorral. Valahogy mindig szeret az áldozat szerepébe kerülni. Ezt talán a kedvelői is elismerik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 1., péntek 12:21

babaking írta:
h3x0r írta:
VB cimeitol megfosztani, mindenhonnan kitiltani es oruljon, ha csak 1 ev letoltendo bortonre itelik.
Ennyire Hamiliton sem hülye. Nem hiszem, hogy büntetni akar, hanem fejlődést és megoldást a problémára. A cancel culture csak azt éri el, hogy mindenki privátban lesz rasszista meg homofób meg náci.
Nem hulye, hanem bosszuszomjas. Valoszinuleg elete folyamat sok, valoban rasszista beszolast kapott, de vegre egyszer nem csak annyit tud tenni, hogy bannol valakit az instajarol, hanem tudja ot milliok szeme lattara buntetni, kitiltani, elhallgattatni! Pedig barmikor mondhatta volna, hogy szeretne leulni vele 5-10 percre beszelgetni, ahol elmagyarazza neki, hogy amit tett, az miert rossz, miert bantja ot es masokat. Lehetett volna nagyvonalu, amit rengetegen ertekeltek volna, de ismerjuk jol, hogy o ennel sokkal kicsinyesebb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 1., péntek 12:14

babaking írta: Ennyire Hamiliton sem hülye. Nem hiszem, hogy büntetni akar, hanem fejlődést és megoldást a problémára. A cancel culture csak azt éri el, hogy mindenki privátban lesz rasszista meg homofób meg náci.
Fejlődést? Nem akar büntetni?

Akkor miért nem fordult meg a kis fejében az, hogy esetleg Piquet semmi rosszat nem akart mondani?

Egyre jobban erőlteti a szarjait, annál nagyobb ellenállás lesz, ha tetszik, ha nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 1., péntek 12:07

szerintem minden rasszistát fejbe kell lőni.

oh wait :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. július 1., péntek 12:05

h3x0r írta:
babaking írta:


De a real action itt mi lenne?
VB cimeitol megfosztani, mindenhonnan kitiltani es oruljon, ha csak 1 ev letoltendo bortonre itelik.
Ennyire Hamiliton sem hülye. Nem hiszem, hogy büntetni akar, hanem fejlődést és megoldást a problémára. A cancel culture csak azt éri el, hogy mindenki privátban lesz rasszista meg homofób meg náci.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 1., péntek 11:58

babaking írta:
"You've got to imagine that everyone's PR agency have a script ready for something like that, crisis management. It's not enough. Now it's about actual real action."

De a real action itt mi lenne?
VB cimeitol megfosztani, mindenhonnan kitiltani es oruljon, ha csak 1 ev letoltendo bortonre itelik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 1., péntek 11:53

pont hogy a nyuggerekre gondolt, ugyanugy belecsusztal, hogy nem tudod a nyelvet, mint az egesz media a negerezessel :lol:

betiltani, kirugni, bezárni, elfoldelni mindet!!!!!!!!!!!! :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2022. július 1., péntek 11:50

BLaZE írta: Lewis Hamilton on Nelson Piquet slur: We need to stop giving old F1 voices a platform

Ha ott lenne még Lauda akkor is ezt mondaná? Nekem már ez tényleg sok. Túl van fújva. Szerencsétlent meg örökre eltűntették. A vb címeit nem akarják elvenni esetleg?
Mondjuk a cim nem tesz igazsagot, Hamilton az old voicessal nem az idosebb F1 legendakra gondol, hanem a regi beszedmintakra.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. július 1., péntek 11:48

Ez a része pont ugyanúgy túl lesz fújva mint a másik oldal. Abban igaza van, hogy a sport más irányba megy mint régen, mint ahogy a világ is más irányba megy. Ez sajnos generációs szakadékot okoz ami nem csak a Forma1-ben érhető tetten. Az én nagyszüleim is nagyon sok dologról másképp gondolkodnak, és az ö generációjuk sok mindent nem a mai PC világnak megfelelően tesz és gondol. Ezt kezelni kell - nem feltétlen tiltással, mert az nagyon rossz érzés amikor úgy érzed, hogy nem csak, hogy nem érted az új világot, de még aktívan ki is zárnak belőle, pedig te szenvedtél és egy életen át dolgoztál azért, hogy ez a mai világ kialakulhasson.

De az is igaz, hogy ezek a vélemények, hogy nő nem vezethet forma1-es autót (vagy céget, vagy egy férfi nem lehet stay at home dad) ezeket a korunk meghaladta, és ezek a vélemények nem relevánsak. Nem véletlenül kerülnek az előző éra sztárjai kereszttűzbe a kijelentéseikkel. Most Pique, meg Ecclestone, de más területen is megfigyelhető.

Nehéz dolog ez, mert tiltani nem szabad, a vélemény szabadsága mindenkit megillet, de sokszor nem tesznek hozzá érdemben semmit.

A szomorú, hogy sokan ezt tudják is, és ahelyett hogy a változásra törekednének, inkább felkészülnek arra, hogy majd úgyis sértő dolgokat mondanak:
"You've got to imagine that everyone's PR agency have a script ready for something like that, crisis management. It's not enough. Now it's about actual real action."

De a real action itt mi lenne? Nem tudod akarattal megváltoztatni valakinek a gondolkodását, aki 60 évig úgy élt. Ugyan ez a hozzáállás a melegekhez pl. A Pride senkit nem fog elfogadóbbá tenni csak polarizál. És ha valaki 60 évig úgy élt, hogy a melegség nem természetes, azt nem fogod tudni észérvekkel sem átbillenteni - max odáig, hogy "rendben, csak ne elöttem csinálja hanem otthon zárt ajtók mögött". Ahhoz, hogy ez változzon másképp kellett volna szocializálódni- és az idösebb generációnál erre nincs lehetöség már.

Az én generációm másképp szocializálódott. Volt egy rakás etnikumu szaktársam egyetemen, és minden fajta szexuális irányultságú is. Aztán rájössz, hogy pont egyformák vagyunk abban a tekintetben, hogy minden csoportban van paraszt és normális. Bünözö és törvénytisztelö polgár. És ezek az elöítéletek szép lassan leomlanak. De a nagyszüleimnél, akik soha nem beszéltek 2 mondatot szinesbörüvel (és a nyaralás alatti utcaárus nem számít ide, mert az a társadalmi státusza miatt pont, hogy erösíti a sztereotípiát) ezek az előítéletek meg fognak maradni.


ps. megint off lett, mert bár Hamiltonnal indult, egy generációs szakadékról való értekezés lett belöle. Ha baj, nyugodtan vigyétek át az offba.

szerk. senkit nem akarok itt leöregezni - a generációk nagyon gyorsan váltják egymást. Öcsém évvel fiatalabb mint én - sokszor mintha már ö is más világban élne, egyszerüen annyira felgyorsult a változás.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 1., péntek 10:50

Ez mar nagyon sok tole. Igy lesz kontraproduktiv amiert "harcol".
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2022. július 1., péntek 10:07

Lewis Hamilton on Nelson Piquet slur: We need to stop giving old F1 voices a platform

Ha ott lenne még Lauda akkor is ezt mondaná? Nekem már ez tényleg sok. Túl van fújva. Szerencsétlent meg örökre eltűntették. A vb címeit nem akarják elvenni esetleg?
halálomig madridista leszek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 1., péntek 0:12

Ricc kiütötte Norrist. :D :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. június 30., csütörtök 14:39

Ez a veglet is abszolut erthetetlen szamomra, marmint, amit a csapat mond, hogy mindenki megerdemli a bocsanatot es a 2. eselyt az igaz, de hogy ezert vki csalodott legyen.. Agyam eldobom. Csinalt vmit, megbanta, de hogy van olyan ember, aki szerint ezert mar mondjuk nem is erdemel bocsanatot, vagy uj eselyt vagy barmit, a pofam leszakad. De latom az f2-nel is pont annyira eszes emberek vannak beszelo pozicioban, mint mas szovetsegnel.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 30., csütörtök 11:00

https://f1vilag.hu/hirek/megtarthatja-u ... csalodott/
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 29., szerda 20:02

csababarca írta:
Süti írta: Nem azért, de fekete barátaink minden második zenéjükben n*ggáznak. Nem igazán értem...
Nem is fogjuk megérteni.
Én 7 évet melóztam amcsiban, konyhán csak feketékkel.
Egymás felé röpködött a niggázás keményen, de én nem próbáltam ki, valószínűleg akkor már nem írnék ide.

Egy karbantartó srác benyomott egy ilyet fehérként, felrakta az asztalra a fekete manager pikk pakk, másnap már inkább nem jött dolgozni.
Én éltem közöttük, dolgoztam velük, mai napig tartjuk a kapcsolatot.
Kosaraztam feketékkel harlemben, semmi bajom nem lett.
De vannak betartandó szabályok, amit jobb észben tartani.

Ez az f1es Piquet vs Hamilton sztori viszont nem ez a kategória nálam, ez megint egy lufi igazából, lehet fújni jó nagyra, hergelni és megosztani az embereket megint.
Cigány cigányokat, nem gond. Fehér embernel már problemas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. június 29., szerda 19:59

Süti írta: Nem azért, de fekete barátaink minden második zenéjükben n*ggáznak. Nem igazán értem...
Nem is fogjuk megérteni.
Én 7 évet melóztam amcsiban, konyhán csak feketékkel.
Egymás felé röpködött a niggázás keményen, de én nem próbáltam ki, valószínűleg akkor már nem írnék ide.

Egy karbantartó srác benyomott egy ilyet fehérként, felrakta az asztalra a fekete manager pikk pakk, másnap már inkább nem jött dolgozni.
Én éltem közöttük, dolgoztam velük, mai napig tartjuk a kapcsolatot.
Kosaraztam feketékkel harlemben, semmi bajom nem lett.
De vannak betartandó szabályok, amit jobb észben tartani.

Ez az f1es Piquet vs Hamilton sztori viszont nem ez a kategória nálam, ez megint egy lufi igazából, lehet fújni jó nagyra, hergelni és megosztani az embereket megint.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég