Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 17., vasárnap 20:11

h3x0r írta: A terv az volt, hogy Leclerc es Norris feltartjak a Merciket pont annyira, hogy Sainz behuzza. A terv bejott.
De leclerc hogy jatszon hatvedet 30korrel oregebb gumikon? Vagy mire utolertek lehet volt mar 35 is, sima kikerules volt fel koron belul mindket merci megelozte mintha egy biciklivel lett volna.
Nem szeretem hamiltont, de ha ma o van russell helyeben, szerintem levadaszta volna a vegen norrist utana meg formalitas lett volna mar sainz akinek nem volt drse.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 17., vasárnap 20:01

h3x0r írta:
wZoLee7 írta: Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot
Miert ferrariztak volna el a futamot? A terv az volt, hogy Leclerc es Norris feltartjak a Merciket pont annyira, hogy Sainz behuzza. A terv bejott.

Ha Leclerc bejon a VSC alatt, a ket Merci moge kerult volna. Viszont Sainznak egy hatveddel kevesebb. Legjobb esetben is Sainz, Russel, Hamilton, Leclerc, Norris sorrend lett volna. Ezzel azert olyan sokat nem nyernek.

Szerintem jol dontottek.
Annyival kiegeszitenem, hogy miutan Hamilton is megelozte, volt 21 masodperc elonye Gaslyval szemben. Ott szerintem ki kellett volna hozni.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:47

Remy írta: Attól, hogy számon van tartva maga a puszta tény, hogy hány győzelme van...
Attól, hogy kényszeresen számon tartom hány győzelme van, mintha egy f1 fórumon lennék...

Így helyes. Szívesen! :D :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:39

wZoLee7 írta: Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot
Miert ferrariztak volna el a futamot? A terv az volt, hogy Leclerc es Norris feltartjak a Merciket pont annyira, hogy Sainz behuzza. A terv bejott.

Ha Leclerc bejon a VSC alatt, a ket Merci moge kerult volna. Viszont Sainznak egy hatveddel kevesebb. Legjobb esetben is Sainz, Russel, Hamilton, Leclerc, Norris sorrend lett volna. Ezzel azert olyan sokat nem nyernek.

Szerintem jol dontottek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:34

wZoLee7 írta:

Dehogy szarod le :lol: Leírod minden futam után, hogy nem érdekel, de azért csak beírod minden győzelem után, hogy mennyinél tart. Érdekel, nincs ezzel baj, de nem kell kamuzni.
Pedig elhiheted, hogy magas ívből szarom le, hogy 18 winnel nyer VB-t vagy 5-tel.

Számolni? Persze, már csak trollból is.

Másrészt meg a tényekkel nehéz vitatkozni. Ha nyer, nyer. Attól, hogy számon van tartva maga a puszta tény, hogy hány győzelme van, még nem változtat azon a dolgon, hogy végeredményben bármikor aláírnám azt, hogy kevesebb győzelem, és kiélezettebb harc legyen a címért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:21

Remy írta: Utolsó 10 kört leszámítva ugyanolyan szar volt a futam, mint bármelyik sima Max winnél. SC kellett itt is.

RB-t leszarom, ahogy azt is, hogy Max 15öt vagy 20at nyer egy szezonban.

De az, hogy szezon közben szabályt módosítunk az a legnagyobb hányinger.
Szerintem semmiben sem hasonlított egy sima RB winre egyik momentum sem. 5 pilóta volt közel az első helyhez, nem az volt, hogy valaki hatalmas különbséggel vezet. Oké, taktikából nem nyomták, de egyikük sem, nem csak Sainz.

Dehogy szarod le :lol: Leírod minden futam után, hogy nem érdekel, de azért csak beírod minden győzelem után, hogy mennyinél tart. Érdekel, nincs ezzel baj, de nem kell kamuzni.

Egyetértek. Utálom ezeket a szezon közben rájövünk valamire amire rájöhettünk volna előtte is szóval tiltsuk be, ki nem szarja le, hogy ha valaki mindent arra épített? Ugye annó a ferrari motorját is szezon közben ölték meg. Lényegében elveszik az F1 F1 mivoltát, de ezt a témát már milló+1x kiveséztük, a show a lényeg, meg a pénz, nem pedig a néző akit maga a tiszta sport vonz be és nem a kreált dolgok. Mondjuk pont itt sosem mentek jól, és fogadni is mernék rá, hogy nem gyengülnek semmit a továbbiakban, de akkor sem kellene össze-vissza módosítgatni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:12

Utolsó 10 kört leszámítva ugyanolyan szar volt a futam, mint bármelyik sima Max winnél. SC kellett itt is.

RB-t leszarom, ahogy azt is, hogy Max 15öt vagy 20at nyer egy szezonban.

De az, hogy szezon közben szabályt módosítunk az a legnagyobb hányinger.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. szeptember 17., vasárnap 19:09

https://twitter.com/FDataAnalysis/statu ... 5601647782

Amugy én erről a szabálymódosításról teljesen lemaradtam.

Reméljük sosem jönnek rá mi a megoldás.
Tetszett ez a mai futam :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 17., vasárnap 17:57

Én Lec-nél azt látom már rég óta, hogy gyors, de ha valami váratlan gebasz beüt, akkor teljesen kizökken.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. szeptember 17., vasárnap 17:00

Saiinzzz vègre bassza meg! :salute:

Leclerc szimpan nem motivalt. Nincs olyan auto alatta. Ma sem az ö hibaja volt.
Nem lesz vele gond ha vegre erzi hogy az auto mukodik alatta. Az hogy most elverte ketszer Sainz nem jelent semmit. Hosszabb tavon a monacoi a jobb.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:59

babaking írta: Én megértem, hogy hosszabbított. Jelenleg nem nagyok van olyan istálló ahol stabil vb esélyes autó lenne és szabad hely is van, második pilótának meg nem akarna elmenni sehova.

A Ferrari egy nagy múltú istálló, monden szempontból tökéletes. És előbb utóbb nekik is lesz újra egy értelmes autójuk és egy rendes csapatuk.


(Remélem :'()
Ha öreg Stroll komolyan gondolja a projektet, akkor adná magát, hogy keres egy másik értelmes pilótát Alonso mellé. A monacoi szempontjából megérhetné, már csak a környezetváltozás miatt is. Persze nem biztos, hogy velük nyerne, meg persze az öreget is le kéne ahhoz nyomi. Mondjuk én adom a kínlódását. :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:39

Én megértem, hogy hosszabbított. Jelenleg nem nagyok van olyan istálló ahol stabil vb esélyes autó lenne és szabad hely is van, második pilótának meg nem akarna elmenni sehova.

A Ferrari egy nagy múltú istálló, monden szempontból tökéletes. És előbb utóbb nekik is lesz újra egy értelmes autójuk és egy rendes csapatuk.


(Remélem :'()
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:28

babaking írta: Leclercben szerintem valami megtört, ami nem csoda. Már nem annyira őszinte az a mosoly
ne legyen igaz de szerintem Leclercet kinyírta a ferrari. legalább 1-2 évre amíg/ha összeszedi magát. semmi bizalom nincs se a csapat se a mérnöke felé. eddig simán jobb volt mint Sainz de annyi szarságot csinált a csapat amellett, hogy még szarok is, teljesen megreccsent. nagyon eligazolni se tud mert red bull foglalt, merci foglalt, mclaren foglalt, más meg nincs. vagy összejön a ferrari vagy megint egy vb kalibert temetnek el a pancserségükbe.

annyiból megvédeném ma a ferkát, hogy nem volt közepes gumi. elhasználták mindet csak használtak voltak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:23

babaking írta:
wZoLee7 írta: Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot, Russel meg továbbra is bizonyítja, semmi extra nincs benne.
Leclercben szerintem valami megtört, ami nem csoda. Már nem annyira őszinte az a mosoly
A részéről a hosszabbítást sem értem. Nem tudom meddig írt alá, de 25 éves, igazán eddig kb egyszer volt versenyben a vb címért, lehet, hogy beszéltek a mercivel és kaptak egy nemleges választ, akkor valamennyire érthető, bár én kétlem, hogy így volt. Én lennék a helyében, akkor már kopogtam volna náluk, hogy amikor Hamilton befejezi, jövök, addig meg ültessetek be valami kiscsapatba inkább. Leclerc top formájában simán verné Russel top formáját, a csaaptok között meg hatalmas a különbség. Sajnálom a srácot, mert lehet, hogy az olaszok megölnek még egy karriert. Meglátjuk...
Perezt már csak a rádiós bevágásai miatt érdemes megtartani, ahogy sír és követeli a pozíciókat az kész. Na meg a mexikoi piac, másra nem jó. Stroll dettó, szerintem apuka is hamarosan belátja, hogy ideje passzolni :lol:
Ricciardonek meg nem kell sietnie a felépüléssel, mert szerintem nem lesz hová visszajönnie.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:21

wZoLee7 írta: Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot, Russel meg továbbra is bizonyítja, semmi extra nincs benne.
Igen, nem jött ki Leclercnek az a double-stack miatti feltorlódás a mercinél. Aztán behívhatta volna a csapat őt is, amikor a merciket is hívták a vsc alatt, viszont ma nem volt sainz szintjén a monacoi önerőből sem.
Nagyon nem ment neki a keményeken és nem tudta úgy kezelni a gumikat, mint a spanyol. A végére kapott 20mp-t úgy, hogy Sainz nem is nyomta, végig szándékosan tartotta a mezőnyt, még majdnem Max is elment. Össze kell szednie magát, Sainz meg zseni volt ma. :salute:

szerk.: Ha meg megtört benne valami, akkor itt jön ki az, hogy fejben is elég erős-e ő a vb címhez vagy csak tehetségben vb kaliber.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2023. szeptember 17., vasárnap 16:23-kor.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:15

wZoLee7 írta: Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot, Russel meg továbbra is bizonyítja, semmi extra nincs benne.
Leclercben szerintem valami megtört, ami nem csoda. Már nem annyira őszinte az a mosoly
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:56

Ekéztem sokat Sainzot, de az a helyzet, hogy versenyek óta jobb mint Leclerc, ma pedig egyenesen zseniálisan csinált mindent. A monacoi esetén a ferrari megint elferrarizta ezt a futamot, Russel meg továbbra is bizonyítja, semmi extra nincs benne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:53

Ez mestermunka volt a spanyoltól. Óriási sakkjáték a végére. Persze kellett egy jó Lando is hátvédnek, de ezt most odarakta Sainz. :| :agree:

Lando szintén megérdemli a dicséretet. :agree:

RB jön az első SC-nél, lehet mentek volna ők is a futamgyőzelemért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:52

Russell megint bearazta Hamiltont, ugye? Vegre egy jo verseny.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bencze 2023. szeptember 17., vasárnap 15:54-kor.

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:51

Sainz :salute: :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég