Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. november 30., szerda 21:02

'Az írta:- belgiumban úgy lett dobogós hamilton hogy nagyjából hármat előzött összesen
Ezt nem értem. Ilyen alapon Rosberg meg úgy nyert, hogy egyet sem előzött. :lol:

Monacoban igazad van.

Poleból meg ugyanúgy verte el Hamilton is Nicot, mint fordítva, pl Hockenheim vagy itthon a Hungaroringen.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. november 30., szerda 21:01

Lewis Hamilton
2 perce ·
Facebook Mentions
·
We said we'd be champions back then, now we both are! Congratulations Nico, you did everything a champion needed to do. Well deserved
Romlott egy hamburger.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2016. november 30., szerda 20:40

azért az kemény, hogy mindenki mondja hogy rosberg milyen mázlista, mert csak a műszaki gondokon múlt, közben meg olyanokat felejtünk el hogy:

- belgiumban úgy lett dobogós hamilton hogy nagyjából hármat előzött összesen
-monacoban az rb ajándékozta neki oda a győzelmet
-szintén monaco, esélye se lett volna egyáltalán a győzelemre ha rosberg nem engedi el (de ő elengedte, mert ő ilyen)

hamilton ugyanúgy köszönheti magának a dolgokat, mint a műszaki hibáknak. csak pl. szuzuka vagy monza, ahol poleból verte meg nico, nem említve bakut ahol egy értelmes kört nem tudott összerakni, illetve szingapúrt.

vettel mondta jól, itt nem lehet érdemtelenül vb-t nyerni, ehhez a sporthoz hozzátartozik a szerencse és a balszerencse egyaránt.
ugyanúgy az autó velejárója a műszaki hiba, mint a gyorsaság.

az meg eléggé jellemző, hogy hamilton a győzelemkor odadobja a sapkát megalázóan, nico meg lenyilatkozza hogy minden idők egyik legjobbját sikerült legyőznie.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. november 30., szerda 20:10

Semmivel nem volt kiegyensúlyozatlanabb szezonja Hamiltonnak, volt két futam Baku és Szingapúr, ahol egyértelműen szenvedett, annyi Niconak is volt, sőt. Ez csak a műszaki gondokon múlott.

2014-ről meg annyit, hogy az Abu-Dhabi szezonzáróra Rosberg úgy jött, hogy már 17 pontos hátránya volt, csak azért lett volna esélye, mert duplapontokat osztottak akkor (idióta szabály volt ez is, jó hogy eltörölték). Műszaki hibája volt ez igaz és így elesett a lehetőségtől is, hogy nyerhessen, de már a műszaki hibája előtt is vert helyzetben volt, nem múlott azon neki már semmi.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 30., szerda 18:38

HA szerinted ez normális akkor kb 2-3 éve nézhetsz F1-et. Sajnálom, de amit írsz hatalmas nagy böszmeség
Kis kölyök korom (1996) óta nézek forma 1-et. Az a bajom, hogy azt írod hatalmas böszmeség idézve a hozzászólásom részét. Ez rendben van, de nem írod le, hogy miért? Így nem is lehet eszmét cserélni. Szerintem én elég jól le írtam érvekkel, hogy mi merre... ellenérved nem volt.
Azt nem mondtam, hogy szerintem ez normális. De csapatérdek létezik. Ezt Hamiltonnál komolyabb versenyzők is fogadták el amikor azt el kellett.
Az ezzel a baj, hogy egy épkézláb indoklás sem érkezett a csapattól. Ugyan azt a kamu hülyeséget tolják körbe körbe, a csapat és Rosberg is. Mindenki tudja miről van itt szó, kár tagadni
Nem értelek. Ezek szerint azt gondolod szándékosan szabotálták Hamilton kocsiját? Ez komoly?
Egyáltalán nem mindegy, hogy év közben amikor a csapat még versenyben van az konstruktőri vb címért az a legfontosabb, hogy megnyerjék a futamot. Ezt a pilóták is megértik és általában eleget is tesznek a kérésnek
Attól még ugyanúgy hátrányt szenvedett akkor Rosberg a VB-vel kapcsolatban. Lehet ha egy ideig feltartja akkor Hamilton poziciókat és egyben pontot veszít.

Az utasítás, hogy engedje el Rosberget egyenlő volt azzal, hogy a csapat kijelentette, ők Rosberget akarják vb-nek. És ez egész szezonban így volt, még a vak is látja. (nem arra gondolok, hogy szándékosan szabotálták Hamilton motorját)
Emiatt megértem, hogy Hamilton frusztrált, mert nem érezte a csapata támogatását, és talán nem is bánná annyira ha kirugnák. Kb 10 perc alatt ültetnék be a Redbullba szerintem.
Red bullba? Ki helyére? Riccardo Hamilton cserére gondolsz esetleg? Elég merész elképzelés ha igen. Én még egy Hamilton-Vettel párost is valószínűbbnek tartanék. Kimit már pár éve is lekoptatták így. Megtennék megint,
Ez a kijeletés még mindig zavar, lehet véleményed persze, de idén sem volt jobb, csak szerencsésebb, ez tény, nem vélemény. És nem kell azzal jönni, hogy mert Rosbergnek is voltak gondjai 14-15-ben, igen csak akkor ő korántsem volt lőtávolban Hamiltonhoz képest, nem azon múlott, hogy ő akkor nem ért fel a csúcsra
14-ben lőtávolban volt. És azon (is) múlott. De az tény, hogy Hamiltonnak a minimálisan kiegyensúlyozatlanabb versenyzése miatt valóban ezen múlott. Én emiatt mondtam azt, hogy szerintem jobb volt idén Rosberg. Kiegyensúlyozottság miatt. Hamilton idén is jobban vezetett. Mert jobban tud vezetni hosszabb etapokon egyértelműen. Ez van.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 13:18

Vigaszdíj: a csapatvezetők Hamilton választották az év versenyzőjének

Verstappen a 2. :coffee: B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 30., szerda 12:09

Kár is ezen lovagolni, Hamiltont lehet kedvelni vagy nem kedvelni, (engem hidegen hagy), de egy biztos:ő bajnok tipus, Rozi, (bocsánat :D ), Nico meg nem az.
Vannak ilyen pilóták akik megnyerték a bajnokságot mert éppen úgy álltak a csillagok, meg a legjobb gépekben ültek adott időben, mint pl Button, de abszolut nem világbajnok tipusok, csak jó pilóták.
Ugyan is a bajnok tipusok, mint pl Hamilton, Alonso, Verstappen, a régi Raikkönen, Schumacher vagy Senna, meg mernek/mertek húzni olyan dolgokat, hozzá tudnak tenni olyan pluszt, ami ahhoz kell hogy átlépjék a többi, hasonlóan felkészült pilótát. Mert ne tévedjünk, vezetni mindegyik nagyon tud.
Gondolok itt olyanra hogy mélyebben veszem a féktávot, ott ahol ez elvileg lehetetlen. Vagy ott előzök ahol addig senki nem tudott. Estb...
Rosberg egy szimplán jó versenyző, aki sose fogja feszegetni a határait, aki mindig marad sablon, elvégzi a dolgát kiválóan, aztán annyi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. november 30., szerda 11:56

Ladislao írta:kikapott mert idén Rosberg JOBB volt mint Hamilton még akkor is ha Hamilton a JOBB pilóta.
Ez a kijeletés még mindig zavar, lehet véleményed persze, de idén sem volt jobb, csak szerencsésebb, ez tény, nem vélemény. És nem kell azzal jönni, hogy mert Rosbergnek is voltak gondjai 14-15-ben, igen csak akkor ő korántsem volt lőtávolban Hamiltonhoz képest, nem azon múlott, hogy ő akkor nem ért fel a csúcsra, idén viszont Hamiltonnak ennyin múlott.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 30., szerda 11:47

A nyilatkozatok voltak a legjobbak a verseny után. Rosberg ugye fel volt háborodva azon amit Hamilton csinált, a merci szintén. Verstappen már 2 héttel ez előtt kijelentette, hogy Hamilton ezt fogja csinálni. Keke Rosberg azt mondta, ő még jobban lassított volna. Lauda először tette a hülyét, de amikor Coulthard mondta hogy nem vagyunk hülyék azért hozzátette, ők annak idején messzebbre is elmentek. Minden volt komolyabb versenyző úgy van ezzel, hogy kedves Hamilton, miért is nem lassítottál le jobban? Miért nem álltál meg? Ott már mind1 volt, simán megtehette volna, legfeljebb megbüntetik :D Nagyban közrejátszott, hogy szerencsétlennek non-stop mondták a fülére, hogy ne csinálja azt amit éppen csinál

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. november 30., szerda 11:42

Egyáltalán nem mindegy, hogy év közben amikor a csapat még versenyben van az konstruktőri vb címért az a legfontosabb, hogy megnyerjék a futamot. Ezt a pilóták is megértik és általában eleget is tesznek a kérésnek.

Viszont ha már eldőlt a konstruktőri cím nem hiszem hogy olyan fontos lenne az a győzelem. Illetve a csapat pontosan tudta, hogy ha akarna Hamilton elléphetne, és biztosak lehetünk benne, hogy nem forgott veszélyben a győzelme. Ha Rosberg nem tudta a Mercivel megelőzni akkor senki másnak nem lett volna esélye. A telemetrián meg pontosan látták, hogy Lewis az autó erejének kb 70%-át használta.

Az utasítás, hogy engedje el Rosberget egyenlő volt azzal, hogy a csapat kijelentette, ők Rosberget akarják vb-nek. És ez egész szezonban így volt, még a vak is látja. (nem arra gondolok, hogy szándékosan szabotálták Hamilton motorját)
Emiatt megértem, hogy Hamilton frusztrált, mert nem érezte a csapata támogatását, és talán nem is bánná annyira ha kirugnák. Kb 10 perc alatt ültetnék be a Redbullba szerintem.

Viszont most már elmúlt, úgyhogy növeszthetne egy pár golyót és viselhetné férfi módra a vereséget.


szerk. Hamburger :mrgreen: nálunk is van aki így hívja a társaságban és talán már a fórumon is láttam régebben másnak a tollából is, kár ezen vitázni. Nem rosszabb mint a Herceg, Gülüke stb. :mrgreen: vicces bár ront az írás komolyságán
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 30., szerda 8:38

Ladislao írta:Rosberg azt kérte, hogy ha Hamburger nem tud gyorsabban menni akkor engedje őt el és ha megmarad neki a második helye a célig akkor vissza fogja adni neki az első helyet a végén. Egyszerűen nem akarta, hogy veszélyben legyen a dobogója. És érdekes módon nem teljesen ilyen de hasonló szitunál Rosberget is utasították monacoban , hogy engedje el Hambit. Ezt persze senki sem jegyzi meg mikor a technika ördögét kérik számon Hamilton védelmében. Ugyanazt kérte most Rosberg amit annó ő is megtett Hambinak.. Akkor mi a hiba? A világbajnoki esélyek? És? Monacoban is ugyanannyi pontot ért az első hely mint Abu Dabiban.
HA szerinted ez normális akkor kb 2-3 éve nézhetsz F1-et. Sajnálom, de amit írsz hatalmas nagy böszmeség
Ladislao írta: Csapat és team váltás? És itt is Hambi az áldozat? Miért? 2 szezont lehúzhatott ezzel a teammel és nyert 2 Vb-t. Elvették tőle ezt a teamet és rögtön nem ő nyert mert most neki volt több technikai bakija nem Rosbergnek ahogy az előző két évben!
Az ezzel a baj, hogy egy épkézláb indoklás sem érkezett a csapattól. Ugyan azt a kamu hülyeséget tolják körbe körbe, a csapat és Rosberg is. Mindenki tudja miről van itt szó, kár tagadni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 30., szerda 0:12

Ladislao írta:Baráti körben így nevezzük. Pedig van aki Hamilton fan. Nem sértés akar lenni. De ha indok kell a kitiltásomhoz akkor tegye meg az illetékes. Tudom, hogy aki itt szembe megy és van ellenvéleménye az nem túl népszerű. olvasom már elég ideje a fórumot...
Zabszembe ültél? Indok nelkul is kiraklak ha akarlak.
Nem a haverjaiddal vagy, remelem feltűnt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 30., szerda 0:08

Baráti körben így nevezzük. Pedig van aki Hamilton fan. Nem sértés akar lenni. De ha indok kell a kitiltásomhoz akkor tegye meg az illetékes. Tudom, hogy aki itt szembe megy és van ellenvéleménye az nem túl népszerű. olvasom már elég ideje a fórumot...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. november 30., szerda 0:05

Hamiltonból amúgy, hogy lesz Hamburger? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 30., szerda 0:04

Már egy ideje arra mész. Akkor tedd meg... Leírtam amit akartam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 30., szerda 0:01

Ladislao írta:Rosberg azt kérte, hogy ha Hamburger nem tud gyorsabban menni akkor engedje őt el és ha megmarad neki a második helye a célig akkor vissza fogja adni neki az első helyet a végén. Egyszerűen nem akarta, hogy veszélyben legyen a dobogója. És érdekes módon nem teljesen ilyen de hasonló szitunál Rosberget is utasították monacoban , hogy engedje el Hambit. Ezt persze senki sem jegyzi meg mikor a technika ördögét kérik számon Hamilton védelmében. Ugyanazt kérte most Rosberg amit annó ő is megtett Hambinak.. Akkor mi a hiba? A világbajnoki esélyek? És? Monacoban is ugyanannyi pontot ért az első hely mint Abu Dabiban.

Csapat és team váltás? És itt is Hambi az áldozat? Miért? 2 szezont lehúzhatott ezzel a teammel és nyert 2 Vb-t. Elvették tőle ezt a teamet és rögtön nem ő nyert mert most neki volt több technikai bakija nem Rosbergnek ahogy az előző két évben!

Ennek ellenére én képes vagyok beismerni , hogy Hambi a jobb pilóta legalábbis versenytempóban feltétlen. 1 körön közel sem olyan egyértelmű. Sőt Hambi TOP pilóta ahogy a statjai is bizonyítják. Talán minden idők egyik legjobbja. De Rosberg képességeire pont ez a legjobb bizonyíték, hogy ezzel a pilótával képes felvenni a harcot. Közel sem egy Barichello kaliber egy srác. Sokkal több és jobb. Ennyi erővel amúgy annó Button VB címe sem ért egy lyukas garast sem.

Egyébként pedig a kitartás és a kiegyensúlyozottság ugyanakkora vagy hasonló nagy előny egy versenyzőnél mind a az eredendő gyorsaság még ha előbbieket sokan lényegtelennek is tartják mert a legnagyobb mánia a "tehetség"... valószínűleg Rosberg nem volt és soha nem is lesz a legnagyobbak közt emlegetve. Amíg Hambit Sennához hasonlítják addig Rosberget még hasonlításra sem nagyon tartják méltónak. Miközben ő küzd évről évre és legyőzi az utóbbi évtizedek egyik legnagyobb klasszisát a forma 1-ben. És ezt a klasszist mindenféle mondvacsinált vagy éppen valamennyire jogos dolgokkal mentegetik, hogy kikapott mert idén Rosberg JOBB volt mint Hamilton még akkor is ha Hamilton a JOBB pilóta.

Hasonló a helyzet kicsit a Messi vs Ronaldo összevetésben... csak ők nem egyéni sportot űznek... alapvető tehetsége talán Messinek nagyobb kicsivel... de nekem mégis Ronaldo a szimpatikusabb... a küzdőszelleme és még annyi minden dolog miatt. Én többre értékelek bizonyos emberi tulajdonságokat mint az alapvető eredendő tehetséget. Az persze csodálatos dolog... akinek megadatik. Akinek pedig nem az pedig küzdhet azért, hogy az ellen aki zsigerből eléri a dolgokat azzal tarthassa a lépést. Rosberg nem adta fel az évek alatt. És én ezt nagyon becsülöm. És nagy bajnoknak tartom. Véleményem azért ugye lehet?
Meg egy Hambizas aztán kivaglak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 29., kedd 23:39

Rosberg azt kérte, hogy ha Hamburger nem tud gyorsabban menni akkor engedje őt el és ha megmarad neki a második helye a célig akkor vissza fogja adni neki az első helyet a végén. Egyszerűen nem akarta, hogy veszélyben legyen a dobogója. És érdekes módon nem teljesen ilyen de hasonló szitunál Rosberget is utasították monacoban , hogy engedje el Hambit. Ezt persze senki sem jegyzi meg mikor a technika ördögét kérik számon Hamilton védelmében. Ugyanazt kérte most Rosberg amit annó ő is megtett Hambinak.. Akkor mi a hiba? A világbajnoki esélyek? És? Monacoban is ugyanannyi pontot ért az első hely mint Abu Dabiban.

Csapat és team váltás? És itt is Hambi az áldozat? Miért? 2 szezont lehúzhatott ezzel a teammel és nyert 2 Vb-t. Elvették tőle ezt a teamet és rögtön nem ő nyert mert most neki volt több technikai bakija nem Rosbergnek ahogy az előző két évben!

Ennek ellenére én képes vagyok beismerni , hogy Hambi a jobb pilóta legalábbis versenytempóban feltétlen. 1 körön közel sem olyan egyértelmű. Sőt Hambi TOP pilóta ahogy a statjai is bizonyítják. Talán minden idők egyik legjobbja. De Rosberg képességeire pont ez a legjobb bizonyíték, hogy ezzel a pilótával képes felvenni a harcot. Közel sem egy Barichello kaliber egy srác. Sokkal több és jobb. Ennyi erővel amúgy annó Button VB címe sem ért egy lyukas garast sem.

Egyébként pedig a kitartás és a kiegyensúlyozottság ugyanakkora vagy hasonló nagy előny egy versenyzőnél mind a az eredendő gyorsaság még ha előbbieket sokan lényegtelennek is tartják mert a legnagyobb mánia a "tehetség"... valószínűleg Rosberg nem volt és soha nem is lesz a legnagyobbak közt emlegetve. Amíg Hambit Sennához hasonlítják addig Rosberget még hasonlításra sem nagyon tartják méltónak. Miközben ő küzd évről évre és legyőzi az utóbbi évtizedek egyik legnagyobb klasszisát a forma 1-ben. És ezt a klasszist mindenféle mondvacsinált vagy éppen valamennyire jogos dolgokkal mentegetik, hogy kikapott mert idén Rosberg JOBB volt mint Hamilton még akkor is ha Hamilton a JOBB pilóta.

Hasonló a helyzet kicsit a Messi vs Ronaldo összevetésben... csak ők nem egyéni sportot űznek... alapvető tehetsége talán Messinek nagyobb kicsivel... de nekem mégis Ronaldo a szimpatikusabb... a küzdőszelleme és még annyi minden dolog miatt. Én többre értékelek bizonyos emberi tulajdonságokat mint az alapvető eredendő tehetséget. Az persze csodálatos dolog... akinek megadatik. Akinek pedig nem az pedig küzdhet azért, hogy az ellen aki zsigerből eléri a dolgokat azzal tarthassa a lépést. Rosberg nem adta fel az évek alatt. És én ezt nagyon becsülöm. És nagy bajnoknak tartom. Véleményem azért ugye lehet?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. november 29., kedd 19:05

morientes írta:
Viselkedne egy 3x vilagbajnok módjára és méltósággal viselné a vereséget. De nem. Ő inkább hisztériázik mint egy elkényeztetett kölyök meg mutogat a Mercire...akitől amugy egy olyan autot kapott hogy 2 VBt is nyert. De ja a rohadèk Merci tuti direkt baszott ki vele.
Szerintem te sokkal komolyabban veszed mint Lewis :D
Szerintem nem. :lol:

Hát ja Ők màr rég nem barátok.Ez viszont tényleg szomorú.
Anno Schumi átment Hakkinenhez bulizni mikor megnyerte a VB-t. És ők nemvoltak gyerekkori barátok...Nekik meg kb egymásnak gratulálni is nehezükre esik. :/
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 29., kedd 18:55

lestat, írod ezt úgy, hogy gőzöd sincs mi megy a háttérben. Egyikünk sem tudja. A szerelős dolog meg még a verseny előtt volt. Rosberg ordítva kérte a rádión, hogy Hamilton engedje el őt...az jobb ugye? Ott próbálnak fogást találni a másikon ahol csak lehet, és engem ez zavar a legjobban, két volt jó barátról van szó

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. november 29., kedd 18:42

Viselkedne egy 3x vilagbajnok módjára és méltósággal viselné a vereséget. De nem. Ő inkább hisztériázik mint egy elkényeztetett kölyök meg mutogat a Mercire...akitől amugy egy olyan autot kapott hogy 2 VBt is nyert. De ja a rohadèk Merci tuti direkt baszott ki vele.
Szerintem te sokkal komolyabban veszed mint Lewis :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég