Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. október 22., vasárnap 22:06

Remy írta: Hááát, ez a mostani keménykeverék lehet hülyeség volt Norriséktól. :hmmm:
Pláne a mostani.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 22., vasárnap 21:37

Hááát, ez a mostani keménykeverék lehet hülyeség volt Norriséktól. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 22., vasárnap 21:28

Ja eleg erdekes volt ahogy bedobta oda az autot Max.

Mast ezert mar buntettek.

Bar nalam belefer amugy pedig Ferrari drukker vagyok.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 22., vasárnap 21:25

Nem ugyen itt buntettek Alonsot hasonlo elozesert ketszer is egy futamon?

Perez meg nevetseges tovabbra is

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 22., vasárnap 21:13

Remy írta: Norris és a McLaren nagyon jó. Remélem sikerül behúznia.
Barki csak ne Hamilton es Max :lol:

Amugy ja Norrisnak kijarna mar egy gyozelem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 22., vasárnap 21:10

Norris és a McLaren nagyon jó. Remélem sikerül behúznia.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 22., vasárnap 21:07

En nagyon szeretem Leclercet de ilyenkor ugy feltudja baszni az agyam…

Komolyan egyszer forduljunk mar el elsonek a P1-ről. :sly:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 22., vasárnap 9:31

'shutterisland írta:
Kimit meg szerintem ne hasonlítsuk Alonsóval. Persze, hogy a helyén van kezelve. Hiába VB és egy kifejezetten erős pilóta az F1 történelmében, Alonso a legnagyobbakkal ül egy asztalnál.
lassan erik egy goat kerdes ebben a topicban is. :mrgreen:
Szerintem Verstappen éppen ezekben az években válaszolja meg ezt a kérdést a szemünk láttára. B-)

Alonsohoz visszakanyarodva pedig igen, futamgyőzelmek szempontjából soktól elesett, lehet lenne most neki vagy 50, ha azóta is a Ferrariban ülne, de őszintén azt kizártnak tartom, hogy megnyerhette volna a világbajnokságot. A szezon második felére és a hajrára annyira szétesett a Ferrari '17-ben és '18-ban is, hogy szerintem nem volt kérdés Hamilton és Mercedes VB-címe. A McLaren meg bemákolt egy győzelmet, de attól még nem volt nyerő autó soha. Kb. idén összekapart annyi dobogót az Aston Martinnal, mint amennyit az elmúlt 4-5 évben szerzett volna a McLarennel. Amúgy nyert az Alpha Tauri is és a Racing Point is, attól még ugyanúgy középcsapatok voltak, ahol szintén csak a szenvedés ment volna. Ezzel az Astonnal simán benne lehetett volna a győzelem idén, ha két középszer ülne a Red Bullban. Meg várjuk ki a végét, hátha jövőre visszatalálnak a helyes útra.

Kimi szerintem sem egy kategória Alonsoval, bár voltak évei, amikor szerintem a legszűkebb elittel is lehetett egy lapon emlegetni. Normális hozzállással és több szerencsével nyerhetett volna szerintem több bajnoki címet is a tehetsége alapján. De nincs ezzel baj, akkor nem Kimi lenne, ha ő is egy nyerőgép szeretett volna lenni.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1288
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. október 22., vasárnap 0:20

Kibasztt unalmas ez a sprint, de legalább szar is.

Arról szól a királykategória, hogy ki tud jobban figyelni a gumikra. Amíg ennek nem vetnek véget, addig elfelejthetjük a nagy védekezéseket és támadásokat körökön keresztül.

De hát van helyette DRS-es kikerülés meg pozíció feladás, mert "úgyse vele vagyok versenyben", illetve kapunk következetlen ítéleteket is. Ez kva gyenge.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 22., vasárnap 0:17

Mikor jönnek rá, hogy a lágy semmit nem ér a sprinten? Mit nyernek vele? 1-2 pozíciót, amit utána fixen elbukik, ha nincs SC vagy extrém makk?

7. körben már fogy a lágy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. október 21., szombat 19:33

Mondjuk a Renault vele lett VB győztes, előtte 10 évig Benetton korszak óta semmi és utána is kuka, 2007-ben átment a McLarenhez, akik 06-ban futamot nem nyertek, vele meg VB autó volt, és azóta sem nyertek semmit. Akkor meg miatta volt jó a Renault meg a McLaren? Nem, pont ahogy azok az autók sem miatta lettek szarok, amikben azóta ült.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 21., szombat 17:44

'shutterisland írta:
Kimit meg szerintem ne hasonlítsuk Alonsóval. Persze, hogy a helyén van kezelve. Hiába VB és egy kifejezetten erős pilóta az F1 történelmében, Alonso a legnagyobbakkal ül egy asztalnál.
lassan erik egy goat kerdes ebben a topicban is. :mrgreen:
Nincs kérdés.

Schumi.

Minden más válasz rossz. :sziv: B-) :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 21., szombat 17:34

Kimit meg szerintem ne hasonlítsuk Alonsóval. Persze, hogy a helyén van kezelve. Hiába VB és egy kifejezetten erős pilóta az F1 történelmében, Alonso a legnagyobbakkal ül egy asztalnál.
lassan erik egy goat kerdes ebben a topicban is. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 21., szombat 17:12

Galacticos írta:
zsuninnyo írta:Alonso alatt jo ha vegigment egy futamon.
Es ez biztos az o hibaja. Ahogy az is hogy az f1ben toltott par eveben valami 2x kapott ki a csapattarsatol osszetettbe.
De legalabb mar tudjuk toled ha az auto nem birja vegig, az is pilota hiba. :lol:
Persze, mert gondolom erősebben nyomja a gázpedált, meg nem állítgatja a kormányon a szarokat. Így szétbassza a kocsit.

Zsu,

Kimit meg szerintem ne hasonlítsuk Alonsóval. Persze, hogy a helyén van kezelve. Hiába VB és egy kifejezetten erős pilóta az F1 történelmében, Alonso a legnagyobbakkal ül egy asztalnál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. október 21., szombat 16:38

zsuninnyo írta:Alonso alatt jo ha vegigment egy futamon.
Es ez biztos az o hibaja. Ahogy az is hogy az f1ben toltott par eveben valami 2x kapott ki a csapattarsatol osszetettbe.
De legalabb mar tudjuk toled ha az auto nem birja vegig, az is pilota hiba. :lol:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 21., szombat 16:33

Tjacks írta:
zsuninnyo írta:

A Mclaren hol volt, mielott otthagyta oket? A legaljan, konkretan minden futam abbol allt, hogy folyton rinyalt milyen szar az auto. Most ott vannak elol.
A Ferrarinak megvolt az eselye vb-t nyerni Vettellel, miutan otthagyta oket. Ja, hat igen, kategorikusan kijelnteni, hogy senki sem lett volna bajnok, ok.
Nekem nem dereng, hogy Alonso szarranyerte volna magat vb cimekkel (vagy futamokkal), pedig mekkora pilota. Az osszes csapatnal volt mar 2-szer. Valamiert senki sem tudott alarakni egy vb autot.
Összeségében a 2 világbajnoki címet nem hiszem hogy magyarázni kellene, max még 1 cím eshetett le volna Neki.

A megitélésével kapcsolatban: Egy szezon volt ahol nagyon eldobta az ékszíjat, a 07es amikor azt gondolom nem viselkedett profin, valószínűleg sértette az önérzetét hogy az újonc srác ott mellette felveszi vele a versenyt. Hozzáteszem Ferrarisként sajnáltam amikor dubajban elbukta a VB-t, de 06ban meg óriási szerencséje volt hogy Schumi alatt megadta magát a technika suzukában(?).
Persze, hogy nem kell magyarazni. Nagyszeru pilota, az egyik legjobb valaha. De nem veletlenul maradt 2 vb cim, es azota csak a szenvedes. Ahogyan Kimi sem veletlenul maradt egyszeres. Csak nala vmiert mindenki a helyen tudja kezelni a szituaciojat.
Galacticos írta: Azert jo tudni hogy van koztunk egy forma1-es csapatfonok is, tele kulisszatitkokkal.
Meselj meg.

Mclaren beindult miota nincs ott. Kozbe meg ez a szezon elejen is leghatul voltak es most indultak be, szerintem biztos alonso miatt. :lol:
A McLaren konkretan kettos gyozelmet is tudott felmutatni az elmult evekben. Alonso alatt jo ha vegigment egy futamon. Biztosan tulmotivaltak voltak a csapat tagja, amikor hallgattak a tv-ben tole mekkora fos az auto. Mert mindenk azon dolgozott, hogy szar legyen. Es ha te nem latod annak a csapatnak a fejlodesi ivet, akkor az a te hianyossagod, nem az en "csapatfonoksegem" vagy a mi a fasz.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 21., szombat 15:49

zsuninnyo írta:
alexoxladjackoxi írta: A Ferrari és a McLaren hány VB-t nyert, mióta otthagyta őket? Nekem nem dereng, hogy szarrányerték volna magukat, amióta lelécelt tőlük. És nem, senki nem lett volna bajnok a '18-as Ferrarival sem, mert szezon közben leolvadtak a Mercihez képest.
A Mclaren hol volt, mielott otthagyta oket? A legaljan, konkretan minden futam abbol allt, hogy folyton rinyalt milyen szar az auto. Most ott vannak elol.
A Ferrarinak megvolt az eselye vb-t nyerni Vettellel, miutan otthagyta oket. Ja, hat igen, kategorikusan kijelnteni, hogy senki sem lett volna bajnok, ok.
Nekem nem dereng, hogy Alonso szarranyerte volna magat vb cimekkel (vagy futamokkal), pedig mekkora pilota. Az osszes csapatnal volt mar 2-szer. Valamiert senki sem tudott alarakni egy vb autot.
Összeségében a 2 világbajnoki címet nem hiszem hogy magyarázni kellene, max még 1 cím eshetett le volna Neki.

A megitélésével kapcsolatban: Egy szezon volt ahol nagyon eldobta az ékszíjat, a 07es amikor azt gondolom nem viselkedett profin, valószínűleg sértette az önérzetét hogy az újonc srác ott mellette felveszi vele a versenyt. Hozzáteszem Ferrarisként sajnáltam amikor dubajban elbukta a VB-t, de 06ban meg óriási szerencséje volt hogy Schumi alatt megadta magát a technika suzukában(?).

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. október 21., szombat 15:48

Azert jo tudni hogy van koztunk egy forma1-es csapatfonok is, tele kulisszatitkokkal.
Meselj meg.

Mclaren beindult miota nincs ott. Kozbe meg ez a szezon elejen is leghatul voltak es most indultak be, szerintem biztos alonso miatt. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2023. október 21., szombat 15:49-kor.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 21., szombat 15:19

alexoxladjackoxi írta: A Ferrari és a McLaren hány VB-t nyert, mióta otthagyta őket? Nekem nem dereng, hogy szarrányerték volna magukat, amióta lelécelt tőlük. És nem, senki nem lett volna bajnok a '18-as Ferrarival sem, mert szezon közben leolvadtak a Mercihez képest.
A Mclaren hol volt, mielott otthagyta oket? A legaljan, konkretan minden futam abbol allt, hogy folyton rinyalt milyen szar az auto. Most ott vannak elol.
A Ferrarinak megvolt az eselye vb-t nyerni Vettellel, miutan otthagyta oket. Ja, hat igen, kategorikusan kijelnteni, hogy senki sem lett volna bajnok, ok.
Nekem nem dereng, hogy Alonso szarranyerte volna magat vb cimekkel (vagy futamokkal), pedig mekkora pilota. Az osszes csapatnal volt mar 2-szer. Valamiert senki sem tudott alarakni egy vb autot.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 21., szombat 14:53

Javaslom olvasd vissza a hszeid többségét és ha rájössz miért kapsz néha ilyen reakciót akkor jó hírem van, még menthető vagy, persze zsebbe nyúlós lesz a sztori.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég