Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 21., szombat 13:59

wZoLee7 írta: Mondjuk toxikussag eppen beloled aramlik meg abbol amit ideirtal.

Mas... Hogy van most a menetrend? Tegnap volt a vasarnapi futam idomeroje, de mi a mai menet? Mondjuk valszeg uti a meccsunket es senki nem nezi majd :lol:
Ma sprint idomero, majd sprint.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 21., szombat 13:45

Mondjuk toxikussag eppen beloled aramlik meg abbol amit ideirtal.

Mas... Hogy van most a menetrend? Tegnap volt a vasarnapi futam idomeroje, de mi a mai menet? Mondjuk valszeg uti a meccsunket es senki nem nezi majd :lol:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 21., szombat 13:33

Tjacks írta:
zsuninnyo írta:

Nahat, Alonso alatt egy ujabb auto nem fejlodik. Rejtelyes
Kérlek magyarázd el az átlag embereknek, osztozz mérhetetlen tudásodban.
Juj de imadom ezt a fantasztikus meretek olto toxikussagot allandoan, egy ertelmes hozzaszolast nem latni, minden tele van hanyva vele nagyjabol. Az intelligencia csucsa.
Ezerszer leirtam mar. Alonos odamegy egy csapathoz, az auto nem fejlodik, sot egyre szarabb lesz, Alonso elmegy, bumm a csapat jobb lesz. Ennyi a sztori. Eleg nagy a pattern, az osszes csapatnal ez tortent. De lehet itt sertodott Alonso fanboykodni, hogy jajajajajaj bantjak a szent tehenet, pedig o a nagy kedvenc, hat ot nem lehet bantani!
Azt is leirtam mar 20ezerszer, hogy kurva jo pilota. De persze az mar nem fikazas, ugyh azt ignoralni kell.
Es igen a tobbiek MIND MERNOKOK ES ZSENIK CSAK ALONSO ALKALMATLAN. pontosan ezt irtam, nem azt, hogy vele egyszeruen nem lehet autot fejleszteni, amit mar 10szer bebizonyitott karrierje soran.
Persze johetnek megint a fantasztikus nyilatkozatok, Alonsoval milyen jo autot fejleszteni, es akkor mar meg is van cafolva.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 21., szombat 13:28

Az oreg Stroll lehet eladja a csapatot, kitudja mire mennyi penzt aldoznak jelenleg. Gondolom gyorsan eldol mi lesz a csapattal hosszutavon es utana tudnak elore lepni, addig tuti nem.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 21., szombat 13:05

zsuninnyo írta:

Nahat, Alonso alatt egy ujabb auto nem fejlodik. Rejtelyes
Kérlek magyarázd el az átlag embereknek, osztozz mérhetetlen tudásodban.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 21., szombat 12:26

zsuninnyo írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem értem... Pedig mindig olyan hatékonyak voltak, Force Indiaként Racing Pointként is a legjobban fejlesztő csapatok közé tartoztak. Amikor majdnem elhiszi az ember, hogy kocsit raknak Alonso alá, szembejön a valóság. Ilyen fos szezonzárással nem tudom mennyire reális, hogy jövőre az élmezőnyben legyenek... Gondolom semennyire.
Nahat, Alonso alatt egy ujabb auto nem fejlodik. Rejtelyes
Szerintem nem mérnök a pali, hogy kocsit kéne terveznie. Kimiről is azt mondták milyen jó fejlesztő pilóta, aztán az Alfa csak hátrafelé lépkedett folyamatosan. Ahogy most Bottassal is. Bezzeg a Mercedest csúcsravitték az elmés visszajelzései... Nem a pilótákon múlik, hogy milyen vasat tesznek alájuk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 21., szombat 12:25

zsuninnyo írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem értem... Pedig mindig olyan hatékonyak voltak, Force Indiaként Racing Pointként is a legjobban fejlesztő csapatok közé tartoztak. Amikor majdnem elhiszi az ember, hogy kocsit raknak Alonso alá, szembejön a valóság. Ilyen fos szezonzárással nem tudom mennyire reális, hogy jövőre az élmezőnyben legyenek... Gondolom semennyire.
Nahat, Alonso alatt egy ujabb auto nem fejlodik. Rejtelyes
Nyilvan miatta. :lol: Mindenki mas muszaki zseni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 21., szombat 12:17

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta:RIP Aston Martin.
Nem értem... Pedig mindig olyan hatékonyak voltak, Force Indiaként Racing Pointként is a legjobban fejlesztő csapatok közé tartoztak. Amikor majdnem elhiszi az ember, hogy kocsit raknak Alonso alá, szembejön a valóság. Ilyen fos szezonzárással nem tudom mennyire reális, hogy jövőre az élmezőnyben legyenek... Gondolom semennyire.
Nahat, Alonso alatt egy ujabb auto nem fejlodik. Rejtelyes

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 21., szombat 11:57

Remy írta:RIP Aston Martin.
Nem értem... Pedig mindig olyan hatékonyak voltak, Force Indiaként Racing Pointként is a legjobban fejlesztő csapatok közé tartoztak. Amikor majdnem elhiszi az ember, hogy kocsit raknak Alonso alá, szembejön a valóság. Ilyen fos szezonzárással nem tudom mennyire reális, hogy jövőre az élmezőnyben legyenek... Gondolom semennyire.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 20., péntek 23:27

RIP Aston Martin.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 14., szombat 10:27

wZoLee7 írta: Csak Albon és Gasly szinte biztos, hogy nem mennének vissza, talán pont Ők ketten nyilatkozták nem egyszer, hogy még csak egyenlő esélyek sem voltak. Főleg Albon rémlik, hogy elég kritikusan fogalmazott az egész red bullos kalandjáról.
Ez egyébként kölcsönös, mármint, hogy a Red Bull sem valószínű, hogy alkalmazná őket újra.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 14., szombat 9:33

F1es versenyzokent eldobni egy top auto uleset, csak mert korabban nem tetszett valami, amikor amugy nem top volt a verda, az elegge ongolnak szamitana nalam.

Vagy extrem szerencsevel, vagy soha nem lesz gyozelemre eselyuk.

Pereznek is leesett nem egy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 14., szombat 9:19

Csak Albon és Gasly szinte biztos, hogy nem mennének vissza, talán pont Ők ketten nyilatkozták nem egyszer, hogy még csak egyenlő esélyek sem voltak. Főleg Albon rémlik, hogy elég kritikusan fogalmazott az egész red bullos kalandjáról.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 14., szombat 8:52

wZoLee7 írta: Nincs itt semmi meglepő, én sem tartanám meg Perezt. Az utóbbi időben már csak valahol hátul kolbászol a mezőnyben és a rádióban panaszkodik mindenre és mindenkire. A legjobbak mikor bemondja h valaki kitolta, de még élőben is tisztán látszik, hogy senki hozzá nem ért. Nem szeretem az ilyen versenyzőket amikor mindenért más a hibás, közben meg egyszerűen a mezőny legjobb autójával is szar. Értem, hogy a hollandra van építve meg minden, de azért ennél lehetne jobban is teljesíteni. A mclarent, mercit és ferrarit tuti nem hagynám ott, mindenki másnak okés váltás lenne. Legyünk őszinték, csapaton belül senkit nem hagynának versenyezni Verstappennel így egy top csapatot, legyen bármilyen hulladék is nem hagy ott senki. Inkább leszek vezér a ferrarinal mint vízhordó a red bullban, kb ugyan annyi esélyem van győzni egy versenyen, a vb címre meg konkrétan a red bullban semmi. Én lennék a red bullnál simán bedobnám Bottas nevét. Tipikus 2. számú pilóta, vicces de csendes figura. Egy jó autóval stabil eredményeket tudna hozni, vagy meg a kínai csapattársát.
Bottas is kifelé megy már, meg inkább az önmegvalósítás érdekli már őt is, mintsem a versenyzés. :lol: Azért én emlékszem Max első VB-címére, ahol voltak olyan hangok, hogy akár azon is eldőlhet a cím, hogy Perez jobban tud segíteni Verstappennek, mint Bottas Hamiltonnak, és ha az uccsó futamból indulok ki, lehet nem is volt ez akkora hülyeség. Zhou szóra sem érdemes, villanásai sem nagyon vannak. Vicces, de még talán pont az az Albon meg Gasly tűnhet életképes opciónak, akik egyszer már megégették magukat Max mellett. Kérdés egy sokkal jobb kocsival, meg néhány év rutinnal a hátuk mögött is ilyen szarul néznének-e ki a holland mellett. Teszem hozzá nem kizárt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 13., péntek 15:07

Ha tenyleg igaz, hogy Perez off, akkor rohadtul sajnali fogom, hogy Schuminak nem jott ossze az F1. Imadtam volna egy Max - Schumi parost.

Es F3ban es F2ben is pont olyan skilljei voltak Micknek, amik kellenek egy eros masodikszamu pilota, konzosztens volt.

Na mindegy, ez a hajo sajnos elment…

Ugyis joban van Alonsoval, mondhatna a Red Bullnak h szerezzek meg egy evre az oreget, addig Lawsont megkapja az Aston. :mrgreen:

Amugy Albon pedig jo valasztas lenne, ha a realis eselyeket nezzuk. Szintet lepett a tag, amiota a williamsben van. Siman az egyik legjobb pilota azok alapjan, hogy mit hoznak ki az adott autobol.

Norrist adnam, de latva a McLaren fejldeset, lehet hulyeseg lenne elmennie Max melle.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. október 13., péntek 14:57

markmadrid írta: Én sem tartanám meg, de valszeg pletyka az egesz. Nincs igazabol kit beultetni a helyere ezert sem menesztik. Lawsonra meg azert nagy a kabat. Ezt latjuk most is az Alphanal, hogy jo-jo, de meg messze nem eleg konzisztens. Tsunoda egyszeruen nem Red Bull szint. Vannak jo futamai, de valszeg jovore egy Ricciardo siman verni fogja hosszutavon. Daniel lehetne jo megoldas, de pechere eltorte a kezet es majd csak mostansag fog visszaterni a Tauriba igy eros lenne adni neki egy Red Bull ulest. Tobbieknek mindnek szerzodese van. Norris nyilvan zsenialis lenne, de kerdes, h ebbol a mclarenbol atulne-e?!

Bottas varja az Audit plusz eleg gyenge teljesitmenyt hoz mostanaban. A csapattarsa szinten nem egy klasszis pilota. Egyaltalan nem biztos, h Perez szintjet tudnak hozni.

Albon lehetne meg megoldas, de Marko mar jelezte, h o mar kilett probalva es megbukott.

Emiatt fog maradni Perez, de az o karrierjet is szepen megtorte Max.
Az RB-nél nem kell megverni Verstappent még közel az ő szintjét sem kell hozni de azért legalább jusson már be a Q3-ba, meg hozza be a csapattárs az autót mögötte vagy 1-2vel mögötte legfeljebb, erre Perez már régóta nem képes. A gondolatodban említett pilóták meg gyakorlatilag mind jó lenne erre, kivéve éppen Norris, mert ő viszont ettől jobb. Az RB meg nem hiszem, hogy akarna egy saját Rosberg-Hamilton esetet vagy éppen Vettel-Webber 2010-et.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2023. október 13., péntek 14:22

Én sem tartanám meg, de valszeg pletyka az egesz. Nincs igazabol kit beultetni a helyere ezert sem menesztik. Lawsonra meg azert nagy a kabat. Ezt latjuk most is az Alphanal, hogy jo-jo, de meg messze nem eleg konzisztens. Tsunoda egyszeruen nem Red Bull szint. Vannak jo futamai, de valszeg jovore egy Ricciardo siman verni fogja hosszutavon. Daniel lehetne jo megoldas, de pechere eltorte a kezet es majd csak mostansag fog visszaterni a Tauriba igy eros lenne adni neki egy Red Bull ulest. Tobbieknek mindnek szerzodese van. Norris nyilvan zsenialis lenne, de kerdes, h ebbol a mclarenbol atulne-e?!

Bottas varja az Audit plusz eleg gyenge teljesitmenyt hoz mostanaban. A csapattarsa szinten nem egy klasszis pilota. Egyaltalan nem biztos, h Perez szintjet tudnak hozni.

Albon lehetne meg megoldas, de Marko mar jelezte, h o mar kilett probalva es megbukott.

Emiatt fog maradni Perez, de az o karrierjet is szepen megtorte Max.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 13., péntek 13:10

Nincs itt semmi meglepő, én sem tartanám meg Perezt. Az utóbbi időben már csak valahol hátul kolbászol a mezőnyben és a rádióban panaszkodik mindenre és mindenkire. A legjobbak mikor bemondja h valaki kitolta, de még élőben is tisztán látszik, hogy senki hozzá nem ért. Nem szeretem az ilyen versenyzőket amikor mindenért más a hibás, közben meg egyszerűen a mezőny legjobb autójával is szar. Értem, hogy a hollandra van építve meg minden, de azért ennél lehetne jobban is teljesíteni. A mclarent, mercit és ferrarit tuti nem hagynám ott, mindenki másnak okés váltás lenne. Legyünk őszinték, csapaton belül senkit nem hagynának versenyezni Verstappennel így egy top csapatot, legyen bármilyen hulladék is nem hagy ott senki. Inkább leszek vezér a ferrarinal mint vízhordó a red bullban, kb ugyan annyi esélyem van győzni egy versenyen, a vb címre meg konkrétan a red bullban semmi. Én lennék a red bullnál simán bedobnám Bottas nevét. Tipikus 2. számú pilóta, vicces de csendes figura. Egy jó autóval stabil eredményeket tudna hozni, vagy meg a kínai csapattársát.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. október 13., péntek 9:45

https://hu.motorsport.com/f1/news/vad-p ... /10532238/ Na ennek nagyon örülnék, jól felpezsdülne a pilótapiac. Kíváncsi vagyok ki menne a helyére. Norrist olvasni leginkább, ha nem házon belül akarnák pótolni, de elnézve ezt a McLarent, nem biztos, hogy olyan fergeteges ötlet lenne otthagyni őket, és beülni Max mellé. A Meki jövőre szerintem akár a bajnoki címért is csatázhat, és Piastri bár irtó tehetséges, egyelőre még verhető lenne Norris számára. Mondjuk jövőre már az ausztrál sem pályakezdő lesz... Ilyen Tsunodáknak semmi értelmét nem látom, ugyanolyan szarnak tűnnének a holland mellett, mint Perez vagy akár az elődei.

Perez oldaláról is vizsgálva, én kicsit kezdem sajnálni, de talán ha visszavett volna az arcából év elején, most nem égne ekkorát. Alapjáraton nem tartom egy rossz versenyzőnek, a mezőnyben simán lenne helye, de nem tudom, hogy annak mi értelme van, hogy elmegy vergődni egy kiscsapathoz, ha csak nem hajtja a versenyzés iránti szenvedély. Ő tulajdonképpen ezzel, hogy beült egy TOP-autóba, és futamokat tudott nyerni, abszolút kimaxolta a karrierjét, nem volt benne több. Mindenesetre ez a szenvedés már kínos, amit tol.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 11., szerda 11:03

Remy írta: Azt tudom, hogy volt olcsobb es dragabb jegy is, par euros kulonbseg. Egyik idohoz kotve, masik adott napra szolt. Repulo miatt nyilvan utobbit vettem.

Valszeg az elejen tele lesz a kiallitas, de ha itt is honapokig maradnak, akkor nem lesz tumultus nehany het utan.
na ez pont így volt a harry potteres esetében is, mondanom se kelljen úgy szippentották fel a napra szólót mint a huzat :lol: szóval akit érdekel a dolog az majd legyen ready és szóljon nekem is ne felejtsem el. Jó h amúgy írod mert már nem emlékeztem pontosan mi volt a különbség a jegyek között


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég