Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. június 30., vasárnap 20:11

Puding írta: Ha a múltkor büntetés volt, akkor legyen most is. Nehogy már 2x szívjon a Ferrari az impotens FIA miatt..... Vagy akkor nevezzük át "Nem nyerhet a Ferrari"-ra a versenysorozatot.
Nem elég, hogy világtalan a csapat mostanában, még ez is.
Lassan át is nevezhetjük.

Röhej...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 30., vasárnap 20:10

:lol: így lesz vicc ebből a sportból. De majd pár új grafika a halora vetítve hoz néhány 13 éves nézőt. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 30., vasárnap 20:03

Egyebkent, Verstappen ha egy okos versenyzo lenne, elengedte volna egybol, es a kovi korben meg megelozi. Boven lett volna lehetosege, nem buntethettek volna. Azt sem ertem a csapata miert nem szolt neki errol. Folyamatos kommunikacio van a csapatok es az fia kozott.
Vicc, h meg most sincs dontes. Ez egy boven buntetheto manover volt a hollandtol, de a ferrari maganak koszonheti, hogy egyaltalan verseny volt az elso helyert.
Vegre egy jo verseny, epp kozben akartam leirni h iden Verstappen fellepett az utolso elotti szintre es megmutatta mennyire stabil is tud lenni, fejben eros. Jovore mehet egy versenykepes autoba, erre hoz egy ilyent. Csak jelzem par eve Vettel amikor elsiette a lehetoseget es kiesett (konnyen lehetett volna egy kerwk kitores vagy elso szarny vesztes ennek is a vege), agyon volt ekezve.

Fura volt latni a merciket, erre a hetvegere elegge elveszettek voltak, foleg Hamilton.
Elottem valaki irta Gaslyt, hat neki nagyon lefott, jovore valoszinleg cserelik is le, de az sem lepne meg ha meg iden helyet cserelne Albonnal

GG FIA

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. június 30., vasárnap 20:02

'Az írta: Verstappen megtarthatja a győzelmet.

Így viszont Vettel büntetése még röhejesebbé válik, mert ott még csak össze sem értek az autók.

Big joke az egesz
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2019. június 30., vasárnap 19:55

Verstappen megtarthatja a győzelmet.

Így viszont Vettel büntetése még röhejesebbé válik, mert ott még csak össze sem értek az autók.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. június 30., vasárnap 19:35

Közben amúgy amíg ez az eset ellopta a showt szépen csendben Sainz utolsó rajthelyről 8.-ra hozta fel, azért az szép.

Verstappen meg lekörözte Gaslyt, az már kurvára gáz. Borítékolható volt, hogy nem lesz Gasly még azonnal Max szintjén, de szerintem mostmár lassan elfog fogyni a türelem. Ettől azért én többet vártam tőle. Mondjuk beérni kb. 15-20mp-re mögötte, de ez iszonyat gyenge. Kvalon is kapott 8 tizedet egy ilyen rövid pályán...

A másik szomorú történet: Kubica. Russel agyonveri szerencsétlent és nem hiszem, hogy azért, mert Russel akkora isten. Tehetséges pilóta, de ennyire azért még nem, itt Kubica nagyon behatárolt. A 10 év kihagyás is sokat számít, de sztem az a kéz már soha nem lesz 100%-os, de még 80 se.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 30., vasárnap 19:26

Most abba is lehet hagyni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 30., vasárnap 18:53

Remy írta:
RaúlCF írta: Fordított esetben telesírná a világot hogy ez hogy lehet.
Menj helyettem holnap a melóba pls, ha már úgyis mindent jobban tudsz. Köszi.
ilyen nagy tudású közelébe se érhetek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 30., vasárnap 18:03

RaúlCF írta: Fordított esetben telesírná a világot hogy ez hogy lehet.
Menj helyettem holnap a melóba pls, ha már úgyis mindent jobban tudsz. Köszi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 17:58

Én amúgy Verstappennek szurkoltam, hogy hozza le, de ez így nagyon nem volt fair amellett, hogy nagyot ment.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2019. június 30., vasárnap 17:58

Hiába ért büntetést véleményem szerint is Max megmozdulása, én ezt már hagynám a fenébe. El kellett volna venni a dobogó előtt az első helyet, úgy mint anno Kanadában, ez így már nem lenne igazi Leclerc számára sem, mint első futamgyőzelem.. pedig parádésan versenyzett egész hétvégén.

Vettel is szépet ment, ha nincs a box baki, a végén Bottast is elkapta volna, és dobogó. Kár érte.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 30., vasárnap 17:55

Fordított esetben telesírná a világot hogy ez hogy lehet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. június 30., vasárnap 17:47

És a pályán mi az amit látni akarsz Forma 1 néven? Hogy kiteszik a másikat a pályáról, vagy a fair versenyt 1 körrel korábban? Mert a kettő nagyon messze van egymástól.
Leclerc szenzációsan védekezett, ment az adok kapok, azt valóban jó volt nézni. De azt, hogy rányitod a másikra a kormányt, nehogy vissza tudjon jönni? Elég sunyi húzás, én az ilyen F1-re nem vagyok kíváncsi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 17:46

Remy írta: A hangsúly azon van, hogy ebben a mondandóban, - ha a szájába is adták, vagy a körülmények szülték - benne van minden, amit én elvárok egy autóversenytől, egy Forma-1-től.

Plusz ahhoz képest, hogy büntetni akarják az ilyen dolgokat, az elmúlt 10 évben szerintem összesen nem esett ki annyi kocsi ütközésből, mint anno 1-2 év alatt. Ezzel arányosan csökkent is a színvonal. Spórolás spórolás hátán, vigyázz, nehogy összekarcold kocsit.
Jaja, törjünk, kockáztassuk akár mások életét, mint elvegyük gázt, mert nem tudjuk úgy megelőzni. ggbb :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 30., vasárnap 17:41

A hangsúly azon van, hogy ebben a mondandóban, - ha a szájába is adták, vagy a körülmények szülték - benne van minden, amit én elvárok egy autóversenytől, egy Forma-1-től.

Plusz ahhoz képest, hogy büntetni akarják az ilyen dolgokat, az elmúlt 10 évben szerintem összesen nem esett ki annyi kocsi ütközésből, mint anno 1-2 év alatt. Ezzel arányosan csökkent is a színvonal. Spórolás spórolás hátán, vigyázz, nehogy összekarcold kocsit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 30., vasárnap 17:37

Remy írta: Gyönyörű, hogy megpróbáljátok magyarázni, hogy Max miatt mondom ezt... imádom, mindenki mindent jobban tud. Legszebb az egészben, hogy Leclerc győzelmének ugyanúgy örültem volna, sőt... végre Alonso után egy olyan Ferrari győzelemnek örülhettem volna, ahol a pilóta is parádé. De a monacóinak továbbra is marad a pole, úgy néz ki...
Verstappen: "Keményen versenyzünk, hiszen erről szól a Forma-1. Aki nem így áll hozzá, az inkább maradjon otthon. Ha az ilyen mozdulatok nem megengedettek, akkor mi értelme a Forma 1-ben lenni?"
Érti a fiú. :agree:

A királykategória, a csúcs, a világ teteje. Aztán mindenhol csak korlátozások vannak. :lol:
Még jó, hogy ezt nyilatkozza. Mit mondjon? Rányitottam, mert nyerni akarok? Ne már az legyen a csúcs, hogy ráhúzod a másikra a kormányt, mert máshogy nem megy.

Vettelt szépen letolta, aztán Leclercet az eset előtti körben is szépen szorongatta, majd jött a szokásos türelmetlen és dodzsem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Puding » 2019. június 30., vasárnap 17:30

Teljesen mindegy, hogy érti vagy sem. Ha a múltkor büntetés volt, akkor legyen most is. Nehogy már 2x szívjon a Ferrari az impotens FIA miatt..... Vagy akkor nevezzük át "Nem nyerhet a Ferrari"-ra a versenysorozatot.
Nem elég, hogy világtalan a csapat mostanában, még ez is.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 30., vasárnap 17:24

Gyönyörű, hogy megpróbáljátok magyarázni, hogy Max miatt mondom ezt... imádom, mindenki mindent jobban tud. Legszebb az egészben, hogy Leclerc győzelmének ugyanúgy örültem volna, sőt... végre Alonso után egy olyan Ferrari győzelemnek örülhettem volna, ahol a pilóta is parádé. De a monacóinak továbbra is marad a pole, úgy néz ki...
Verstappen: "Keményen versenyzünk, hiszen erről szól a Forma-1. Aki nem így áll hozzá, az inkább maradjon otthon. Ha az ilyen mozdulatok nem megengedettek, akkor mi értelme a Forma 1-ben lenni?"
Érti a fiú. :agree:

A királykategória, a csúcs, a világ teteje. Aztán mindenhol csak korlátozások vannak. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2019. június 30., vasárnap 17:22

Nézői szemmel nézed, de nyilván Max felé húzol. Átlátszó kicsit :D
Amúgy régen 10+ éve ezekre nem adtak volna semmit. DE mivel most mások a körülmények és a szabályok, plusz egy gyökér az FIA, ezért jár a +5 sec. A verseny meg parádé volt. Így kell ezt.
halálomig madridista leszek

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. június 30., vasárnap 17:21

lestat írta: Van amugy valami hivatalos dolog hogy vizsgaljak?

A végén megjelent a panel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég