Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. július 17., szombat 22:32

nem sokat ad egy versenyhétvégéhez. lehet mondani hogy milyen izgis de itt is pár mozzanaton kívül nem volt semmi. ezt megfejeli hogy semmi teteje. holnap jön az igazi verseny. ilyen látszat dolgok helyett azon kéne dolgozni hogy a verseny izgalmasabb legyen. ez kb egy feltartásokkal teli túlfújt időmérő. semmivel nem volt izgalmasabb mint egy időmérő sok hűhó semmiért kategória.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 17., szombat 21:43

Remy írta: Max win ugyan, de nem igazán tetszik ez a sprint dolog.

F2ben működik, de itt a bajnoki éllovas kb csak bukhat. Egyszerűen túl nagy a kockázat.
Nekem sem tetszik. Most éppen volt változás az elejében, de az esetek nagy részében nem lenne. Felesleges bele menni kockázatos harcokba, sokkal többet lehet bukni mint nyerni. Ez egy, a másik, hogy mi van ha történik egy baleset, be az SC-t és a táv felében a semmit lehet nézni, az időmérős sprint futam műsorideje is véges, az sem feltétlen megoldás ha megállnak takarítás újraindítás lenne. Nekem még mindig a régi megoldás volt a kedvencem ami a spórolás címszó alatt sosem lesz már megvalósítva, de akkor is király volt, 1 óra, akkor mész amikor akarsz, van X köröd amit megtehetsz és kész. Volt feelingje, lehetett játszani a gumizással vagy az időjárással. Nyilván hátulütő, hogy páran sokig bent ülnének, de én imádtam.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. július 17., szombat 21:15

Egy időmérőnél jobb volt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 17., szombat 19:06

Remy írta: Max win ugyan, de nem igazán tetszik ez a sprint dolog.

F2ben működik, de itt a bajnoki éllovas kb csak bukhat. Egyszerűen túl nagy a kockázat.
Viszoooont a hullagyenge Haason kívül, meg az első 4-5-ön kívül a végére, iszonyú egyben volt a mezőny, mert lehetett tolni/tolni KELLETT.. 10mp volt a különbség Alonso és Tsunoda (7-16. hely) között..
Bukni mindig lehet, ez egy ilyen dolog..

Szvsz maradhat ez így, nem árt az, ha 1-2 esős, safetycaros, stb. őrült verseny mellett van 2-3 fix ilyen, amikor tolni kell a fiúknak és nem a taktika megy, hogy hogy sajtoljak még ki az optimumon 2 kört 2 deci üzemanyagért..
Nem totál hülyeség..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 17., szombat 18:22

Max win ugyan, de nem igazán tetszik ez a sprint dolog.

F2ben működik, de itt a bajnoki éllovas kb csak bukhat. Egyszerűen túl nagy a kockázat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 17., szombat 0:22

filatáska írta:
babaking írta:

Szerintem az egyik probléma még mindig a méret. Pedig azzal is lehetne, ha tudják használni :shifty:)
Tapasztalat? :mrgreen:
Egy ismerősöm mesélte, állítólag így van :hmmm:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. július 16., péntek 13:40

babaking írta:

Szerintem az egyik probléma még mindig a méret. Pedig azzal is lehetne, ha tudják használni :shifty:)
Tapasztalat? :mrgreen:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. július 16., péntek 12:40

Itt egy cikk, hogy jobban érthető legyen, mi miért van: https://rallyfeeling.hu/f1-2022-autok-kepek-es-video/

Nekem bejön az új stílus. Elviekben minden újítás a jó versenyeket fogja magával hozni, aztán majd meglátjuk a gyakorlatban :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 16., péntek 11:37

Nyilván más lesz a festés, de elviszi a szemet. Nekem a kérek fölé bolygó szárny sem tetszik, a felni is csúnya és ez az orr is kíván némi megszokást.

Szerencsére a csapatoknál jobb mérnökök ülnek, azok az autók szebbek is lesznek.

De a lényeg tényleg az, hogy jobb legyen a verseny. Ha az teljesül mindegy, hogy csúnya-e vagy nem.

Szerintem az egyik probléma még mindig a méret. Gondolom ezek sem lesznek kisebbek? (Pedig azzal is lehetne gyorsnak lenni, ha tudják használni :shifty:)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 16., péntek 9:01

A hátsó szárny nem tetszik, de amúgy jól néz ki. A lényeg, hogy a megfelelő irányba változzon a verseny, jó lenne ha drs nélkül is lehetne előzni és követni a másik autót. Meg bízom azért benne, hogy a mérnökök kitalálnak pár apró okosságot

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 16., péntek 8:02

babaking írta: Mit szóltok a ma bemutatott 22-es autókhoz? Lehet, hogy csak a festés, de szerintem elég okádék.
Jó a forma, a festés meg mit számít, úgyis istállókra lesz szabva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 16., péntek 5:49

babaking írta: Mit szóltok a ma bemutatott 22-es autókhoz? Lehet, hogy csak a festés, de szerintem elég okádék.
Nekem bejön (a szivárványos mondjuk nem). Kicsit retro.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 15., csütörtök 22:14

Mit szóltok a ma bemutatott 22-es autókhoz? Lehet, hogy csak a festés, de szerintem elég okádék.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 9., péntek 9:37

mea culpa. Teljesen abban a hitben voltam, hogy most van a tripla hétvégének a 3. hétvégéje. A Francia verseny teljesen ki is maradt. Bocsi...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 9., péntek 9:35

BLaZE írta:
Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Jó kis fake info... Nincs hétvégén futam. Most volt tripla hétvége. Jövő héten lesz Silverstone...
Yes, de akkor viszont úgy lesz, ahogy babaking írta:
Péntek: 1. szabadedzés + quali este 7-8 között
Szombat: 2. szabadedzés + sprint quali: 1730-1800.
VAS: verseny délután 4.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. július 9., péntek 9:29

Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Jó kis fake info... Nincs hétvégén futam. Most volt tripla hétvége. Jövő héten lesz Silverstone...
halálomig madridista leszek

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 9., péntek 9:27

wZoLee7 írta:
babaking írta:
Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Mi? :lol: ez nekem tök új, tudsz írni egy pár mondatos leírást hogy ez mégis mi a tököm :D :D :D nem is lesz rendes időmérő? rákeresek azért majd meló után, de még azt sem tudom hol van most futam :lol:
Silverstone - az tuti.

A többivel kapcsolatban én sem vagyok teljesen biztos - pláne ami a parc fermét illeti. Ami tuti:
ma egy szabadedzés
este idömérö
holnap reggel második szabadedzés
holnap délután sprintverseny (gondolom a mai időmérő alapján)
vasárnap verseny (gondolom a sprintverseny eredménye alapján)

Sztem meg fog bukni ez a formátum, mert a mai idöméröt a kutya sem fogja nézni
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 9., péntek 9:20

babaking írta:
Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Mi? :lol: ez nekem tök új, tudsz írni egy pár mondatos leírást hogy ez mégis mi a tököm :D :D :D nem is lesz rendes időmérő? rákeresek azért majd meló után, de még azt sem tudom hol van most futam :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 9., péntek 9:18

nem, el is felejtettem, hogy még van. Jobb is. Régen sem értettem mindennel egyet - bár ezért hallgat az ember ilyeneket (meg ezért fórumozik :mrgreen: :lol: ) de legalább a stílus tetszett. Ez most nem annyira jött be. Inkább átszoktam a WTF1 podcastra, de mióta ott is van ez az új csaj az sem jön be annyira. Tök sokszor csak visszaböfögi azt amit a másik kettő elmondott, csak más szavakkal és így nem nagyon ad hozzá értéket.



Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 6., kedd 14:22

index f1 castjét hallgatja még valaki? Kíváncsi voltam a tegnapira, hát kár volt.
A csaj annyit ért hozzá mint a feleségem kb., a pasi meg mint a gyerekem, bár egyik családtagomat sem akarom megbántani.. De legalább állandóan pofázik és belefolytja a szót a kislányba.. Borzasztó egy sz@r..

Magát a műsort meg a vágás teszi tönkre, élvezhetetlen. Nagyon zuhant a szintvonal KáGé/JoóGabiék óta..
A highlightok:
-Bottas-Russel csere, hogy a finn "újra felépítse magát" (egy fos williamsben?)
-a Perez-Lando dologban az elején túl szigorúak voltak

Itt aztán elengedtem, legalább többet ezt se fogom kipróbálni :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég