Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 11., szombat 20:22

chronic írta: Ez csak egy sprint futi volt, de itt is látszott,hogy hiába a nagy merci előny, nem fognak tudni mit kezdeni egymással az autók. Vonatozás megy majd itt is, persze Bottas lehet,hogy kerülgetni fogja őket a vadiúj merci erőforrással, bár előle fog indulni Perez is, akit nem lesz egyszerű levadásznia.

Érdekes,most Verstappennek "dob a gép" nyilván tesz is érte rengeteget a holland, de mintha ő lenne most a nyeregben, a szünet óta.
Lesz még itt sok fordulat szerintem, jön majd az utolsó negyede a szezonnak,a használt motorokkal, a honda nagy kérdés,hogy bírni fogja ez Max autójában, Hamilton mercije biztos,hogy nem fogja megadni magát.
Kevesebbet hibázik, mint Hamilton, ilyen egyszerű. Mármint Ham néha vét egy kisebb hibát, mint pl. ma a rajtnál, Max meg tökéletes konkrétan.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. szeptember 11., szombat 20:15

Ez csak egy sprint futi volt, de itt is látszott,hogy hiába a nagy merci előny, nem fognak tudni mit kezdeni egymással az autók. Vonatozás megy majd itt is, persze Bottas lehet,hogy kerülgetni fogja őket a vadiúj merci erőforrással, bár előle fog indulni Perez is, akit nem lesz egyszerű levadásznia.

Érdekes,most Verstappennek "dob a gép" nyilván tesz is érte rengeteget a holland, de mintha ő lenne most a nyeregben, a szünet óta.
Lesz még itt sok fordulat szerintem, jön majd az utolsó negyede a szezonnak,a használt motorokkal, a honda nagy kérdés,hogy bírni fogja ez Max autójában, Hamilton mercije biztos,hogy nem fogja megadni magát.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. szeptember 11., szombat 17:15

Csupa jo hir eddig akkor :D koszi!
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 11., szombat 17:14

lestat írta:
Remy írta: Ezzel most sokat nyerhet Max. Meglátjuk. McLareneknek hozhatnanak egy jo futamot, amivel feltartjak Hamit.

Nemtudtam nezni. Mi lett Hamiltonnal?
Elbaszta a rajtot, aztán nem tudott mit kezdeni a Mclarenekkel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. szeptember 11., szombat 17:13

Remy írta: Ezzel most sokat nyerhet Max. Meglátjuk. McLareneknek hozhatnanak egy jo futamot, amivel feltartjak Hamit.

Nemtudtam nezni. Mi lett Hamiltonnal?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 11., szombat 17:07

Ezzel most sokat nyerhet Max. Meglátjuk. McLareneknek hozhatnanak egy jo futamot, amivel feltartjak Hamit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 11., szombat 10:31

wZoLee7 írta: Merci meghuzta a motorcseret Bottasnal. Johetnek a csak Hamiltonert tettek dumak, de minden top3 as csapat helyeben itt csinaltam volna. Furcsalom, hogy Verstappenek nem vallaltak, a dobogo fixen meglenne akkor is.
Erre ez kiváló pálya, könnyű előzni, és Merci a leggyakrabban autó ha csak a motorerőt nézzük. Szóval úgy kellene vasárnap ájönnie mint kés a vajon
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 11., szombat 10:13

alexoxladjackoxi írta:
wZoLee7 írta: Merci meghuzta a motorcseret Bottasnal. Johetnek a csak Hamiltonert tettek dumak, de minden top3 as csapat helyeben itt csinaltam volna. Furcsalom, hogy Verstappenek nem vallaltak, a dobogo fixen meglenne akkor is.
Tavaly talán pont Sochiban zárkózott fel Max játszi könnyedséggel, szerintem ott lesz a csere. Egyébként Wolf megmondta, hogy már a sprinten félre fogják állítani Bottast, ha úgy lesz, mert is tud pontot elvenni Verstappentől. De baszki nem lehet ekkora puding az az ember. Most tették ki, én már xarnék a csapatutasításokra. Valszeg ez a pár futama maradt életében arra, hogy futamokat nyerjen.
Ha telibe szarja amit kernek tole meg ennyi versenye sem lesz. Kiteszik a szuret es kesz, meg szezon vege elott.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 11., szombat 8:49

wZoLee7 írta: Merci meghuzta a motorcseret Bottasnal. Johetnek a csak Hamiltonert tettek dumak, de minden top3 as csapat helyeben itt csinaltam volna. Furcsalom, hogy Verstappenek nem vallaltak, a dobogo fixen meglenne akkor is.
Tavaly talán pont Sochiban zárkózott fel Max játszi könnyedséggel, szerintem ott lesz a csere. Egyébként Wolf megmondta, hogy már a sprinten félre fogják állítani Bottast, ha úgy lesz, mert is tud pontot elvenni Verstappentől. De baszki nem lehet ekkora puding az az ember. Most tették ki, én már xarnék a csapatutasításokra. Valszeg ez a pár futama maradt életében arra, hogy futamokat nyerjen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 11., szombat 8:42

Merci meghuzta a motorcseret Bottasnal. Johetnek a csak Hamiltonert tettek dumak, de minden top3 as csapat helyeben itt csinaltam volna. Furcsalom, hogy Verstappenek nem vallaltak, a dobogo fixen meglenne akkor is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 10., péntek 23:02

Ezt mindig elmondják, a magasra emelt Redbull fenek az a vegsebesseg rovasara, de a gyors kanyarok elenyore van beallitva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. szeptember 10., péntek 22:18

ikelemen5 írta: Elég nagy a lemaradása Verstappennek.
Aki jobban ért hozza, mitől lehet?
Időmérőt nem láttam, de mivel ez a pálya a leginkább motorspecifikus, ezért azt mondanám, hogy a Mercedes és a Honda motor között ennyi a különbség.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 10., péntek 20:23

babaking írta: Csak szólok nehogy lemaradjatok, hogy megint sprint hétvége van és ma van az időmérő
Keso, en mar lemaradtam :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. szeptember 10., péntek 20:15

Elég nagy a lemaradása Verstappennek.
Aki jobban ért hozza, mitől lehet?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 10., péntek 15:48

Csak szólok nehogy lemaradjatok, hogy megint sprint hétvége van és ma van az időmérő
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 8., szerda 17:27

Dupla D írta:
wZoLee7 írta: A haas legnagyobb baja, hogy megvágták a ferrari motorok teljesítményét. A kasztnijukat úgy vették, maguk nem igazán fejlesztettek semmit. A leggyengébb van mindenből. Ha komolyan gondolják érkeznek majd szakemberek, de nekik a legjobb lenne egy tényleg amerikai csapat létrehozása a ferrari nélkül. Pénz lenne, mérnökök lennének. Ehelyett mi van most? Mennek egy orosz meg egy német pilótával, orosz színekbe öltöztetett autóval a mezőny végén. Nekem velük kapcsoaltban az az érzésem, hogy semmi koncepció nincs a project mögött.
Megmondták, hogy idénre nem fejlesztenek semmit, csak '22-re. Ezzel mondjuk szerintem rá fognak baszni, de ők tudják.
Kivancsi leszek en arra, de nekem ez ugy hangzik, hogy iden nem tudunk semmit tenni, jovore meg bizunk benne, hogy a ferrari motor jo lesz es adnak meg ezt azt

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. szeptember 8., szerda 16:29

wZoLee7 írta: A haas legnagyobb baja, hogy megvágták a ferrari motorok teljesítményét. A kasztnijukat úgy vették, maguk nem igazán fejlesztettek semmit. A leggyengébb van mindenből. Ha komolyan gondolják érkeznek majd szakemberek, de nekik a legjobb lenne egy tényleg amerikai csapat létrehozása a ferrari nélkül. Pénz lenne, mérnökök lennének. Ehelyett mi van most? Mennek egy orosz meg egy német pilótával, orosz színekbe öltöztetett autóval a mezőny végén. Nekem velük kapcsoaltban az az érzésem, hogy semmi koncepció nincs a project mögött.
Megmondták, hogy idénre nem fejlesztenek semmit, csak '22-re. Ezzel mondjuk szerintem rá fognak baszni, de ők tudják.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 8., szerda 16:27

A haas legnagyobb baja, hogy megvágták a ferrari motorok teljesítményét. A kasztnijukat úgy vették, maguk nem igazán fejlesztettek semmit. A leggyengébb van mindenből. Ha komolyan gondolják érkeznek majd szakemberek, de nekik a legjobb lenne egy tényleg amerikai csapat létrehozása a ferrari nélkül. Pénz lenne, mérnökök lennének. Ehelyett mi van most? Mennek egy orosz meg egy német pilótával, orosz színekbe öltöztetett autóval a mezőny végén. Nekem velük kapcsoaltban az az érzésem, hogy semmi koncepció nincs a project mögött.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 8., szerda 15:42

babaking írta: Albon nem rossz pilóta, egy kisebb csapatnál ő is fel tudja magát újra építeni.

Az, hogy minden évben felhoznak a csapatok 3-4 újoncot nem fenntartható, mert ezeknek a srácoknak idő kell amíg megszokják a bugit. Az nem normális, hogy mész 1-2 szezont egy kis csapatban aztán bedobnak egy top autóba egy vb esélyes mellé és ha nem hozod közel azt amit őt akkor egy (fél) szezon után viszlát van. Így nem lesznek a fiatalokból sztárok.

Norris, Lecrerc és Russel mind hibáztak, nem is keveset, meg sem lettek kipaterolva.

Szóval Albon megérdemel még egy esélyt szerintem.
Korábban, amikor sok kisebb csapat is csődközelben, el/felszámolás alatt volt, felmerült az ötlet, hogy a nagycsapatok menjenek 3 autóval. Nemtudom mennyire lenne ez jó ötlet. De lenne benne potenciál szerintem. Ugye ennek a másik verziója, hogy a 3 úgynevezett nagycsapatnak legyen fiókcsapata, ez még akár áll is, de elég kiegyensúlyozatlan a helyzet (Haas a béka segge alatt van). Pedig korábban a Haasok is elég jól mentek, Grosjeannal és a másik taggal (?). top10ben voltak sokszor a végelszámolásnál, aztán valami kipukkadt.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 8., szerda 15:29

Albon nem rossz pilóta, egy kisebb csapatnál ő is fel tudja magát újra építeni.

Az, hogy minden évben felhoznak a csapatok 3-4 újoncot nem fenntartható, mert ezeknek a srácoknak idő kell amíg megszokják a bugit. Az nem normális, hogy mész 1-2 szezont egy kis csapatban aztán bedobnak egy top autóba egy vb esélyes mellé és ha nem hozod közel azt amit őt akkor egy (fél) szezon után viszlát van. Így nem lesznek a fiatalokból sztárok.

Norris, Lecrerc és Russel mind hibáztak, nem is keveset, meg sem lettek kipaterolva.

Szóval Albon megérdemel még egy esélyt szerintem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég