Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. november 18., péntek 20:11

Hamilton összehívta az f1es pilótákat hogy utoljára vacsizzanak egyet Vettellel. (Mintha itt fórumon is olvastam volna)

Salt Bae meg kiposztolta a számlát instára. :lol: :lol: átszámolva 167ezer dollar, elvileg Hamilton fizette.

https://mobile.twitter.com/Aldas001/sta ... 5474949122

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 18., péntek 14:53

Ez annak fényében lesz érdekes, mármint a másik holland, hogy most Perezzel fasírtban vannak. Szépen letolja a kövi évet és kalap kabát. Máris ott egy üres ülés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. november 18., péntek 14:51

Remy írta: Ricc RB tartalék lesz.
Sokra nem megy vele, ha De Vries beválik, tuti, hogy őt fogják Max mellé odavinni. Marketing szempontból is hatalmasat szólna egy holland páros.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 18., péntek 14:40

Ricc RB tartalék lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. november 18., péntek 14:16

Emberileg számomra is nagyon sokat fejlődött, és a megítélése is változott. Ez valahol normális, tulajdonképpen a "szemünk láttára" nőtt fel és lett érettebb. Hiányozni fog a mezőnyből még ha nem is feltétlen a sebessége miatt már. Talán nem az F1-el kapcsolatban, de hallunk majd még felőle.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. november 18., péntek 13:52

Remy írta: Basszameg, nem gondoltam volna, hogy elérzékenyülök itt Vettel utolsó hétvégéjén.

Ez a vén Seb még szimpatikus is. Kár, hogy olyan irritáló volt régen. :lol:

Alonsonak is mekkora respect a Vetteles sisakért. Pedig csórinak nem sok babér termett akkoriban végeredményben.

Tegnap együtt kajált az egész mezőny Seb miatt. El is költötték egy lakás árát. :lol:

Remélem végig tud menni a futamon. :mrgreen:
Fura, de nálam is megfordult teljesen a megítélése. Amikor szarrányerte magát a Red Bullal, meg ökörködött ott a dobogón taknyosorrúként, ahogy pofátlankodott Webberrel, egyszerűen rühelltem. A Ferrarinál már ez némiképp mérséklődött, akkor az idegesített, hogy Kimivel nem egyszer szúrtak ki miatta, konkrétan futamgyőzelmeket vettek el tőle, lásd Monaco 2017, Hungaroring 2017, de aztán ahogy jött Leclerc, kezdtem sajnálni és megkedvelni. Sokszor már igazságtalanul sok savat kapott, vagy mondjuk az első éve a monacoi ellen, az még viszonylag szoros volt, mégis már akkor embékettes pilótaként állították be sokan. Aztán az uccsó szezonja már teljesen kuka volt az olaszoknál, na az tényleg csúnya volt, de valljuk be, fejben már messze nem ott járt. Nincs már a csúcson, de ezt az Astont egész szépen terelgette, alapvetően helye lenne még a mezőnyben, nyilván ez az ő döntése volt, és valahol érthető is. Kicsit kiégett, pedig tényleg talán, mint a ember, a legjobb a mezőnyben. Nekem ebben az a legszomorúbb konklúzió, hogy mennyire megy az a kibaxott idő... Kb. 2-3 év, kivonul Alonso és Hamilton is, és teljesen lezárul egy korszak az F1-ben.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. november 18., péntek 12:45

Phu hogy én mennyire rüheltem mikor az RB-ben volt. Főleg mert 2 vb-t is buktunk miatta Alonsoval. :'(

De miután Ferraris lett és közelebb ezáltal közelebb került aszemélyisége is nagyon megkedveltem. Nem véletlen hogy a paddockban kb mindneki kedveli. Nagyon szimpatikus figura aki törödik a körülötte lévőkkel. A másik amit birok benne hogy mekkora F1 buzi. Tud minden statot minden pilótát. elmebeteg :D

Azért nem véletlenül nyert vb-t a legfiatalabbként, kell hozzá érettség az ilyesmihez. Nem csak a kocsi.

Kár hogy a Ferrári vb-cim nem lett meg. Az nagyon epic lett volna. De igyis szép emlékek vannak vele. Főleg a rádiózását birtam. :lol: Vagy hogy volt egyénisége. Tökös pilóta. Pl mikor Kanadában megcserélte az 1-2-es táblát. :'(

Ha nagyon nagyon érzi az autót és egyben van fejben akkor elmebeteg miket tud/tudott művelni.

https://www.youtube.com/watch?v=b1oh-x3 ... l=FORMULA1

Ez a kedvenc jelenetem tőle még. Nemhittem el. Beszarás.
Másik mikor Spa-ban elmegy Hamilton mellett 18-ban talán.

Hiányozni fog az biztos.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 18., péntek 11:31

hehetheoriginal írta:
Basszameg, nem gondoltam volna, hogy elérzékenyülök itt Vettel utolsó hétvégéjén
ha van idegesítő utnivalo hulyegyerek feju ember, aki csak azert nyert vébét mert magasan a legjobb technika volt alatta...
2t megérdemelt. Azért nem kutyaütő.

Csak a másik kettő került rossz helyre akkoriban. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 18., péntek 11:27

Basszameg, nem gondoltam volna, hogy elérzékenyülök itt Vettel utolsó hétvégéjén
ha van idegesítő utnivalo hulyegyerek feju ember, aki csak azert nyert vébét mert magasan a legjobb technika volt alatta...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 18., péntek 11:06

Basszameg, nem gondoltam volna, hogy elérzékenyülök itt Vettel utolsó hétvégéjén.

Ez a vén Seb még szimpatikus is. Kár, hogy olyan irritáló volt régen. :lol:

Alonsonak is mekkora respect a Vetteles sisakért. Pedig csórinak nem sok babér termett akkoriban végeredményben.

Tegnap együtt kajált az egész mezőny Seb miatt. El is költötték egy lakás árát. :lol:

Remélem végig tud menni a futamon. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. november 17., csütörtök 11:46

Remy írta: Amerikai. Gondolom sok sok dollár jön vele.

Csak tudnám, hogy a Haas miért nem ugrott rá, mikor amerikai a csapat.

Akkor lett volna a Williamsben helye Micknek. Jobb közeg, jobb csapattárs.
Sargeant mar most is a Williams akademiajahoz tartozik, valoszinuleg nem olyan szerzodest irtak ala, hogy a Haas barmikor lenyulhatja. A Williams is amerikai kezben van. A tulajok kerdore vontak a csapat vezetoseget, hogy miert olnek milliokat az akademiaba, ha utana kivulrol igazolnak pilotat.

Formula podcastban meseltek, hogy a Haas eredetileg Ricciardot szerette volna, csak se a fizu, se a versenykepesseg nem lett volna meg, ezert az ausztral nemet mondott.

A Ferrari megprobalta Giovinazzit beultetni, cserebe nehany szponzort is szereztek volna melle. Csak miutan az amerikai szabadedzes elejen osszetorte az autot, a szponzorok jeleztek, hogy koszi, de ok ilyen jo pilotabol nem kernek. :lol:

A Haasnal ne keresd a logikat. Evekig kitartottak 2 olyan pilota mellett, akik oltek egymast a palyan es azon kivul is. Majd gyors koncepcio valtas, ultessunk be 2 tapasztalatlan fiatalt es ment a csodalkozas, hogy miert nem sikerul az autot fejleszteni. Na nem mintha a Haasnal olyan sok fejlesztes lenne, ev elejen kapnak par elemet a Ferraritol es azzal elvannak szezon vegeig (kiveve mikor fejlesztenek, de pont a rossz iranyba). Iden osszeallt egy tapasztaltabb pilota egy fiatalabbal, ami a jo arany (mondjuk ez is Putinnak koszonheto, nem a vezetosegnek), majd szezon felenel mar arrol beszelt Gunther Steiner, hogy megis jobbak a tapasztalt pilotak. Ennyi koncepciovaltas sehol nincs.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. november 17., csütörtök 8:40

Remy írta: Amerikai. Gondolom sok sok dollár jön vele.

Csak tudnám, hogy a Haas miért nem ugrott rá, mikor amerikai a csapat.

Akkor lett volna a Williamsben helye Micknek. Jobb közeg, jobb csapattárs.
Ennyi erővel Latifyt is megtarthatták volna. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 17., csütörtök 8:36

Amerikai. Gondolom sok sok dollár jön vele.

Csak tudnám, hogy a Haas miért nem ugrott rá, mikor amerikai a csapat.

Akkor lett volna a Williamsben helye Micknek. Jobb közeg, jobb csapattárs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. november 17., csütörtök 8:34

Remy írta: Hivatalos Hülkenberg. :lol:

Mondanám, hogy Sargeant remélem nem tudja megszerezni a kellő pontszámot, de erre nagyon kicsi az esély... szóval ez a hajó elment. :kivagyhe:
Nem vágom egyébként, hogy ez a Sargeant is mit tett le az asztalra, amiért minden áron be kell nyomni a mezőnybe.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 17., csütörtök 8:06

Hivatalos Hülkenberg. :lol:

Mondanám, hogy Sargeant remélem nem tudja megszerezni a kellő pontszámot, de erre nagyon kicsi az esély... szóval ez a hajó elment. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. november 15., kedd 15:58

Basszus, sírok.. De komolyan :D :D Ez nagyon jó :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. november 15., kedd 15:19

https://twitter.com/f1trolls_/status/15 ... C6f1tb-RfQ

Ezen meghaltam :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. november 14., hétfő 23:17

ronaldo99 írta: Ha olyan nagy tehetség lenne, akkor egy nyaralásról visszahívott Magnussent csak beárazott volna.
Magnussen egy tapasztalt pilota, hamar kiismerte az autot, mig Mick meg mindig csak egy tehetseg. (nyilvan nem akkora, mint Norris vagy Russel, ezt meg Remy is beismeri :mrgreen:)

Amilyen szinten bearazta Micket a szezon elso harmadaban, ugy fogyott el ez a hatalmas nagy elonye a szezon tobbi reszeben. 16 pontot szerzett az elso 4 futamon (Mick 0), majd a maradek 17 futamon 9-et (Mick 12).

Sokszor Mick jobban teljesit, ott van a pontszerzo helyeken, majd rarakjak valami elcseszett taktikara, aminek a vegen a 13. hely kornyeken talalja magat; vagy epp a boxutcaban rontjak el a kerekcseret.

En nem vagyok Mick fan, nem erdekel kulonosebben a sorsa (Zhou vagy Tsunoda is ez a kategoria). Viszont inkabb egy fiatal legyen ott a mezonyben, mint a 35 eves Hulkenberg, aki eveken keresztul megkapta az eselyt.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. november 14., hétfő 22:36

Remy írta:
ronaldo99 írta:
Látom nem szereted ha valakinek más a véleménye.
Mondjuk én is csak a véleményemet írtam le és olyan dolgokat, amik meg tények. De olyanba belekötni, ha nem ez lenne a neve... Az a neve. Akkor is, ha fejre állsz. Ha Hamilton nem autóversenyző akar lenni, hanem szakács, akkor nem 7x bajnok, na bumm.

Továbbra is az a legnagyobb WTF, hogy kire akarják lecserélni, nem az, hogy lecserélik. Ülni a langyos hugyban, nagy tervek a jövőre a Haasnal. Bár hozzáteszem, vannak a mezőnyben még bőven olyanok, akik nem hoznak extrát, csak kevésbé látszódik, mert jobb verdába ülnek. Tsunoda, Zhou, Stroll, Ricc...
Én nem a nevébe kötöttem bele, hanem abba hogy az apja miatti rajongás/tisztelet miatt többet látsz bele mint ami.

Azt, hogy Hülkenberg mit hoz, ha tényleg ő lesz megtudjuk kb egy év múlva. Addig csak találgatásokkal próbálod bizonygatni. Ha kb ötöde kárt okoz lehet már előrébb vannak.
Amúgy a többi csapat akkor miért nem szerződtette? Azért most voltak mozgások a piacon.
Vagy mindenki vak? Csak te látod benne a valós teljesítményét és senki más? A Paddock-ban sem?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 14., hétfő 22:21

ronaldo99 írta:
Látom nem szereted ha valakinek más a véleménye.
Mondjuk én is csak a véleményemet írtam le és olyan dolgokat, amik meg tények. De olyanba belekötni, ha nem ez lenne a neve... Az a neve. Akkor is, ha fejre állsz. Ha Hamilton nem autóversenyző akar lenni, hanem szakács, akkor nem 7x bajnok, na bumm.

Továbbra is az a legnagyobb WTF, hogy kire akarják lecserélni, nem az, hogy lecserélik. Ülni a langyos hugyban, nagy tervek a jövőre a Haasnal. Bár hozzáteszem, vannak a mezőnyben még bőven olyanok, akik nem hoznak extrát, csak kevésbé látszódik, mert jobb verdába ülnek. Tsunoda, Zhou, Stroll, Ricc...
wZoLee7 írta: Fú a hollandok jó gyorsan kreáltak egy abszolút idióta indokot, miért is tette Verstappen azt amit tegnap.
Nekem se tetszett a tegnapi húzása, de ezt azért érdemes elolvasni.

Azért legyünk őszinték, senki nem szent a mezőnyben. Kifelé jobb képet kell mutatni, belül meg ki tudja mi van... Sok mindent nem látunk, mi nézők. Alapvetően mindenki nyerni akar és előrébb végezni. De való igaz, pont az ilyen segítségek adnak egy kis pozitívumot néha. Ami jól mutat a "CV-ben."
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég