Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Corleone
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. április 20., vasárnap 12:00

Ricciardo lassacskán kezdi beárazni Vettel eddigi 4 vb-címét. Mikor még a WSR-ben versenyzett, már ott jónak tűnt, egy alkalommal meg is néztem itthon.. Tud a srác, na.
#happyshitting

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 20., vasárnap 11:15

Ez az új csapatfőnök....ez valami vicc...mondjuk ügy hogy egy sima autókereskedőt megbíznak egy alapvetően speciális szegmens vezetőjévé....az oke hogy egy jó üzletember,(na ez sem volt nehéz,eldőnteni ki vásárolhat ferrarit és ki nem),de ha mégoly jó menedzser is,az autósporthoz semmi köze.Ez kb olyan mintha Perez leülne a Real kispadjára...aztán kiadná a taktikai utasítást:"Gyerekek nyerni kell..." :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. április 20., vasárnap 10:55

a Ferrari gárdája hülyékből áll...évek óta nem nyertek semmit. A stratégia persze az hogy 1 versenyzőre kell építeni az autót. Idén sincs ez másképp ez egyértelmű. Nem értem hogy tudnak ekkora hibát elkövetni. Így Kimi még csak segíteni sem tud, de más sem tudna, egy szem Alonsonak kell valamit produkálnia...a vicc az hogy a ráépített autó sem ér sokat.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 20., vasárnap 10:46

Puding írta:
Remy írta:Hallod Vettel... idén már másodjára kell elengedned Ricciardot, mert jobb nálad :lol: Pedig a valahavoltlegnagyobb pilótától azért kicsit többet várnék :-(
Legalább neked tetszik valami a mostani f1-ben... :hmmm:
Igazság szerint azért jobban örülök, hogy Alonso végre dobogón van :salute: Áhh, de nagyon messze van az a Merci kettős. :/
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Puding
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. április 20., vasárnap 10:43

Remy írta:Hallod Vettel... idén már másodjára kell elengedned Ricciardot, mert jobb nálad :lol: Pedig a valahavoltlegnagyobb pilótától azért kicsit többet várnék :-(
Legalább neked tetszik valami a mostani f1-ben... :hmmm:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 20., vasárnap 9:49

Hallod Vettel... idén már másodjára kell elengedned Ricciardot, mert jobb nálad :lol: Pedig a valahavoltlegnagyobb pilótától azért kicsit többet várnék :-(
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 19., szombat 15:20

A Mekik a kezdeti sikereket követően eléggé legyengültek sajnos. :angry: :hmmm:
A 2. legeredményesebb csapat az F1 történetében :)
Jövőre a hondával nagyon ütőképesek lehetnek :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 19., szombat 14:24

Nyugi, Balázs Benjamin a legjobb, a Schumi meg a Hakkinen elmegy, a többi... :mrgreen:

A Mekik a kezdeti sikereket követően eléggé legyengültek sajnos. :angry: :hmmm:

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 19., szombat 14:00

Massa egy erős közepes pilóta. Kimi sokkal jobb nála.
A sokkal az már túlzás, mikor csapattársak voltak Ferrariba, első évben Kimi vb cím, kis szerencsével(és Massa tökéletes utolsó brazil nagydíjával), második évben Massa nyerhetett volna, neki pont az a kevés hiányzott ami Kiminek megvolt. Harmadik évben pedig Massa a balesetéig jobban állt pontszámokban, szóval ha olyan sokkal jobb Kimi akkor ez a három év neki simábban ki kellett volna jöjjön, nem? :hmmm:
Persze ha a 2007 előtti időszakot nézem akkor valóban jó volt Kimi, aztán jóllakott egy címtől, és valószinüleg hosszútávon
a piázgatás, meg a bulizás sem segített.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 19., szombat 13:35

a kifogások meg inkább tények, de sajnos Kimi egész pályafutására jellemző ez a balszerencse a technikával...
Azért 2007-ben berántotta,igaz némi szerencsével.És azóta sem nyert bajnokságot a ferrari,csak csapatban.
Ami Massat illeti...valóban jobb megoldás vokt Alonso mellé mint Raikkönen,de örülök hogy Iceman visszatért...a brazilnak meg jót tett a környezetváltàs,azt hiszem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 19., szombat 13:20

Massa egy erős közepes pilóta. Kimi sokkal jobb nála. Bár, valljuk be, ez a mai F1-ben lóf'szt se számít kb.
AntiCRclub vezető

L.Miki
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 19., szombat 12:36

realistahuni írta:Állj le a piával még korai locsolkodni.
Olvasd el mégegyszer, azt írtam, hogy jobb Massa mint Kimi? Nem hinném.
Jóhogy mondod, már-már spicces állapotban vagyok. No de, téma: Azt nem írtad le konkrétan, hogy Massa jobb, mint Kimi de arra engedtél következtetni azzal, hogy ezt írtad:
realistahuni írta:sőt talán még közelebb is tudott kerülni Alonsohoz mint a finn.
Kár volt ezért a vastag szerződést odadobni Kiminek.
És erre jöttem én. Értem, hogy mit mondasz de még korai visszasírni Massát és Kimit elküldeni. Pláne, hogy a Ferrari az első helyekért megy... ja nem. Nem hiszem, hogy ez lenne a max. amit tudna Kimi. Várjunk még, aztán ha nem változik semmi akkor neked lett igazad, nincs belőle semmi.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 19., szombat 12:28

realistahuni írta:Jó, persze most még lehet kifogásokat keresni, tényleg nem akarom megbántani a Kimi fanokat
én meg az Alonso fanokat nem akarom megsérteni, de ha megnézzük az eddigi pályafutásukat, hogy kinek milyen lehetőségei voltak, milyen autókat vezettek, a spanyol semmivel sem tett le különlegesebb dolgokat az asztalra mint Kimi

ez a nagy Alonso se**nyalás is kicsit vicces, ott van már mióta a Ferrarinál, de még egyszer sem sikerült normális autót összerakni. Lehet szidni a mérnököket, de nagy beleszólása van a pilótáknak is a kocsi fejlesztésébe. Az anyagi forrásokkal sincs baj, valahogy mégse sikerül...

a kifogások meg inkább tények, de sajnos Kimi egész pályafutására jellemző ez a balszerencse a technikával...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 19., szombat 11:50

Most így pár futamból azt megmondani, hogy Massa jobb, mint Kimi több, mint butaság.
Állj le a piával még korai locsolkodni.
Olvasd el mégegyszer, azt írtam, hogy jobb Massa mint Kimi? Nem hinném.
Ezt így pár futamból levontad? Az elmúlt évek teljesítményei azok abszolút nem lényegesek
Nem az elmúlt évekre gondoltam, ezt elfelejtettem megemlíteni, azt hittem nyilvánvaló, bocs.
Hanem arra, hogy értelmetlennek tartottam már tavaly megbontani az Alonso-Massa kettőst, mert a FERRARIBAN a brazil is hozta ezt a szintet amit most Kimi.
Kimi talán még nem is vezette ezt az autót úgy hogy ne lett volna vmi baja. Szar a ferrari, ez van. Meg amugy is Alonsora lett építve, ki is lett mondva nemrég.
Jó, persze most még lehet kifogásokat keresni, tényleg nem akarom megbántani a Kimi fanokat, mert sokan szeretik, mert vicces, beszól, nem az a tipikus sablonpilóta...de tökmindegy ha 40 éves korukig ülnek a Ferrariban Kimi akkor sem fogja megverni Alonsot, sem időmérőn, sem vb pontszámokban. Alonsonak pedig szüksége lenne egy jó másodpilótára, ha már nem tudnak normális kocsit alátenni. Persze idén már minden mindegy, mert nem tud beleszólni az első helyért folyó harcba.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

L.Miki
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 19., szombat 11:12

realistahuni írta:Mit mondtam tavalyi szezon végén, hogy Kimi nem jobb pilóta mint Massa?
Ezt a teljesítményt a brazil simán lehozta kikiáltott másodpilótaként, sőt talán még közelebb is tudott kerülni Alonsohoz mint a finn.
Már megbocsáss, de ez úgy nem igaz ahogy van. :lol:
1. Kimi az egyik legtechnikásabb, a legjobb pilóták közé tartozik. Aki ha egy olyan mezőnyben versenyezne, ahol a kocsik egyenrangúak (GP2) ott lenne az élen. Most így pár futamból azt megmondani, hogy Massa jobb, mint Kimi több, mint butaság.
2. Egyszerűen nem fekszik neki a kocsi, még. EZt látjuk most. De ez akkor nem számít, szar és kész. A lotusban is az volt, 2007 és 09 között is az volt, amikor a McLarennel fenyegetést jelentett Schumira akkor is az volt... :agree:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 19., szombat 11:11

besteve7 írta:
realistahuni írta:Mit mondtam tavalyi szezon végén, hogy Kimi nem jobb pilóta mint Massa?
Ezt így pár futamból levontad? Az elmúlt évek teljesítményei azok abszolút nem lényegesek :lol: Valahogy neki egy VB címet is sikerült összekukázni, sőt ha anno nem lett volna ilyen balszerencsés akár többet is. De, hogy most nem megy neki ezzel a szutyok géppel, amivel valahogy Alonsonak se nagyon, máris jobb Massa :salute: :mrgreen:
Jobb mint Massa ez tény, Kimi keményebb pilóta, azért Schumi tökeit is sikerült keményen megszorongatnia 2003-ban. DE az is tény, hogy a VB győzelem után Kimi megváltozott, és már nem az aki előtte volt. A VB győzelem után viszont már nem tudom kijelenteni azt, hogy egyértelműen jobb pilóta mint Massa.

Ha a Ferrari nem egy gyökér vezetővel állt volna ki évről-évre, akkor Massa is simán VB győztes. Ráadásul, ha nem sérül meg, akkor sikeresebb is lehetett volna. (azt nem mondom, hogy nyert volna még 1VB-t) Massa is nagyon oda tudta tenni a kocsit, de neki sajnos vége lett a bizonyos magyar nagydíj után :-(

Mindenesetre nem érdemes nagyon belemenni ebbe a témába.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

besteve7
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. április 19., szombat 11:03

Ezt így pár futamból levontad? Az elmúlt évek teljesítményei azok abszolút nem lényegesek :lol: Valahogy neki egy VB címet is sikerült összekukázni, sőt ha anno nem lett volna ilyen balszerencsés akár többet is. De, hogy most nem megy neki ezzel a szutyok géppel, amivel valahogy Alonsonak se nagyon, máris jobb Massa :salute: :mrgreen:

chronic
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. április 19., szombat 10:13

Ezt a teljesítményt a brazil simán lehozta kikiáltott másodpilótaként, sőt talán még közelebb is tudott kerülni Alonsohoz mint a finn.
Még hagynék egy kis időt azért az itélkezésnek, de valóban elég gyengus eddig a finn, mentálisan azért ő sem az erősebb pilóták közé tartozik. Alonso szerintem minden elemében jobb ebben a sportban a finnél. Rosberg meg kettőböl kettőször elszabja a mért körét, nulla a csávó. Hamilton jó csapattársat kapott, nem lesz ott végig a VB cimért Rosberg legalábbis komoly sansza nem hiszem,h lesz a végén a németnek.

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 19., szombat 10:12

télleg érdemes összehasonlítani... Kimi talán még nem is vezette ezt az autót úgy hogy ne lett volna vmi baja. Szar a ferrari, ez van. Meg amugy is Alonsora lett építve, ki is lett mondva nemrég.

amugymeg a visszatérése után egyből Vettel legnagyobb kihívója volt Alonso mellett, egy gyengébb Lotussal, megnézném hasonló helyzetben Massát
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 19., szombat 9:15

Mit mondtam tavalyi szezon végén, hogy Kimi nem jobb pilóta mint Massa?

Gengszter Zoltán, 2019

Vissza: “Sportok”