Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 7., kedd 17:39

Nem-nem, amikor utoljára futamot nyertek, az '19-ben volt, és szabálytalan motorral. :mrgreen: Szingapúr 2019 Vettel az uccsó győzelmük asszem. Az Alfa is azóta ilyen ócska.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 7., kedd 17:16

wZoLee7 írta:
_Bushido_ írta: Neten több cikk is van arról, hogy mióta az Alfa aláírt valami új szerződést, a Ferrari már nem szólhat bele a pilótaülések alakulásába. Szóval emiatt is van msot ez, hogy nem kerülhet oda egy ferrari növendék sem az alfához - sőt Giovinazzinak is kifelé áll a szénája, ha idén nem teljesít. Kááár érte :(
a mercinek és RBnak is van "B" csapata, de így a Ferrarinak nemigen marad. max motorszállítóként.
Haas meg ott van nekik. Csinaljanak inkabb egy utokepes csapatot es autot, mert sehol sincsenek mar egy ideje.
Ez igaz, csak épp a Hassal nem mennek semmire :(
Amúgy számomra az F1 dokfilm sorozatból (Drive to Survive) végtelenül szimpatikus volt a Haas csapatfőnöke. Simán el tudnám képzelni a Ferrari élére. de ahogy nézem, oda általában olaszokat tesznek. :(
Amúgy az a fura, hogy tavaly volt Leclercnek 2 olyan futama is, ahol nyert, az ember azt hitte, hogy elindult valami, de azóta sajnso sehol sincsenek. remélem a jövő évi autón dolgoznak... :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 7., kedd 16:47

_Bushido_ írta: Neten több cikk is van arról, hogy mióta az Alfa aláírt valami új szerződést, a Ferrari már nem szólhat bele a pilótaülések alakulásába. Szóval emiatt is van msot ez, hogy nem kerülhet oda egy ferrari növendék sem az alfához - sőt Giovinazzinak is kifelé áll a szénája, ha idén nem teljesít. Kááár érte :(
a mercinek és RBnak is van "B" csapata, de így a Ferrarinak nemigen marad. max motorszállítóként.
Haas meg ott van nekik. Csinaljanak inkabb egy utokepes csapatot es autot, mert sehol sincsenek mar egy ideje.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 7., kedd 16:40

Neten több cikk is van arról, hogy mióta az Alfa aláírt valami új szerződést, a Ferrari már nem szólhat bele a pilótaülések alakulásába. Szóval emiatt is van msot ez, hogy nem kerülhet oda egy ferrari növendék sem az alfához - sőt Giovinazzinak is kifelé áll a szénája, ha idén nem teljesít. Kááár érte :(
a mercinek és RBnak is van "B" csapata, de így a Ferrarinak nemigen marad. max motorszállítóként.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 7., kedd 15:31

Ferrari egy csapatot se képes rendesen menedzselni, nem hogy kettőt. :lol:










:( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'(
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 7., kedd 14:49

Remy írta: Azt írják, hogy De Vries lesz Bottas csapattársa. Rá mondjuk kíváncsi vagyok.
Na igen, ez meg a másik. Úgy tűnik a Ferrarinak tényleg semmi beleszólása nincs, ha ez igaz. Azért meglepő, én a hollandot a Williamsnél képzeltem inkább el. Mondjuk én hányok kicsit ettől az Alfától mostanában. Vasseur-nak folyton jár a szája, de teljesítmény nincs mögötte, már a Williams is lekörözte őket. :sly:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 7., kedd 14:45

Azt írják, hogy De Vries lesz Bottas csapattársa. Rá mondjuk kíváncsi vagyok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 7., kedd 14:13

wZoLee7 írta: Russel egyértelmű volt már egy ideje, jó döntés. Ami viszont megy pár napja az F1-ben azt nem tudom hová tenni. Bottas az alfában. Miért? Kinek jó ez? Bottason kívül...
Ferrari érdekeltségű csapat, toljanak valami saját fiatalt vagy tudom is én, de pont Bottast. Nem jobb Kiminél, de még Govinazzinal sem érzem jobbnak. Egy az egyben csere Russellel az amit vártam és logikus lenne.
Erre most a RB Albont akarja a Williamsbe betolni és nem tetszik nekik, hogy a merci első követelménye, hogy Albon szakítson a red bullal. Ennyire fejre esett valaki vagy csak nekem egyértelmű, hogy ez egy alap feltétel kell, hogy legyen. Jó hogy nem azt kérik red bull pilóta ülhessen már be a mercibe. Na és akkor olvasom, hogy ez mennyire nem tetszik Markonak sőt még a ferrarinak sem. Az olaszok a totál hülyék a történetben, előbb beengedik Bottast aztán lázadnak valami ellen amihez semmi közük, olyan indokkal, hogy Wolfnak mi köze hozzá :lol:

A williams jár a legrosszabbul, nekik egy olyan versenyző kell aki az autó ereje felett tud teljesíteni, de elérhető ilyen ember nincs az F1-ben jelenleg, egy teljesen új impulzus kellene.
Alfa szempontjából lehet, hogy már tudják, hogy nem marad Gio es kellett az új fiatal mellé egy rutinos pilóta. Vagy ha marad is Giovinazzi akkor is kell egy megbízhatóbb . És Bottas azért nagyin jó pilóta még ha nem is vb típus.

A Merci után nekinis jobb egy kisebb csapat kisebb elvárásokkal, hogy újra felépítse magát. Az évek alatt teljesen megtört.

A Red Bull meg nyilván helyet keres Albonnak, aki nyilván pont emiatt nem akarja megszakítani a kapcsolatot. Meg azért se nehogy a két szék között a pad alá essen amikor jövőre be akar valakit tolni a Merci a Williamsbe.

Marko meg persze, hogy pattog, egyrészt ő ilyen, másrészt ez a dolga, akkor is ha tudja, hogy nincs igaza.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 7., kedd 13:28

Russel egyértelmű volt már egy ideje, jó döntés. Ami viszont megy pár napja az F1-ben azt nem tudom hová tenni. Bottas az alfában. Miért? Kinek jó ez? Bottason kívül...
Ferrari érdekeltségű csapat, toljanak valami saját fiatalt vagy tudom is én, de pont Bottast. Nem jobb Kiminél, de még Govinazzinal sem érzem jobbnak. Egy az egyben csere Russellel az amit vártam és logikus lenne.
Erre most a RB Albont akarja a Williamsbe betolni és nem tetszik nekik, hogy a merci első követelménye, hogy Albon szakítson a red bullal. Ennyire fejre esett valaki vagy csak nekem egyértelmű, hogy ez egy alap feltétel kell, hogy legyen. Jó hogy nem azt kérik red bull pilóta ülhessen már be a mercibe. Na és akkor olvasom, hogy ez mennyire nem tetszik Markonak sőt még a ferrarinak sem. Az olaszok a totál hülyék a történetben, előbb beengedik Bottast aztán lázadnak valami ellen amihez semmi közük, olyan indokkal, hogy Wolfnak mi köze hozzá :lol:

A williams jár a legrosszabbul, nekik egy olyan versenyző kell aki az autó ereje felett tud teljesíteni, de elérhető ilyen ember nincs az F1-ben jelenleg, egy teljesen új impulzus kellene.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 7., kedd 13:10

Egyre unszimpibb lett Bottas a williams után.. Telj. felőrölte, hogy nem tudott mit kezdeni Lewisszal...
A nagy fogadkozások, a "kapja be akit érdekel" dolgai...

Russelnek meg örülök, telj. megérdemli a srác, igazi gyémánt.. (remélem a Ferrari is visszaszáll jövőre a buliba végre..)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 7., kedd 12:56

Russell hivatalos. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 6., hétfő 14:43

alexoxladjackoxi írta: Nem egészen értem miért kellene mindenáron visszaintegrálni a mezőnybe Albont. Tény, akad nála néhány gyengébb versenyző a rajtrácson, de ha már behoznék valakit, akkor az mindenképp De Vries lenne, aki ahol elindult, győzni tudott... Az a baj, hogy Latifynek és Mazepinnek is bérelt helye van, pedig ritka nagy kutyaütők. Giovinazzi ülése is inog, ami valahol érthető, de ha már Kimi úgyis átadta a helyét, talán az olasz maradhatna még egy évet, aztán Bottassal lemeccselhetnék ki maradna '23-tól. Futamokon nem sokat mutatott az olasz, de az időmérőkön egyre komolyabb villanásai vannak, ami azt mutatja, hogy van benne tempó. Nem írnám le Bottas ellen, de szerintem ki fogják tenni.
Nekem nem hiányzik Albon, de érthető módon a Red Bull be akarja tolni a pilótáját. Lehet nem véletlenül volt ott Spa-ban és már ment az egyeztetés.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 6., hétfő 14:29

Nem egészen értem miért kellene mindenáron visszaintegrálni a mezőnybe Albont. Tény, akad nála néhány gyengébb versenyző a rajtrácson, de ha már behoznék valakit, akkor az mindenképp De Vries lenne, aki ahol elindult, győzni tudott... Az a baj, hogy Latifynek és Mazepinnek is bérelt helye van, pedig ritka nagy kutyaütők. Giovinazzi ülése is inog, ami valahol érthető, de ha már Kimi úgyis átadta a helyét, talán az olasz maradhatna még egy évet, aztán Bottassal lemeccselhetnék ki maradna '23-tól. Futamokon nem sokat mutatott az olasz, de az időmérőkön egyre komolyabb villanásai vannak, ami azt mutatja, hogy van benne tempó. Nem írnám le Bottas ellen, de szerintem ki fogják tenni.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 6., hétfő 14:09

Remy írta: Botika az Alfaban!
Várható volt. Innentöl kezdve akkor hamarosan jön a bejelentés hogy Russel -> Merci. És ugye így felszabadult egy hely a Williamsre, amire hét közben már Toto és Horner nyilatkozatai is utaltak amikor Albonról és a blokkolásról beszéltek.

Ugye a Mercinek ott van a friss Forma-e győztese akit be akarnak valahova ültetni jövőre ha lehet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 6., hétfő 13:49

Botika az Alfaban!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:32

Örülhetünk hogy lett végre ellenfele a mercinek. És hát az hogy ilyen szoros az még jobb. Persze ennyi év dominancia után csak szorosan lehet elverni a mercit. Ha egyátalán lehet. De mindenesetre hajrá Max.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:21

Ja lefutva nincs, egyáltalán nincs. És épp ez az, hogy nem elég lényegében hibátlanul vezetnie, mert lehet ez sem elég.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:19

Remy írta: Hát, pont ez az, ha nem jön közbe semmi, csak a tiszta verseny, akkor nem lenne ez annyira szoros. Minimum 2 futam előnye lenne a hollandnak, ha nincsenek az önhibán kívüli hétvégéi.

7 győzelme van meg magasan a legtöbb időt töltötte idén az élen. Tiszta hétvégén a legrosszabb helyezése a 2. hely. Nincs miről beszélni idén igazából. Kis túlzással hibátlan szezont hoz eddig a holland. Amit meg kell tenni a VB címért, azt megcsinálja.
Igen, kéne vezetnie sokkal, de nem..
Pont ezért írtam, hogy technikai hiba.. Mert lesz még 1-2 merci pálya, nem lehet előre odaadni még Maxnak a vb címet, hiába vezet egész évben brutál komolyan..

Lefutva még messze nincs szerintem.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:43

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta:*
A versenyhez meg, ma a merci mindent megpróbált, de kevesek voltak, a hollandot ma nem lehetett megfogni. Megérezte a vb cím szagát és innentől baromi nehéz lesz ellene, ha Hamilton Bottas segítségében bízik akkor már el is bukta, ez egy 1v1 lesz, az autók kb egy szinten vannak, az aktuálisan jobbik fog győzni.
A végével értek telj. egyet, ha technikai hiba nem jön megint közbe, szoros lehet végig..
Hát, pont ez az, ha nem jön közbe semmi, csak a tiszta verseny, akkor nem lenne ez annyira szoros. Minimum 2 futam előnye lenne a hollandnak, ha nincsenek az önhibán kívüli hétvégéi.

7 győzelme van meg magasan a legtöbb időt töltötte idén az élen. Tiszta hétvégén a legrosszabb helyezése a 2. hely. Nincs miről beszélni idén igazából. Kis túlzással hibátlan szezont hoz eddig a holland. Amit meg kell tenni a VB címért, azt megcsinálja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:35

blekk13 írta: *Emlekeim szerint pont teged hoztak fel peldanak mert “gyartottad” a hszeket regebben.*
Igen, lehagytam, hogy bagoly mondja..


wZoLee7 írta:*
A versenyhez meg, ma a merci mindent megpróbált, de kevesek voltak, a hollandot ma nem lehetett megfogni. Megérezte a vb cím szagát és innentől baromi nehéz lesz ellene, ha Hamilton Bottas segítségében bízik akkor már el is bukta, ez egy 1v1 lesz, az autók kb egy szinten vannak, az aktuálisan jobbik fog győzni.
A végével értek telj. egyet, ha technikai hiba nem jön megint közbe, szoros lehet végig..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég