Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. július 9., péntek 9:29

Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Jó kis fake info... Nincs hétvégén futam. Most volt tripla hétvége. Jövő héten lesz Silverstone...
halálomig madridista leszek

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 9., péntek 9:27

wZoLee7 írta:
babaking írta:
Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Mi? :lol: ez nekem tök új, tudsz írni egy pár mondatos leírást hogy ez mégis mi a tököm :D :D :D nem is lesz rendes időmérő? rákeresek azért majd meló után, de még azt sem tudom hol van most futam :lol:
Silverstone - az tuti.

A többivel kapcsolatban én sem vagyok teljesen biztos - pláne ami a parc fermét illeti. Ami tuti:
ma egy szabadedzés
este idömérö
holnap reggel második szabadedzés
holnap délután sprintverseny (gondolom a mai időmérő alapján)
vasárnap verseny (gondolom a sprintverseny eredménye alapján)

Sztem meg fog bukni ez a formátum, mert a mai idöméröt a kutya sem fogja nézni
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 9., péntek 9:20

babaking írta:
Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
Mi? :lol: ez nekem tök új, tudsz írni egy pár mondatos leírást hogy ez mégis mi a tököm :D :D :D nem is lesz rendes időmérő? rákeresek azért majd meló után, de még azt sem tudom hol van most futam :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 9., péntek 9:18

nem, el is felejtettem, hogy még van. Jobb is. Régen sem értettem mindennel egyet - bár ezért hallgat az ember ilyeneket (meg ezért fórumozik :mrgreen: :lol: ) de legalább a stílus tetszett. Ez most nem annyira jött be. Inkább átszoktam a WTF1 podcastra, de mióta ott is van ez az új csaj az sem jön be annyira. Tök sokszor csak visszaböfögi azt amit a másik kettő elmondott, csak más szavakkal és így nem nagyon ad hozzá értéket.



Más: mindenkit emlékeztetnék, hogy sprintversenyes hétvége van szóval időmérő ma este 19:00
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 6., kedd 14:22

index f1 castjét hallgatja még valaki? Kíváncsi voltam a tegnapira, hát kár volt.
A csaj annyit ért hozzá mint a feleségem kb., a pasi meg mint a gyerekem, bár egyik családtagomat sem akarom megbántani.. De legalább állandóan pofázik és belefolytja a szót a kislányba.. Borzasztó egy sz@r..

Magát a műsort meg a vágás teszi tönkre, élvezhetetlen. Nagyon zuhant a szintvonal KáGé/JoóGabiék óta..
A highlightok:
-Bottas-Russel csere, hogy a finn "újra felépítse magát" (egy fos williamsben?)
-a Perez-Lando dologban az elején túl szigorúak voltak

Itt aztán elengedtem, legalább többet ezt se fogom kipróbálni :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 5., hétfő 15:14

https://www.youtube.com/watch?v=XeaXEmlBoSg Ezt miért nem kaptuk meg a közvetítés során? Nem rossz pedig.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 4., vasárnap 22:43

wZoLee7 írta: Perez fixen úgy kapta meg az ülést, hogy közölték vele mi a dolga és hol a helye. Gasly és Albon is utaltak már arra, hogy abszolút nem egyforma az elbírálás csapaton belül, ami érthető is, de mondjuk pont nem egy Gasly szintű fiatal tehetségnél, akin látszik is, hogy elég jó. Na mind1, ezt a témát már kitárgyaltuk párszor és a végén úgy is oda érkezünk meg, hogy Hamilton csak így lehet megverni, sokáig ez hiányzott a ferrariból is.

Ma Pereznél leengedték a rolót amikor Norris kitette Őt, a verseny után nem véletlenül nyilatkozott annyira kritikusan magával szemben. Kerek perec elismerte, hogy tönkrette Leclerc versenyét, innentől amit korábban írtam még inkább igaz, a 2. eset után egy komolyabb büntetés kellett volna, de a verseny irányítás legtöbbször úgy szar ahogy van, képtelen 3 jó döntést meghozni egymás után.

Akiről érdemes szót ejteni, az az én kedvencem. Kimi...feltenném neki a kérdést, hogy mi a faszt csinál még ott. Élvezi? Mégis hol jár fejben akkor? Idén még sokadik olyan hibája ahol egyszerűen csak nem figyel, nem veszi észre, olyan hibát csinál amit ha egy rutintalan első évesnél látunk legyintünk, hogy hát majd kinövi. A mezőny legidősebb és mondhatni legtapasztaltabb tagjától az ilyen amatőr hibák...számomra rossz ezt nézni, szar az az autó is, de bármit mond Kimi arról, hogy azért van ott mert élvezi, én nem ezt látom. Amit eltudok képzelni, hogy a csapat körüli dolgok hatnak így rá, ugye azt sem tudni jövőre alfa lesz-e az alfa, mivel mennek majd stb.. Lehet már az is eldőlt, hogy visszavonul a szezon végén.
Ugyanmár, aki követi Kimi nyilatkozatait, és "ismeri" az embert, az pontosan tudhatja, hogy ha nem élvezné, akkor pont nem lenne már itt. Ugyanúgy, ahogy 2009-ben lelépett, pedig biztos lett volna 1-2 csapat a rajtrácson, ahol tárt karokkal várják. Azt mondta asszem nem is egyszer, hogy ugyanazt kell csinálni (vezetni, versenyezni) egy kis csapatnál is, mint egy nagynál, csak kevesebb a marketing-cucc. Gondolod, hogy rá van szorulva a pénzre? Vagy pont egy ilyen introvertált személyiség még bohóckodna, hogy ha nem élvezné magát a versenyzést? Ez bullshit. Nincs meg minden futamról az összes rezdülése, de ami durva hiba volt az a portimaoi bambulása, amikor belement Gioviba, és a mai. Azért nem minden héten csinálja ezt, bár félszezon alatt nyilván ez sem kevés. Néha én is elgondolkodom, hogy jobb lenne, ha abbahagyná, mert xar nézni, hogy mondjuk az edzéseken kínlódik, de egyrészt nélküle számomra unalmas lenne nézni a futamokat, másrészt pedig tartom, hogy a futamokon egy Alfa szintű csapatnál igenis értékes pilótának számít. Ma is ott volt megint a pontszerzés határán, Alonso és Russell mögött. Egyáltalán nem lóg ki a mezőnyből, még mindig akad nála bőven rosszabb pilóta szerintem. Nem tudom egyébként, 42 lesz idén, előfordulhat, hogy gyarapodni fognak a hibák számai, azért kötve hiszem, hogy a reflexei pl. olyanok mint 25 évesen. De alapból sosem volt rá jellemző a roncsderbizés, emlékezzünk vissza 2018-ra. Vettel pörgött össze-vissza és tört-zúzott, Raikkönen pedig sallangmentes versenyzéssel hozta a dobogókat, mert mondjuk ésszel ment bele a kerék kerék elleni csatákba stb. Meglátjuk mi lesz.

Egyébként Perez megítélése tényleg érdekes. Ilyen autóval hozott 2 dobogót, az valóban karcsú. Igaz javuló tendencia, és Albonéknál sokkal jobb, de Bottast ennél jobb teljesítményért szokták ekézni. Furcsa ez a kettős mérce. Meg Pereznél is megfigyelhető, hogy hajlamos beragadni a mezőnybe. Ha megvan a pozíciója, akkor tud király lenni ezzel a gumikímélő üzemmóddal, lásd múlt hét, de ha át kell rágni magát a mezőnyön, akkor van, hogy döcög a szekér.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 4., vasárnap 22:00

Perez fixen úgy kapta meg az ülést, hogy közölték vele mi a dolga és hol a helye. Gasly és Albon is utaltak már arra, hogy abszolút nem egyforma az elbírálás csapaton belül, ami érthető is, de mondjuk pont nem egy Gasly szintű fiatal tehetségnél, akin látszik is, hogy elég jó. Na mind1, ezt a témát már kitárgyaltuk párszor és a végén úgy is oda érkezünk meg, hogy Hamilton csak így lehet megverni, sokáig ez hiányzott a ferrariból is.

Ma Pereznél leengedték a rolót amikor Norris kitette Őt, a verseny után nem véletlenül nyilatkozott annyira kritikusan magával szemben. Kerek perec elismerte, hogy tönkrette Leclerc versenyét, innentől amit korábban írtam még inkább igaz, a 2. eset után egy komolyabb büntetés kellett volna, de a verseny irányítás legtöbbször úgy szar ahogy van, képtelen 3 jó döntést meghozni egymás után.

Akiről érdemes szót ejteni, az az én kedvencem. Kimi...feltenném neki a kérdést, hogy mi a faszt csinál még ott. Élvezi? Mégis hol jár fejben akkor? Idén még sokadik olyan hibája ahol egyszerűen csak nem figyel, nem veszi észre, olyan hibát csinál amit ha egy rutintalan első évesnél látunk legyintünk, hogy hát majd kinövi. A mezőny legidősebb és mondhatni legtapasztaltabb tagjától az ilyen amatőr hibák...számomra rossz ezt nézni, szar az az autó is, de bármit mond Kimi arról, hogy azért van ott mert élvezi, én nem ezt látom. Amit eltudok képzelni, hogy a csapat körüli dolgok hatnak így rá, ugye azt sem tudni jövőre alfa lesz-e az alfa, mivel mennek majd stb.. Lehet már az is eldőlt, hogy visszavonul a szezon végén.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 4., vasárnap 21:26

Remy írta: Perez viszont hiába lépett szintet az elmúlt futamokon, nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy top verdában ülve nincs meg benne az az extra, ami kellene egy ilyen pozícióban. Sokan brillíroztak már kis és középcsapatokban, de akkor derül ki igazán, hogy ki és mi vagy, ha élmenő autót kapsz a segged alá. (Nyilván még sok van vissza, 14 futam. Szóval van még ideje természetesen)

Katasztrófa volt, amit ma csinált, még akkor is, ha Norris a verseny elején jól kibaszott vele. 2 dobogója van eddig idén. Kevés, miközben a csapattársa eddig fullextrát hoz.

Szvsz ez a redbullnak pont elég is lehet jelenleg. Egyre jobban megy a kocsival, de még nem veszélyes Maxra.

Ha mondjuk év végén azon múlik (egy egyéni/csapat vb), cím, hogy bevállal-e egy előzést, vagy kinntartja a könyökét 5mp büntiért, látszik nem fog félni..

Monaco óta látszik rajta, hogy vmi összeállt, ha még gyorsabb lenne, s szorongatná Maxot, kezdődne a Webber-Vettel buli...
Az most tuti nem férne be a bikáknak, h kiütik egymást, stb., annyi előnyük még nincs.
Ez a kisebbik rossz szitu, a másik meg az lenne, ha totál vakon lenne a kocsival, de attól meg jobb pilóta.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 4., vasárnap 19:50

Szerintem pont azt tudja, amit kell. Ma pl. simán második lett volna, ha nem megy bele a Norrissal való kekeckedésbe. Kicsit türelmesebb, aztán 2 körön belül megelőzte volna, ahogy a Mercik is tették, aztán simán elkörözött volna.

Nem lesz vele gond.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. július 4., vasárnap 19:18

Remy írta: Perez viszont hiába lépett szintet az elmúlt futamokon, nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy top verdában ülve nincs meg benne az az extra, ami kellene egy ilyen pozícióban.
De már így is többet tett a csapatért mint Gasly és Albon összesen..
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 4., vasárnap 18:45

Erődemonstráció volt ez most Maxtől, de 2 hét múlva több minden kiderül. Silverstone merci és Hamilton pálya. Ha ott sikerül elkapni Hamiltont, akkor az reménykeltő.

Norris parádés, Russell szintén.

Perez viszont hiába lépett szintet az elmúlt futamokon, nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy top verdában ülve nincs meg benne az az extra, ami kellene egy ilyen pozícióban. Sokan brillíroztak már kis és középcsapatokban, de akkor derül ki igazán, hogy ki és mi vagy, ha élmenő autót kapsz a segged alá. (Nyilván még sok van vissza, 14 futam. Szóval van még ideje természetesen)

Katasztrófa volt, amit ma csinált, még akkor is, ha Norris a verseny elején jól kibaszott vele. 2 dobogója van eddig idén. Kevés, miközben a csapattársa eddig fullextrát hoz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 4., vasárnap 17:11

Jó futam volt, bár nem Verstappen miatt. Szerintem ő is unta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 4., vasárnap 16:50

Pereznek a 2. Utan egy 10 es stop and go kellett volna, ketto hulye huzassal vette el Leclerc legjobb koreit amikor meg jo volt a gumija, es a buntetesekkel is siman elotte maradt...
Verstappen es a redbull nagyon egyben van, nehez lesz oket megverni. Csont nelkuli hetvege, konganak azok a harangok Hamilton feje felett

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 4., vasárnap 16:42

_Bushido_ írta: Volt róla egy hír, hogy Mazepin papa ki akarja rúgtani a Haas csapatfőnökét, böki a szemét a tag. Illetve arról is szó van, hogy MSC se várna még éveket a Haasban, főként a kretén csapattárs miatt. Amúgy meg lehet , hogy Kimi visszavonul idén év végén, akkor egy következő lépcsőnek tökéletes lenne neki az Alfa, ahogy pl asszem Massa és Leclerc is onnan (egykoron Sauber) ment a Ferrarihoz.
Apuka inkább jómodorra tanítaná a puját, meg elküldhetné még 1-2 vezetéstech. tréningre, iszonyú antipatikus a szöszi.. MSC meg ügyesen teszi a dolgát, fejlődik úgy tűnik, drukkolok neki..


A mai verseny meg fúúú de jó volt, sajnálom, hogy Pereznél elgurult a tequilas üveg.. Túl agresszív volt a kis kö*si :)

Max előtt meg le a kalappal, nála a forma, a lendületelőny, végig összpontosított, stb.. Végre verseny van, a Mergát meg jó látni nem agyonverni a mezőnyt...
Lewi összeszedi magát úgyis, jó kis szezon van még hátra..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 4., vasárnap 16:08

Volt róla egy hír, hogy Mazepin papa ki akarja rúgtani a Haas csapatfőnökét, böki a szemét a tag. Illetve arról is szó van, hogy MSC se várna még éveket a Haasban, főként a kretén csapattárs miatt. Amúgy meg lehet , hogy Kimi visszavonul idén év végén, akkor egy következő lépcsőnek tökéletes lenne neki az Alfa, ahogy pl asszem Massa és Leclerc is onnan (egykoron Sauber) ment a Ferrarihoz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 4., vasárnap 12:35

F3-as futamon nem volt semmi...

Közben Fassbender a Porsche szuperkupán a Red Bull Ringen :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 4., vasárnap 12:33

halamadrid írta: Az esővel hogy állunk?
Ez engem is érdekelne.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. július 4., vasárnap 12:32

Az esővel hogy állunk?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 3., szombat 16:02

Verstappen pole! Norris WTF! Perez meg hozta az extrát. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég