Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 15., vasárnap 17:08

Itt nem csak a béna csapattársakról van szó (Rosberg el is verte őt), hanem a mindenkori ellenfelekről. Ez ugyanaz, mint a CR-Messi éra. Nyilván ők kaptak minden aranylabdát, ha ők voltak a legjobbak (I know, 2010...). Ugyanez. Nyilván Hamilton nyer, ha ő a legjobb. Ellenfelek sincsenek, akik megszorongassák őket. Schumi idejében volt egy prime Hakkinen, Raikonnen, Coulthard keményebb 2. számú volt, Alonso, Montoya és a többiek. Ja, és jó autóik voltak. Nyilvá nem Hamilton tehet róla, hogy csak a Merci tud autót építeni - hanem a FIA. Ahogy a kosárlabdában se lehet összehasonlítani őket (MJ, Lebron), úgy a Hamilton-MSC összehasonlítás is hülyeség. Futamgyözelmekben, időmérő és egyéb rekordokban meg nyilván megelőzi Schumit, amikor anno 15 futam volt egy évben, most meg 20-23...
Korábban többen is leírták itt, NSO-n és más helyeken is; amíg ki van ölve az F1-ből minden váratlan (tankolás pl), nem lehet fejleszteni, addig ez lesz.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 15., vasárnap 15:54

Tjacks írta: Schumi korszakban nőttem fel, hardcore ferrari fan vagyok de durva ami sokszor itt megy Hamiltonnal szemben.

Igen brutál ez a Merci, és? Schumi alatt is az volt évekig a Ferrari.
Bottas hulla gyenge, és? Irvine, Barrichello az szint volt? :lol:

Halkan jegyzem meg hogy a rookie Hamilton úgy robbant be a Forma-1be hogy alázta a spílereket és csak a forrófejűségének köszönheti hogy bukta a Vb címet az ELSŐ szezonjában. A mai napig az egyik legjobb, legkiélezetebb szezon volt a 2007-es by the way.

Én fájó szívvel, de emelem kalapom :agree:
Végre nem vagyok magam a véleményemmel :D Schumiék minden sunyi aljas húzást megragadtak amit csak lekehett, az autó is nem egyszer mozgott a szabályosság határainak mindkét oldalán. Az ilyen Bottas félék sosem nyernek. Ma is meglehetett nézni, mit művelt az ember? Többet volt mezőnynek húttal mint előre

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. november 15., vasárnap 14:21

Tjacks írta: Schumi korszakban nőttem fel, hardcore ferrari fan vagyok de durva ami sokszor itt megy Hamiltonnal szemben.

Igen brutál ez a Merci, és? Schumi alatt is az volt évekig a Ferrari.
Bottas hulla gyenge, és? Irvine, Barrichello az szint volt? :lol:

Halkan jegyzem meg hogy a rookie Hamilton úgy robbant be a Forma-1be hogy alázta a spílereket és csak a forrófejűségének köszönheti hogy bukta a Vb címet az ELSŐ szezonjában. A mai napig az egyik legjobb, legkiélezetebb szezon volt a 2007-es by the way.

Én fájó szívvel, de emelem kalapom :agree:

Nagyon igaz. nekem sem szimpatikus egyáltalán ezzel az önjelölt blm nagykövet stílusával, de mint pilóta el kell ismerni. Jófiúkból nem lesz hétszeres világbajnok, Schumi sem volt az, csak az idő mindent szépít.
Egyébként ha csapatfőnök lennék én is pont így állítanám össze a csapatot. Kell egy báb, mint Bottas, hogy csendben lepörögjenek a futamok. Egy csapatnak soha nem lesz elsődleges, hogy egymást taszítsa ki a két pilóta minden futamon, az csak a nézőknek fontos.
Love football, hate antifa.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 15., vasárnap 14:10

Nem szükséges szorítani, meglesz neki. :D
A FIA nem igyekszik szabálymódosításokkal megtörni a Merci fölényt, mint ahogy anno a Ferrari hegemóniánál tette, mondván rosszat tesz a versenynek. Most szerencsére nem tesz rosszat, Hamiltonnak nincs miért izgulnia, nincs aki kivegye alóla a legjobb vasat.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2020. november 15., vasárnap 14:01

Sose volt a kedvencem Hamilton, de jövőre szoritani fogok neki hogy meg legyen a 8ik, utánna meg mint all time legsikeresebb formula 1-es vonul a történelembe.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. november 15., vasárnap 13:59

Tjacks írta: Schumi korszakban nőttem fel, hardcore ferrari fan vagyok de durva ami sokszor itt megy Hamiltonnal szemben.

Igen brutál ez a Merci, és? Schumi alatt is az volt évekig a Ferrari.
Bottas hulla gyenge, és? Irvine, Barrichello az szint volt? :lol:

Halkan jegyzem meg hogy a rookie Hamilton úgy robbant be a Forma-1be hogy alázta a spílereket és csak a forrófejűségének köszönheti hogy bukta a Vb címet az ELSŐ szezonjában. A mai napig az egyik legjobb, legkiélezetebb szezon volt a 2007-es by the way.

Én fájó szívvel, de emelem kalapom :agree:
Ennyi, de majd mindjart jon par maradi, hogy nem igy van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. november 15., vasárnap 13:56

ikarus93 írta: Akkor jövőre Hamilton ha behuzza a 8ikat, visszavonul?
Nagy tetben mernek ra fogadni.

Meg akkor is ha nem.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2020. november 15., vasárnap 13:54

Akkor jövőre Hamilton ha behuzza a 8ikat, visszavonul?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Tjacks
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 15., vasárnap 13:38

Schumi korszakban nőttem fel, hardcore ferrari fan vagyok de durva ami sokszor itt megy Hamiltonnal szemben.

Igen brutál ez a Merci, és? Schumi alatt is az volt évekig a Ferrari.
Bottas hulla gyenge, és? Irvine, Barrichello az szint volt? :lol:

Halkan jegyzem meg hogy a rookie Hamilton úgy robbant be a Forma-1be hogy alázta a spílereket és csak a forrófejűségének köszönheti hogy bukta a Vb címet az ELSŐ szezonjában. A mai napig az egyik legjobb, legkiélezetebb szezon volt a 2007-es by the way.

Én fájó szívvel, de emelem kalapom :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. november 15., vasárnap 13:15

csababarca írta: kecc, mondom nekiülök egy futamnak, de utolsó volt megint évekig.
ugyanaz a gumi, valakik 15-20 kör után cserélik újra, mert vezethetetlen, Hamilton meg végig csapat 50plusz kört ugyanazzal, úgy hogy folyamatosan gyorsul, meg se csúszik vele...többiek meg alig tudják pályán tartani, 3 szett gumit használnak el egy versenyen :roll:
ennél csak az volt a jobb, amikor valamikor tavasszal 3 keréken ment le egy kört, és nem érték utol :lol:
Perez es Vettel is sokat ment el. Hamilton meg ma is bebizonyitotta, miert tart ott ahol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. november 15., vasárnap 13:08

Hát én nem tudom, kivételesen megnéztem a futamot végig de ha mindegyik ilyen lenne többet nézném.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2020. november 15., vasárnap 13:05

Vettel!!
Látszik, hogy nem volt ott Binotto. :mrgreen:

Hamilton meg durva, megint mit ment a semmiből. Bottas beárazva végleg, lekörözve.. katasztrófa az ember.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 15., vasárnap 13:02

kecc, mondom nekiülök egy futamnak, de utolsó volt megint évekig.
ugyanaz a gumi, valakik 15-20 kör után cserélik újra, mert vezethetetlen, Hamilton meg végig csapat 50plusz kört ugyanazzal, úgy hogy folyamatosan gyorsul, meg se csúszik vele...többiek meg alig tudják pályán tartani, 3 szett gumit használnak el egy versenyen :roll:
ennél csak az volt a jobb, amikor valamikor tavasszal 3 keréken ment le egy kört, és nem érték utol :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 14., szombat 13:49

Megvárják, míg felszárad a pálya. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 13., péntek 17:01

h3x0r írta:
wZoLee7 írta: Az meg, hogy az FIA indoklása az, hogy őket még nem is kérték...vicc az egész társaság
Azert ne viccelj mar. Az FIA-nak epp eleg faszsaga van, de nehogy mar azt is szamon kerjuk rajtuk, amit Vettel 2 oraval azelott talalt ki. :lol:

Ennel azert sokkal egyszerubb a helyzet, a versenyigazgato meg a palyabirok vezetoje kozott kell egy 3 mondatos beszelgetes, hogy mikor engedik el a lekorozotteket es maris nincs imolai veszelyes szituacio.
És elmegy még 5 kör a SC mögött csak egy hülye szabály miatt

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. november 13., péntek 15:05

wZoLee7 írta: Az meg, hogy az FIA indoklása az, hogy őket még nem is kérték...vicc az egész társaság
Azert ne viccelj mar. Az FIA-nak epp eleg faszsaga van, de nehogy mar azt is szamon kerjuk rajtuk, amit Vettel 2 oraval azelott talalt ki. :lol:

Ennel azert sokkal egyszerubb a helyzet, a versenyigazgato meg a palyabirok vezetoje kozott kell egy 3 mondatos beszelgetes, hogy mikor engedik el a lekorozotteket es maris nincs imolai veszelyes szituacio.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 13., péntek 11:47

Erre csak annyit lehet mindani, hogy GG FIA. 2020-ban ez azért irtó gáz. Egyébként a teljesen egyszerű megoldás az lenne, ha akik kört kaptak, félreállnak és besorakoznak hátul. Nem kell visszavenni a kört meg hasonló baromságok. Beállnak ott a pályának azon pontján abba a sorrendbe ahogy kell és kész. Ki a fenét érdekel, hogy Latifi már a mercik mögött van de Russel még nem? kikerülik őt és kész, folytatódhat a verseny. Az meg, hogy az FIA indoklása az, hogy őket még nem is kérték...vicc az egész társaság

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. november 10., kedd 18:12

Pár érdekes videó korábbi témákban, amik szembe jöttek velem az elmúlt időben. Hátha érdekel még innen valakit - ha már a témák feljöttek korábban.

A Ferrari F1-katasztrófa magyarázata
Miért verhetetlenek a Marcedes autói?

Az Ezüst csata: Rosberg vs Hamilton
(Kár, hogy Nico abbahagyta. Talán vele nem lett volna ilyen unalmas, mint Bottassal)

Schumi és Alonso visszatérésének összehasonlítása

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 2., hétfő 20:31

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5FC6B1FC Legyen így! :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. november 2., hétfő 19:58

madridronie írta:
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/11 ... ej5QH55U_k
kamus szemét merci, fúj hamilton
Komolytalan az egész; a Ferrari Antikrisztussá tételével együtt.
:lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég