Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 17., szerda 13:54

Most már ez lesz végig, aki kitartott mellette az Továbbra is kifog aki meg "megutálta" az szidja majd mindenért.Nagyon elszabta azzal,hogy nem lépett a Decima után,ezzel így senki sem jár jól... Azért rossz érzés ezt a búval baszott Ikert nézni úgy,hogy végig követhettem a pályafutását.Ez a kifütyülősdi meg Sosem tetszett, akár meccset is befolyásolhatják az ilyen füttykoncertek,főleg egy kapusnál... Most már kénytelenek vagyunk szorítani Ikernek mert ő lesz a kezdő kapus még idén, vissza kell nyerje az önbizalmát annak meg nem tesz jót ha futyuülik akkor sem ha bőven rászolgált...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. szeptember 17., szerda 13:45

Realista24 írta:
Nagy védés :D 2 méterről agyon rúgták, kicsit szelebbre lövi a pali gól, de így hogy középre ment...na mind1
Kössél már a betonba inkább...szerinted tudta előre, hogy oda lövi? Nem, ennyi erővel alsó sarokra is mehetett volna a lövés, lehet azt is védte volna.
RMCF gondolathoz hozzátéve, félidőben is a játékos kijaroban mindenki meterekre volt ikertől és kb leszarta hogy mit motyog ott neki..de persze minden okés.
Látom tegnap neked is kimosta Sallói meg a haverjai az agyadat...
Nem szoktam ilyet , de nagyon + 1 :salute:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. szeptember 17., szerda 13:35

Balhéztak az Ultrák valamikor még tavasszal, aztán pár meccsre ki is zárták őket a stadionból.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 17., szerda 13:28

hunmadridista írta:
Realista24 írta: Egyik fele tapsolt, a másik meg fütyült. csak úgy mint hétvégén, és kb mostantól minden meccsen.
Tudom, hogy nagyon OFF, de hadd kérdezzem már meg tőled Realista, hogy nem tudod miért ültették a lelátó fenti karéjába az ultrákat? Nekem nagyon hiányoznak a kapu mögül :-( Előre is köszönöm a választ :)
Nem emlékszem pontosan, volt valami kezdeményezés,hogy az Ultra Surnak over van teljesen és új formáció alakul, fiatalokból, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 17., szerda 13:05

Realista24 írta: Egyik fele tapsolt, a másik meg fütyült. csak úgy mint hétvégén, és kb mostantól minden meccsen.
Tudom, hogy nagyon OFF, de hadd kérdezzem már meg tőled Realista, hogy nem tudod miért ültették a lelátó fenti karéjába az ultrákat? Nekem nagyon hiányoznak a kapu mögül :-( Előre is köszönöm a választ :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 17., szerda 13:03

hunmadridista írta:Amúgy tegnap azért rendes volt a közönségtől, hogy folyamatosan tapsoltak mikor nála volt a labda, biztatták Ikert...talán jót tesz ez azért az önbecsülésének :)
Egyik fele tapsolt, a másik meg fütyült. csak úgy mint hétvégén, és kb mostantól minden meccsen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 17., szerda 13:02

Amúgy tegnap azért rendes volt a közönségtől, hogy folyamatosan tapsoltak mikor nála volt a labda, biztatták Ikert...talán jót tesz ez azért az önbecsülésének :)

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. szeptember 17., szerda 12:37

Nekem az tetszik a legjobban, mmikor bekaptuk a golt akkor az volt, hogy hianyzik a bravur, erre ved egyet es kiderul, hogy a tamado hibaja, hogy vedeni tudott. Komolyan ez mar lassa sapkas viccre hajaz.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 17., szerda 10:30

Igen érdekes, ha Iker véd egy ilyet, akkor csak belelőtte a támadó, ha más kapus véd egy ilyet, akkor meg mekkora bravúr... mironak van igaza, nem kell a ló túloldalára esni. Mindenki beláthatja, hogy ebben mindig is jó volt Iker, ez az egyik legnagyobb erőssége, ne vegyük már el ezt is tőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 17., szerda 10:06

Nagy védés :D 2 méterről agyon rúgták, kicsit szelebbre lövi a pali gól, de így hogy középre ment...na mind1
Kössél már a betonba inkább...szerinted tudta előre, hogy oda lövi? Nem, ennyi erővel alsó sarokra is mehetett volna a lövés, lehet azt is védte volna.
RMCF gondolathoz hozzátéve, félidőben is a játékos kijaroban mindenki meterekre volt ikertől és kb leszarta hogy mit motyog ott neki..de persze minden okés.
Látom tegnap neked is kimosta Sallói meg a haverjai az agyadat...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 17., szerda 10:06

Nagy védés :D 2 méterről agyon rúgták, kicsit szelebbre lövi a pali gól, de így hogy középre ment...na mind1

na ezt hagyjuk...látszott hogy reflexből felhúzta a kezét.
nem kell mindent kimagyarázni azért,ezzel az erővel ha minden a pipába menne akkor nem lenne védés..
miért nem lőtte akkor jobban el? ne hogy ezt is meg kelljen ikernek magyarázni azért.. :lol:

(mondom ezt úgy hogy navas kéne a kapuba,de azért,na.....) ló túloldala sem jobb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. szeptember 17., szerda 10:03

besteve7 írta:Ez teljesen igy is latszott tegnap este, hogy feszko van a csapat es Iker kozott, foleg mikor vedett egy nagyot, Pepe is meg a tobbiek is olelgettek. Nem ugy tunt, mintha feszko lenne.
Nagy védés :D 2 méterről agyon rúgták, kicsit szelebbre lövi a pali gól, de így hogy középre ment...na mind1

RMCF gondolathoz hozzátéve, félidőben is a játékos kijaroban mindenki meterekre volt ikertől és kb leszarta hogy mit motyog ott neki..de persze minden okés.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. szeptember 17., szerda 8:51

Ez teljesen igy is latszott tegnap este, hogy feszko van a csapat es Iker kozott, foleg mikor vedett egy nagyot, Pepe is meg a tobbiek is olelgettek. Nem ugy tunt, mintha feszko lenne.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 16., kedd 21:57

Szerintem iker és a csapat között van a feszkó. Ez egy megérzés,illetve logikai okfejtés az elérhető infókból.

DL is ez miatt lett lapátra téve.

Ki az az idióta edző,aki egy csapat szezonjára,egyik meccsre az egyik másik meccsre a másik kapust teszi be? Senki.....ilyen nincsen,ez felsőbb utasitás volt.
Ki az a félhülye,aki szinte kidobja ingyen DL-t,és 10 milláért vesz egy kapust,aki kap évi 6-8 meccset majd a kupában? Senki....ez is felsőbb parancs lehetett.

Itt gáz van....és nem Dimaria,nem alonso miatt. Ez boritékolom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. szeptember 16., kedd 11:23

Remélem mai meccsen még ő véd, találtam egy ajándék 2.30-as szorzót a "mind2 csapat szerez gólt"-ra. :ike:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 16., kedd 11:17

Én már úgy vagyok amúgy Casillassal, hogy minél többet véd, annál jobban ássa el magát. Sajnos ő még ezt nem látja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 16., kedd 10:51

Elég megnézni hogy a szögleteknél hogy helyezkedik ő,és egy másik kapus.
Ő áll a gólvonalon,míg más kapusok az ötös környékén helyezkednek,sőtt lögdösik kifelé a játékosokat az ötösön belülről.
Tehát ez azt jelenti,hogy ő eleve nem is akar kijönni ami nonszenszn a mai fociban.
Igazából azt is elég megnézni, hogy hogy helyezkedtek az Atletico támadói a szögletnél. Szépen mentek be az ötösre, nem sokszor szoktak ennyire benyomulni a kapu elé, Simeone pontosan tudta, hogy nyugodtan lehet közvetlenül a kapu elé ívelgetni, mert Casillas nem fogja uralni azt a területet. Nem csoda, hogy ő a kedvenc játékosa nálunk...

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. szeptember 15., hétfő 19:20

dzsi91 írta:...
Amíg ő véd, addig ő is fogja viselni, csakúgy mint nálunk Xavi van az első helyen... Azonban egyetértek, hogy át kellene/kellett volna adnia valaki másnak a karszalagot. Viszont nem az általad említett vezéregyéniség szerepkör hiánya, hanem a López színrelépését követő exponenciálisan romló megítélése miatt. Amit aztán a VB-s formán kívüli teljesítménye csak tovább súlyosbított...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 15., hétfő 19:06

Engem már az se zavar,ha ő véd belekalkulálom a meccsbe előre a beívelésekből kapott gólokat, csak azt a rohadt karszalagot adja már át Ramos-nak vagy Cé-nek... Már amúgy is necces egy kapus csékának, de Iker jópár éve olyan búval baszott ,hogy rossz nézni... Hát szerintem egy mezei szurkoló is úgy letudná ordítani a fejét ,hogy összecsinálná magát.Kell egy csk a pályára, aki leszedi a fejét a többieknek és iker erre alkalmatlan...mindig is alkalmatlan volt...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. szeptember 15., hétfő 18:44

Remy írta:És az a legszebb az egészben, hogy ha más csapat drukkerével beszélsz Casillas helyzetéről, akkor rögtön jön, hogy a Real milyen szemét, hogy padra akarja ültetni Ikert, meg hogy milyen már, hogy mennyi ideig padon ült. Hisz egy Casillasról beszélünk. :roll:
Igen, ezzel a jelenséggel én is találkoztam már. Halálra lettem szidva, mikor elkezdtem mondogatni (egy barcás havernak), hogy iker ideje kezd lejárni és jobban kifizetődőbb lenne egy olyan játékos kapuba állítása, akiben van még tűz, küzdeni akarás, nem járt el felette az idő, topon van, jól irányítja és kezében tartja a dolgokat lsd. Navas. Látható, hogy Iker Casillas már rég nem az az ember, a változásoktól meg nem kell félni, semmi sem tarthat örökké.
Még a nyár folyamán bíztam benne, bár a spanyol válogatott meccsek után nem tudom miért, de hittem abban, hogy ki jön a gödörből, de tisztán látszódik, hogy nem. Navas kell. hadd éljen ő is.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég