Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 16., szombat 19:41

Nem látok semmi esélyt arra, hogy DeGea és Iker is itt legyen őszre.

Annyira azért nem féltem DeGeát, az MU-ban is rosszul kezdett, széjjel is szedte a sajtó, aztán összekapta magát. Arra mondjuk felkészülhet, hogy ha hibázik, akkor kapni fogja a savazást ha itt van Iker ha nincsen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 18:33

Dezsea jó lenne,remek formában van,ténylegesen a jövő kapusa.....de azért ha iker helyzetét nem rendezik,kár elbaszni még egy ember szerződését,szezonját....lásd dlopez vagy navas....iker menjen,vagy pad,és degea kezdő.
ez igy oké,csakhogy,akad egy kur*a nagy bibi......ikerről van szó,és a realmadridról,vagyis.....

Ha degea hibázni fog,mutogatni fogják 0-24 be minden meccsen ikert a padon,menni fog a fúrás,menni fog a szokásos bomlasztás, rossz bele gondolni ha degea hibázni fog,mi lesz ott......cirkusz,mégpedig elég nagy. Inkorrekt állapotok lesznek ha akad bármi probléma,akkor isten irgalmazzon neki,mert szétszedik,ízekre.....és állandóan ikerezés lesz.

:cens: :cens: :cens:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 16., szombat 17:29

Santi írta:Hagyjuk már nojjert. Vele sem érezném magam biztonságban, mert hajmeresztő dolgokra képes, mindig bennevan egy túlvállalás hátul, egy felesleges cselekbe bonyolódás, hogy jön és letarolja a támadót egy piros lapért, hogy kimozdul mindenre, arra is amire nem kellene és üresen marad a kapu mögötte meg egyéb potyázások stb. stb.
De Gea jön és minden oké lesz, bár nekem Navas is jó lenne, megnézném egy szezonig mit tud csak sajnos a Realban erre nincs idő.
Sok értelme nincs Navasnak. Annyit tud mint Casillas, kicsivel jobb reflexel.
De Gea tökéletes megoldásnak tűnik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. május 16., szombat 15:51

L.Miki írta:És ki az a két kapus? :D
Itt nem azon van a hangsúly, hogy ki az a két kapus, hanem hogy vannak olyan kapusok akik ilyen helyzetben kijönnek, nem pedig a vonalon szotyiznak, mint IC1.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 16., szombat 15:27

Hagyjuk már nojjert. Vele sem érezném magam biztonságban, mert hajmeresztő dolgokra képes, mindig bennevan egy túlvállalás hátul, egy felesleges cselekbe bonyolódás, hogy jön és letarolja a támadót egy piros lapért, hogy kimozdul mindenre, arra is amire nem kellene és üresen marad a kapu mögötte meg egyéb potyázások stb. stb.
De Gea jön és minden oké lesz, bár nekem Navas is jó lenne, megnézném egy szezonig mit tud csak sajnos a Realban erre nincs idő.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. május 16., szombat 14:57

Nas írta:Az a helyzet ,hogy hosszú másodpercekig repült a labda , és Pogba egyedül várta. Egy Neuer erre kirepül és kiöklözi, csak 1 embert kellett volna leküzdeni. Nem mondom ,hogy hiba ,hogy nem jött ki másodjára is, mert 10-ből csak 2 kapus jönne ki erre a labdára, de én pont azt a 2 kapust szeretném itt látni.
És ki az a két kapus? :D
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. május 16., szombat 14:29

Az a helyzet ,hogy hosszú másodpercekig repült a labda , és Pogba egyedül várta. Egy Neuer erre kirepül és kiöklözi, csak 1 embert kellett volna leküzdeni. Nem mondom ,hogy hiba ,hogy nem jött ki másodjára is, mert 10-ből csak 2 kapus jönne ki erre a labdára, de én pont azt a 2 kapust szeretném itt látni.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 15., péntek 17:03

:lol: :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 15., péntek 2:42

istimester írta:
ToniKroos írta:Amúgy én eddig teljesen úgy voltam vele, h a gól nem az övé, de ma akárkivel találkoztam, mindenki azt mondta, h Casillas szépen mellényúlt.
Megrozsdásodtak a rugók. A legnagyobb előnyéből kezd kifogyni.

Ezzel az a baj, hogy nem a legnagyobb, hanem kis túlzással az egyetlen előnye, ami miatt igazán top kapus volt.
Mindenkit oda-vissza vert ebben, de magasan a riválisai közül (Gigi,Van der Sar, stb . . .) minden másban szerintem jobb volt a másik két kapus
ZIDANE

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 15., péntek 0:45

ToniKroos írta:Amúgy én eddig teljesen úgy voltam vele, h a gól nem az övé, de ma akárkivel találkoztam, mindenki azt mondta, h Casillas szépen mellényúlt.
Megrozsdásodtak a rugók. A legnagyobb előnyéből kezd kifogyni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 14., csütörtök 23:36

Viszonylag közeli, földön megpattanó lövés volt. Kapus szemmel nem sok nehezebb fajta lövés van, mert a földön még irányt változtathat a labda, és a magasságoot sem könnyű belőni, hogy hova fog érkezni.
Hát, mondjuk bármelyik sarokba eltett labda, amire mozdulni sem tud, és fizikailag lehetetlen kivédeni. A gól nem ilyen volt, mert beleért, ráadásul nem úgy, hogy eltalálták, hanem a mozdult a labdára. Talán csak pár tized másodperccel korábban reagál rá, és kivédi, amit lehet, hogy más kapust megtett volna.

De továbbra sem kell szerintem se elővenni, se a gól miatt, se a meccs miatt, marchisio féle lövés kivédése miatt inkább a jók közé sorolnám.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 14., csütörtök 23:28

h3x0r írta:
Sierra írta:Istenem az a mozdulat, ahogy bedobta a labdát, és aztán elnézést kér... :lol: Sosem fogom elfelejteni.
http://gfycat.com/NewBlondIguanodon
Szegény basszus. :lol: Mondjuk még most sem értem miért ő dobta be, amikor ott volt Marci tőle 5 méterre. Alapból mikor végzi el egy kapus a bedobást? :lol:
ThePilgrim írta: http://a.disquscdn.com/get?url=http%3A% ... =600&h=337
Ez nagyon gonosz. :D Mondjuk minek neki, van belőle 3. :mrgreen:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 14., csütörtök 23:25

Viszonylag közeli, földön megpattanó lövés volt. Kapus szemmel nem sok nehezebb fajta lövés van, mert a földön még irányt változtathat a labda, és a magasságoot sem könnyű belőni, hogy hova fog érkezni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 14., csütörtök 23:24

Konkrétan tegnap kiszedte a Juve szemét is.. A gólról szerintem nem tehetett, 8 méterről izomból a "szemeközé" vágta.. (vagyis így találta el, nem hiszem, hogy tudatos volt).. Rajta röhög a fél világ a bedobás miatt, de azon már nem múlt semmi. A tegnapi miatt nem lehet elővenni.

Szerintem.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 14., csütörtök 23:20

Nem volt potya, de valóban van kapus, aki kiszedte volna, meggyőződésem, hogy 5 éve még Casillas is. Azért kicsit kopott már a reakció ideje.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. május 14., csütörtök 23:09

Amúgy én eddig teljesen úgy voltam vele, h a gól nem az övé, de ma akárkivel találkoztam, mindenki azt mondta, h Casillas szépen mellényúlt. Szóval én már nem tudom. Tény van olyan kapus aki kiszedné az ilyen lövést, de én ezt nem éreztem annyira potyának. Mindenesetre remélem jövőre már nem látjuk real mezben.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 14., csütörtök 22:55

Ezen sírni kellett volna, teljesen megkoronázta ez a jelenet a január óta tartó félszezont, egyetlen hibája volt ez a meccsen, a BL döntőben bejött a gólt megelőzően, erre már nem emlékszik senki... :argue: :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. május 14., csütörtök 13:03

Ez jobb: :mrgreen:

http://a.disquscdn.com/get?url=http%3A% ... =600&h=337

Tegnap óta ez volt az első dolog amin őszintén tudtam röhögni. Még ha nyilván kínomban is...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 14., csütörtök 12:42

A gól nem az övé volt. Ramos beragadt, majd lefejelték, Kroos csak bambult Morata mellett, Varane meg kitért a lövés elől.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. május 14., csütörtök 12:34

h3x0r írta:
Sierra írta:Istenem az a mozdulat, ahogy bedobta a labdát, és aztán elnézést kér... :lol: Sosem fogom elfelejteni.
http://gfycat.com/NewBlondIguanodon
Nem sok gyakorlata van benne... :mrgreen: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég