Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 13., hétfő 12:13

Realista24 írta: Tudnám Bale akkor még mit keres itt?
Majd jövőre ilyenkor megtudod...

Bale ügye meg amúgy is más, mint Casillas ügye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gólvonal 2015. július 13., hétfő 12:18-kor.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. július 13., hétfő 12:06

Ha jobban belegondolunk valamilyen szinten megmagyarázható az, hogy a Real Madridból nem nagyon lehet úgy visszavonulni, mint máshonnan. Hozzátok itt a példákat, Giggs, Xavi, stb, de ezek az emberek a csapatukban már csak kiegészítő szerepet töltöttek be. A Real Madrid a világ legnagyobb klubja. Itt játszanak a világ legjobb labdarúgói. Itt nem megengedhető, hogy a csúcsán túl lévő játékos stabil kezdő legyen, de itt nem ér véget e történet. Mert ezek a játékosok még mindig csak egy kicsivel vannak elmaradva az elittől, így érthető, hogy nem akarnak leülni a padra/visszavonulni. Más csapatokban stabil kezdők még sokáig, de itt már vannak helyettük jobbak. Ez a nehéz, és azt nem tudják vállalni ezek a játékosok. (csak nézzük meg Carvalho-t, aki még 37 évesen is lehúzott vagy 30 meccset a dobogós Monacoban).
Szerintem reális egy olyan variáció, hogy megmondták Ikernek, hogy jön egy jobb kapus, ő a jövő, válassz: pad és ő lesz a padavan-od, vagy eligazolsz. Ő ezt úgy vette, hogy elárulták, főleg Perez, és kicsit besértődve, kicsit magányosan távozik (ugye ha papa-mama nem hisztizik, akkor nem is nagyon jött volna fel a téma). A klub felajánlotta a búcsúmeccset, rendes búcsúztatót, de Ikernek ez nem kellett. Ő így ilyen időpontban és egyedül akart elmenni a csapattól. Kicsit fájó szívvel, kicsit sértődötten, de patyolatfehéren, mert ő itt senkit meg nem bánt, nem is bántott soha (csak a sleppje...).
Az is érdekes, hogy álljuk a fizetése egy részét, amit legalább két féle képen lehet értelmezni: mindent megtesz a klub, hogy "kirúgja", vagy minden segítséget megad neki, hogy ott folytassa, ahol neki szimpatikus, még ha az a klub nem tudná/akarná alkalmazni a feltételeivel.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. július 13., hétfő 11:19

csabi87 írta:Azért Perezt sem kell annyira védeni.
Sokan jönnek itt azzal hogy milyen üzletember,meg hogy mennyire ért a pénzhez.
Azért a csapat aléggé megtorpant az elmúlt pár évben,nem nagyon van projekt például a stadion felújításásról,vagyis volt de az meg is bukott.
Azóta arról is kuss van.
Manapság az értékek, tradíció és elegancia már semmit nem jelent. Csak a marketing, a sok tusfürdő és borotvareklám, meg alsógatya-modell buz€ráns cicalány a menő, ezeknek van létjogosultságuk, ezek szempontok egy igazolásnál, a többi már nem számít.
És igen, lehet mondani, hogy az ikonok kiöregedését más klubok is megélik, de ha más nem (pedig de), a látszatra adnak, jobban kezelik. A sötét oldalon kapjuk a savat rendesen, de szomorúsággal tölt el, hogy néhány megjegyzésnek igazat kellett adnom, magamban, belül. Lehet, hogy konzervatív vagyok és elrohan mellettem a világ, de néha nem ismerek arra a csapatra, ami egykoron az úriemberek klubja volt. Régen nem kellett a pénz a csapatoknak? Nem vonultak vissza játékosok? Nem voltak átigazolások? Nem játszottunk clásicot? Mégis sikerült tisztességesen játszani ezt a játékot. Ami ma már üzlet.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 11:11

dannen írta:
Realista24 írta:Dannen odaadná, Ramos nem madridista, mehet nyugodtan.
neked amúgy mindent 50szer kell leírni? vagy csak direkt basztatod az embereket?
Csak idéztelek, sajnálom, ha nem tetszik a saját véleményed.
, egy elnöknek kötelező a szakma mellett döntenie, nem a vallás (Madridizmus) mellett. Ez mégis csak egy SPORTKLUB.
Tudnám Bale akkor még mit keres itt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 13., hétfő 11:10

Babinho írta:
Őrültség lett volna.
Évek óta ebből állunk. Bármi történik:
- Perez ezt nem meri meghúzni.
- Igen ez valóban sok lenne, nyugi, megoldja a háttérben
- ...
- Bazdki megcsinálta....
Könnyű mindent Pérezre kenni, mert akkor senkinek sem sérül a Madridizmusa, de ez nem ilyen egyszerű.
Ebben az esetben mindkét fél hibás, kár is lenne tagadni. Casillas rengeteg hibát csinált, a pályán, a padon, a klubban, stb.
Pérez meg nem várt tovább, hozta De Geát. Az ügy innenntől már nem világos. Vagy egyszerűen kidobták őt (Pérez hibája), vagy dönthet, pad+média előtt vállalja a padot, vagy választhat klubot.

Vagy ott van még az is, hogy senki sem hibás, Iker úgy döntött helyet nyit az újnak.

Nekünk itt könnyű a gép előtt szidni Pérezt, da ha arról van szó, hogy a klub vagy a legenda, egy elnöknek kötelező a szakma mellett döntenie, nem a vallás (Madridizmus) mellett. Ez mégis csak egy SPORTKLUB.

És úgy is lehet szép a búcsú, ha nem fél évvel a távozás előtt jelentik be, ha nem megy be a pályára mindenki Casillas mezzel, ha nem szólítanak meg minden klubtársát. Ez a távozás már évek óta az orrunk előtt volt, csak nem akartuk észre venni.

Innentől befejeztem a vitát, lehet tovább szidni Pérezt, legalább nagyobb esély van a leváltására.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 13., hétfő 11:04

Azért Perezt sem kell annyira védeni.
Sokan jönnek itt azzal hogy milyen üzletember,meg hogy mennyire ért a pénzhez.
Azért a csapat aléggé megtorpant az elmúlt pár évben,nem nagyon van projekt például a stadion felújításásról,vagyis volt de az meg is bukott.
Azóta arról is kuss van.
Nem érte akarja cserébe, hanem azt akarja, hogy a Real eladja nekik. Szóval ők eladnák DDG-t mondjuk 40-ért, cserébe szabad utat akanrak, hogy a Ramos-Navas pakkot megvegyék mondjuk 80-ért. Ennyire a MU-nál sem hülyék, hogy azt higyjék, a Real erre rábólint.
Igen igazad van rosszul írtam.Na de akkor is.Kezeljük már külön a két dolgot.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 13., hétfő 11:00

csabi87 írta:Hát DDG úgynézki,hogy nem is lesz.
A Manchester Keylort meg Ramost akarja érte. :lol: Kicsit bolondok... :mrgreen:
Nem érte akarja cserébe, hanem azt akarja, hogy a Real eladja nekik. Szóval ők eladnák DDG-t mondjuk 40-ért, cserébe szabad utat akanrak, hogy a Ramos-Navas pakkot megvegyék mondjuk 80-ért. Ennyire a MU-nál sem hülyék, hogy azt higyjék, a Real erre rábólint.
Realista24 írta:Na én meg ebben nem vagyok biztos, sőt...Pérez ül a székben, az a Pérez, aki a láthatóan kerékkötő Bale-t nem adja el 140 millió euróért...és mivel Iker az elmúlt 25 évben úgy nyilatkozott, hogy csak a Realban tudja magát elképzelni, másik európai csapatba nem menne, stb.stb.stb...
Mert ha eladná, beismerné, hogy óriásit tévedett. Szerintem a mai napig baszogatják a vezetőségben, hogy a tuti biznisz Neymart hagyta kicsúszni. Iker esete bonyolultabb ennél, nagy valószinűséggel több tényező is közrejátszott.
A legjobb az lett volna, ha tavaly a 10. után szépen elbúcsúzunk Ikertől, púgy ahogy kell, leigazoljuk DDG-t, a manchester megkapja a kis 40 millióját, és mindenki happy.
Merci Zizou!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. július 13., hétfő 10:56

Őrültség lett volna.
Évek óta ebből állunk. Bármi történik:
- Perez ezt nem meri meghúzni.
- Igen ez valóban sok lenne, nyugi, megoldja a háttérben
- ...
- Bazdki megcsinálta....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 10:55

De Gea olyan szintű nyomást kapna a médiától, szurkolóktól, nézőktől, mint még soha senki
Igazad van, de erre való a mikrofon, meg a hivatalos kommunikáció, amit használ a klub millió esetben, csak akkor nem, amikor kéne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 13., hétfő 10:54

Realista24 írta:
gólvonal írta:Én arra lennék kiváncsi a Casillas "imádóitól", hogy mi lett volna a legjobb forgatókönyv az ő távozására, ill. miért teljes mértékben Pérez a hibás?
Nem csak Casillas imádók és utálók vannak, de másban sem tudtok gondolkodni, ez is nagy baj. Hiába van ott az idézőjel.

Két verziót tartottam volna elfogadhatónak:
Iker és a Real dűlőre jut tavaly a szezon közben, hogy ez az utolsó év, és kommunikálják a tavaszi szezon kezdetén. Sportszakmai és marketing szempontból is hatalmas fogás lett volna.
Másik verzió, hogy jön DDG és ennek az évnek a végén távozik, átadja a stafétát, ahogy a válogatottban is.
Mint már írtam, ez nehéz ügy, ebből Pereznek nem rosszként kijönni lehetetlen
De Gea érkezése több, mint fél éve nyílt titok. Az, hogy nem akart hosszabbítani mindent elárult erről. Így valószinűleg el volt már döntve jó ideje, hogy Casillas távozik. Az,hogy a klub pótolja a jelenlegi fizetéséből azt amit a Porto nem fizet ki, számomra azt bizonyítja, hogy hosszú tárgyalási időszak zárult le

Második lehetőség a lehető legrosszabb döntés lenne. De Gea olyan szintű nyomást kapna a médiától, szurkolóktól, nézőktől, mint még soha senki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2015. július 13., hétfő 10:56-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 10:54

Az biztos, hogy Iker nem akart padozni, mert ha azt mondta volna, OK, padozok, akkor nincs az az elnök aki eladná a legendát. Őrültség lett volna.
Na én meg ebben nem vagyok biztos, sőt...Pérez ül a székben, az a Pérez, aki a láthatóan kerékkötő Bale-t nem adja el 140 millió euróért...és mivel Iker az elmúlt 25 évben úgy nyilatkozott, hogy csak a Realban tudja magát elképzelni, másik európai csapatba nem menne, stb.stb.stb...
A Manchester Keylort meg Ramost akarja érte. :lol: Kicsit bolondok... :mrgreen:
Dannen odaadná, Ramos nem madridista, mehet nyugodtan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 13., hétfő 10:54

Hát DDG úgynézki,hogy nem is lesz.
A Manchester Keylort meg Ramost akarja érte. :lol: Kicsit bolondok... :mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 13., hétfő 10:52

Realista24 írta:
Aztán lehet Perez már a tavasz elején megkereste Ikert azzal
Na itt jön az igazi móka, hogy mi a facom köze van Péreznek ahhoz, hogy ki van a pályán? :lol:
Mert amúgy meg mi garantálta tavasszal DDG-t, amikor még most sincs garantálva. Egyébként igazat adok, lehet ilyen verzió is, de akkor ez sem tiszta, mint ahogy itt páran beállítják.
Én ezzel nem Perezt akartam védeni. Bár lehet Carlotól megkapta a fülest a tavasz eleji lepkézések után, hogy Ikerrel a kapuban nem lesz ez egyszerű történet. Ismétlem, nem tudjuk, mi volt pontosan a háttérben. Az biztos, hogy Iker nem akart padozni, mert ha azt mondta volna, OK, padozok, akkor nincs az az elnök aki eladná a legendát. Őrültség lett volna.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 10:48

Aztán lehet Perez már a tavasz elején megkereste Ikert azzal
Na itt jön az igazi móka, hogy mi a facom köze van Péreznek ahhoz, hogy ki van a pályán? :lol:
Mert amúgy meg mi garantálta tavasszal DDG-t, amikor még most sincs garantálva. Egyébként igazat adok, lehet ilyen verzió is, de akkor ez sem tiszta, mint ahogy itt páran beállítják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. július 13., hétfő 10:47

gólvonal írta:Én arra lennék kiváncsi a Casillas "imádóitól", hogy mi lett volna a legjobb forgatókönyv az ő távozására, ill. miért teljes mértékben Pérez a hibás?
https://www.youtube.com/watch?v=HqryblEpnYI
https://www.youtube.com/watch?v=uSzO_W3laak

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 13., hétfő 10:44

Aztán lehet Perez már a tavasz elején megkereste Ikert azzal, hogy: idefigyelj, nyáron ráhajtunk DDG-ra, te nagy valószinűséggel padra szorulsz, ha ezt nem fogadod el, megértem, de akkor elő kell készíteni a távozásodat. Simán benne van a pakliban, hogy erre Iker elküldte őt az anyjába, és ezért néz most ki ilyen szarul az egész hercehurca (Iker egyedül búcsúzik, Perez meg DDG-t hajszolja közben, egymásra nem is gondolnak). Nem tudjuk az igazat, jó eséllyel csak évek múlva derülnek csak ki a dolgok.
Realista24 írta:csak az a baj, hogy ez a brand - az én értékrendemben - leépülőben van. Sokan viszont tapsolnak hozzá...
Sajnos ez úgy általánosságban igaz a mai Világra. A legtöbb ember buta, befojásolható birka, és a netnek, meg a gyors információközlésnek "hála", az ő szavuk a leghangosabb, ők döntenek. Ezért vannak a valóságshow-k, ezért élnek meg a celebek a semmiből, ezért veszik el 12 éves gyerekek kedvét a zenétől egy életre az X-Factor féle szemetek. Csak a lájk, a kattintás és a nézettség legyen meg, hogy a nagy cégek el tudják adni a szemetüket a fent említett hülye embereknek, más nem fontos.
De ez már durva off, és nincs is kedvem nagyon belemenni, mert rosszul vagyok tőle.
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. július 13., hétfő 10:44

Perez nyilatkozata egy nagy sablon lesz. Talán visz bele egy kis színészi alakítást. Semmi több.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. július 13., hétfő 10:41

gólvonal írta:Én arra lennék kiváncsi a Casillas "imádóitól", hogy mi lett volna a legjobb forgatókönyv az ő távozására, ill. miért teljes mértékben Pérez a hibás?
Casillas imádó.................................................................az.
Barcelonában láttad a 90.000 Xavi imádót? A 60.000 Giggs imádót? Szintén ennyi Pirlo imádót? Láttad?
És a néhány ezer Raúl imádót?.....És ez ma megint megtörténik.
Rendben van minden? Ahha.
Méltatlan az egész a madridizmushoz.
Két verziót tartottam volna elfogadhatónak:
Iker és a Real dűlőre jut tavaly a szezon közben, hogy ez az utolsó év, és kommunikálják a tavaszi szezon kezdetén. Sportszakmai és marketing szempontból is hatalmas fogás lett volna.
Másik verzió, hogy jön DDG és ennek az évnek a végén távozik, átadja a stafétát, ahogy a válogatottban is.

Pérez mindent megtesz, csak hogy Iker eltűnjön.
Kap egy sajtótájékoztatót, ahol senki nem ül mellette.
Majd kap egy ceremóniát, amikor az összes játékos a világ másik felén van, ráadásul hétköznap, nap közepén...pár fotó a kupákkal, csak hogy az úriemberek klubja látszat megmaradjon. Mert Pérez elhiszi és be tudja mesélni magának, hogy ezzel rendben is vannak.

ALig várom a nyilatkozatát Péreznek.
Mindenre +1

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 10:39

Ahogy Iker a padra került, egyből jött a feszkó, egy edző meg is bukott, stb.
Nem lehet? Nem lehet kiállni, hivatalos úton mutatni a fukkot a sok bérfirkásznak? Tudom, nem szokás, mert senki nem szokta.
De ez az, amiről tegnap írtam, hogy új utat kéne mutatni a többi csapatnak. Mert ha valaki, akkor mi, a Real Madrid meg tudjuk tenni, hogy elejét vesszük ezeknek a feszültségkeltéseknek hivatalos úton, meg a sok szarkeverésnek.

Minden szarért kiállnak, hogy természetesen ez sem igaz, az sem, ami az újságban megjelent....de amikor heteken keresztül ártani akarnak a csapatnak az ilyen cikkekkel és bejátszásokkal, akkor igenis kell és lehet is tenni valamit. De persze az nem jó, mert nem beszélnek a csapatról, nem épül tovább a brand...csak az a baj, hogy ez a brand - az én értékrendemben - leépülőben van. Sokan viszont tapsolnak hozzá...
Utálok? Van itt valaki, aki utálja? Röhej.
A röhejes nem én vagyok, hanem akik nem képesek felfogni, hogy miről és hogyan írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 13., hétfő 10:38

Realista24 írta: Nem csak Casillas imádók és utálók vannak, de másban sem tudtok gondolkodni, ez is nagy baj. Hiába van ott az idézőjel.
Utálok? Van itt valaki, aki utálja? Röhej.

A Pérez-Casillas " fórumi párharcban" 50-50 százalék arányban adok igazat mindkét félnek. PONT


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég