Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. július 8., szerda 18:37

Megy?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 7., kedd 13:47

Vannak problémás elmék mindenütt.....lehet guti úgy fogta fel,hogy elküldték rault, lehet azt gondolták raullal,azért nem lehet biztos kezdő pozició innentől raul mert azt akarják,hogy menjen el..... :D :D guti is konfrontálódott kicsit ugye,neki sem tetszett hogy miután elköszönt,hogy elmegy tőlünk,majd kiderült hogy jm lesz a tréner és vissza akart táncolni,akkor jm már nem kért belőle.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. július 7., kedd 13:26

Nem igazán értelek bennetek. Anno mikor Raúl lelépett, akkor ő is megkapta a hátralévő fizetését, pedig mindenki azt állította (Guti kivételével :mrgreen: ), hogy önszántából lép. Akkor miért nem volt ekkora felháborodás?
Ez a konstrukció, hogy a Porto fizet neki, mi meg a mostani szerződése idejéig a különbözetet ugyanaz, mint Raúl esetében, csak így nem egy összegben kell kifizetnie a csapatnak, és kevesebbet is fizet, mint ami a szerződésbe le van írva. Miért ne járna jól ezzel a klub, mintha a teljes összeget ki kéne fizetnie?
Másrészről többen írták, hogy sosem becsüljük meg a legendáinkat. Pérez ilyen módon becsülné meg, hogy ingyen mehet, és megkapja a hátralévő fizetését. Erre most meg az a baj, hogy nem érdemli meg? Ne abból induljatok ki, hogy egy Gareth Bale-t adunk el, vagy akár """csak egy""" Ronaldot. Ez nem egy szimpla játékos eladás. Egy klub legendáról van szó, aki nem mellesleg az utolsó saját nevelésünk és "galaktikusunk", aki valóban meghatározó volt a csapatban. És továbbra sem biztos, hogy önszántából távozik.
Ha ugyan távozik. Várjuk még ki, hogy a ManU mit kavar DDG-vel.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. július 7., kedd 9:48

Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám.
Igazából nem is értem az egészet; most úgy tűnik, hogy Iker akar távozni a Porto-ba; akkor milyen alapon is tartja ő a markát (klublegenda ide vagy oda)? :hmmm: Egyszerű a történet; 1) ha közös megegyezéssel távozik --> elmegy ingyen azt csókolom, 2) ha ő akar lépni --> nem jár neki semmi, 3) ha pedig a klub küldi a csába --> jogosult végkielégítésre, de ez a konstrukció :lol: :lol: :lol: !
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 6., hétfő 23:56

R.M.C.F írta:
ziro4vr írta:Nekem úgy tűnik ez, hogy a kapusprojekt lesz az idei nagy durranás. Ami jogos egyébként, ezt már ideje lerendezni, de azért nem olyan áron, hogy a kp-s "erősítés" meg mondjuk egy bigliával legyen megoldva.
Hogy is ejtette a speaker a döntőben? Biljá.
Nekem csak az tűnt fel, hogy a fazon hétszer gyengébb, mint Khedira. Ellenben a sérója jól be volt lőve.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 6., hétfő 23:54

ziro4vr írta:Nekem úgy tűnik ez, hogy a kapusprojekt lesz az idei nagy durranás. Ami jogos egyébként, ezt már ideje lerendezni, de azért nem olyan áron, hogy a kp-s "erősítés" meg mondjuk egy bigliával legyen megoldva.
Hogy is ejtette a speaker a döntőben? Biljá.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 6., hétfő 23:51

Nekem úgy tűnik ez, hogy a kapusprojekt lesz az idei nagy durranás. Ami jogos egyébként, ezt már ideje lerendezni, de azért nem olyan áron, hogy a kp-s "erősítés" meg mondjuk egy bigliával legyen megoldva.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 6., hétfő 23:41

Neked előtte válaszoltam amúgy, ezt már csak RMCF-nek véstem le.

Továbbra is pofátlan dolognak tartom Casillas részéről, de jogában áll. Jobban járunk így is úgy. Nem a padon fog ülni teljes fizuval és ami lényegesebb, hogy nem lesz plusz feszültség a kezdő kapuson.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 6., hétfő 23:37

Kerlon írta:jó, de mi szeretünk ráfizetni, főleg dupla árat, amúgy végkielégítésről biztos hallottál már, de én ezt tényleg annak kalkulálom be, hogy szintet lépünk, ezért De Gea árához veszem, úgy annyira nem fáj :Đ
Hogyne hallottam volna, el is mehet ingyen.

Akkor DDG lesz vagy 60 milla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 6., hétfő 23:37

jó, de mi szeretünk ráfizetni, főleg dupla árat, amúgy végkielégítésről biztos hallottál már, de én ezt tényleg annak kalkulálom be, hogy szintet lépünk, ezért De Gea árához veszem, úgy annyira nem fáj :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 6., hétfő 23:24

Ha ezt úgy vesszük, hogy De Gea ára, ami így kb 40 millió, akkor még leokézom, éljen perec.
Lófaxt..már elnézést,pont az ilyen üzemmód miatt pofátlaok ennyire......ki ér évi 30 millát? messi? vagy esetleg ronaldo? vedd valamelyiket kölcsön...mennyit adnál egy évre? 30at? kétlen....na ennyit erről.

DDG max 20. Ha nem.....akkor azt csak egy hülye veszi meg többért amikor 6 hónap múlva önállóan aláírhat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 6., hétfő 23:20

Realista24 írta:
Kerlon írta: 2 évre mennyi a fizuja? Porto-s fizut annyira kiegészíteni, aztán szevasz tavasz.
Ez a terv elvileg, de szerinted ez normális?
Nem, főleg nem egy klubikontól, de múltkor diskuráltuk, hogy joga van kérni, szóval ez van. Úgy 5-6 millával még lehúz minket, de legalább nem kell minden egyes beívelésnél rettegni. Ha ezt úgy vesszük, hogy De Gea ára, ami így kb 40 millió, akkor még leokézom, éljen perec.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 6., hétfő 23:12

Kerlon írta:
Realista24 írta:Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám
2 évre mennyi a fizuja? Porto-s fizut annyira kiegészíteni, aztán szevasz tavasz.
Ez a terv elvileg, de szerinted ez normális?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 6., hétfő 23:11

Kerlon írta:
Realista24 írta:Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám
2 évre mennyi a fizuja? Porto-s fizut annyira kiegészíteni, aztán szevasz tavasz.


kb 13 milla nettó. A porto meg ad szerintem kb 4 nettót /2 év.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 6., hétfő 23:09

Realista24 írta:Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám
2 évre mennyi a fizuja? Porto-s fizut annyira kiegészíteni, aztán szevasz tavasz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 6., hétfő 23:04

Toti írta:olvasom az ikerrel kapcsolatos hireket, ugynezki egyre komolyabb a szitu.

nos csak azt akartam irni, h ha ugy lesz h tavozik, akkor fellehet keszulni, (tudom h mi mindig kapjuk) h olyan kulazast fog kapni a klub es a szurkolok,amilyent sztem ember meg nem latott. ez az esetleges lelepese nem lesz sztem szo nelkul hagyva. lennenek szurkalodasok klubon belul is.

Raulnál is megvolt....persze nincsenek tisztában az igazsággal,de ez ma,nem számít....sajnos ilyen világ van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 6., hétfő 21:23

Realista24 írta:Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám

Pont az lenne a lényeg abban, hogy nem 5-10-15 millióért adjuk el, hogy az így nyert pénzt a saját fizetéséhez tudja csapni a szerződésben. Mármint természetesen egy részét.

Én komolyan nem értem, hogy mi ez a hatalmas balfaszkodás idén nálunk!!!
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 6., hétfő 21:21

Elmenne Iker, az egyik legenda, megbecsüljük, kap némi pót fizut.
Elmenne Ramos, a másik legenda, mert nem becsüljük meg.

Ikerre már nincs szükség, Ramosra igen.

Trollolo.... :| :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 6., hétfő 21:19

Elmegy ingyen ok, tökéletesen megértem, hogy nem kérünk érte pénzt.
De, hogy a fizetését mi fogjuk állni, legalábbis nagy részben, hát lefosom a bokám
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 10., szerda 21:50

olvasom az ikerrel kapcsolatos hireket, ugynezki egyre komolyabb a szitu.

nos csak azt akartam irni, h ha ugy lesz h tavozik, akkor fellehet keszulni, (tudom h mi mindig kapjuk) h olyan kulazast fog kapni a klub es a szurkolok,amilyent sztem ember meg nem latott. ez az esetleges lelepese nem lesz sztem szo nelkul hagyva. lennenek szurkalodasok klubon belul is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég