Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 1., hétfő 15:16

amúgy szerintem ha lopez véd, akkor onnantól ikert rakhatjuk is átadólistára. mert szinte biztos vagyok benne hogy nem fog küzdeni a helyéért, inkább bevágja a durcát és szedi a cuccát.
Ha tényleg így tenne, akkor takarodhat is nyugodtan. Márpedig sajnos szerintem így reagálna...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 1., hétfő 15:03

Szerintem így is megkapja simán a kezdő helyet, a sok elvakult szurkoló, meg a sajtó ömlengése miatt. És amilyen okos a vezetőségünk mostanában, simán kinézem belőlük, hogy apropénzért elbalfaszkodjuk Diegot.
Ha jól emlékszem a kérőkre,akkor a milan,a fener,meg talán a monaco vagy psg...na most ugye,a törökök,meg a franciák pengetnének érte...de a milan,az 10milliót 100részletbe... :lol:

Ami meg a Casillas vs Lopez témát illeti,nagyon nem vagyok biztos benne,hogy Ancelotti meg meri húzni,hogy nem Casillast védetilegyen bármekkora rossz formában.Az elején biztos nem.Lopez meg sokkal többre érdemes hogy a padot koptassa.Ezért ha kapna valami zsíros szerződést,jobban teszi ha megy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 2:46

Galacticos írta:azért ő ezt még tetézte is a beszólásaival, a nyilatkozataival. meg voltak ott még más dolgok is amiért nem csípték a szurkolók.
ha megnyertük volna a bl-t senki nem vágta volna a fejéhez hogy nem játszatja ikert.
Igen, de azért jó néhány szurkoló, drukker, sajtó is még jobban megorrolt Joséra, hogy egy fikarcnyi esélyt nem adott Ikernek. Még az utolsó bajnokikon sem. Na most Ancelotti helyében az előszezont elkezdeném Ikerrel, aztán ha gyenge lenne, váltanék Diegora. Hogy lássák a legelvakultabb drukkerek, az állandóan kekeckedő sajtó is, hogy nem tehetek mást. Nem tarthatom a padon a jobb formában levő kapust.

És ilyenkor válik igen gonddá az, hogy Iker nem biztos, hogy tűrni fogja a padot, bár nyilatkozatai nem erről árulkodnak, Diego helyében meg alapból nem ülnék ott. Nehéz döntés lesz Carlonak. De én így járnék el. Biztos vagyok benne, hogy Lopez tökéletes formában fog visszatérni, ellenben Ikerrel. Én így csinálnám.

De egyébként nagyon nehéz döntés, nagyon. És nem nekünk, mi csak próbáljuk elképzelni magunkat, és döntést hozni, ha nekünk kellene. De szerencsére nem nekünk kell.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 2:38

L.Miki írta:José-nak sem az volt a dolga, hogy szeressék a szurkolók, mégis erre a sorsra jutott ez van.
azért ő ezt még tetézte is a beszólásaival, a nyilatkozataival. meg voltak ott még más dolgok is amiért nem csípték a szurkolók.
ha megnyertük volna a bl-t senki nem vágta volna a fejéhez hogy nem játszatja ikert. :)

amúgy szerintem ha lopez véd, akkor onnantól ikert rakhatjuk is átadólistára. mert szinte biztos vagyok benne hogy nem fog küzdeni a helyéért, inkább bevágja a durcát és szedi a cuccát.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 2:34

poronty írta:...
Nem! Én azt preferálom, hogy aki jobb, az védjen. Az lehet Iker vagy Diego. Tök mindegy, aki a jobb szintet hozza, az kapja a többletet. Kezdjük el Ikerrel, ha nem jó, jön Diego. Ennyi. Semmi másról nem szól. Az ELŐSZEZONBAN szerintem pontosan kilehet tapasztalni, hogy melyik kapus érdemli meg leginkább a kaput. Véleményem szerint.

De az is lehet, amit te írtál, hogy elfogult vagyok, lehet. De én így látom a dolgokat.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. július 1., hétfő 2:25

Akkor megpróbálom megértetni veled. Van két kapus, az egyik másfél éve nincs formában és fél évet sérült volt. A másik kapus a félév alatt olyan teljesítményt nyújtott, mint europában rajta kívül nem sokan. És te azt mondod, hogy védesse az ember az előbbit, mert a szurkolóknak nem fog tetszeni, ha a másik véd? Ez profi futball, az edző szava szent, itt nincs olyan, amit Te mondasz, hogy védjen az aktuálisan gyengébb aztán, majd talán véd a másik. Biztos vagyok benne, hogy Casillas lesz az első számú kapus, de akkor majd nézhetjük megint, hogy minden pontrúgásból gólt kapunk, meg hogy nem tudja odarúgni a táráshoz a kirúgásokat. De Te szerelemes vagy belé szal neked fölösleges elmagyarázni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 2:18

poronty írta:Gondolom nem láttad az elmúlt félévben Lópezt védeni. Ancelottinak meg nem az a dolga, hogy szeressék a szurkolók, hanem, hogy nyerjen a csapat Lópezzel nagyobb az esély erre.
Nem tudom, hogy ezt miből gondolod, hogy nem láttam, de azt gondolsz amit akarsz... :hmmm:
De tudod mit? José-nak sem az volt a dolga, hogy szeressék a szurkolók, mégis erre a sorsra jutott ez van. Most az miért jó?
El kell intézni rögtön az elején, hogy ha Iker gyenge teljesítményt mutat, akkor Jön Diego. A felkészüli meccsek véleményem szerint erre pont jók lesznek.

No de majd a mester eldönti. Se neked, se nekem nincs beleszólásom.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. július 1., hétfő 2:12

Gondolom nem láttad az elmúlt félévben Lópezt védeni. Ancelottinak meg nem az a dolga, hogy szeressék a szurkolók, hanem, hogy nyerjen a csapat Lópezzel nagyobb az esély erre.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 2:08

poronty írta:
Így lenne az igazságos meglátásom szerint.
Ez futball nem szeretet szolgálat. Milyen igazságosságról beszélsz? Az véd, aki jobb formában van és nem is kérdéses, hogy az López. Neki kell kezdenie, már az előszezonba is és majd, ha Ő felsül, akkor visszarakni Ikert.

Oké, akkor ezt mondd kérlek Ancelottinak, aki ha az elején nem kezdeti Ikert, arra a sorsa jutna, mint José. Folyamatosan támadnák. Azért ő sem kockáztatna. Először kezdetni kell, hogy lássák a szurkolók, hogy egyszerűen López jobb és akkor jöhet képbe Diego.

És ha olyan formában jön vissza López, mint amilyenben elment nyaralni és őt kezdeti rögtön Ancelotti, akkor Iker szóhoz nem jut, és alkalom nem lesz rá, hogy a szurkolókat meggyőze Carlo arról, hogy a kaput sajnos Diego-nak kell védenie.

Szerintem.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. július 1., hétfő 2:04

Így lenne az igazságos meglátásom szerint.
Ez futball nem szeretet szolgálat. Milyen igazságosságról beszélsz? Az véd, aki jobb formában van és nem is kérdéses, hogy az López. Neki kell kezdenie, már az előszezonba is és majd, ha Ő felsül, akkor visszarakni Ikert.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 1:48

realistahuni írta:Szerintem így is megkapja simán a kezdő helyet, a sok elvakult szurkoló, meg a sajtó ömlengése miatt. És amilyen okos a vezetőségünk mostanában, simán kinézem belőlük, hogy apropénzért elbalfaszkodjuk Diegot.
Véleményem szerint az lenne a legjobb ha a kezdeti szakaszban megadnánk a lehetőséget a Kapitánynak. És ahogyan teljesít, úgy döntenénk, ha piszkosul gyengén akkor gyere López. Bajnoki, BL meccseken a jobban teljesítő kapus, a spanyol kupában meg a gyengébb védene. Így lenne az igazságos meglátásom szerint.

No de ne szaladjunk annyira előre.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 1:38

Ide már csoda kell, hogy teljesítmény alapján kiszorítsa Diegot, vagy a másik lehetőség, hogy Diegonak drasztikusan gyengül a teljesítménye.

Szerintem így is megkapja simán a kezdő helyet, a sok elvakult szurkoló, meg a sajtó ömlengése miatt. És amilyen okos a vezetőségünk mostanában, simán kinézem belőlük, hogy apropénzért elbalfaszkodjuk Diegot.
Love football, hate antifa.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 1., hétfő 1:00

nem kellett volna egyáltalán kivinni sem. az a durva, hogy a sajtó szétszedte vonla a bajszost, ha nem viszi ki, így viszont nem fogja, pedig hatalmas mellényúlás

hajrá López :shifty:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 1., hétfő 0:22

megint mi a jó istent csináltál te.... :lol: :lol: :lol:
ilyet én még nem igen láttam... elképzelni nem tudom mit is akart.... :lol:
nekem a kedvenc játékosom, de tényleg... de ez...
remélem nyáron összekapja magát, mert van itt egy Lopez is, aki valami félelmetes fél szezont hozott le... :ike:
HA szükség lesz rá Carlo remélem megmeri húzni, azt amit kell, de először mindenféleképpen Casillast kell majd játszatni, csak hát ha nem hozza azt a szintet , amit kéne... :hmmm:
engem Diego Lopez nagyon meggyőzött....

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 28., péntek 20:42

Megpróbálom tisztán leírni akkor: Engem az abszolút nem zavar, ha valaki véleménye szerint Lopez a jobb, sőt még az sem, ha inkább őt kezdetné. Szíve joga. Engem az zavar, amikor leírják (igen, több embertől is olvastam, pedig mostanában elég kevés hsz-t olvasok.) hogy Lopez jobb képességű és a jövőben is jobb lesz Ikernél, de ezt nem lesz esélye megmutatni, mert Iker a neve miatt úgyis játszani fog, ha nem nem, akkor kirúgatja Carlot is. :lol: Na az ilyenek zavarnak. Ez nem vélemény, ez ... *tetszőleges káromkodás*
Na akkor álljunk már meg egy laza pillanatra.Nem azt mondtam hogy Lopez mindig,minden körülmények közt jobb.Hanem hogy most,az alatt a szaros félszezon alatt jobb volt.Azt meg még csak hírből sem írtam,hogy ha nem védeti Casillast,majd akkor Iker kirúgatja az olaszt.
Sértettséget érzek én itt,hogy valaki meg meri kérdőjelezni San Iker mindenhatóságát,micsoda diettáns és pofátlan dolog....
És most megkérdem:Tegye szivére a kezét mindenki,ha edző lenne,és lenne kb két azonos képességű kapusa,legalább is abban az időben azonos képességű,nem a nagyobb nevet védetné-e?Tehát annyit arról hogy mindenki tiszta lappal indul,meg egészséges versenyszellem,meg egyéb baromság...
Ja és a máséval nem megegyező vélemény is vélemény...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 28., péntek 19:47

Casillas Fair Play-díjas gesztusa :)
Ami nekünk Puyol, az a Madridnak Casillas, ez egyértelmű.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 19:19

morientes írta:Az elsőfele.A második nem.Tényleg kár érte hogy megsérült.De hogy előtte se az élete szezonját futotta,az egész biztos.
Én is úgy gondoltam. Bár kissé érthetőbben is írhattad volna :) Élete szezonját se az utóbbi évekbe futotta....
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 28., péntek 19:13

És igen, jelen pillanatban én is egy félszezonos Lópezt kedvezményezek, ugyanis ebben a fél évben többet mutatott, mint Iker 2011 óta.
Hát ezzel egész szezonban egyet is értettem, de az új szezonra nálam mindkettő tiszta lappal indul. Ha Iker ott folytatja, ahol abbahagyta, akkor biztos vagyok benne, hogy nem fog kezdeni csak a neve miatt. Biztos vagyok benne, hogy azért fog visszakerülni, mert meg is fogja azt érdemelni.
mindenkinek lehe t véleménye.
az lehet, de az nem vélemény, hogy aki Ikert játszatja, az egy beszari pöcs, mert Lopez jobb volt nála az elmúlt fél évben, úgyhogy jobb lesz nála a hátralévő 10 évben is. Ne haragudj, én ezeket nem tudom komolyan venni. :)

Megpróbálom tisztán leírni akkor: Engem az abszolút nem zavar, ha valaki véleménye szerint Lopez a jobb, sőt még az sem, ha inkább őt kezdetné. Szíve joga. Engem az zavar, amikor leírják (igen, több embertől is olvastam, pedig mostanában elég kevés hsz-t olvasok.) hogy Lopez jobb képességű és a jövőben is jobb lesz Ikernél, de ezt nem lesz esélye megmutatni, mert Iker a neve miatt úgyis játszani fog, ha nem nem, akkor kirúgatja Carlot is. :lol: Na az ilyenek zavarnak. Ez nem vélemény, ez ... *tetszőleges káromkodás*
a kapitány nem felejtett el védeni,
ennyi a lényeg.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 28., péntek 19:04

Marci77 írta:
morientes írta:Casillasnak amúgy kiváló szezonja volt,kár hogy megsérült... :roll:
? ez irónia volt?
Az elsőfele.A második nem.Tényleg kár érte hogy megsérült.De hogy előtte se az élete szezonját futotta,az egész biztos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 18:50

morientes írta:Casillasnak amúgy kiváló szezonja volt,kár hogy megsérült... :roll:
? ez irónia volt?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég