Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 13:15

"Nincs problémám Ikerrel (...) Amíg én vagyok a Real edzője, mindig López fog védeni."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 5., vasárnap 15:26

Az újságírók újabb bizonyítékot találtak arra a feltételezésre, miszerint Iker és José kapcsolata nagyon is borús, ezt támaszta alá az alábbi videó, ahol Casillas egy pillantásra sem méltatta edzőjét, így a kézfogás is elmaradt kettejük között.
A bizonyíték

Hát nem tudom, inkább nem alkotnék véleményt ez ügyben.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 5., vasárnap 12:07

hehe írta:
Halfkey írta:http://www.youtube.com/watch?v=vGu-E4P62nA

Különösebb kommentárom nincs hozzá, csak érdekes videónak találom. Kár hogy nem tudunk jobban betekinteni így a "színfalak mögé", mert így kiderülhetne sokkal több minden a játékosokról (hozzáállás, motiváltság, vezető szerep,).
én csak annyit mondok: - where is karim? :lol: :lol: :lol:
hátul héderezik meg raikonnenkedik 2 perccel a kezdés előtt :lol:

hatalmas :mrgreen:
lőtte a meccs közben képet. nagyon beszarsz azon az emberen. :D

Amúgy Ikert már simán be lehetett volna dobni a kezdőbe, de ez megint Mourinho kis fa :cens: szsága. Ikert gondolkodás nélkül lecserélte Adánra :lol: már ősszel is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 5., vasárnap 11:40

kurva szánalmas ez az operatőr, nem tudom miért kell minden diego lopez mozzanat után casillast mutogatni a kispadon
csak összefoglalót néztem, de ott is rohadt idegesítő volt.

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 5., vasárnap 10:44

Galacticos írta:ezért jobb kapitány ramos mint iker akármekkora balfasz is ramos. akármi volt az öltözőben ő kijött és tüzelte a többieket. :lilasalas:
Neki aztán mutathatsz bármit, úgy is mindig Ramos azisten :D
Egy átlagos helyzetben azért miután felépült egy sérülésből az első számú kapus, többnyire megkapja a lehetőséget a bizonyításra. Csak hát ez nem egy átlagos helyzet...Mondjuk én innentől felváltva játszatnám őket, mivel már igazi tétje úgy sincs a bajnokságnak, és azért ennyit bármelyik szemszögből nézzük megérdemelne, de hát tudjuk Mou az Mou. :vivo:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 4., szombat 21:45

kurva szánalmas ez az operatőr, nem tudom miért kell minden diego lopez mozzanat után casillast mutogatni a kispadon
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 4., szombat 21:20

Realista24 írta:
Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt.
VdB-nek eszébe sem jut kihagyni, elmondta.

A csapat pedig mindennél fontosabb, még Casillasnál is. Ha Lópezt úgy tud formában maradni, hogy folyamat játszania kell, akkor legyen így.

egyetértek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. május 4., szombat 19:08

Nekem is pont az jött át hogy mindketten tüzelték őket, szóval pozitív volt a videó. És hozzátenném, hogy utána valóban szöglet után egyenlítettünk ;)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 4., szombat 18:36

Galacticos írta:ezért jobb kapitány ramos mint iker akármekkora balfasz is ramos. akármi volt az öltözőben ő kijött és tüzelte a többieket. :lilasalas:
Miért? Szerinted Casillas mit csinált itt?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 4., szombat 18:22

ezért jobb kapitány ramos mint iker akármekkora balfasz is ramos. akármi volt az öltözőben ő kijött és tüzelte a többieket. :lilasalas:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 4., szombat 17:54

Halfkey írta:http://www.youtube.com/watch?v=vGu-E4P62nA

Különösebb kommentárom nincs hozzá, csak érdekes videónak találom. Kár hogy nem tudunk jobban betekinteni így a "színfalak mögé", mert így kiderülhetne sokkal több minden a játékosokról (hozzáállás, motiváltság, vezető szerep,).
én csak annyit mondok: - where is karim? :lol: :lol: :lol:
hátul héderezik meg raikonnenkedik 2 perccel a kezdés előtt :lol:

hatalmas :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. május 4., szombat 17:39

http://www.youtube.com/watch?v=vGu-E4P62nA

Különösebb kommentárom nincs hozzá, csak érdekes videónak találom. Kár hogy nem tudunk jobban betekinteni így a "színfalak mögé", mert így kiderülhetne sokkal több minden a játékosokról (hozzáállás, motiváltság, vezető szerep,).

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. április 24., szerda 16:25

Mickey írta:Válogatottban meg egyértelmű Iker helye,ehhez kétség sem férhet. szvsz
Ez nem a lengyel válogatott, ahol kvázi 0 meccsel kezdő lehetsz, csak mert nálunk edzik. Ha mégis, az erősen meglepne.
realbeckham írta:most nincs olyan formában, és nem is volt idén abban. Lopez játszatása minden szempontból indokolt.
A most az valamikor télen volt. Ha így haladunk a büdös életben nem lesz újra kezdő. Szerencsére nem ez a fórum dönt a játszatásáról egy Lopez és egy olyan fickó között aki mindent megnyert az elmúlt években, néhány mikiegér kupán kívül. Ha mou (aki rohadtul nem egy ártatlan szent a kettejük közti balhéban) marad akkor egyértelmű hogy le kell lécelni. Evvan.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 24., szerda 14:29

Mivel Lopez nagyon is jó formában van és remekül véd, az égvilágon semmi nem indokolja, hogy Iker kerüljön a kezdőbe. Kapust meg ugye meccs közben kb csak akkor cserélnek, ha lesérül vagy kiállítják. Szóval Iker kénytelen lesz megvárni, amíg Lopez formája hanyatlani kezd, vagy ne adj isten megsérül. Na akkor majd bizonyíthatja, hogy neki van helye a kapunkban. Csak a neve miatt nehogy már visszakerüljön a kezdőbe. Ez egyáltalán nem lenne fair. Várjon csak szépen a sorára.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 24., szerda 14:29

Realista24 írta:
Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt.
VdB-nek eszébe sem jut kihagyni, elmondta.

A csapat pedig mindennél fontosabb, még Casillasnál is. Ha Lópezt úgy tud formában maradni, hogy folyamat játszania kell, akkor legyen így.
Így igaz.
Ameddig Lopez jól véd,nem megy el rajta semmi,addig miért is ne lehetne ott a kapuban.
Válogatottban meg egyértelmű Iker helye,ehhez kétség sem férhet. szvsz
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Nayeli
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 23:21

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Nayeli » 2013. április 24., szerda 14:22

A legkozelebbi hivatalos valogatott meccs csak szeptemberben lesz, addigra visszaszerezheti a helyet.Egyebkent sem hagyna ki a szovkap.
A nyáron lesz könföderációs kupa braziliában, és Spanyolország m aktuális világbajnok ennek résztvevője.

Ettől függetlenül Casillas ne védjen már ebben a szezonban a Madridban. Nekem személyszerint bárkiről is legyen szó nem szimpatikus, aki a mindenkori edzőjét fúrja az öltözőben ill. a médiában, de ez egyéni vélemény.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 14:13

Movember írta: Egy fiatal és tehetséges de Gea esetében még megérteném ezt a felállást, de ő Casillas. Ahogy már írtam, a BL után már játszhat simán akár felváltva is. Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt. Egy ilyen korú kapusnak bizalom kell, nem versenyeztetés. Amúgy ezzel a hozzáállással cseszhetjük a kapus utánpótlást is Adán lekezelése miatt. Nem túl motiváló annyi szent.
szerintem meg mostmar jatsza vegig a osszes meccset. Lehetoleg tartsuk formaban, nehogy mar Lopez csak harom meccsen vedjen. A legkozelebbi hivatalos valogatott meccs csak szeptemberben lesz, addigra visszaszerezheti a helyet.Egyebkent sem hagyna ki a szovkap.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 24., szerda 14:12

Movember írta:
realbeckham írta:A szezon hátralévő meccsein, kivétel nélkül Lopeznek kell védeni. Top formában van. Nyáron majd eldöntik egymás között, mehet a versengés.
Egy fiatal és tehetséges de Gea esetében még megérteném ezt a felállást, de ő Casillas. Ahogy már írtam, a BL után már játszhat simán akár felváltva is. Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt. Egy ilyen korú kapusnak bizalom kell, nem versenyeztetés. Amúgy ezzel a hozzáállással cseszhetjük a kapus utánpótlást is Adán lekezelése miatt. Nem túl motiváló annyi szent.
Casillas ide vagy oda, ha Lopez ilyen formában játszik, őt kell nyomatni idén a szezonban. Jövőre meg "győzzön a jobbik". A versenyeztetés jót is tesz nekik, és nekem, meg sztem a csapatnak is az a legjobb, hogy a legjobb formában lévő játékosok alkossák, ne pedig azok, akiknek a legnagyobb neve és respectje van. Egy jó formában játszó ikernek nem lesz gond a kezdőbe kerülni, de most nincs olyan formában, és nem is volt idén abban. Lopez játszatása minden szempontból indokolt.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 14:09

Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt.
VdB-nek eszébe sem jut kihagyni, elmondta.

A csapat pedig mindennél fontosabb, még Casillasnál is. Ha Lópezt úgy tud formában maradni, hogy folyamat játszania kell, akkor legyen így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. április 24., szerda 14:07

realbeckham írta:A szezon hátralévő meccsein, kivétel nélkül Lopeznek kell védeni. Top formában van. Nyáron majd eldöntik egymás között, mehet a versengés.
Egy fiatal és tehetséges de Gea esetében még megérteném ezt a felállást, de ő Casillas. Ahogy már írtam, a BL után már játszhat simán akár felváltva is. Ha nincs így, akkor Iker helyében lelécelnék, mert különben idővel bukhatja a válogatottságot is egy nyamvadt sérülés miatt. Egy ilyen korú kapusnak bizalom kell, nem versenyeztetés. Amúgy ezzel a hozzáállással cseszhetjük a kapus utánpótlást is Adán lekezelése miatt. Nem túl motiváló annyi szent.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég