Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. október 14., csütörtök 10:47

Adnám ha idén nem játszana végül a PSGben egy percet sem, szerződést bontanának vele, meggyógyulna, és jönne hozzánk fele pénzért :D

Nem sportszakmailag, csak sztorinak jó lenne.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: füst » 2021. október 12., kedd 8:11

Szerencsétlen még mindig nem játszott a PSG-ben?
Hát, részünkről azt hiszem a lehető legjobb döntés született meg végül az esetében. :-(

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. augusztus 20., péntek 20:00

ANDS írta:
Steve írta:

Én abszolút megértelek lestat és hasonlóan is gondolom alapjaiban.

Megpróbálom elfogadni a szituációt.

Viszont ami nekem fáj, hogy vannak a Bale-féle zsoldosok.Teszik a dolgukat, ha nem tetszik neki akkor xarnak a klubbra.

Viszont Ramost többre tartottam, a kapitány, a Real Madrid volt számomra.Ha megöregszik/leépül/lesérül és lép nyilván nincs mit tenni.

De itthiába a szöveg a pénzről volt szó. Lehet itt egy évnek nevezni, vagy bármi, de mégtöbbet akarsz.

Ha becsülöd a Realt és az elnököt, akkor meg tudsz egyezni. De mindennek van két oldala és biztos Perez is megoldhatta volna ezt, ha akarja…

Én csak szomorú vagyok..de ez a pénzről szólt. Minden más szöveg.
Szerintem sem kell őt szapulni, így döntött, ezt választotta. Madridban már így is legenda.
Azt, hogy nem az eszéért szerettük, eddig is tiszta volt. Olyat nyilatkozni, hogy nem tudta, hogy a szerződésben van egy határidő, ami lejárt, és ezért nem jött össze a hosszabbítás.... ennél jobb lett volna, ha nem szól semmit. Varane is váltott, csak sokkal elegánsabban.

Azért, úgy látom, vannak még játékosok a csapatban, és tudnak olvasni, tehát sikerült néhányaknak szerződést hosszabbítani:
Benzema, Modric, Lucas, Carvajal, Nacho, Courtois.

Ramos váltását még el tudom fogadni, meg úgy néz ki, sérült is, jobb is így. De ahogy Cr7 bejelentette a Bl döntő vége után a távozását, na őt azóta utálom. Hozzá képest Ramos úriemberként viselkedett.
Ramos gyakorlatilag a csúcson hagyta abba a Realnál, Cr7 meg nem tudta kezelni a saját egoját, és magával is jól kitolt.
CR eléggé dühös volt. Miután rászállt az afóhivatal már akkor mondta, hogy tele a t.öke mindenkivel és lépni akar az országból is, de meg akar dönteni minden csúcsot.

Majd miután Perez apó nem játszott Barcát és nem tette tönkre a Realt anyagilag és nem kapott mégmagyobb fizetést,mint Messi akkor megunta. Nagyjából így lehetett.

Maradjatott volna még, sportszakmailag senkonek sem tett jót ez a váltás viszont anyagilag mindkét fél gondolom elégedettebb volt.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. augusztus 20., péntek 13:35

CR7-et utálni ugyanaz a kategória. Kár mindkettőért, de annyit adtak ennek a csapatnak, örök legendák :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 27., kedd 17:39

Megsérült, nem tud bemutatkozni ma a Sevilla ellen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 18:58

A sejk biztos nagyra értékeli ezt :kalapos:
Én mindenképpen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 13., kedd 18:58

Realista24 írta:
Realista24 írta: Sergio Ramos: “Real Madrid is the best club in history. I would never celebrate a goal against Madrid, above all it is in my heart and they deserve that respect. I would not celebrate it, not even a victory, because they would not deserve it, also because of the fans."
Sergio Ramos: "I hope that Mbappé stay because I like to play with the best and Kilyan is. In the future I'll advise him to join Madrid but now lets stay with Neymar."

Capi :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 13., kedd 18:53

Realista24 írta:
Realista24 írta: Sergio Ramos: “Real Madrid is the best club in history. I would never celebrate a goal against Madrid, above all it is in my heart and they deserve that respect. I would not celebrate it, not even a victory, because they would not deserve it, also because of the fans."
Sergio Ramos: "I hope that Mbappé stay because I like to play with the best and Kilyan is. In the future I'll advise him to join Madrid but now lets stay with Neymar."
Ez a legysziiii maradj, kellenek a normalis emberek ide :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 16:30

Realista24 írta: Sergio Ramos: “Real Madrid is the best club in history. I would never celebrate a goal against Madrid, above all it is in my heart and they deserve that respect. I would not celebrate it, not even a victory, because they would not deserve it, also because of the fans."
Sergio Ramos: "I hope that Mbappé stay because I like to play with the best and Kilyan is. In the future I'll advise him to join Madrid but now lets stay with Neymar."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 15:40

Sergio Ramos: “Real Madrid is the best club in history. I would never celebrate a goal against Madrid, above all it is in my heart and they deserve that respect. I would not celebrate it, not even a victory, because they would not deserve it, also because of the fans."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 8., csütörtök 18:41

Sierra írta: Nagy csalodas ez, bar azert mar ismertuk h milyen figura is valojaban. Koszi mindenert, de ez undorito igy ebben a formaban.
Régóta mondom, hogy kirakat ember.

Amúgy Schulznak felelve, nyilatkozhatta volna azt is, hogy egy új kihívással teli nagy klubba érkezett, nem pedig rásüti erra az olajpénzzel feltunkolt okádék közegre, hogy a világ legjobb klubja, amikor már tavaly is csak azért mentek el a BL döntőig, mert nem oda visszavágós párharc volt. Aztán cserébe haza környezetben is jól leszoptak úgy, hogy gyakorlatilag nincs komoly riválisuk.

Vérciki, legyen akkor erre büszke és ne arra, hogy a Realból vonulhatott volna vissza, mint minden idők legjobb játékosa. $$$
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 18:41

lestat írta:
ziro4vr írta: Elfogultságról mondjuk nem Ramos avatarral kéne beszélni.

Haragudni meg miért ne lehetne? Pláne hogy aki haragszik valszeg pont jelentett neki sokat Ramos, de a klub azért többet.

Ertem amit mondasz de szerintem a szemelyeskedo reszt most hagyjuk. Tok mindegy ki van az avataron.

Top kedvencekbe ott van Ramos igen. De nem ezert nem hivon penz ehesnek ($) hanem mert felfordul a gyomrom az olyanoktol akik szarozzak a legendaikat mert Szerintuk rossz dontest hozott.
En legalabb probalom mindket nezopontot nezni.
Es valahogy nem lenne sosem gyomrom szapulni egy legendat legyen barmekkora trè az elvàlàs.

Reszemrol ennyi is.
Peace :)
Úgy tartja a mondás, hogy ez még mindig jobb, hogy ilyen érzelmeket vált ki az emberekből, mint a totál érdektelenség. A szeretet így egy pillanat alatt át tud fordulni akár utálattá is. És ez abból fakad, hogy mindenki imádta és úgy érzik, hogy cserbenhagyta őket.
Twitteren is ez az általános vélemény róla ott, amiket én követek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 8., csütörtök 17:24

lestat írta:
ziro4vr írta: Elfogultságról mondjuk nem Ramos avatarral kéne beszélni.

Haragudni meg miért ne lehetne? Pláne hogy aki haragszik valszeg pont jelentett neki sokat Ramos, de a klub azért többet.

Ertem amit mondasz de szerintem a szemelyeskedo reszt most hagyjuk. Tok mindegy ki van az avataron.

Top kedvencekbe ott van Ramos igen. De nem ezert nem hivon penz ehesnek ($) hanem mert felfordul a gyomrom az olyanoktol akik szarozzak a legendaikat mert Szerintuk rossz dontest hozott.
En legalabb probalom mindket nezopontot nezni.
Es valahogy nem lenne sosem gyomrom szapulni egy legendat legyen barmekkora trè az elvàlàs.

Reszemrol ennyi is.
Peace :)
Én abszolút megértelek lestat és hasonlóan is gondolom alapjaiban.

Megpróbálom elfogadni a szituációt.

Viszont ami nekem fáj, hogy vannak a Bale-féle zsoldosok.Teszik a dolgukat, ha nem tetszik neki akkor xarnak a klubbra.

Viszont Ramost többre tartottam, a kapitány, a Real Madrid volt számomra.Ha megöregszik/leépül/lesérül és lép nyilván nincs mit tenni.

De itthiába a szöveg a pénzről volt szó. Lehet itt egy évnek nevezni, vagy bármi, de mégtöbbet akarsz.

Ha becsülöd a Realt és az elnököt, akkor meg tudsz egyezni. De mindennek van két oldala és biztos Perez is megoldhatta volna ezt, ha akarja…

Én csak szomorú vagyok..de ez a pénzről szólt. Minden más szöveg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 8., csütörtök 17:12

lestat írta: Top kedvencekbe ott van Ramos igen. De nem ezert nem hivon penz ehesnek ($) hanem mert felfordul a gyomrom az olyanoktol akik szarozzak a legendaikat mert Szerintuk rossz dontest hozott.
En legalabb probalom mindket nezopontot nezni.
Es valahogy nem lenne sosem gyomrom szapulni egy legendat legyen barmekkora trè az elvàlàs.

Reszemrol ennyi is.
Peace :)
Pedig Ramosnak is pont arra lett volna szuksege legkesobb telen, hogy olyan emberek is legyenek korulotte, akik megmondjak a szemebe, hogy "ember, ne legyel hulye, ird mar ala azt a szerzodest". Azzal, hogy az utolso pillanatban megis alairta volna az 1 evet, o is besimerte, hogy hibazott.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 8., csütörtök 17:08

Ebben igazad van egyebkent lestat, engem csak azert bosszant merhetetlenul, mert egyreszt lenyilatkozta hogy ingyen is jatszana itt, ami nyilvan lufi volt, de attol meg raegett, masreszt van a csapatban egy horvat faszi, aki pont ugy viselkedik, ahogy ilyen korban ez elvarhato lenne meg egy legendatol is. Tul nagy a kontraszt. Szart en sem dobalok ra, igy dontott, el kell fogadni. De azert Perezre is szart hanyni emiatt, hat erdekes.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 8., csütörtök 17:03

ziro4vr írta: Elfogultságról mondjuk nem Ramos avatarral kéne beszélni.

Haragudni meg miért ne lehetne? Pláne hogy aki haragszik valszeg pont jelentett neki sokat Ramos, de a klub azért többet.

Ertem amit mondasz de szerintem a szemelyeskedo reszt most hagyjuk. Tok mindegy ki van az avataron.

Top kedvencekbe ott van Ramos igen. De nem ezert nem hivon penz ehesnek ($) hanem mert felfordul a gyomrom az olyanoktol akik szarozzak a legendaikat mert Szerintuk rossz dontest hozott.
En legalabb probalom mindket nezopontot nezni.
Es valahogy nem lenne sosem gyomrom szapulni egy legendat legyen barmekkora trè az elvàlàs.

Reszemrol ennyi is.
Peace :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 8., csütörtök 16:56

Elfogultságról mondjuk nem Ramos avatarral kéne beszélni.

Haragudni meg miért ne lehetne? Pláne hogy aki haragszik valszeg pont jelentett neki sokat Ramos, de a klub azért többet.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 16:44

lestat írta: Az lehet

De ezert haragudni ramosra meg No Komment :x
Ez meg már szubjektív. Ennyi erővel senkire semmiért nem lehet haragudni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. július 8., csütörtök 16:35

lestat írta: :lol: :lol:

ugy sirtok itt a anyagi részén mitnha nektek szemelyésen kellett volna kifizetni Ramost.

Két évet kért, nem kapott, Perez meg szarik a klub legendákra most is bebizonyosodott...
Neki is csak a duma megy, CR-t szereti igy ugy Casillast szereti igy ugy,Ramos a fia, az...első adandó alkalommal elutasitja a kérését.

Mindkét fél húnyós és aki ezt nem látja szimplán elfogult és személyes sértésnek veszi hogy Ramos 2 évet kért :roll:

Én sok sikert kivánok azért neki a PSG-ben is,jelenlegi keretet tekintve nem rossz döntés. :hmmm:

Casillasnak az volt a baja, hogy padra került, teszem hozzá jogosan és ő ezért távozni akart. ​A barátnőjének szivárogtatásáról már ne is beszéljünk.

CR 1,5 évente sírt, hogy boldogtalan ami persze mindig több pénzt jelentett. Erre szokták azt mondani, hogy a lóf*sznak is van vége.

Ramos pontosan jól tudta, hogy 35 év felett csak 1 évet hosszabbít a klub, de persze ő csak azért is beleállt, hogy megmutassa. Simán aláírhatta volna az 1 évet és ha úgy van akkor jövőre megint kapott volna 1 évet. Már korábban írtam, hogy ez nem szólt semmiről csak az egók harcáról.

Egyik legenda távozása miatt se tudom okolni a vezetőséget, ezeket a döntéseket egyszerűen meg kell hozni még ha nehéz is. Nem gondolnám, hogy Perez otthon ül és röhög magában, hogy jó kibasztam Ramossal, CR-el vagy Casillasal.

Sőt a felsorolt játékosok egyikére se haragszok, így döntettek és kész. Köszönök mindent nekik és további sok sikert kívánok nekik az életben. Minden megy tovább, ezek a játékosok előtt is volt Real Madrid és utánuk is lesz.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 8., csütörtök 16:35

Az lehet

De ezert haragudni ramosra meg No Komment :x
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég