Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 30., szerda 20:19

Toti írta:fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagy szlogen lett ez, hála rmcf-nek

csak az a gond h nagyon is rászolgált erre, meg az egész csapat. Évekig jöttek az amatőr hibák, megingások, a nagy dumák majd a pályán a nagy semmi, nulla koncentráció, és lehet sorolni

na nem a levanték ellen, hanem a fontos meccseken, tegye mindenki a szívére a kezét és mondja h nem így volt. Hányszor lehordtuk az egész csapatot ezek miatt, vissza lehet emlékezni.

Most végre sikerült 12 (TIZENKETTŐ!!) év után eljutni oda ahova akartunk, végre lehoztunk 2-3 fontos meccset okosan, koncentrálva, és máris jönnek ezek a fejben gyenge+gúnyos vigyor hozzászólások. Nekem ez kicsit hogyismondjam...

Reméljük ez az év egy fordulópont a csapat életében, és mostmár télleg nem kell azért idegeskedni mert fejben gyengék vagyunk
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 30., szerda 19:58

Tényleg unalmas, hogy ha jók vagyunk ha szarok, de valakiknek mindig megmondóembert kell játszaniuk. Rászolgált előtte a kritikákra is, ezen kár is lenne vitatkozni. Erre a két meccsre felszívta magát, klasszis teljesítményt hozott, le a kalappal előtte, minden elismerésem. Pepe úgyszintén. Ez most összejött nekik és inkább örüljünk ne megmondóemberkedjünk.
Lassan lehetne warnokat adni az ilyenekért.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 30., szerda 19:48

nem kezdek én semmit.
félre ne értsen senki.

csak mikor hónapok óta ment a sárdobálás.. én egy szót sem szóltam soha. inkább nem írtam semmit.
ennyit engedjetek meg. nemhiszem h ezzel megbántok vkit. akinek nem inge..
aki meg magára veszi.... akkor van miért.
de szarok rá. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 30., szerda 19:47

Toti írta:fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mindig a kulázás ment. mindig..
Jaj ne kezdjük már kérlek szépen... :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 30., szerda 19:44

fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mindig a kulázás ment. mindig..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 30., szerda 11:07

Prométheusz írta:28 évesen közel 120-szoros válogatott. 2 x Európa Bajnok, Világbajnok. U19 Európa bajnok. 3 x spanyol bajnok, 2x kupagyőztes. MÁR a legnagyobbak egyike, csak mondom.
Persze hogy az, de majd meglátod a különbséget, ha a BL-t is behúzza a Madriddal :agree:

Ismételni fogok sokakat, meg lehet ironizálni, de fejben Ramoson eddig jópár döntő fontosságú meccs ment el. Akarással soha nem volt gond, viszont mikor nem ment, vagy baj volt, akkor megingott. Ez tény. Viszont amit a két Bayern elleni meccsen és a Barca elleni kupadöntőn lehozott az csillagos ötös...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 30., szerda 11:04

MyStiQ írta:
Szerintem ma élete egyik legjobb meccsét hozta...óriásit küzdött...max respect neki!!!
Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy ez volt a legjobb teljesítménye a Real Madrid mezében. Nem engedte, hogy felhúzzák, nem könyökölt, nem voltak felesleges megmozdulásai. Hátul hiba nélkül játszott, elöl pedig... Ott meg főleg. Fantasztikus, zseniális, elképesztő. Remélem minimum a szezon végéig marad ilyen formában. :mrgreen:
Tényleg zseniális volt. Tudom, hogy nem lehet minden meccsen ilyen jól játszani, de ilyen mentalitásban lehet. Ez kell tőle, ezt tudja. Ha ott van fejben a világ legjobb védője.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 30., szerda 9:52

zalkrisz írta:Mit küzdött ma (is).. és végre kiváló, hibátlan focit mutatott hátul is és elől is... 1 meccs és a legnagyobbak között fogják emlegetni, ezt tudja ő is.. Vért fog izzadni ebben biztos vagyok.
28 évesen közel 120-szoros válogatott. 2 x Európa Bajnok, Világbajnok. U19 Európa bajnok. 3 x spanyol bajnok, 2x kupagyőztes. MÁR a legnagyobbak egyike, csak mondom.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 30., szerda 2:34

Mit küzdött ma (is).. és végre kiváló, hibátlan focit mutatott hátul is és elől is... 1 meccs és a legnagyobbak között fogják emlegetni, ezt tudja ő is.. Vért fog izzadni ebben biztos vagyok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 30., szerda 1:53

A legnagyobb tanár ! 1 meccs és beírja magát a legnagyobbak közé ! Tényleg élete meccse volt, óriási lelki erőről tett tanúbizonyságot ,hogy amit 2 évvel ezelőtt részben ő barmolt el azt most ő hozta "helyre" . :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 30., szerda 1:50

Szerintem ma élete egyik legjobb meccsét hozta...óriásit küzdött...max respect neki!!!
Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy ez volt a legjobb teljesítménye a Real Madrid mezében. Nem engedte, hogy felhúzzák, nem könyökölt, nem voltak felesleges megmozdulásai. Hátul hiba nélkül játszott, elöl pedig... Ott meg főleg. Fantasztikus, zseniális, elképesztő. Remélem minimum a szezon végéig marad ilyen formában. :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 29., kedd 23:54

Pepe és Ramos hibátlanul játszottak,Coentrao lehozta a szokásos játékát,Robben fűbe harapott mellette. Carvajal 30 éves jobb szélső védőket alázott meg a higgadtságával,ezek eredménye pedig: nulla kapott gól 180 perc alatt a rettegett Bayern ellen.

Ramos ott lesz a döntőben,és megnyerjük a Tizediket. :salute:
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 29., kedd 23:52

Én sem gondoltam volna, hogy ennyit fejlődik úgy 3-4 hét alatt. :mrgreen:
Sallangmentes játszott, visszafogta magát, és mindezek mellett fasza meccset hozott le.

De hogy Pepe megint mit játszott... uhhhh. :sziv:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. április 29., kedd 23:48

Hány éve itt van már? VB győztes, többszörös EB, CdR és bajnokság első helyezettje. Itt az első BL döntője, kell az a cím a nyugodt nyugdíjas évekhez.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 29., kedd 23:47

Az élet egyszer elvesz, máskor visszaad...most Ramosnak visszaadta a 2012-es kihagyott büntetőjét. Szerintem ma élete egyik legjobb meccsét hozta...óriásit küzdött...max respect neki!!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 23:39

a bm játékosokon összeadva nem látszott akkora akarat és elhivatottság, mint csak rajta...van néha probléma ebből, de rengeteget hoz is

csak ne ívelne annyit :D
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 29., kedd 23:33

Ramos és CR, mindketten kihagyták a büntetőt korábban a Bayern ellen, most kivégezték őket, duplán. :salute:

Nem kérdés, hogy ki volt ma a Man of the match, rendesen felszentelte tegnap az Arénát, linkeltem is. :-*
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 29., kedd 23:00

MyStiQ írta:
az meg mi hogy ő meg cr aki tavaly is gólt lőtt az elődöntőben meg idén is.
Meg Benzema. :)

Köszönjük Ramos, MINDENT kijavítottál, ami miatt 2012-ben baszogattak és kifiguráztak.
kajak.
így már semmi érdekesség nincs benne. :mrgreen:

két éve még a mamám is tudta hogy kihagyta a tizenegyest, úgy oltotta mindenki. akárhol volt hogy fociban valaki fölé rúgta már ramosoztak.

és most... egyék ki. :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. április 29., kedd 22:59

Eszméletlenül sokat fikáztam az elmúlt hónapokban, agyatlakodott, lapokat gyűjtött tonnaszám, de a faszi tényleg átérzi azt, hogy mi a felelősség, mit kell csinálnia a csapat egyik vezérének és milyen az amikor rohadtul akarsz valamit és azért megteszel mindent. :salute:

Fejelt két gólt és tanárian védekezett, ennél többet nem tehetett a továbbjutásért!

Ha rendelnek egy trónt a reptérre, biz Isten foglalom a repjegyet és odaállok a többiek közé, hogy vihessem. Megérdemelné!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 29., kedd 22:58

Hatalmas, két évvel ezelőtt nem, de most kompletten belőtt minket a döntőbe. Ennyi kell. Lassan kezdem elfelejteni a régi, butus kis Ramost (és Pepét). Nincs mit szólni. A hétvégén is nagyon hajtott gólt is szerzett, de erre nem számítottam, hogy ma is.


Én kérek bocsánatot tőle és Pepétől!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég