Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. május 24., szombat 22:40

A faszi egy Isten, anyira akarta ezt, már az elődöntőben is látni lehetett, erre megint magára ölti a vezér szerepét! Megvan benne!

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CRonika » 2014. május 24., szombat 22:40

A K*RVA ANY*DAT!!!!!!!!!!!!!!!! Kérem a bannT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 24., szombat 22:39

Kritikus voltam vele szemben a szezon során, de én leszopom bazd meg ezt az embert, hát aztakurva, nem hiszem el. :mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. május 24., szombat 22:38

Ramos megmentetted a seggünket...Ismét...Papa,egy Isten vagy... :salute: :salute: :salute: :salute:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 24., szombat 22:36

TE ISTENVERTE ISTEN BAZDMEG
na jó ez hülyén hangzik, letojom :mrgreen:
írtam, hogy benne lehet bízni egyedül... csak benne....

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 13., kedd 17:17

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 0754_n.jpg


Szegény embert még az ág is húzza... Még jó, hogy a törés ellenére is tud játszani :|
ZIDANE

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 8., csütörtök 22:23

Az volt rohadt unalmas és százszor lerágott ahogy ekéztétek itt őket éveken át,ahogy ketten le voltak minősítve,és ezt más is elmondta nektek....na az volt rohadt unalmas.........tiszta szégyen ez, az ahogy durrogtok,mert van aki ironizál a sok sok sok baromságból,ami itt ment. mert nektek ez sok.....aha....nekem és másoknak meg az volt a sok. Aztán jöttek a sorsdöntő meccsek a két gyökkettő meg lefocizta az ellent a pályáról......nem is értem mit néznek is sokan.
én is megkaptam a bayern elleni visszavágó után mikor bemertem írni, h most hol vagytok? jött a szöveg, h hát de előtte megérdemelte a jelzőt. ahha, hagyjuk már. az egy olyan jelző volt amit egytől egyig(!) az összes labdarúgóra rá lehetne aggatni. ő kapta meg, ez lett a menő.. ma meg a menőség divat, úgyh menni kell utána.. akkor leírtam, h ugyan hadd engedtessék már meg nekem is, h elmondjam a véleményemet, mikor hónapokon keresztül ment a fika, meg a köpködés és egy szót sem írtam rá. persze azóta tiltott szó a jelző.

az meg a másik, h rengetegen szapultátok a klubot, h milyen megbecsülést mutatott mondjuk raúlnak v gutinak többek között (mikor nem volt ilyen búcsúmeccse). a jelzős emberek mik? ugyanaz.. nem képes megbecsülni azt ami van. ha ramos máshol lenne nyakamat rá, h menne a top a faszi, világcsúcs, legjobb szövegek, meg az igazoljuk le.

mindegy, még így utólag leírtam. feszkót nem akarok, épp ezért próbáltam ügyelni is a szövegre, nehogy kimondjam.

aki megérti, h mit próbáltam mondani, az nem fog nekem esni, hanem hátradől és bólint egyet, majd lapoz. úgy mint én hónapokon keresztül..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 8., csütörtök 21:07

Sierra írta:
attareal írta:Jah, igen.
Én védő, vagy vkp vagyok, és én tapasztalom azt, amikor a csatár 90 perc alatt 7/7 helyzetet elront, és bevágja az uccsó percben a tizit, akkor ő a király. És kövi meccsen, meg a védő kolléga ront egyetlent, és gól lesz belőle, akkor 3 meccsig nem lép pályára. Nah, ez a foci nagy igazságtalansága. A csatár ronthat 100-at is, de a védő 1-et sem.
Szerintem ez azért van, mert ha a csatár hibázik, attól még a többi támadójátékos előtt ott a lehetőség, hogy javítson, gólt rúgjon (pl Cé, Bale vagy Isco), viszont a védő hibáját már nehéz korrigálni. Ő az utolsó ember, ha a védők hibáznak akkor ugye általában gól, és akkor az egész csapat kezdhet mindent elölről.
De ez akkor sem igazságos, főleg, ha utána savazva van.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 8., csütörtök 21:02

attareal írta:Jah, igen.
Én védő, vagy vkp vagyok, és én tapasztalom azt, amikor a csatár 90 perc alatt 7/7 helyzetet elront, és bevágja az uccsó percben a tizit, akkor ő a király. És kövi meccsen, meg a védő kolléga ront egyetlent, és gól lesz belőle, akkor 3 meccsig nem lép pályára. Nah, ez a foci nagy igazságtalansága. A csatár ronthat 100-at is, de a védő 1-et sem.
Szerintem ez azért van, mert ha a csatár hibázik, attól még a többi támadójátékos előtt ott a lehetőség, hogy javítson, gólt rúgjon (pl Cé, Bale vagy Isco), viszont a védő hibáját már nehéz korrigálni. Ő az utolsó ember, ha a védők hibáznak akkor ugye általában gól, és akkor az egész csapat kezdhet mindent elölről.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 8., csütörtök 20:40

pheco írta: Mondjuk Galata ellen tavaly a 8 között két gólnál is úgy átbaszták, ahogy azt illik. Szóval túlzás, hogy 1 éven át nem hibázott. Persze, hihetetlenül jó évet hozott le és ki tudja ha nincs a sérülése, akkor most hogy játszana, de azért ne állítsuk be tökéletesnek őt se.
Senki sem az..de Ramos így is top 5 kh jelenleg, és mi lenne még, ha nem jobbhátvédként nyomatják sokáig..képességekben a francia is az, de én tartok tőle, hogy a sérülések komolyan jelen lesznek a pályáján
Nem illik.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 8., csütörtök 20:38

Jah, igen.
Én védő, vagy vkp vagyok, és én tapasztalom azt, amikor a csatár 90 perc alatt 7/7 helyzetet elront, és bevágja az uccsó percben a tizit, akkor ő a király. És kövi meccsen, meg a védő kolléga ront egyetlent, és gól lesz belőle, akkor 3 meccsig nem lép pályára. Nah, ez a foci nagy igazságtalansága. A csatár ronthat 100-at is, de a védő 1-et sem.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 8., csütörtök 20:30

hehe írta:
Soha nem élt még olyan játékos aki mindig úgy tudott teljesiteni ahogy Te szeretnéd és nem is fog,csak a kis álomvilágban.
varane 18 évesen megcsinálta 1 éven át.
Mondjuk Galata ellen tavaly a 8 között két gólnál is úgy átbaszták, ahogy azt illik. Szóval túlzás, hogy 1 éven át nem hibázott. Persze, hihetetlenül jó évet hozott le és ki tudja ha nincs a sérülése, akkor most hogy játszana, de azért ne állítsuk be tökéletesnek őt se.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 20:28

Soha nem élt még olyan játékos aki mindig úgy tudott teljesiteni ahogy Te szeretnéd és nem is fog,csak a kis álomvilágban.
varane 18 évesen megcsinálta 1 éven át.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 8., csütörtök 20:24

Ja,és nekem Ramos a kedvenc játékosom,és tudom miket kapott,meg hogyan lett gennyezve,meg elmondva minden hülyének.....soha sem problémáztam miatta,mint sok raulos,meg ikeres stb.....elolvastam,elfogadtam.....ez a Ti véleményetek,legyen....nekem meg az hogy pepe a legjobb, és ramos is top védő.....és ha hibáznak,akkor mi van? ronaldo nem hibázik? Ő nem lövi hasba alvest? Vagy a többiek? Dehogynem...csak itt divat őket gennyezni.

Azt meg nem is ragozom,hogy az itt világlegjbbja daniel alvesnek is elfut legalább annyit az agya,és ver oda,vagy alba...vagy busquetsnek is,de őket a birók elengedik.
Ugyanolyan szar mocsok inkorrekt a média hozzáállása is mint itt sokaknak....én meg hülye megvédem őket. Na faxa.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 8., csütörtök 20:04

hehe írta:
R.M.C.F írta:gratulálok az egyik F.Gy-nek. A másikkal karöltve egész évben kimagasló -top - teljesítményt nyújtottak.
kivéve, amikor nem. :lol:

Soha nem élt még olyan játékos aki mindig úgy tudott teljesiteni ahogy Te szeretnéd és nem is fog,csak a kis álomvilágban.


Rohadt unalmas és százszor lerágott csont.
Az volt rohadt unalmas és százszor lerágott ahogy ekéztétek itt őket éveken át,ahogy ketten le voltak minősítve,és ezt más is elmondta nektek....na az volt rohadt unalmas.........tiszta szégyen ez, az ahogy durrogtok,mert van aki ironizál a sok sok sok baromságból,ami itt ment. mert nektek ez sok.....aha....nekem és másoknak meg az volt a sok. Aztán jöttek a sorsdöntő meccsek a két gyökkettő meg lefocizta az ellent a pályáról......nem is értem mit néznek is sokan.

Ha tetszik ha nem,ők a legjobb védők és ha hibáznak,vagy gólt kapunk miattuk,vagy odabaxnak valakinek,akkor is csak azt teszik amit egy védő általában.......

De Ti tudjátok.....Ti mindig tudtátok.......és ha volt néha egy egy kósza morzsa akkor köpködtetek. Korrekt.


Nem beszélek az Am-ról? Miért nem? Mert azt mondtam hogy elkopnak majd? És? Nem az lett volna a normális? Vagy az hogy 10 meccsen nyernek 9x egy góllal,amiből az ellenfelek sokszor nem is érdemeltek vereséget .....amilyen a világon nincsen.
ott tényekről volt szó,
Aha.....ja. Tények,a tények azok az ekézéseik voltak rendre.....mint DM-é......meg Alonsoé......meg coentraoé.......aztán most meg elhalkultak a hangadók.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 19:48

R.M.C.F írta:gratulálok az egyik F.Gy-nek. A másikkal karöltve egész évben kimagasló -top - teljesítményt nyújtottak.
kivéve, amikor nem. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. május 8., csütörtök 19:45

R.M.C.F írta:gratulálok az egyik F.Gy-nek
Rohadt unalmas és százszor lerágott csont.

Azt persze nem hangoztatod minden hsz-edben, hogy te hű de megmondtad, hogy az Atletico-val nem kell számolni, mert elfogynak, meg nem tényezők.

Ráadásul Ramossal kapcsolatban nincs igazad, mert ő a butaságaiért meg is illette, amit kapott, ott tényekről volt szó, hiába ironizálsz még mindig.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 19:14

“Hatalmas és egyedülálló lehetőségtől estünk el itt, tíz perccel a vége előtt elkövettük azt a hibát, hogy túl sokat pihentünk egy olyan csapat ellen, akik a túlélésért harcolnak, az ilyen csapatok mindig megnehezítik a dolgunkat. Hanyagok voltunk, a Valladolid pedig ezt ki is használta”.
Hát igen, erről ment itt a diskurzus; rajta meg Cristiano-n lehetett ezt egyedül igazán látni, illetve az ehhez kapcsolódó felelősségtudatot, elszántságot érezni is --> ők ketten idén, tényleg TRIPLÁZNI szerettek volna (már csak a 2 pali miatt kár érte ...)! :(
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 8., csütörtök 6:50

gratulálok az egyik F.Gy-nek. A másikkal karöltve egész évben kimagasló -top - teljesítményt nyújtottak.
Nélkülük sehol se lennénk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. május 7., szerda 23:23

előtted fejet hajtok, hátul tökéletesen helyt állva..és emellett a csatárok dolgát is elvégezve a szezon legfontosabb szakaszában. A hozzáállása már csak hab a tortán, példát vehetne a többi a kapitányról. :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég