Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. augusztus 20., szerda 14:57

Ronaldo nagyon élvezi ezt az ice bucket challenge-t.. :lol:

ja és Sergio barátunk kihívta Ancelotti-t. :coffee:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 15., vasárnap 0:22

Ramos - Robben :lol: :lol: :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. június 14., szombat 14:04

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 1033_n.jpg
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. június 14., szombat 13:34

Nas írta:Csak én gondolom úgy, hogy Ramos abban hibázott igazán, hogy levált Robbenről és beszaladt a kapuba? Szerintem tapadnia kellett volna.
Én is ezen gondolkodtam, nem Casillasnak kellett volna ott ugrálnia. Ramos maradt volna, Casillas addig meg vissza hátrálhatott volna a kapuba.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. június 14., szombat 13:17

Csak én gondolom úgy, hogy Ramos abban hibázott igazán, hogy levált Robbenről és beszaladt a kapuba? Szerintem tapadnia kellett volna.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 14., szombat 13:02

felőlem a spanyoloknál azt csinálhat amit akar csak majd következő szezonban a realban nyújtson megint kiemelkedőt


ugrott a messilabda :mrgreen:
Kép

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2014. június 14., szombat 12:46

h3x0r írta:
Realista24 írta:Emberünk fáradt.
Azert azt se felejtsuk el, hogy azzal hogy az utolso percekben hozta a BL dontot es ezaltal mindenhol mar - mar istenkent kezeltek, mekkorat nohetett az amugy sem kicsi egoja. Es pontosan tudjuk hogy az egoja miatt mar nem egyszer volt vele problemank. Szoval egy kicsit orulok neki, hogy tegnap o is gyenge volt, mert ha visszanezi a meccset, talan magaba szall es elgondolkodik rajta, hogy a jo teljesitmenyert dolgozni kell.
Nem biztos, hogy most (is) az egoja lenne a baj. Szerintem a spanyol csapat 3 sebből vérzik egyszerre:
1. A Barca gerinc, ami idén teljesen nulla volt, nem tudom, hogy hogyan tudnának most még felpörögni, eddig sehogy.
2. A Realosok ugyanez fordítva, nekik a BL volt idén a csúcs, iszonyatos gát szakadt át, nem ragozom, mindenki tudja. Most sztem túl vannak azon a mentális/lélektani topon, amit nem lehet újra elérni pár hét pihenés után, vagy csak nagyon nehezen. Nincs meg az a koncentráció. Ez nem ego kérdése, egyszerűen más ilyen hangulatból jönni egy VB-re.
Hozzáteszem, egyik sem a világ vége, simán orvosolható egy rendes edzővel, illetve ennél jobb ébresztő aligha van.
3. Mindehhez hozzájön a játékbeli probléma, amit szintén nem kell ragozni, önmagában is bűn volt ez a középső hármas, ha pedig hozzáveszem a fenti 2 pontot, akkor még többet számított volna egy-két, a válogatott szempontjából friss arc, aki sokkal éhesebb és motiváltabb (Koke vagy Martinez pl.).
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:42

Nem könnyű felvenni a sprintben érkező támadót... Főleg ha az nem is egy David Silva, hanem tud futni...
Tudom, azért írtam, hogy Casillas hibája.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. június 14., szombat 12:39

Realista24 írta:
Már a félpálya előtt Robben felvette a
F É L P Á L Y A
Ezen van a hangsúly :)
De jó, legyen ez is Casillas sara
Nem könnyű felvenni a sprintben érkező támadót... Főleg ha az nem is egy David Silva, hanem tud futni...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 14., szombat 12:38

Realista24 írta:Emberünk fáradt.
Azert azt se felejtsuk el, hogy azzal hogy az utolso percekben hozta a BL dontot es ezaltal mindenhol mar - mar istenkent kezeltek, mekkorat nohetett az amugy sem kicsi egoja. Es pontosan tudjuk hogy az egoja miatt mar nem egyszer volt vele problemank. Szoval egy kicsit orulok neki, hogy tegnap o is gyenge volt, mert ha visszanezi a meccset, talan magaba szall es elgondolkodik rajta, hogy a jo teljesitmenyert dolgozni kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:21

Már a félpálya előtt Robben felvette a
F É L P Á L Y A
Ezen van a hangsúly :)
De jó, legyen ez is Casillas sara
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 12:16

Realista24 írta:
Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.

Hát ha olyan igazi Ramososan akarta volna ezt levédekezni akkor utolsó emberként felrúgta volna Robbent és mehetett volna zuhanyozni. :lol: Már a félpálya előtt Robben felvette az utazó sebességet amikor Ramos még vele szembe állt és várta, utána fordult a holland mellé és kezdtek "versenyezni". Nálam ez még mindig inkább Casilass gólja, ha elindul időbe akkor leveszi a lasztit a holland lábáról vagy akkor már maradt volna inkább a vonalon... erre meglehet nézni micsinált.. teljesen rossz ütemben érkezett és még elis csúszott.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. június 14., szombat 12:15

Becksy23 írta:Szerintem egyik gólban sem volt benne.
1. gól - piké elbaszta a lesreállítást, ramos meg lemaradt van persieről
2. gól - nemtudom kié volt, de piké és ramos mérföldekre állt egymástól, köztük robben tök üresen vehette át, aztán elküldte pikét, ramos pedig már nem ér oda becsúszva ez sztem 50-50 a két védőé
3. gól - van persie kilökte casillast a labda alól, a hosszúnál pedig azpilicueta maradt le, ez nem a KH-ké
4. gól - casillasé
5. gól - ramost lespriltelte robben 10 méter hátrányból kb

Szóval 3 gólban bennevolt Ramos akárhogy is nézzük és ezenkívül is volt több hibája még a két védőnek. Pl az 1. félidőben Sneijder (ebben nem vagyok biztos asszem ő volt) kiugrásánál, amit védett Iker ott is lemaradt valamelyik meg a meccs végefelé Wijnaldum is elküldte az egyik védőt aztán nagyot védett Casillas, ami után a Robben kapáslövés bombáját is védte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:15

Én nem azt mondtam, hogy Ramos nem hibás, hanem, hogy ebben az esetben esélytelen volt bármit is csinálni, mert, amikor egymás mellé értek, akkor már rég meg volt verve Ramos.
Miért lett volna esélytelen? Eleve előnyben volt, az hogy vert helyzetbe került, az az ő hibája. Amikor meg odaért, akkor létezik olyan, hogy taktikai szabálytalanság például.

Emberünk fáradt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 12:11

Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
én is ezt mondtam, hogy főleg a helyezkedésekkel van gond, és fura, hogy 20 méterről lefutják, ebben ez is benne van szerintem. nem varrnám a nyakába, de az egész meccsen voltak hibái.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 14., szombat 12:11

Realista24 írta:
Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
Én nem azt mondtam, hogy Ramos nem hibás, hanem, hogy ebben az esetben esélytelen volt bármit is csinálni, mert, amikor egymás mellé értek, akkor már rég meg volt verve Ramos.

De ez a szituáció is azt mutatta, hogy mennyire jó volt a spanyol válogatott csapatként. Azt se tudták hol vannak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 14., szombat 12:10

Persze, hogy az ő sara, de garantálom, hogy pár hete a BM elleni meccsen egy ilyen szituból nincs gól. Robbennek tegnap minden bejött, nagy napja volt, Ramosnak meg Ikernek pedig szar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:08

Remy írta::lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
Ramos meg nem ma kezdte a szakmát. Jól tudja hogy lehet az ilyen szituációkat levédekezni.
Ha valaki szerint ez nem Ramos sara, akkor baj van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 14., szombat 12:04

:lol: Robben kisebb tempóelőnyben volt, ami azért egy olyan játékosnál, mint Robben bőven elég arra, hogy senki nem érje utol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 12:03

Szerintem egyik gólban sem volt benne. Robben lefutotta, ahogy lefutná majdnem az összes belső védőt, 1-2 kivétellel (Varane, Smalling, meg talán 1-1 afrikait nem futna meg). Ezt nem hoznám fel neki, a többit meg Casillas és/vagy Piqué hozta össze.
nem is azt mondtam, hogy benne volt a gólokban, azt mondtam, hogy nagyon gyengén játszott, több ízben rosszul helyezkedett, pique-vel nulla volt a megértés, és furcsálltam, hogy ekkora hátrányból így lefutották, mert annyira ő sem lassú, és nem a meccs elején voltunk. tudom, robben baromi gyors, a kh-k 90%-át lefutja, de nem gondoltam, hogy ekkora hátrányból ráver simán ramosra. persze ez nem ramos hibája, ez csupán adottság kérdése.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég