Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 9., szerda 18:28

Az még lemaradt. hogy szinte minden második nyilatkozatában odaszúr Mourinho-nak mondván:

"Ancleotti nagyon király mert ő focista volt átérzi a helyzetünket blablabla..."

Érdekes ,hogy a többi 60-70 játékost ez nem zavarta José-ban ,hogy nem volt focista...továbbra is a rohadt nagy egó ami itt bezavar, gondolom Mourinho elküldte az anyjába párszor amikor marhaságokat csinált meccseken és ezt nem tudta megemészteni Ramos vagy éppen Iker...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 9., szerda 18:16

Modric: “Nem tudom mi történt. Lehet az volt a baj, hogy túl nyugodtak voltunk a hazai 3-0 után és úgy gondoltuk, ez is könnyű lesz. Nem tudom. Tanulságos meccs volt… mindig azt mondjuk, hogy tanulnunk kell a hibáinkból de úgy látszik sosem gondoljuk komolyan… Ugyanakkor boldogok vagyunk, mert bejutottunk az elődöntőbe de elégedetlenek vagyunk azzal ahogy. Soha többet nem szabad úgy játszanunk, mint az első félidőben.” Forrás: Madridom.hu


Egy ilyet Ramos barátunktól szivesen hallanék már.Egyik kedvenc játékosom, de mindig ő az aki a legnagyobbakat mondja a nyilatkozataiban, aztán a legnagyobb arccal megy ki a pályára és általában a nagy bukásainkban is rendkívüli módon kiveszi a részét... ja és ő az aki először bírózik is (még ha jogosan is)...

Tudom ,hogy nem lehet csak egy emberre ráhúzni a vizes lepedőt, de ő egy amolyan vezér alkat a pályán ez látszik is mindig magyaráz a többieknek.A nagy baj az ,hogy annak ellenére ,hogy vezér alkat a döntő pillanatokban egyszerűen kikapcsol és ez átragad szerintem a többi csapattársára is. Nem ez az egyetlen oka de Ramos agyatlansága nagy szerepet játszik az elmúlt évek bukásaiban szerintem.Ha ő fejben össze tudná magát szedni akkor jönnének szerintem a nagy sikerek is, remélem ez pont ez a hónap lesz...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. március 26., szerda 18:35

mert ha mondjuk csak 11 és sárga, akkor minden kilépő játékost gondolkodást nélkül levadásznának a 16oson belül, egy sima sárgát megér, pléne úgy, hogy az esetek egy részében le se fújják a szabálytalanságot.

Nem értek egyet. 16oson belül utolsó embert pirossal kiküldeni, egyszerűen túl sok. Sokkal igazságosabb lenne a szabály, sárga és 11es szankcióval. Büntetőterületen kívül oké, mert ott szinte teljesen elvesztik a gólszerzési lehetőséget. De amíg ez így van ennél pechesebb/jobb dolog nem nagyon történhet egy csapattal.

A fájó dolog az, hogy tényleg lesgyanús is volt illetve legalább vitatható az ítélet, és ez lett megspékelve ezzel az elbaszott szabállyal.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 25., kedd 17:17

nekem edzőiről jött az infó, de most hogy írtad nem vagyok benn egészen biztos, hogy be is vezették,vagy csak akarták. Mindenesetre ott,tényként közölték. Úgy mondták, hogy március 1től ez lép életbe.
Az egyik belinkelt cikk március másodikai, és a FIFA ülésről szól, hogy ott döntöttek, hogy legyen-e belőle valami, lehet innen jött a március 1. Viszont elutasították már ezen a szinten a kezdeményezést.
Valahol jogos, valahol nem.. :hmmm: Ha el is lehet valamelyik részét törölni, az talán az automatikus eltiltás lehetne, mert ha mondjuk csak 11 és sárga, akkor minden kilépő játékost gondolkodást nélkül levadásznának a 16oson belül, egy sima sárgát megér, pléne úgy, hogy az esetek egy részében le se fújják a szabálytalanságot.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 16:58

nekem edzőiről jött az infó, de most hogy írtad nem vagyok benn egészen biztos, hogy be is vezették,vagy csak akarták. :hmmm: Mindenesetre ott,tényként közölték. Úgy mondták, hogy március 1től ez lép életbe.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 25., kedd 16:45

Március 1-től már nem.
Az értékeld topicban is rákérdzetem, hogy van erről valami konkrét dolog? Mert én nem találtam, de be is nyomtam két olyan linket, ami alapján érvényben van még ez a szabály.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 16:37

CS0ki írta:Egyébként tényleg nem nyomta rosszul, de meg kellett volna állni korábban, keresztbe futó csatár a 16oson belül...nem volt kérdés, hogy mi lesz belőle.
tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...
Ha tizi, akkor piros is...

Március 1-től már nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 25., kedd 16:14

Géci írta:A probléma az az, hogy Ramos ha kicsivel büdösebbet pukizik mint a többi, már minimum sárga... Annyira rá vannak szállva, hogy rettenetes. Lehet, hogy mondtam már, de az angol bajnokságban fele ennyi lapja lenne, és akkor meg sírnánk, hogy ez a Ramos micsoda védő és kár, hogy nem itt játszik.
Ha rá vannak, ha nem, kiélezett helyzetekben nem ez az első hülyesége és nem is a második. Fejben sosem volt ő erős. Pepe sem 100-as de ő nem hoz össze rendre ilyen meccseken tiziket..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 11:24

A probléma az az, hogy Ramos ha kicsivel büdösebbet pukizik mint a többi, már minimum sárga... Annyira rá vannak szállva, hogy rettenetes. Lehet, hogy mondtam már, de az angol bajnokságban fele ennyi lapja lenne, és akkor meg sírnánk, hogy ez a Ramos micsoda védő és kár, hogy nem itt játszik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. március 25., kedd 11:04

És azt lehet tudni,hogy hogy lesz az esetleges büntetés? 2 meccs az egyből pirosért,és még 2 a nyilatkozatért? Parádés lenne... :roll: :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 25., kedd 10:48

de milyen jogon fújta be? ez nem volt szabálytalan, hát ramos meg se próbálta akadályozni őt...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 24., hétfő 20:25

Hát, ha már a spori lefújta pirosat kellett adnia.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 24., hétfő 20:24

Soha nem is volt, csak a köznyelv használta így. Nyilvánvaló gólhelyzet megakadályozása, valahogy így van megfogalmazva asszem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. március 24., hétfő 20:16

Évek óta nincs olyan a szabálykönyvben, hogy "utolsó ember".

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:34

torjack írta:
Zidane írta:Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Egyrészt, onnantól hogy a spori befújja, értelemszerű a piros is, mert uccsó ember volt...de ennél a szitunál külön pech, hogy rá jött ki a figura, ha ebbe a szituba Varane keveredik, jobb eséllyel kifelé jövünk, Neymarnak meg sárga műesésért. Csak hát Sergio barátunknak múltja van, úgyhogy az ilyen szitukból soha nem fog jól kijönni. Remélem a franciának már nem lesz gebasz a térdével, a legjobb középső védőnk, Ramos meg meccselje le Pepével, hogy melyikük legyen a kezdő Varane mellett.
hát igen, varane-nál sztem 99%, hogy vagy ő ér oda előbb, vagy kiszedi a gólvonalról a labdát, miután neymar elvitte lopez mellett, hogy rátegye az üres kapura....
de ez már egy másik szint. nem a tegnapi
Kép
Kép
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 24., hétfő 14:20

Zidane írta:Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Egyrészt, onnantól hogy a spori befújja, értelemszerű a piros is, mert uccsó ember volt...de ennél a szitunál külön pech, hogy rá jött ki a figura, ha ebbe a szituba Varane keveredik, jobb eséllyel kifelé jövünk, Neymarnak meg sárga műesésért. Csak hát Sergio barátunknak múltja van, úgyhogy az ilyen szitukból soha nem fog jól kijönni. Remélem a franciának már nem lesz gebasz a térdével, a legjobb középső védőnk, Ramos meg meccselje le Pepével, hogy melyikük legyen a kezdő Varane mellett.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 13:09

Ha tizi, akkor piros is...
Hát alapesetben én is ezt mondanám, de azok alapján h Neymar nem a kontaktnak megfelelően eset, ha összeért a lábuk az is tök véletlen volt...semmi szándákosság...én egy ilyen meccsbe nem nyúltam volna bele egy pirossal...de a te állításoddal alapesetben egyetértek, így akkor azt mondom h nem tizi, ez az én véleményem!

Mellékesen h kapásból eszembe jutott két eset idénről, h utolsó emberként rúgták fel a támadóinkat (egyszer Balet, egyszer Jesét)...és érdekes a piros nem villant, pedig azok egyértelmű esetek voltak ellenben ezzel, mért van az h nálunk gondolkodás nélkül mutatják fel a pirosat.
És azt nem fogadom el, h mert Ramosról volt szó...mert akkor Alves minden 2. meccsen pihenne, szabályos védekezéshez köze nincs, nála az az alap, h kapaszkodik a nadrágba, mezbe, kézbe...ezt tegnap is megcsinálta 4-5-ször, egyet se fújt le a tisztelt spori.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 12:54

Egyébként tényleg nem nyomta rosszul, de meg kellett volna állni korábban, keresztbe futó csatár a 16oson belül...nem volt kérdés, hogy mi lesz belőle.
tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...
Ha tizi, akkor piros is...

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 12:48

Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 11:49

Szerintem meg az a durva, hogy ekkora nagy nulla az emberünk és mindig kipontozódik. :)
Érdekes Varane miért tudott full letisztult teljesítményt lenyomni? :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég