Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 1., csütörtök 12:47

besteve:

azért nem biztos hogy nagy büszkeség hogy nem nagyon értesz velem egyet összességében.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 1., csütörtök 12:46

oké. pepe és ramos fejben gyengék. oké. adjuk meg. a többiek meg még gyengébbek mert ilyen teljesítményt nem tudnak leadni....itt sem tudnának.
a fejben gyengék top3 kv-k ketten. duma ide vagy oda......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 1., csütörtök 1:45

zalkrisz írta:Nem kell Ramost félteni, mert sokszor elborult az agya, mindenki nagyon jól tudja, hogy ez a fejben gyenge duma ez arra vonatkozik, hogy nem tud higgadt maradni döntő szituációkban. Mondom ezt úgy, hogy fogalmam sincs miért nincs a kedvenceim között, pedig imádom őt.

Ez a fejben gyenge duma eleinte valoban arra volt hasznalva amikor egy fontos meccsen, egy fontos pillanatban jott Pepe vagy Ramos es szepen kiallittattak magukat, emiatt pedig rendre szivtunk is. Csak hat idovel annyit lett emlegetve, hogy minden egyes jo megmozdulasuk utan 2-3 ember azonnal tolja a "fejben gyenge" szoveget. (talan par alkalommal en is )
Ennek ellenere Pepe es Ramos is nem veletlenul lettek szidva olyan surun, mint ahogy jelenleg maximalisan megerdemlik a dicseretet is.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. május 1., csütörtök 1:19

besteve7 írta:Nem sok mindenben értek egyet RMCF-l, de itt nagyon adom, amiről papol már hetek óta
Talán azért nem veszi fel senki, mert CR és Benzema nem csinálja minden olyan szituációban, mikor nem állunk győzelemre, hogy odacsap az ellenfélnek, sunyi módon lekönyökli vagy csak épp elszáll az agya és hátulról szét akarja rúgni, ami nem is sikerül neki, mert csapattársat talál. (Ramos-Messi)

Nem kell Ramost félteni, mert sokszor elborult az agya, mindenki nagyon jól tudja, hogy ez a fejben gyenge duma ez arra vonatkozik, hogy nem tud higgadt maradni döntő szituációkban. Mondom ezt úgy, hogy fogalmam sincs miért nincs a kedvenceim között, pedig imádom őt.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 1., csütörtök 0:09

Top 3 védő, nem vitás. Ő is, hatalmas meccset hozott le, ha góljait nem nézzük, akkor is. Bizonyította, hogy igenis ott van az elitben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. április 30., szerda 21:51

realistahuni írta:Én konkrétan leszarom, hogy mekkora tanár volt Pepe is ilyen semmi getafek ellen. Bartraról lemaradt kupadöntőben, Dortmundban meg amikor majdnem égett a ház, akkor oltári flop volt.
Nem unjátok még? Amúgy ez a fejben gyengézést ennyi erővel az egész keretre, sőt a futballisták 98%-ra lehet írni, mert bármilyen furán is hangzik CR, Benzema ...sorolhatnám a neveket ők is hibáztak fontos meccseken helyzetek, csak hát azt utólag annyira nem veszi fel senki, de ha a kapus vagy védő annak óriási visszhangja lesz.
Nem sok mindenben értek egyet RMCF-l, de itt nagyon adom, amiről papol már hetek óta :agree:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 30., szerda 21:50

jo hagyjuk.
majd hetvegen hibazik egyet mert epp felrug vkit a 16osnal aztan mar megy is az adjuk el a citynek duma.

nekem azzal van bajom h ez az ember mar 19 evesen mikor idejott latszott h klasszis lehet es lesz is. minden mozdulatan erzodott latszott. es sztem azota is bebizonyitotta mar parszor de vannak akiknek mindig be kell bizonyitania es nem kepesek megbecsulni azt ami van. (es jelen esetben ez ramos amink vank).

amit RMCF irt legutobb nagyon adom es ott a pont. en nem akarok vitatkozni. mindenki ugy erzi ahogy.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 30., szerda 21:41

R.M.C.F írta:ez most összejött nekik? 2 neccsre felszivtak magukat? konkrétan pepe egész szezonban kiemelkedő teljesítményt nyújt.

nem egy csapatot nézünk mi? :)
Úgy néz ki.
Én konkrétan leszarom, hogy mekkora tanár volt Pepe is ilyen semmi getafek ellen. Bartraról lemaradt kupadöntőben, Dortmundban meg amikor majdnem égett a ház, akkor oltári flop volt.
De már unom ismételni magam, és most ez nem is jó alkalom rá. Megmutatták, hogy képesek kemény ellenfél ellen is hibátlanul játszani, bravo nekik, csak így tovább a döntőben.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 30., szerda 21:33

ez most összejött nekik? 2 neccsre felszivtak magukat? konkrétan pepe egész szezonban kiemelkedő teljesítményt nyújt.

nem egy csapatot nézünk mi? :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 30., szerda 20:59

Teljesen egyetértek az utolsó két hozzászólással. Ramos tegnap (is) fantasztikus volt, de ha korábban kapott kritikát, vagy akár Pepe, azt nem ok nélkül kapták. Köszönjük a tegnapot a srácoknak, örüljünk neki, de nem szabad elfelejteni, hogy a döntőben ugyanilyen koncentrációra lesz szükség tőlük!
But he is a good boy...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 30., szerda 20:19

Toti írta:fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagy szlogen lett ez, hála rmcf-nek

csak az a gond h nagyon is rászolgált erre, meg az egész csapat. Évekig jöttek az amatőr hibák, megingások, a nagy dumák majd a pályán a nagy semmi, nulla koncentráció, és lehet sorolni

na nem a levanték ellen, hanem a fontos meccseken, tegye mindenki a szívére a kezét és mondja h nem így volt. Hányszor lehordtuk az egész csapatot ezek miatt, vissza lehet emlékezni.

Most végre sikerült 12 (TIZENKETTŐ!!) év után eljutni oda ahova akartunk, végre lehoztunk 2-3 fontos meccset okosan, koncentrálva, és máris jönnek ezek a fejben gyenge+gúnyos vigyor hozzászólások. Nekem ez kicsit hogyismondjam...

Reméljük ez az év egy fordulópont a csapat életében, és mostmár télleg nem kell azért idegeskedni mert fejben gyengék vagyunk
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 30., szerda 19:58

Tényleg unalmas, hogy ha jók vagyunk ha szarok, de valakiknek mindig megmondóembert kell játszaniuk. Rászolgált előtte a kritikákra is, ezen kár is lenne vitatkozni. Erre a két meccsre felszívta magát, klasszis teljesítményt hozott, le a kalappal előtte, minden elismerésem. Pepe úgyszintén. Ez most összejött nekik és inkább örüljünk ne megmondóemberkedjünk.
Lassan lehetne warnokat adni az ilyenekért.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 30., szerda 19:48

nem kezdek én semmit.
félre ne értsen senki.

csak mikor hónapok óta ment a sárdobálás.. én egy szót sem szóltam soha. inkább nem írtam semmit.
ennyit engedjetek meg. nemhiszem h ezzel megbántok vkit. akinek nem inge..
aki meg magára veszi.... akkor van miért.
de szarok rá. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 30., szerda 19:47

Toti írta:fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mindig a kulázás ment. mindig..
Jaj ne kezdjük már kérlek szépen... :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 30., szerda 19:44

fejben gyenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mindig a kulázás ment. mindig..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 30., szerda 11:07

Prométheusz írta:28 évesen közel 120-szoros válogatott. 2 x Európa Bajnok, Világbajnok. U19 Európa bajnok. 3 x spanyol bajnok, 2x kupagyőztes. MÁR a legnagyobbak egyike, csak mondom.
Persze hogy az, de majd meglátod a különbséget, ha a BL-t is behúzza a Madriddal :agree:

Ismételni fogok sokakat, meg lehet ironizálni, de fejben Ramoson eddig jópár döntő fontosságú meccs ment el. Akarással soha nem volt gond, viszont mikor nem ment, vagy baj volt, akkor megingott. Ez tény. Viszont amit a két Bayern elleni meccsen és a Barca elleni kupadöntőn lehozott az csillagos ötös...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 30., szerda 11:04

MyStiQ írta:
Szerintem ma élete egyik legjobb meccsét hozta...óriásit küzdött...max respect neki!!!
Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy ez volt a legjobb teljesítménye a Real Madrid mezében. Nem engedte, hogy felhúzzák, nem könyökölt, nem voltak felesleges megmozdulásai. Hátul hiba nélkül játszott, elöl pedig... Ott meg főleg. Fantasztikus, zseniális, elképesztő. Remélem minimum a szezon végéig marad ilyen formában. :mrgreen:
Tényleg zseniális volt. Tudom, hogy nem lehet minden meccsen ilyen jól játszani, de ilyen mentalitásban lehet. Ez kell tőle, ezt tudja. Ha ott van fejben a világ legjobb védője.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 30., szerda 9:52

zalkrisz írta:Mit küzdött ma (is).. és végre kiváló, hibátlan focit mutatott hátul is és elől is... 1 meccs és a legnagyobbak között fogják emlegetni, ezt tudja ő is.. Vért fog izzadni ebben biztos vagyok.
28 évesen közel 120-szoros válogatott. 2 x Európa Bajnok, Világbajnok. U19 Európa bajnok. 3 x spanyol bajnok, 2x kupagyőztes. MÁR a legnagyobbak egyike, csak mondom.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 30., szerda 2:34

Mit küzdött ma (is).. és végre kiváló, hibátlan focit mutatott hátul is és elől is... 1 meccs és a legnagyobbak között fogják emlegetni, ezt tudja ő is.. Vért fog izzadni ebben biztos vagyok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 30., szerda 1:53

A legnagyobb tanár ! 1 meccs és beírja magát a legnagyobbak közé ! Tényleg élete meccse volt, óriási lelki erőről tett tanúbizonyságot ,hogy amit 2 évvel ezelőtt részben ő barmolt el azt most ő hozta "helyre" . :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég