Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 9., szerda 20:47

h3x0r írta:Azert tavaly a Dortmund elleni visszavagon igazi CSK-kent vezette a csapatot.
Csak sajnos egy meccs kevés. Neki folyamatosan példát kéne mutatnia, és nem kiállíttatni magát minden évben 5x.
Ilyen szempontból Raúl igazi kapitány volt.
Most is én is inkább Céronaldon tudnám elképzelni a karszalagot, miután Iker ugye már nem kezdő.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 9., szerda 20:43

ziro4vr írta:nincs rá jó hatással a szalag, elviekben alkalmas lehetne, de az amúgy is nagy arca még inkább megnő, azt hiszi hogy mindent szabad, ugyanakkor nem tud példaként funkcionálni és irányítani

egyetértek az előbbiekkel, egy fullos Iker a kapuban vagy egy CR
Azert tavaly a Dortmund elleni visszavagon igazi CSK-kent vezette a csapatot. Amiatt a kuzdes miatt is raktam be a kedvenceimhez (megha sokszor szidom is)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 9., szerda 20:33

ziro4vr írta:nincs rá jó hatással a szalag, elviekben alkalmas lehetne, de az amúgy is nagy arca még inkább megnő, azt hiszi hogy mindent szabad, ugyanakkor nem tud példaként funkcionálni és irányítani

egyetértek az előbbiekkel, egy fullos Iker a kapuban vagy egy CR

Na....akkor irjuk fel.....2 év alatt,ez az első amiben nem értek veled egyet. :D :D

Iker nem,azt hagyjuk. CR oké. De a hagyomány nem rossz,lehet vitatni,de mindig működött.Most marcelo és pepe kérdésés,de ramos szerintem rendben van....

hangadó,erős egyéniség,központi alak az öltözőben,spanyol,topjátékos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 9., szerda 20:29

Nálam is CR lenne az elsőszámú csk, nagyon idióta hagyomány ez.De Ramos is jó csk lenne szerintem ha fejben nem lenne ilyen instabil.Casillas tök alkalmatlan volt mindig is csk-nak, először is mert kapus, másodszor mert ilyen tejbetök típus ami egyáltalán nem baj de egy csk legyen nagypofájú stb...Ramos megfelel mindennek ,hogy jó csk legyen csak hát a fontos pillanatokban valami nem stimmel és ez nagyon kihat a védelem többi részére...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 9., szerda 20:29

nincs rá jó hatással a szalag, elviekben alkalmas lehetne, de az amúgy is nagy arca még inkább megnő, azt hiszi hogy mindent szabad, ugyanakkor nem tud példaként funkcionálni és irányítani

egyetértek az előbbiekkel, egy fullos Iker a kapuban vagy egy CR
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 9., szerda 20:28

Egész meccsen féltem a korai sárga lapja után, hogy mikor fog elkésni az egyik belépővel, mikor fog lekönyökölni valakit, vagy reklamálni a bírónál egy másodikért...szerencsére most sikerült befejeznie a meccset, ha a Barcelona ellen Varane kezdene helyette, egy szót sem szólnék a többi poszthoz, hogy miért kezd x,y, elégedett lennék. Az El Clásico előtt is beírtam, hogy ő a kakukktojás a kezdőben (oké, Pepével végignyomták a szezont, Varane sem tud 120%-ot hozni), és sajnos beigazolódott (+ bíró + Neymar). Minden egyes meccsen odaver valakinek egyet, jó lenne, ha ez nem fordulna elő állandó jelleggel. Tavaly is megköszönhetjük a bírónak, hogy a MU ellen nem ítélt büntetőt ellenünk és a 2-1-es hazai Clásicó vége felé is volt egy próbálkozása. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 9., szerda 20:24

ezt adom.
én nagyon bírom, de szánalmas hogy nem cr a kapitányunk.
még azt elfogadnám ha iker kezdőkapus lenne és nála lenne még mindig a szalag. de az sem véletlen hogy tavaly amikor cr volt a csk aztán bejött iker és visszaakarta neki adni a szalagot akkor iker elzavarta onnan és ronaldon maradt.
neki kéne lennie, ő a legnagyobb vezér a csapatban minden tekintetben. és neki talán még a bíróknál is lenne kis tekintélye.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 9., szerda 20:22

Csabi írta: az aki a legnagyobb közhelyeket puffogatja, nulla tartalommal mögötte. inkább fogná be és kamera elé se állna.
Hát igen, a jóságos Ramos, nálam ő az egyetlen a keretben akit nem tudok hova rakni, nem tudom eldönteni, hogy kell-e ő a csapatnak vagy inkább hátráltató tényező, nagyon jó fizikummal rendelkezik, nagyon jó védői tulajdonságokkal, jó fejjel, jó lábbal, két lábas, technikás, de buta... és ez minden más képességére árnyékot vet. Ami nálam biztos, hogy nem lenne CSK, Marcelo az egyik kedvencem, de ő sem... egyik sem CSknak való, Ronaldo viszont igazi vezér, neki adnám a szalagot, bár ez egy olyan téma, ami már régi hagyomány itt madridban, de rossz hagyomány, hogy az alapján adják ki, hogy ki milyen régóta focizik itt. Casillas jó kapitány, de nem állandó kezdő és kapus, emiatt egyértelmű, hogy Ronaldonak kéne lennie az esetek nagy részében, a csk-i előnyöket sem lehet kihasználni a bírónál amikor kapuban áll a csk-nk, de egy buta Ramossal sem, nem ő fogja meggyőzni valamiről a bírót, inkább csak ellenszenvet vált ki. Persze ez egy mellékes téma jelenleg, de ez sincs jól sajnos :/
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 9., szerda 20:13

amikor modridcot olvastam, nekem is ramos jutott azonnal eszembe. engem kegyetlenül irritál ez az ember, nem elég hogy buta, de még hangoztatja is, ő az aki a legnagyobb közhelyeket puffogatja, nulla tartalommal mögötte. inkább fogná be és kamera elé se állna.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 9., szerda 19:15

dzsi91 írta:Az még lemaradt. hogy szinte minden második nyilatkozatában odaszúr Mourinho-nak mondván:

"Ancleotti nagyon király mert ő focista volt átérzi a helyzetünket blablabla..."

Érdekes ,hogy a többi 60-70 játékost ez nem zavarta José-ban ,hogy nem volt focista...továbbra is a rohadt nagy egó ami itt bezavar, gondolom Mourinho elküldte az anyjába párszor amikor marhaságokat csinált meccseken és ezt nem tudta megemészteni Ramos vagy éppen Iker...

Igen, ezt lehetett odaszúrni JMnak, de ez egy baromság,mivel focizott,csak nem első osztályban,az meg a labdarúgás mechanikájában nem különbözik a másodosztálytól....max jobbak a játékosok,profibb a körités,de maga a konkrét játékelmélet,működés,rendszer nem igazán különbözik.

JM sokaknak nem szimpatikus,mivel túl harsány,túl őszinte,és sokszor neveletlen. Az ego meg..... :lol: de emberileg jó,szakmailag is. Mi sokat köszönhetünk neki.....többet mint bárkinek az elmúlt 10 évben.

Ramos had bökjön oda,az a maga dolga.megteheti...én is odatudnék bökni tarzannak,pedig ő a kedvencem,mert sokszor meg kellene támogatni egy kis józansággal.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 9., szerda 18:28

Az még lemaradt. hogy szinte minden második nyilatkozatában odaszúr Mourinho-nak mondván:

"Ancleotti nagyon király mert ő focista volt átérzi a helyzetünket blablabla..."

Érdekes ,hogy a többi 60-70 játékost ez nem zavarta José-ban ,hogy nem volt focista...továbbra is a rohadt nagy egó ami itt bezavar, gondolom Mourinho elküldte az anyjába párszor amikor marhaságokat csinált meccseken és ezt nem tudta megemészteni Ramos vagy éppen Iker...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 9., szerda 18:16

Modric: “Nem tudom mi történt. Lehet az volt a baj, hogy túl nyugodtak voltunk a hazai 3-0 után és úgy gondoltuk, ez is könnyű lesz. Nem tudom. Tanulságos meccs volt… mindig azt mondjuk, hogy tanulnunk kell a hibáinkból de úgy látszik sosem gondoljuk komolyan… Ugyanakkor boldogok vagyunk, mert bejutottunk az elődöntőbe de elégedetlenek vagyunk azzal ahogy. Soha többet nem szabad úgy játszanunk, mint az első félidőben.” Forrás: Madridom.hu


Egy ilyet Ramos barátunktól szivesen hallanék már.Egyik kedvenc játékosom, de mindig ő az aki a legnagyobbakat mondja a nyilatkozataiban, aztán a legnagyobb arccal megy ki a pályára és általában a nagy bukásainkban is rendkívüli módon kiveszi a részét... ja és ő az aki először bírózik is (még ha jogosan is)...

Tudom ,hogy nem lehet csak egy emberre ráhúzni a vizes lepedőt, de ő egy amolyan vezér alkat a pályán ez látszik is mindig magyaráz a többieknek.A nagy baj az ,hogy annak ellenére ,hogy vezér alkat a döntő pillanatokban egyszerűen kikapcsol és ez átragad szerintem a többi csapattársára is. Nem ez az egyetlen oka de Ramos agyatlansága nagy szerepet játszik az elmúlt évek bukásaiban szerintem.Ha ő fejben össze tudná magát szedni akkor jönnének szerintem a nagy sikerek is, remélem ez pont ez a hónap lesz...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. március 26., szerda 18:35

mert ha mondjuk csak 11 és sárga, akkor minden kilépő játékost gondolkodást nélkül levadásznának a 16oson belül, egy sima sárgát megér, pléne úgy, hogy az esetek egy részében le se fújják a szabálytalanságot.

Nem értek egyet. 16oson belül utolsó embert pirossal kiküldeni, egyszerűen túl sok. Sokkal igazságosabb lenne a szabály, sárga és 11es szankcióval. Büntetőterületen kívül oké, mert ott szinte teljesen elvesztik a gólszerzési lehetőséget. De amíg ez így van ennél pechesebb/jobb dolog nem nagyon történhet egy csapattal.

A fájó dolog az, hogy tényleg lesgyanús is volt illetve legalább vitatható az ítélet, és ez lett megspékelve ezzel az elbaszott szabállyal.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 25., kedd 17:17

nekem edzőiről jött az infó, de most hogy írtad nem vagyok benn egészen biztos, hogy be is vezették,vagy csak akarták. Mindenesetre ott,tényként közölték. Úgy mondták, hogy március 1től ez lép életbe.
Az egyik belinkelt cikk március másodikai, és a FIFA ülésről szól, hogy ott döntöttek, hogy legyen-e belőle valami, lehet innen jött a március 1. Viszont elutasították már ezen a szinten a kezdeményezést.
Valahol jogos, valahol nem.. :hmmm: Ha el is lehet valamelyik részét törölni, az talán az automatikus eltiltás lehetne, mert ha mondjuk csak 11 és sárga, akkor minden kilépő játékost gondolkodást nélkül levadásznának a 16oson belül, egy sima sárgát megér, pléne úgy, hogy az esetek egy részében le se fújják a szabálytalanságot.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 16:58

nekem edzőiről jött az infó, de most hogy írtad nem vagyok benn egészen biztos, hogy be is vezették,vagy csak akarták. :hmmm: Mindenesetre ott,tényként közölték. Úgy mondták, hogy március 1től ez lép életbe.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 25., kedd 16:45

Március 1-től már nem.
Az értékeld topicban is rákérdzetem, hogy van erről valami konkrét dolog? Mert én nem találtam, de be is nyomtam két olyan linket, ami alapján érvényben van még ez a szabály.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 16:37

CS0ki írta:Egyébként tényleg nem nyomta rosszul, de meg kellett volna állni korábban, keresztbe futó csatár a 16oson belül...nem volt kérdés, hogy mi lesz belőle.
tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...
Ha tizi, akkor piros is...

Március 1-től már nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 25., kedd 16:14

Géci írta:A probléma az az, hogy Ramos ha kicsivel büdösebbet pukizik mint a többi, már minimum sárga... Annyira rá vannak szállva, hogy rettenetes. Lehet, hogy mondtam már, de az angol bajnokságban fele ennyi lapja lenne, és akkor meg sírnánk, hogy ez a Ramos micsoda védő és kár, hogy nem itt játszik.
Ha rá vannak, ha nem, kiélezett helyzetekben nem ez az első hülyesége és nem is a második. Fejben sosem volt ő erős. Pepe sem 100-as de ő nem hoz össze rendre ilyen meccseken tiziket..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 11:24

A probléma az az, hogy Ramos ha kicsivel büdösebbet pukizik mint a többi, már minimum sárga... Annyira rá vannak szállva, hogy rettenetes. Lehet, hogy mondtam már, de az angol bajnokságban fele ennyi lapja lenne, és akkor meg sírnánk, hogy ez a Ramos micsoda védő és kár, hogy nem itt játszik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. március 25., kedd 11:04

És azt lehet tudni,hogy hogy lesz az esetleges büntetés? 2 meccs az egyből pirosért,és még 2 a nyilatkozatért? Parádés lenne... :roll: :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég