Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 25., kedd 10:48

de milyen jogon fújta be? ez nem volt szabálytalan, hát ramos meg se próbálta akadályozni őt...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 24., hétfő 20:25

Hát, ha már a spori lefújta pirosat kellett adnia.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 24., hétfő 20:24

Soha nem is volt, csak a köznyelv használta így. Nyilvánvaló gólhelyzet megakadályozása, valahogy így van megfogalmazva asszem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. március 24., hétfő 20:16

Évek óta nincs olyan a szabálykönyvben, hogy "utolsó ember".

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:34

torjack írta:
Zidane írta:Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Egyrészt, onnantól hogy a spori befújja, értelemszerű a piros is, mert uccsó ember volt...de ennél a szitunál külön pech, hogy rá jött ki a figura, ha ebbe a szituba Varane keveredik, jobb eséllyel kifelé jövünk, Neymarnak meg sárga műesésért. Csak hát Sergio barátunknak múltja van, úgyhogy az ilyen szitukból soha nem fog jól kijönni. Remélem a franciának már nem lesz gebasz a térdével, a legjobb középső védőnk, Ramos meg meccselje le Pepével, hogy melyikük legyen a kezdő Varane mellett.
hát igen, varane-nál sztem 99%, hogy vagy ő ér oda előbb, vagy kiszedi a gólvonalról a labdát, miután neymar elvitte lopez mellett, hogy rátegye az üres kapura....
de ez már egy másik szint. nem a tegnapi
Kép
Kép
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 24., hétfő 14:20

Zidane írta:Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Egyrészt, onnantól hogy a spori befújja, értelemszerű a piros is, mert uccsó ember volt...de ennél a szitunál külön pech, hogy rá jött ki a figura, ha ebbe a szituba Varane keveredik, jobb eséllyel kifelé jövünk, Neymarnak meg sárga műesésért. Csak hát Sergio barátunknak múltja van, úgyhogy az ilyen szitukból soha nem fog jól kijönni. Remélem a franciának már nem lesz gebasz a térdével, a legjobb középső védőnk, Ramos meg meccselje le Pepével, hogy melyikük legyen a kezdő Varane mellett.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 13:09

Ha tizi, akkor piros is...
Hát alapesetben én is ezt mondanám, de azok alapján h Neymar nem a kontaktnak megfelelően eset, ha összeért a lábuk az is tök véletlen volt...semmi szándákosság...én egy ilyen meccsbe nem nyúltam volna bele egy pirossal...de a te állításoddal alapesetben egyetértek, így akkor azt mondom h nem tizi, ez az én véleményem!

Mellékesen h kapásból eszembe jutott két eset idénről, h utolsó emberként rúgták fel a támadóinkat (egyszer Balet, egyszer Jesét)...és érdekes a piros nem villant, pedig azok egyértelmű esetek voltak ellenben ezzel, mért van az h nálunk gondolkodás nélkül mutatják fel a pirosat.
És azt nem fogadom el, h mert Ramosról volt szó...mert akkor Alves minden 2. meccsen pihenne, szabályos védekezéshez köze nincs, nála az az alap, h kapaszkodik a nadrágba, mezbe, kézbe...ezt tegnap is megcsinálta 4-5-ször, egyet se fújt le a tisztelt spori.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 12:54

Egyébként tényleg nem nyomta rosszul, de meg kellett volna állni korábban, keresztbe futó csatár a 16oson belül...nem volt kérdés, hogy mi lesz belőle.
tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...
Ha tizi, akkor piros is...

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2014. március 24., hétfő 12:48

Egyébként szerintem a kiállításig egykét apró hibát leszámítva jól játszott Ramos, sokszor nagyon jól lépett ki a védő falból és szerzett labdát...a tizi meg, talán volt kontakt a lábak között, de ami miatt érdekes az eset, h Neymar lerántást játszott el, és arról szó se volt, ezért nem értem az ítéletet, a tizi még egy dolog, de a piros...felfoghatatlan...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 11:49

Szerintem meg az a durva, hogy ekkora nagy nulla az emberünk és mindig kipontozódik. :)
Érdekes Varane miért tudott full letisztult teljesítményt lenyomni? :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 11:42

Azert ez eleg durva. Hogy 1az1ben cserelned ra.
Amugy Mangala tobb lrnne mint 30 es Ramosert is tobbet kaphatnank mint 40.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 10:27

1 v 1-be cserélném Mangala-ra.... :coffee:
Ramos menne a City-be 40ért mi meg 30ért megvennénk a franciát. :coffee:

Egyszerűen hihetetlen, hogy mindig a legfontosabb meccseken besülnek...MINDIG. :cens:

Kinek adnám a csk karszalagot? Modricnak egyébként....vagy Diego Lopeznek. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 24., hétfő 10:25

Ha ramost vennéd ki és iker nem kerül vissza a kapuba az elsődleges meccseken, akkor kérdezem, ki lenne a csk? Ti kinek adnátok még eme két emberen kívül?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 10:23

egyetértek. ha csak a mostani, meg a kövi szezonban gondolkodnánk, akkor Pepe-Varane, viszont Pepe 31, Ramos 27 éves. Utóbbi Varane mellett kiegyensúlyozottabbnak tűnik, plusz bár egy forrófejű idióta sokszor, de összetartja a csapatot, sokkal inkább kapitányanyag, mint mondjuk Iker.

Az tuti, hogy klasszikuson két olyan ember, mint Pepe meg Ramos, nos az sok. Egymásnak, maguknak, a bírónak..sok
Valahogy így. Remélem Varane térde rendben lesz, és visszanyeri régi formáját(talán az utóbbi két meccsen voltak erre jelek, mert előtte bénázott azért), és a franciának fix kezdőnek kell lennie. Mellette meg Ramos lesz...Csapatkapitány, vezér, ő a fiatalabb. Pepe ezekkel nem tud versenyezni, hiába mutat jobb teljesítményt valamivel.
amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

Szerintem nem lassult le, sosem volt gyorsabb ennél, mindig is átlagos volt ebben. (ezért volt mindig is vicc szélen játszatni...)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 24., hétfő 10:12

Igazad van Csabi,én tavaly mit kaptam érte amikor elmondtam hogy fejben az emberünk nagyon gyenge.Nem így fogalmaztam mondjuk. :mrgreen: Na de akkor is.
Varanet mindenféleképpen beépíteném a jövő évi csapatba ez nem is kérdés.Én Ramost venném ki,bár ez sosem fog megtörténni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 10:10

Csabi írta:el kell őt adni, bár tudom h ez nem valósul meg. jó védő, szűk elitben van, de sajnos a bírók mindig utazni fognak rá, és erre a csapat fog ráfázni. ami másnál sárga az nála piros lesz, és ezen meccsek tömege ment már el és még fog is. nem tehet róla, de végülis ő építette fel magának ezt a "renoméját", szóval mégis. ja és pepe jobb nála. ez nálam teljesen nyilvánvaló.

amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

ez az én véleményem. jöhettek.
egyetértek. ha csak a mostani, meg a kövi szezonban gondolkodnánk, akkor Pepe-Varane, viszont Pepe 31, Ramos 27 éves. Utóbbi Varane mellett kiegyensúlyozottabbnak tűnik, plusz bár egy forrófejű idióta sokszor, de összetartja a csapatot, sokkal inkább kapitányanyag, mint mondjuk Iker.

Az tuti, hogy klasszikuson két olyan ember, mint Pepe meg Ramos, nos az sok. Egymásnak, maguknak, a bírónak..sok
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 24., hétfő 10:03

el kell őt adni, bár tudom h ez nem valósul meg. jó védő, szűk elitben van, de sajnos a bírók mindig utazni fognak rá, és erre a csapat fog ráfázni. ami másnál sárga az nála piros lesz, és ezen meccsek tömege ment már el és még fog is. nem tehet róla, de végülis ő építette fel magának ezt a "renoméját", szóval mégis. ja és pepe jobb nála. ez nálam teljesen nyilvánvaló.

amúgy nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mintha le is lassult volna, és nem kicsit. pepe sokkal mozgékonyabb tőle.

ez az én véleményem. jöhettek.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. március 23., vasárnap 23:53

Én azért úgy gondolom, hogy a piros lap nem.volt következetes húzás, mivel mascherano sem kapott Ronaldo felrúgásáért. Nem volt utolsó Ember, de Ronci a kapussal állt volna szemben. Egyébként sem értem ezt a dupla büntetést, hogy piros is meg tizi is...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 23., vasárnap 23:30

torjack írta:Iszogattam így menetközben, szóval teljesen tisztán nem láttam, de egyrészt neymar lesről startolt, majd előadta a hattyú halálát...lehet egyvonal volt, lehet volt kontakt, de a brazil kőkeményen rájátszott...ez még piásan is tiszta. más haszna nem is volt a brazilnak.
hmm..ezt a hozzászólást nem én írtam :hmmm: én akartam mindenesetre :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 23., vasárnap 23:29

Iszogattam így menetközben, szóval teljesen tisztán nem láttam, de egyrészt neymar lesről startolt, majd előadta a hattyú halálát...lehet egyvonal volt, lehet volt kontakt, de a brazil kőkeményen rájátszott...ez még piásan is tiszta. más haszna nem is volt a brazilnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég