Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. július 8., csütörtök 16:26

lestat írta: :lol: :lol:

ugy sirtok itt a anyagi részén mitnha nektek szemelyésen kellett volna kifizetni Ramost.

Két évet kért, nem kapott, Perez meg szarik a klub legendákra most is bebizonyosodott...
Neki is csak a duma megy, CR-t szereti igy ugy Casillast szereti igy ugy,Ramos a fia, az...első adandó alkalommal elutasitja a kérését.

Mindkét fél húnyós és aki ezt nem látja szimplán elfogult és személyes sértésnek veszi hogy Ramos 2 évet kért :roll:

Én sok sikert kivánok azért neki a PSG-ben is,jelenlegi keretet tekintve nem rossz döntés. :hmmm:
Ez menedzsmenti kérdés. Ha felrúgod 1 játékos miatt az egész addigi policyd, akkor nem csak a múltbeli - hasonló jellegű - döntéseidnél tűnsz majd bohócnak, hanem a jövőre nézve is tárgyalópoziciót buksz.

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 8., csütörtök 16:25

lestat írta: :lol: :lol:

ugy sirtok itt a anyagi részén mitnha nektek szemelyésen kellett volna kifizetni Ramost.

Két évet kért, nem kapott, Perez meg szarik a klub legendákra most is bebizonyosodott...
Neki is csak a duma megy, CR-t szereti igy ugy Casillast szereti igy ugy,Ramos a fia, az...első adandó alkalommal elutasitja a kérését.

Mindkét fél húnyós és aki ezt nem látja szimplán elfogult és személyes sértésnek veszi hogy Ramos 2 évet kért :roll:

Én sok sikert kivánok azért neki a PSG-ben is,jelenlegi keretet tekintve nem rossz döntés. :hmmm:
A szabaly az szabaly, a Real Madrid nem Magyarorszag, hogy az egyenloek kozott legyenek egyenlobbek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 16:24

lestat írta: :lol: :lol:

ugy sirtok itt a anyagi részén mitnha nektek szemelyésen kellett volna kifizetni Ramost.

Két évet kért, nem kapott, Perez meg szarik a klub legendákra most is bebizonyosodott...
Neki is csak a duma megy, CR-t szereti igy ugy Casillast szereti igy ugy,Ramos a fia, az...első adandó alkalommal elutasitja a kérését.

Mindkét fél húnyós és aki ezt nem látja szimplán elfogult és személyes sértésnek veszi hogy Ramos 2 évet kért :roll:

Én sok sikert kivánok azért neki a PSG-ben is,jelenlegi keretet tekintve nem rossz döntés. :hmmm:
Ez a komment, annyira no komment, hogy inkább nem írok semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 8., csütörtök 15:52

:lol: :lol:

ugy sirtok itt a anyagi részén mitnha nektek szemelyésen kellett volna kifizetni Ramost.

Két évet kért, nem kapott, Perez meg szarik a klub legendákra most is bebizonyosodott...
Neki is csak a duma megy, CR-t szereti igy ugy Casillast szereti igy ugy,Ramos a fia, az...első adandó alkalommal elutasitja a kérését.

Mindkét fél húnyós és aki ezt nem látja szimplán elfogult és személyes sértésnek veszi hogy Ramos 2 évet kért :roll:

Én sok sikert kivánok azért neki a PSG-ben is,jelenlegi keretet tekintve nem rossz döntés. :hmmm:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 8., csütörtök 15:36

Nem mondania kellett volna, hanem tennie. De persze jó pénzért lehet bohóckodni a franciáknál is, nincs ezzel baj, csak én személy szerint nem ezt gondoltam róla. De azért túlélem. :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 8., csütörtök 15:35

KAG írta: Sztem neki madrid volt mindene, illetve a spanyol válogatott.
Innentől kezdve meg oda ment, ahol a legversenyképesebb csapatot látta & legtöbb pénzt kapta.
Simple as that
Szerintem egyaltalan nem alltak erte sorban a klubok. Lehet volt 2-3 angol csapat, akik szerzodtettek volna 1 evre (MU-nal lenne egy hely, a Pool egesz szezonja errol a posztrol szolt, meg hat a City is szereti gyujtogetni a vedoket :mrgreen: ), de foleg azok utan, hogy egesz tavasszal serult volt, biztos vagyok benne, hogy a PSG-n kivul senki mas nem adta volna meg neki a 2 evet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 14:34

lestat írta:
Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania? Hogy semmit nem akar nyerni?
Vagy hová kellett volna igazolnia miután Perez kvázi kirúgta?
De látom most nagy divat fikázni őt. Ramos mit akar? Mendy az meg a faszagyerek.a nagyjából semmire.... Na jól van én erre nem vagyok kíváncsi... azért még a világ nem a baromarcú Kerlonok szabályai szerint működik, max ez a fórum esetleg. A normálisabb felének: Sziasztok, minden jót!

+1

:agree:
Perez kirúgta? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 8., csütörtök 14:19

Ha nem lett volna MINDEN szerződéshosszabbítás körül valami keverés, jogos lenne a fanyalgók elővétele. Így azért, hogy ingyen játszanék, mittudomén, lehet azt mondani, hogy kicsit segget csinált a szájából, bár nyilván mint kapitány, vezér, kedvenc, azt sem mondhatta, hogy a dinero a legfontosabb, a többit meglátjuk..

Elment, nincs itt, ez az érdemeit, meg ca. 15év realos pályafutását nem befolyásolja, halhatatlan ő is, mint Puskás, di Stefano vagy épp Cé.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 8., csütörtök 14:07

BlancoMark írta:
Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania? Hogy semmit nem akar nyerni?
Vagy hová kellett volna igazolnia miután Perez kvázi kirúgta?
De látom most nagy divat fikázni őt. Ramos mit akar? Mendy az meg a faszagyerek.a nagyjából semmire.... Na jól van én erre nem vagyok kíváncsi... azért még a világ nem a baromarcú Kerlonok szabályai szerint működik, max ez a fórum esetleg. A normálisabb felének: Sziasztok, minden jót!
Itt a 'best-ezésre' céloznak a többiek, teljesen szükségtelen volt ezt így ilyen formában kiemelni.

Hogyha eltekintünk attól, hogy mit adott neki a klub, akkor szigorúan szakmai és pénzügyi alapon jó döntést hozott. BL esélyes keret, bajnokságban nem kell megszakadni, begyűjthet jó pár trófeát, sok pénzt kereshet, új impulzusok.
Best place to get the salary I wanted, kb ez a lenyeg, a tobbi humbug ami nem csodalnam, ha eloiras lenne a szerzodeseben.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 8., csütörtök 14:07

https://www.facebook.com/PSG/videos/507390013889980

Most láttam, örülök hogy nem nyomott rá puszit, nem sokon múlt. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. július 8., csütörtök 14:00

Pad'em írta:
Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania?
"Vérzik a szívem, hogy el kellett hagyni az otthonom, elbasztam - ha már így alakult ellazsálok itt két évet, és rábeszélem Mbappét a Madridba igazolásra, ha még KAK nem győzte meg. Ha a BLben összesorsolnak minket lövök két öngólt meccsenként, a fizetésem meg a Madridom fórumozóinak felajánlom. 93:48, Hala Madrid!"

Én speciel valami ilyesminek örültem volna :mrgreen:

Amúgy viccet félretéve, nyilván nem az böki a csőrét sokaknak, hogy vannak még ambíciói, hanem, hogy egyszerűen undorító a csapat amit talált magának.

Sztem neki madrid volt mindene, illetve a spanyol válogatott.
Innentől kezdve meg oda ment, ahol a legversenyképesebb csapatot látta & legtöbb pénzt kapta.
Simple as that
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. július 8., csütörtök 13:53

Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania? Hogy semmit nem akar nyerni?
Vagy hová kellett volna igazolnia miután Perez kvázi kirúgta?
De látom most nagy divat fikázni őt. Ramos mit akar? Mendy az meg a faszagyerek.a nagyjából semmire.... Na jól van én erre nem vagyok kíváncsi... azért még a világ nem a baromarcú Kerlonok szabályai szerint működik, max ez a fórum esetleg. A normálisabb felének: Sziasztok, minden jót!
Itt a 'best-ezésre' céloznak a többiek, teljesen szükségtelen volt ezt így ilyen formában kiemelni.

Hogyha eltekintünk attól, hogy mit adott neki a klub, akkor szigorúan szakmai és pénzügyi alapon jó döntést hozott. BL esélyes keret, bajnokságban nem kell megszakadni, begyűjthet jó pár trófeát, sok pénzt kereshet, új impulzusok.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 8., csütörtök 13:52

Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania?
"Vérzik a szívem, hogy el kellett hagyni az otthonom, elbasztam - ha már így alakult ellazsálok itt két évet, és rábeszélem Mbappét a Madridba igazolásra, ha még KAK nem győzte meg. Ha a BLben összesorsolnak minket lövök két öngólt meccsenként, a fizetésem meg a Madridom fórumozóinak felajánlom. 93:48, Hala Madrid!"

Én speciel valami ilyesminek örültem volna :mrgreen:

Amúgy viccet félretéve, nyilván nem az böki a csőrét sokaknak, hogy vannak még ambíciói, hanem, hogy egyszerűen undorító a csapat amit talált magának.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 8., csütörtök 13:42

Schulcz írta: Egyébként mit kellett volna mondania? Hogy semmit nem akar nyerni?
Vagy hová kellett volna igazolnia miután Perez kvázi kirúgta?
De látom most nagy divat fikázni őt. Ramos mit akar? Mendy az meg a faszagyerek.a nagyjából semmire.... Na jól van én erre nem vagyok kíváncsi... azért még a világ nem a baromarcú Kerlonok szabályai szerint működik, max ez a fórum esetleg. A normálisabb felének: Sziasztok, minden jót!

+1

:agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. július 8., csütörtök 13:40

Egyébként mit kellett volna mondania? Hogy semmit nem akar nyerni?
Vagy hová kellett volna igazolnia miután Perez kvázi kirúgta?
De látom most nagy divat fikázni őt. Ramos mit akar? Mendy az meg a faszagyerek.a nagyjából semmire.... Na jól van én erre nem vagyok kíváncsi... azért még a világ nem a baromarcú Kerlonok szabályai szerint működik, max ez a fórum esetleg. A normálisabb felének: Sziasztok, minden jót!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 8., csütörtök 13:39

Rég megemésztettem hogy nincs itt, de nagyon szerencsétlen együttállás, hogy eztán vöröskék mezben fogja tolni.
Olyan nehéz lett volna egyből elfogadni Perez ajánlatát?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. július 8., csütörtök 13:39

Nagy csalodas ez, bar azert mar ismertuk h milyen figura is valojaban. Koszi mindenert, de ez undorito igy ebben a formaban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 8., csütörtök 13:31

Realista24 írta: El mejor lugar para seguir soñando, el mejor club para seguir ganando. Vamos a luchar con todo y por todo.

Le meilleur endroit pour continuer à rêver, le meilleur club pour continuer à gagner. Nous allons tout donner pour aller jusqu’au bout.

The best place to keep on dreaming, the best club to keep on winning. We’re going to fight with everything we have for everything.

Allez PSG - Paris Saint-Germain!

#IciCestParis #WeAreParis

:smile:
$ergio Ramo$

kéne egy hányós smile
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 8., csütörtök 13:31

Remy írta:
69erssam írta: Majd amikor a BL-ben Vinicius elmegy mellette és gólt lő, rájön hogy hibát követett el!
Hát ez max FIFAban.
Tavaly Kloppo is így gondolta az első meccsen :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. július 8., csütörtök 12:29

Remy írta:
69erssam írta: Majd amikor a BL-ben Vinicius elmegy mellette és gólt lő, rájön hogy hibát követett el!
Hát ez max FIFAban.
KB.
Szomorú kimondani, de a párizs (keretet nézve) jelenleg komolyabb csapat, mint a madrid.
Pont egy vezér hiányzott tőlük. Ebben pedig Ramos & CR a legjobb a jelenlegi mezőnyben szvsz.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég