Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 27., szombat 19:06

Nem az eszéért szeretjük, na :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 27., szombat 16:28

https://vine.co/v/OZeaUmBjavg
Messi szerepében Isco, Wellingtonéban Ramos
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 12., péntek 22:51

Forrás: EB.

De tök mindegy,ramos már bármit mondhat,ő előember. Pedig nem.....de....nem....de....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 12., péntek 14:36

Ezt én is néztem, de nem találtam meg a forrást, csak facebookos szarokat. Neked van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 12., péntek 14:34

Sergio Ramos:
"If you don't like the way we play, close the TV."
ismét villantotta az iq-ját. az ilyenek miatt nem lesz soha a büdös életben a kedvencem. kíváncsi lennék, hogy mit szólna ha egyszer 2 ezer ember előtt kéne játszania 80 helyett, vagy ha év végén bejelentenék, hogy hát sajnos, mivel a szurkolók, akikeket elküldtél a faszba nem fizetnek belépőt már, ezért meg kell feleznünk a fizetésedet.

elvégre ő van a szurkolókért és nem fordítva. önkritika nulla, mondjuk ezt eddig is tudtam. minden vereség után elpuffogtatja, a "tanulnunkKellEbbőlAMeccsből" meg "aKövetkezőMeccsreKellGondolnunkMár" "ElKellFelejtenünkEztAMEccset" frázisokat és szevasz. beül a lambóba és hazamegy az 5 milliós villájába majd behuppan a jacuzziba.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 1., hétfő 11:59

Carvajallal mi a baj? Küzd, hajt, ütközik. Arbeloával azt csináltak amit nem akartak kb... Ramos meg lassan jobb támadónak mint védőnek :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. szeptember 1., hétfő 11:45

Azért mert azt hiszi hogy ő a legnagyobb védő a világon,mert a tavalyi szezonban olyan jól játszott.
Elszállt nagyképü lett,mint Carvajal.Rá például rá sem lehet ismerni. :ozil:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 1., hétfő 6:47

Na. Ez az igazi csoda, hogy ide nem irt senki :lol:

Ertem en hogy Karim, James es Bale van terítéken, meg Carvajal es Modric, de emberünk negy golt összehozott es abból csak egy a pozitív...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 24., vasárnap 17:20

M1Ö írta:Meg lep, hogy a kupa visszavágó után, nem írt ide senki...
Nem akarom kritizálni, mert az előző szezonba nagyon sokat köszönhettünk neki (gondolom ezért nincs most elő véve), de nagyon be ragadt a rajtnál. Még fejben nyaral, vagy nem tudom...
Mindkét meccsen gyenge volt, de pénteken... Olyan butaságai voltak, hogy csak lestem. Olvastam, hogy sokan Varane-t vették elő a gól miatt, de szerintem ott is Ramos hibázott. Olyan szerencsétlenül próbált meg fejelni egy 170 centis Griezmann mellett, hogy az borzasztó volt. Nagyon nem érezte egyik meccset sem. Biztos össze kapja majd magát egyébként, jó lenne ha ez a szezonja is olyan lenne mint a tavalyi, csak ezeket a lazaságait el felejthetné már...
Csak szimplán nagy az arc, ő hajlamos rá majd Ancelotti helyre teszi.Lesznek még ilyen marhaságai bőven, kiállítások is :mrgreen: De MR.Minuto 93 marad a legnagyobb király természetesen :salute: :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:28

Meg lep, hogy a kupa visszavágó után, nem írt ide senki...
Nem akarom kritizálni, mert az előző szezonba nagyon sokat köszönhettünk neki (gondolom ezért nincs most elő véve), de nagyon be ragadt a rajtnál. Még fejben nyaral, vagy nem tudom...
Mindkét meccsen gyenge volt, de pénteken... Olyan butaságai voltak, hogy csak lestem. Olvastam, hogy sokan Varane-t vették elő a gól miatt, de szerintem ott is Ramos hibázott. Olyan szerencsétlenül próbált meg fejelni egy 170 centis Griezmann mellett, hogy az borzasztó volt. Nagyon nem érezte egyik meccset sem. Biztos össze kapja majd magát egyébként, jó lenne ha ez a szezonja is olyan lenne mint a tavalyi, csak ezeket a lazaságait el felejthetné már...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. augusztus 20., szerda 14:57

Ronaldo nagyon élvezi ezt az ice bucket challenge-t.. :lol:

ja és Sergio barátunk kihívta Ancelotti-t. :coffee:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 15., vasárnap 0:22

Ramos - Robben :lol: :lol: :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. június 14., szombat 14:04

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 1033_n.jpg
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. június 14., szombat 13:34

Nas írta:Csak én gondolom úgy, hogy Ramos abban hibázott igazán, hogy levált Robbenről és beszaladt a kapuba? Szerintem tapadnia kellett volna.
Én is ezen gondolkodtam, nem Casillasnak kellett volna ott ugrálnia. Ramos maradt volna, Casillas addig meg vissza hátrálhatott volna a kapuba.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. június 14., szombat 13:17

Csak én gondolom úgy, hogy Ramos abban hibázott igazán, hogy levált Robbenről és beszaladt a kapuba? Szerintem tapadnia kellett volna.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 14., szombat 13:02

felőlem a spanyoloknál azt csinálhat amit akar csak majd következő szezonban a realban nyújtson megint kiemelkedőt


ugrott a messilabda :mrgreen:
Kép

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2014. június 14., szombat 12:46

h3x0r írta:
Realista24 írta:Emberünk fáradt.
Azert azt se felejtsuk el, hogy azzal hogy az utolso percekben hozta a BL dontot es ezaltal mindenhol mar - mar istenkent kezeltek, mekkorat nohetett az amugy sem kicsi egoja. Es pontosan tudjuk hogy az egoja miatt mar nem egyszer volt vele problemank. Szoval egy kicsit orulok neki, hogy tegnap o is gyenge volt, mert ha visszanezi a meccset, talan magaba szall es elgondolkodik rajta, hogy a jo teljesitmenyert dolgozni kell.
Nem biztos, hogy most (is) az egoja lenne a baj. Szerintem a spanyol csapat 3 sebből vérzik egyszerre:
1. A Barca gerinc, ami idén teljesen nulla volt, nem tudom, hogy hogyan tudnának most még felpörögni, eddig sehogy.
2. A Realosok ugyanez fordítva, nekik a BL volt idén a csúcs, iszonyatos gát szakadt át, nem ragozom, mindenki tudja. Most sztem túl vannak azon a mentális/lélektani topon, amit nem lehet újra elérni pár hét pihenés után, vagy csak nagyon nehezen. Nincs meg az a koncentráció. Ez nem ego kérdése, egyszerűen más ilyen hangulatból jönni egy VB-re.
Hozzáteszem, egyik sem a világ vége, simán orvosolható egy rendes edzővel, illetve ennél jobb ébresztő aligha van.
3. Mindehhez hozzájön a játékbeli probléma, amit szintén nem kell ragozni, önmagában is bűn volt ez a középső hármas, ha pedig hozzáveszem a fenti 2 pontot, akkor még többet számított volna egy-két, a válogatott szempontjából friss arc, aki sokkal éhesebb és motiváltabb (Koke vagy Martinez pl.).
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 14., szombat 12:42

Nem könnyű felvenni a sprintben érkező támadót... Főleg ha az nem is egy David Silva, hanem tud futni...
Tudom, azért írtam, hogy Casillas hibája.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. június 14., szombat 12:39

Realista24 írta:
Már a félpálya előtt Robben felvette a
F É L P Á L Y A
Ezen van a hangsúly :)
De jó, legyen ez is Casillas sara
Nem könnyű felvenni a sprintben érkező támadót... Főleg ha az nem is egy David Silva, hanem tud futni...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 14., szombat 12:38

Realista24 írta:Emberünk fáradt.
Azert azt se felejtsuk el, hogy azzal hogy az utolso percekben hozta a BL dontot es ezaltal mindenhol mar - mar istenkent kezeltek, mekkorat nohetett az amugy sem kicsi egoja. Es pontosan tudjuk hogy az egoja miatt mar nem egyszer volt vele problemank. Szoval egy kicsit orulok neki, hogy tegnap o is gyenge volt, mert ha visszanezi a meccset, talan magaba szall es elgondolkodik rajta, hogy a jo teljesitmenyert dolgozni kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég