Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 4., péntek 11:46

Tomidzsi írta: Doku film helyett:

https://youtube.com/watch?v=SPVNsrR2_0Q ... marE6JChQQ
ezt láttam, video ciméért R24 az univerzumot is kibannolja az internetből :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. november 4., péntek 11:41

Doku film helyett:

https://youtube.com/watch?v=SPVNsrR2_0Q ... marE6JChQQ
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 31., hétfő 9:27

dzsi91 írta: Dokuja fentvan már valahol? Direkt előfizettem erre a fos daznre mert azzal hirdették gondoltam biztos fott lesz de csak női foci van meg egy fáradt mourinho sorozat.
En se találom, fene a belüket.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 28., péntek 23:20

Dokuja fentvan már valahol? Direkt előfizettem erre a fos daznre mert azzal hirdették gondoltam biztos fott lesz de csak női foci van meg egy fáradt mourinho sorozat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 8:56

Mar megvolt a premier, perez, guti, es a brazilok a mostani csapatbol ott voltak, meg par nap, aztan torrentpapa indit :mrgreen:

Addig is, ha mar hali ugy fel van kapva mert ket meterekrol beteszi az ures kapuba, egy kis reminder, eredeti kommentar, full speed
https://youtu.be/d-zlpNO2chw :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2022. október 3., hétfő 16:46

hehetheoriginal írta: jöhetne már egy épkézláb brazil támadó is, hogy legyen kit imádni a népnek a pályán is. bolond neymar eljatszotta az eletét, idiota.
annyira szurke es semmilyen a valogatott hosszu evek ota, hogy mar a nemetek elleni hazai se verte ki tulzottan a biztositekot, mindenki elvan, mint a befott, mennek a fizetesek, neha neha 1-1 eljut vmi europai kozep-, neadjisten nagycsapatba, aztan ennyi... nincs is ertelme mezt se venni se erre a vebere, se a kovetkezo parra.
Egy épkézláb támadó :mrgreen:
"The official trailer for The Phenomenon: The Rise, Fall & Redemption of Ronaldo is finally here!
I hope fans love watching it as much as I enjoyed making it.
Stay tuned for more details 👀
Saiu o trailer oficial do meu documentário #ThePhenomenon! Espero que vocês gostem de assistir tanto quanto eu gostei de fazer.
Fiquem ligados para mais informações em breve 👀"
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 25., vasárnap 15:23

Realista24 írta: Capello: “When I decided to sell Ronaldo (at Madrid), Berlusconi called to ask how he was & I said he didn’t want to train, likes women & partying too much, told him to forget about it. Next day on the front page ‘Ronaldo to Milan’, it was funny.”
:mrgreen:
Berlusconi tudott azonosulni vele :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 25., vasárnap 14:28

Capello: “When I decided to sell Ronaldo (at Madrid), Berlusconi called to ask how he was & I said he didn’t want to train, likes women & partying too much, told him to forget about it. Next day on the front page ‘Ronaldo to Milan’, it was funny.”
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 22., csütörtök 22:39

Berti írta: Mind ezt úgy, hogy pont nálunk van elől egy top formában levő Vini és Rodry :agree:
Hat, messze mas kategoria.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. szeptember 22., csütörtök 22:31

Mind ezt úgy, hogy pont nálunk van elől egy top formában levő Vini és Rodry :agree:

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2022. szeptember 22., csütörtök 21:50

hehetheoriginal írta: jöhetne már egy épkézláb brazil támadó is, hogy legyen kit imádni a népnek a pályán is. bolond neymar eljatszotta az eletét, idiota.
annyira szurke es semmilyen a valogatott hosszu evek ota, hogy mar a nemetek elleni hazai se verte ki tulzottan a biztositekot, mindenki elvan, mint a befott, mennek a fizetesek, neha neha 1-1 eljut vmi europai kozep-, neadjisten nagycsapatba, aztan ennyi... nincs is ertelme mezt se venni se erre a vebere, se a kovetkezo parra.
Azért ha nézel meccset a brazil bajnokságban van pár jó gyerek. Még nincs veszve minden. A Palmeirasban van egy Veron nevű gyerek, meg a Santosban a Kaio, vagy aki tavaly ment el tőlük Alberto. Szóval én azért még nem temetném őket teljesen.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 22., csütörtök 21:37

jöhetne már egy épkézláb brazil támadó is, hogy legyen kit imádni a népnek a pályán is. bolond neymar eljatszotta az eletét, idiota.
annyira szurke es semmilyen a valogatott hosszu evek ota, hogy mar a nemetek elleni hazai se verte ki tulzottan a biztositekot, mindenki elvan, mint a befott, mennek a fizetesek, neha neha 1-1 eljut vmi europai kozep-, neadjisten nagycsapatba, aztan ennyi... nincs is ertelme mezt se venni se erre a vebere, se a kovetkezo parra.
thereisonly1ronaldo

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2022. szeptember 22., csütörtök 21:29

hehetheoriginal írta: https://twitter.com/Ronaldo/status/1572978401925013504

itt is van, összes labdarugo aki valaha profi szerzodest irt ala, leulhet szepen tanulni :smile: :iszunk: :zoldsalas: :happy: :cheers: :goat: :goat: :goat: :goat:

mikor csak teletextbol meg a hiradobol tudta az ember idehaza, hogy mi van, aztan jott egy nike reklam a compostela elleni gollal, murinnyo meg bobbyrobson ahogy fogjak a fejuket, az internet es kabelteve elotti idokbol, konkretan, mintha egy isten jött volna le a hegyrol az emberek koze, se ronaldinhonak, se senkinek nem volt es nem is lesz akkora hypeja es tomegorulete, mint neki. mint mikor hordagyon viszik ki az ajultakat az elvispresley vagy michaeljackson koncertrol. talan maradona, mikor napolyba erkezett. ok ketten amugyis a top2alltime, szoval nem szegyen az.
Mondjuk klubtulajként sem rossz. Most vitte vissza a Cruzeirot a Brazil első osztályba. Olyan előnnyel vezetnek a hétvégi győzelmük után, hogy tuti befutók. Előtte megnyerték a Brazil super kupát a Vasco ellen. Szóval valakit újra nagyon imádnak Belo Horizontéban.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 22., csütörtök 21:05

https://twitter.com/Ronaldo/status/1572978401925013504

itt is van, összes labdarugo aki valaha profi szerzodest irt ala, leulhet szepen tanulni :smile: :iszunk: :zoldsalas: :happy: :cheers: :goat: :goat: :goat: :goat:

mikor csak teletextbol meg a hiradobol tudta az ember idehaza, hogy mi van, aztan jott egy nike reklam a compostela elleni gollal, murinnyo meg bobbyrobson ahogy fogjak a fejuket, az internet es kabelteve elotti idokbol, konkretan, mintha egy isten jött volna le a hegyrol az emberek koze, se ronaldinhonak, se senkinek nem volt es nem is lesz akkora hypeja es tomegorulete, mint neki. mint mikor hordagyon viszik ki az ajultakat az elvispresley vagy michaeljackson koncertrol. talan maradona, mikor napolyba erkezett. ok ketten amugyis a top2alltime, szoval nem szegyen az.
thereisonly1ronaldo

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2022. szeptember 22., csütörtök 21:00

hehetheoriginal írta:
szurkolo írta: "Today’s my birthday and to celebrate, I’d like to announce The Phenomenon - a DAZN Original telling the true story of my career - will be released next month" 😉"

:D :D :D :D :D :D
ILDI :roll: :roll: :roll: :) :) :) remélem jol vagy :iszunk:

(remélem jol emlékszem a nevedre :hmmm: :roll: )

remélem lesznek olyan videnyok benne, amiket meg soha senki sem latott, pl brazil valogatott edzesekrol, vagy akar a barcabol, interbol meg a serulesek elottrol, hogy a sok kis messi meg ceronaldogyerek leuljon vegre csondben a fal felé a sarokba. :mrgreen:
Szia! Igen Ildi. Köszi hogy emlékezel. Minden rendben. Láttam belőle egy kis előzetest. Tuti jó lesz. :D :D :D
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 22., csütörtök 20:37

szurkolo írta: "Today’s my birthday and to celebrate, I’d like to announce The Phenomenon - a DAZN Original telling the true story of my career - will be released next month" 😉"

:D :D :D :D :D :D
ILDI :roll: :roll: :roll: :) :) :) remélem jol vagy :iszunk:

(remélem jol emlékszem a nevedre :hmmm: :roll: )

remélem lesznek olyan videnyok benne, amiket meg soha senki sem latott, pl brazil valogatott edzesekrol, vagy akar a barcabol, interbol meg a serulesek elottrol, hogy a sok kis messi meg ceronaldogyerek leuljon vegre csondben a fal felé a sarokba. :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2022. szeptember 22., csütörtök 19:34

"Today’s my birthday and to celebrate, I’d like to announce The Phenomenon - a DAZN Original telling the true story of my career - will be released next month" 😉"

:D :D :D :D :D :D
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. szeptember 16., péntek 20:07

Exactly How Good Was Ronaldo Nazario?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 16., péntek 12:13

https://twitter.com/hardfootyvideos/sta ... ESyxHHN8aA

Parádé :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. augusztus 31., szerda 11:21

Tomidzsi írta: A legnagyobb volt és lesz :)
:salute:

https://www.realmadrid.com/noticias/202 ... do?vauto=1
Nem szeptember 2? Nekem az rémlett. Mindenesetre akkor ma vagyok kerek 20 éve madridista. :salute: :sziv: :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég