Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 21:53

füst írta:Micsoda gyöngyszemet találtam. :'(

A valaha élt 3 legjobb játékosból kettő .....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 6., csütörtök 16:23

Hahh, emlékszem azon a nyáron és a kövi nyáron is ilyen hajam volt(8 éves voltam). Nagyon raj voltam vele. A környéken csak nekem volt ilyen.. :D

Úristen. Azt hiszem ez a legjobb ilyen jellegű videó amit valaha láttam. Persze ezeket a mozdulatsorokat láttam már rengeteg videóban de a zene is nagyon el van találva, ráadásul marha hosszú is, plusz ennél a két játékosnál jobbat nem láttam játszani. Ő nekik is csak a karrierjük vége felére emlékszem, a Madridi részre, de az is elég volt nekem.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. január 26., vasárnap 15:50

A Fenomén a mai napig divatot teremt. :mrgreen: :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 20., hétfő 18:34

A téli olimpia két lehetséges indulója
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 17., péntek 23:37

A CR-verzió után elkészült a másik Ronaldos is:
Ronaldo Fenomeno - Dropping players on the Floor B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Ronaldo & Zidane

HozzászólásSzerző: füst » 2014. január 6., hétfő 23:08

Micsoda gyöngyszemet találtam. :'(

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 2., csütörtök 20:54

hehe írta:
R.M.C.F írta:Ausztriában. Raul párja volt edzéseken. Mindenki párokban edzett. Zizu és gravesen. Rc és beckham. Ott volt. Ott néztem. Ha jól emlékszem. Mert minden évben ott voltam és egybefolynak már.
így van, volt olyan év, amikor ronaldo itt volt ausztriában, barimeccsen a libalegelőn lőtt is gólt, még owen párjaként.

Owen... :lol: :lol: amig élek nem felejtem el guti pofavágásait owenre.....annyira ügyetlen volt az az ember,hogy fájt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 2., csütörtök 20:52

Marci77 írta:Zidane-Gravesen paros jo lehetett :D
RC meg Becks ivelgettek egymasnak vegig? :D
De jo nektek amugy. Sajnos az utobbi evekben mikor mentem volna,se a Real se az Arsenal,se senki nem jon mar erre :(

Úgy szórakoztak,hogy a félpályánál egymástól vagy 50 méterre,álltak,és úgy kellett odaivelni a labdát,hogy nagyon nagy ivet irjon le,és elmozdulás nélkül átlehessen venni.
RC nagyokat tekert,de amit beckham az hihetetlen volt.
szurkolo írta:
Ja a libalegelőre én is emlékszem, akkor még volt Zizu és volt Owen is, de az Luxemburgo alatt volt. Én is kint voltam akkor, meg Capello alatt is, de 2006-ban Capelonál már nem volt Zizu és ha jól emlékszem Owen sem a csapatnál, Ronaldo meg Madridban maradt. Viszont Capellonál volt a Gravesen Robinho bunyó, ami után Ogre papa sürgősen távozott. :mrgreen: :mrgreen: Pedig szétszakadtam a röhögéstől, amikor a libalegelő után a Puskásban a bari meccs előtti edzésen Ronaldo, RC, Baptista és Zizu tanítgatta Gravesent valami trükre. :mrgreen:
Nem tudom,lehet hogy nem capellonál volt. :hmmm: a memóriám nem az igazi,bár használhatnék netes anyagokat,de nem szokásom. Akkor luxanál volt a laufolás,a lényeg,hogy nagyon nagy arc volt,RC meg a háttérből röhögött minden alkalommal,amikor ronaldo állt,és várta amig odafordul az edző...akkor egyből elindult. :D

A robinho vs gravesen verekedésnél pont ott voltam a pályánál.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 2., csütörtök 18:18

Ha jól tévedek ez a video is a Luxemburgo kori ausztriai edzőtáborba készült
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 2., csütörtök 18:10

hehe írta:
R.M.C.F írta:Ausztriában. Raul párja volt edzéseken. Mindenki párokban edzett. Zizu és gravesen. Rc és beckham. Ott volt. Ott néztem. Ha jól emlékszem. Mert minden évben ott voltam és egybefolynak már.
így van, volt olyan év, amikor ronaldo itt volt ausztriában, barimeccsen a libalegelőn lőtt is gólt, még owen párjaként.
Ja a libalegelőre én is emlékszem, akkor még volt Zizu és volt Owen is, de az Luxemburgo alatt volt. Én is kint voltam akkor, meg Capello alatt is, de 2006-ban Capelonál már nem volt Zizu és ha jól emlékszem Owen sem a csapatnál, Ronaldo meg Madridban maradt. Viszont Capellonál volt a Gravesen Robinho bunyó, ami után Ogre papa sürgősen távozott. :mrgreen: :mrgreen: Pedig szétszakadtam a röhögéstől, amikor a libalegelő után a Puskásban a bari meccs előtti edzésen Ronaldo, RC, Baptista és Zizu tanítgatta Gravesent valami trükre. :mrgreen:
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 2., csütörtök 18:07

Zidane-Gravesen paros jo lehetett :D
RC meg Becks ivelgettek egymasnak vegig? :D
De jo nektek amugy. Sajnos az utobbi evekben mikor mentem volna,se a Real se az Arsenal,se senki nem jon mar erre :(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 2., csütörtök 18:05

R.M.C.F írta:Ausztriában. Raul párja volt edzéseken. Mindenki párokban edzett. Zizu és gravesen. Rc és beckham. Ott volt. Ott néztem. Ha jól emlékszem. Mert minden évben ott voltam és egybefolynak már.
így van, volt olyan év, amikor ronaldo itt volt ausztriában, barimeccsen a libalegelőn lőtt is gólt, még owen párjaként.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 2., csütörtök 18:01

Ausztriában. Raul párja volt edzéseken. Mindenki párokban edzett. Zizu és gravesen. Rc és beckham. Ott volt. Ott néztem. Ha jól emlékszem. Mert minden évben ott voltam és egybefolynak már.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 2., csütörtök 16:54

R.M.C.F írta:Nem csak madridban edzettek. Ott voltam egy két edzésen. Ott láttam....már ha ÉN láthattam egyáltalán.Az sem biztos ezek szerint.

Dehogynem láthattad, csak én nem emlékszem, hogy Madridon kívül hol volt még edzésük 2006-ban. Általában szoktam az ilyenekre emlékezni és azt tudom, hogy Ronaldo 2006-ban ausztriában nem volt ott, mivel a vb utáni műtét miatt akkor még rehabon volt, és csak miután visszatértek Madridba azután találkozott Capelloval.

Én is ki szoktam használni az olyan alkalmakat, amikor a csapat relatíve közelben edzett vagy játszott, de most egyszerűen nem emlékszem, hogy mit hagytam ki. Gondoltam te biztos tudod, hogy hol volt ez az edzés, mert arra is emlékszem, hogy ausztriában voltán és utána írtad is, hogy Raul olyan elánnal edz, hogy szerinted Capello vissza fogja hozni a régi Rault. Gondoltam elárulod, hogy merre láttad a fiúkat kópékodni :D :D Nekem meg nem kell azon gondolkodnom, hogy mit is hagytam ki anno.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 2., csütörtök 14:09

Nem csak madridban edzettek. Ott voltam egy két edzésen. Ott láttam....már ha ÉN láthattam egyáltalán.Az sem biztos ezek szerint.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 2., csütörtök 13:52

R.M.C.F írta:Nem madridban volt, sajnos oda még nem jutottam el. De idővel majd igen.

Nem Madridban? Akkor hol láttad te Ronaldót a Capello érában edzeni?
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 2., csütörtök 13:47

szurkolo írta:
R.M.C.F írta:Volt szerencsém látni párszor élőben(2-3 méterről is) a világ valaha élt egyik legjobbját......nagyon vicces kis figura,szereti a mókát,és RC-vel sokat röhögtek edzéseken is.
Capellot idegeit is boncolgatta azért.....iszonyat hogy mennyire szeret laufolni edzésen....persze RC ezen röhögött mindig.Ahogy Capello elfordult,már állt is meg,és lába a labdán,ahogy fordult vissza az olasz,már guritotta is tovább a lasztit és tette hogy végig mozgásba volt. :D :D :D :D
Mikor voltál Madridban a 2006-os szezonban? Nem is emlékszem rá, hogy írtál volna róla.
Nem madridban volt, sajnos oda még nem jutottam el. De idővel majd igen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2014. január 2., csütörtök 13:40

R.M.C.F írta:Volt szerencsém látni párszor élőben(2-3 méterről is) a világ valaha élt egyik legjobbját......nagyon vicces kis figura,szereti a mókát,és RC-vel sokat röhögtek edzéseken is.
Capellot idegeit is boncolgatta azért.....iszonyat hogy mennyire szeret laufolni edzésen....persze RC ezen röhögött mindig.Ahogy Capello elfordult,már állt is meg,és lába a labdán,ahogy fordult vissza az olasz,már guritotta is tovább a lasztit és tette hogy végig mozgásba volt. :D :D :D :D
Mikor voltál Madridban a 2006-os szezonban? Nem is emlékszem rá, hogy írtál volna róla.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Ronaldo

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 1., szerda 20:49

Volt szerencsém látni párszor élőben(2-3 méterről is) a világ valaha élt egyik legjobbját......nagyon vicces kis figura,szereti a mókát,és RC-vel sokat röhögtek edzéseken is.
Capellot idegeit is boncolgatta azért.....iszonyat hogy mennyire szeret laufolni edzésen....persze RC ezen röhögött mindig.Ahogy Capello elfordult,már állt is meg,és lába a labdán,ahogy fordult vissza az olasz,már guritotta is tovább a lasztit és tette hogy végig mozgásba volt. :D :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.



Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég