Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 14., csütörtök 22:03

V. Mester 77 írta: Az UEFA kivizsgálja C “ revans” gólörömet. Ha be lehet bizonyítani, h a ‘tico drukkereknek ment, több meccsre is elmeszelhetik...
Simeonénak ment mit kell ezen bizonyítani :D de ha elmeszelnék akkor nagyobb balhé lenne,hogy simeonét miért nem meszelték el ugyanezért.Szerintem nm lesz belőle semmi.

Amúgy nagy geci ez a simeone de nyilatkozata tetszett a gólörömről.Tipikus sittes becsület. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 14., csütörtök 21:52

Inkabb magukat meszelnek el mert varral is felrefujnak.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. március 14., csütörtök 21:29

Az UEFA kivizsgálja C “ revans” gólörömet. Ha be lehet bizonyítani, h a ‘tico drukkereknek ment, több meccsre is elmeszelhetik...
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 14., csütörtök 20:58

Majd a következő mondataban elmondja hogy mindezek olaszban is ugyanúgy megvannak neki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 14., csütörtök 20:40

lestat írta: https://twitter.com/cryshnah/status/1106217748391174149

Nemtudom volt-e már.

De ezeknek valahogy mindig kisebb a visszhangja.
9 évet dobott el, mert 1 dolog nem tetszett neki. Ez viszont egy szép és őszinte nyilatkozat. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. március 14., csütörtök 20:14

https://twitter.com/cryshnah/status/1106217748391174149

Nemtudom volt-e már.

De ezeknek valahogy mindig kisebb a visszhangja.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 14., csütörtök 20:13

pheco írta:
füst írta: CR sem befejezőként vált világklasszissá, hanem szélsőként. Ahogy öregedett, ugyanúgy átment ő is egy szerepváltáson, mint Messi. Nem látok különbséget.
Ezt akartam irni. Messi is boven lassult, mar nem futja le ugy a vedoket. A termetebol adodoan nyilvan nem csatar lesz oregsegere, mert elnyomnak. Inkabb visszalep es kis teruleten meg mindig nehez megallitani, aztan egy-ket csel utan tud osztogatni.
Ce is belassult, igy o inkabb a 16-oson belulre korlatozza a jatekat es szarja a golokat.

Ami nalam Ce fele billenti a merleget, az az, hogy az osszes nagy csapatot megszorta az elmult evekben. Mig Messi utoljara talan a Bayern ellen nyujtott 2015 tavaszan igazan klasszis, kiemelkedo produkciot a BL-ben.

Utana meg, ellenunk parszor megrazta magat.
Masra en sem emlekszem.
ZIDANE

Mekk Elek
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2017. június 17., szombat 13:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mekk Elek » 2019. március 14., csütörtök 20:06

https://rangado.24.hu/video/2019/03/14/ ... -szamaban/

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 14., csütörtök 16:24

füst írta: CR sem befejezőként vált világklasszissá, hanem szélsőként. Ahogy öregedett, ugyanúgy átment ő is egy szerepváltáson, mint Messi. Nem látok különbséget.
Ezt akartam irni. Messi is boven lassult, mar nem futja le ugy a vedoket. A termetebol adodoan nyilvan nem csatar lesz oregsegere, mert elnyomnak. Inkabb visszalep es kis teruleten meg mindig nehez megallitani, aztan egy-ket csel utan tud osztogatni.
Ce is belassult, igy o inkabb a 16-oson belulre korlatozza a jatekat es szarja a golokat.

Ami nalam Ce fele billenti a merleget, az az, hogy az osszes nagy csapatot megszorta az elmult evekben. Mig Messi utoljara talan a Bayern ellen nyujtott 2015 tavaszan igazan klasszis, kiemelkedo produkciot a BL-ben.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 14., csütörtök 16:11

CR sem befejezőként vált világklasszissá, hanem szélsőként. Ahogy öregedett, ugyanúgy átment ő is egy szerepváltáson, mint Messi. Nem látok különbséget.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 14., csütörtök 16:06

Egy szóval nem írtam ezt, szövegértés .... :roll:
Nem, mégis görcsösen bizonygatod, hogy amikor erre figyel-amikor arra figyel akkor épp jobb ebben és abban...

Elfogadom, ha jobb játékosnak tartod, nincs ezzel baj.

Azért a VB 2. hely, Olimpiai aranyérem csak összejött....
Komolytalan. Ezt valószínűleg Ő sem sikerként könyvelte el. Nyugodtan beláthatod, hogy az eddigi válogatott pályafutása kudarc.
Ütempassz, egyérintő, kiugratás egy Benzemának is nagyon megy, pedig sehol sincs a két említett félhez képest.
Szövegértés. Azt írtam, hogy ezekben is jó, sőt kimagasló Cé, hiába próbáljátok meg szinte úgy beállítani, mint egy suta Inzaghit, aki a góllövésen kívül "nem tudott focizni".
Benzemát meg a játék ilyen aspektusát vizsgálva felhozni nem éppen lehúzás.
Messi ugye nem gyilkos befejező ? Ebben valamelyest elmarad a portugáltól, de bőven kiemelkedik még a legjobbak közül is. Kellene egy con. rate tábla ... hmm hmm...
Sehol nem írtam, hogy Messi nem az. Attól, hogy összehasonlítjuk őket, ne mosd össze a két játékosról írt állításaimat.
Egyébként amikor CSAK a góllövésre figyelt, akkor azért nem járt vissza, mert még olyan spílerek voltak körülötte, akik mellett ezt megtehette. Mindamellett, hogy a játékának természete is magában hordozza, hogy visszalép labdáért, sokszor inkább a kényszer szüli a visszamozgásokat nála. Jó-jó Rakitic meg Arthur meg mittudoménkik, de nem Xavi - Iniesta - Busquets trió (egyébként utóbbi is gyengébb szerintem előbbiek kiválásával).
Lenne ... ez kb olyan ,mint a ha ... semmit nem ér...
Leírtam előbb is, nem kell külön bizonygatni, elég megnézni 1-2 összeállítást. Ez részemről nem egy feltevés volt, csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy a játéka alapvetően nem a szervezésről szól/szólt.

Ha ráérsz. Vannak benne finomságok.

Végére ? Messi 2 évvel fiatalabb bőven van ideje még ledönteni CR szobrát.
Ledönteni? Akármit tesz, nem tud semmit ledönteni. A sajátját még csinosíthatja, ez igaz.
CR-nek egyszerűen nincs irányítói vénája (fociban)
Hiába írod le többször, attól még nem lesz igaz.
Abban egyetértünk, hogy ilyen szemszögből Messi jobb, illetve többször csillogtatja az irányítói vénáját.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:54

istimester írta:
rikko írta: Ez is igaz, de mennyi "törpe" van amelyik 2 méterre nem tud passzolni ?CSak párat sorolnék : Kante, Verratti hiába az alacsony súlypont, ha buták a játékhoz. Rombolás és ennyi. Egy dolog a fizikai adottság , egy másik meg a játék átlátása és értelmezése.

Raul sem volt rossz. Én csak azért nem csíptem mert nálatok játszott, amúgy egy rossz szót nem tudnék róla mondani. :mrgreen:
Ilyen alapon hány és hány 1,90 körüli csatár van, aki nem tud focizni? Mit mutat ez? Semmit.
Ilyen érvekkel nem tudok mit kezdeni.

Csak annyit szerettem volna leírni, hogy hiába a fizikai adottság az egyes posztokhoz, ha nincs meg a tehetség a betöltésére.
CR-nek egyszerűen nincs irányítói vénája (fociban) , mentálisan nagy vezér ezt nem lehet tőle elvenni.
Messi meg tud irányítani is a góllövés mellett. Ennyi és most már tényleg elég vót ebből a CR vs Messi-ből :D

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:50

Kercsó írta:
rikko írta: Illetve még egy dolog, klubhűség. Ez nálam elég fontos dolog, szerintem nagyon nehéz főleg 10-15 év után fejben is megújulni és a vezérbikának lenni évről - évre.
Azért ilyenkor elfelejtitek, hogy a havi fizuja 8 millió euró körül mozog, és a szerződését az elmúlt 5 évben évente, másfélévente újra kellett tárgyalni és emelni a lóvét. :)
Mondjuk a világ legjobbja kapja is meg a zsét :coffee:
Nehogy már egy zseléfejű piperkőc Neymar semmit felmutatva 10-essel kezdjen és az az ember, aki megírta az utóbbi 10+ év focitörtélnemének nagy hányadát az meg 2.-3. legtöbbet kereső legyen ? :D

De viccet félretéve amikor szó volt a City és PSG megkereséséről ott 20M-el indított volna amikor nálunk csak töredékét kapta. Mégsem szedte a sátorfát és pakolt át Párizsba vagy Manchesterbe :)
Lehet kicsit nevetséges, de én még hiszek abban, hogy igenis vannak ilyen játékosok. PL nálatok Ramosról sem tudom elképzelni, hogy valaha máshová igazoljon. Pedig amit nálatok kap fizut még mi is simán tudnánk überleni, az olajosok és arabok meg akár duplázni is.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 14., csütörtök 15:47

rikko írta: Ez is igaz, de mennyi "törpe" van amelyik 2 méterre nem tud passzolni ?CSak párat sorolnék : Kante, Verratti hiába az alacsony súlypont, ha buták a játékhoz. Rombolás és ennyi. Egy dolog a fizikai adottság , egy másik meg a játék átlátása és értelmezése.

Raul sem volt rossz. Én csak azért nem csíptem mert nálatok játszott, amúgy egy rossz szót nem tudnék róla mondani. :mrgreen:
Ilyen alapon hány és hány 1,90 körüli csatár van, aki nem tud focizni? Mit mutat ez? Semmit.
Ilyen érvekkel nem tudok mit kezdeni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. március 14., csütörtök 15:44

rikko írta: Illetve még egy dolog, klubhűség. Ez nálam elég fontos dolog, szerintem nagyon nehéz főleg 10-15 év után fejben is megújulni és a vezérbikának lenni évről - évre.
Azért ilyenkor elfelejtitek, hogy a havi fizuja 8 millió euró körül mozog, és a szerződését az elmúlt 5 évben évente, másfélévente újra kellett tárgyalni és emelni a lóvét. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:43

istimester írta:
rikko írta: Az, hogy CR a fizikai adottságait kiaknázva ugrik, mint egy kenguru és fut, mint egy gepárd még így 34 évesen is, az adottság. Ami nem adottság az a sok munka amit beletett, hogy magasabbra ugrojon még a kapusoknál is, hogy tökéletesítette a testét.
Jah, mert az nem fizikai adottság (korlát), hogy 1,65 vagy és az alacsonyabb súlypontod lehetővé teszi a visszavontabb szerepkört.

Ami az egyik oldalon fizikai hátrány, más szempontból fizikai előny.

Nekem amúgy teljesen mindegy. Szerintem Raúl. Fuk ju all :mrgreen:

Ez is igaz, de mennyi "törpe" van amelyik 2 méterre nem tud passzolni ?CSak párat sorolnék : Kante, Verratti hiába az alacsony súlypont, ha buták a játékhoz. Rombolás és ennyi. Egy dolog a fizikai adottság , egy másik meg a játék átlátása és értelmezése.

Raul sem volt rossz. Én csak azért nem csíptem mert nálatok játszott, amúgy egy rossz szót nem tudnék róla mondani. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 14., csütörtök 15:34

rikko írta: Az, hogy CR a fizikai adottságait kiaknázva ugrik, mint egy kenguru és fut, mint egy gepárd még így 34 évesen is, az adottság. Ami nem adottság az a sok munka amit beletett, hogy magasabbra ugrojon még a kapusoknál is, hogy tökéletesítette a testét.
Jah, mert az nem fizikai adottság (korlát), hogy 1,65 vagy és az alacsonyabb súlypontod lehetővé teszi a visszavontabb szerepkört.

Ami az egyik oldalon fizikai hátrány, más szempontból fizikai előny.

Nekem amúgy teljesen mindegy. Szerintem Raúl. Fuk ju all :mrgreen:

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:31

Amilyen állat CR ne hidd azt, hogy hamarabb vonul vissza, mint Messi.
CR a legjobb lett a Manchesterrel, a Real Madriddal és úgynézki, hogy beteg módon tolja a Juvében is, ez az ember 40 évesen még az MLS-ben fogja szarni a gólokat és megnyerni mindent.

Pedig a biosz ritkán hazudik.
Azok a lábak amivel anno lefutott mindenkit, azok most kb fél mezőnyt nem képesek lefutni. Illetve már egy fél szezont át kell aludnia, hogy tavaszra mozogni tudjon. Ezek mind annak a jelei, hogy a sok futás, ugrás megviseli még az ő szervezetét is. Emellett ezer felé rugdalják.
Juve-ban elég szégyen lenne, nem villogni egy olyan bajnokságban, ahol a Juve egyeduralkodó volt már nélküle is... ez kb ,mint Mbappe és PSG esete ....
Már a hosszabb szösszenetben is leírtam, hogy maximálisan elismerem a portugált, de vannak olyan aspektusai a focinak,ahol a közelében sincs az argentinhoz. Ez ugyanúgy igaz az argentinra is.

V.ki lejjebb írta, hogy Ronaldo jobb sportember, Messi jobb focista. Ezzel maximálisan egyet is értek.
CR talán a valaha élt egyik legjobb gólvágó ( szvsz az igazi Ronaldo volt a legjobb), de mint focista kevesebb Messinél. A foci egészét nézve. Márpedig Messi évek óta world class szinten játszik be 2 posztot.

Úgysem győzzük meg egymást :D Ezért el is engedném a témát.
Annyit még ismételten hozzátennék, hogy áldjuk az eget , hogy pont az ő érájukba születtünk, mert a jelenlevő utánpótlásból a közelben sincs hasonló tehetség és kaliber.
Talán Mbappé, de szerintem őt elcseszik az arabok.... és az a 2-3 év amit most eldob magától a pénz és a csillogás miatt azt később nem adja neki vissza senki.

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:20

dzsi91 írta:
rikko írta:

Erre azt tudnám válaszolni, hogy amikor Messi csak a góllövésre figyelt vert 91 gólt.
Lol.sokra ment vele. Ez a spnyolkupás szezonotok? Amikor 100pontal lettünk bajnokok meg Céronaldo eb elődöntőt játszott?

Messi támadó,akármennyire erőlködtök minden szezonban a góllövés a feladata.Miaz,hogy amikor a góllövésre figyelt? Világ életáben arra figyelt mindkettő :lol:

Egyáltalán nem messivel van a többségnek a baja nálunk hanem az ilyen világi baromságokkal amiket összehordtok. Most éppen azt adtad elő,hogy messi úgy lő évente 50 gólokat hogy nem figyel a góllövésre. :lol: befosok
Majd mindenben igazad lenne, de nincs .... ugyanis a csak szócskát "véletlenül" elfelejtetted :lol:

Írtam : CSAK a góllövésre figyelt... nagy különbség.... abban az évben semmi nem érdekelte csak az, hogy millió gólt lőjjön.... lőtt is, de ennyi...
Most pedig a góllövésre IS és a szervezésre IS figyel és mégis összejön a 40-50 gól.
Természetesen elsősorban az a feladata, hogy gólt lőjjön, de egyre inkább hátrajár irányítani. Ezt nem egyszer felhoztátok ti is a fórumon, hogy mást nem tud ,csak Alba-nak leossza a szélre és megy a visszapassz.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. március 14., csütörtök 15:16

rikko írta:
RealMadridFanatic írta: Persze, mindenben jobb Messi...
Egy szóval nem írtam ezt, szövegértés .... :roll:
Csak semmit nem nyert egy olyan rendszeren kívül amibe belenőtt. Vezér nem tudott lenni a válogatottban, csak mini diktátor.
Azért a VB 2. hely, Olimpiai aranyérem csak összejött....

Tehetségesebb? Talán. Jobb játékos? Talán. Többet viszont nem tett hozzá a labdarúgáshoz, mint Cé.
Van amiben többet, van amiben kevesebbet. A foci már csak ilyen.

Amúgy a szervezősdi közben azért ne úgy állítsuk már be Ronaldot, mint akinek ehhez nem lenne érzéke... Egyérintő, ütempassz, kiugratás...mindenből lehetne hosszú összeállításokat csinálni.
Ütempassz, egyérintő, kiugratás egy Benzemának is nagyon megy, pedig sehol sincs a két említett félhez képest.

Hogy nem járt vissza középpályára szervezni? Nem teljesen igaz egyrészt, másrészt az edzői ezt soha nem kérték tőle valószínűleg, egy ilyen gyilkos befejezőkészséggel megáldott játékos esetén nem is gondolom ezt hibának. Ettől függetlenül erre is képes lenne magas szinten.
Messi ugye nem gyilkos befejező ? Ebben valamelyest elmarad a portugáltól, de bőven kiemelkedik még a legjobbak közül is. Kellene egy con. rate tábla ... hmm hmm...
Lenne ... ez kb olyan ,mint a ha ... semmit nem ér...
Nyilván egy Barcásnak Messi lesz a jobb, sokáig én is egy hajszállal jobbnak éreztem az argentint, de ez megfordult a végére.
Végére ? Messi 2 évvel fiatalabb bőven van ideje még ledönteni CR szobrát.

Amilyen állat CR ne hidd azt, hogy hamarabb vonul vissza, mint Messi.
CR a legjobb lett a Manchesterrel, a Real Madriddal és úgynézki, hogy beteg módon tolja a Juvében is, ez az ember 40 évesen még az MLS-ben fogja szarni a gólokat és megnyerni mindent.
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég