Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 8., csütörtök 18:18

Realista24 írta: Carlo Ancelotti: "There was a chance of Cristiano Ronaldo returning to Real Madrid last season but the club policy was clear. We needed to rely on our young players, Vinícius, Rodrygo, etc".
Ezert is ez a legnagyobb klub mindkozul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 8., csütörtök 17:04

Carlo Ancelotti: "There was a chance of Cristiano Ronaldo returning to Real Madrid last season but the club policy was clear. We needed to rely on our young players, Vinícius, Rodrygo, etc".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 1., csütörtök 16:15

Donát írta:
Professore írta:

"ezt bevallaltuk" de miért? Milyen kényszerítő körülmény van/volt hogy ez volt a legjobb döntés. Nettó baromság már elnézést. Tegnap láttam egy kimutatást hogy 2020-tol eladás/vétel téren 160m pluszban vagyunk, európában csak a Lille van előttünk, felszabadult egy rakás fizú de támadót azt nem hozunk hanem "bevállaljuk". Akkor mikor simán kellene hozni a bajnokságot minimum mert a Barca meg romokban stb. De nem mi orosz rullettezünk Benzemaval. Ott tartunk hogy a RM támadó reszlege 2 (írd és mond) komoly játékosból áll... És ezzel kurva messze vagyunk a legnagyobb riválasainkhoz képest.
Miért könyörgöm? Jövőre majd jobb lesz a piaci helyzet? Akkor majd nem fog a PSG, PL klubbok licitálni (ja és a Barca) Nkukura meg Belinghamre? Dehogynem...
Nem tudom neked megmondani, hogy miért, nem ülök a vezetőségben. Vagy anyagi oka van (stadion?), vagy szakmai, vagy egyéb. De ezzel most nem vagy beljebb. Nekem ezt sugallják az események, de az is lehet. hogy tévedek.
Én a stadionra tippelek. Teljesen más szituáció, hogy benne van a nevében, hogy Allianz, Spotify, Emirates stb, vagy szimplán marad a tradicionális név. Ehhez pedig pénz kell, nagyon sok pénz. De megmarad a teljes tulajdon, és mellé a becsület is. Ha lesz reális esély valakire ma, hozni fogja Perez papi. Mármint olyat, aki előrelépés is lenne. Szerintem Hazard és Jovic óta retteg az öreg, nehogy megint így járjon. De csak agyalok, biztosan csak ők tudják.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:49

Sierra írta:
cart írta: De ezek ilyen full atlag, szurke emberek voltak. Barhova rakod oket lehoz egy atlag szintet de attol jobbat nem tud akarhova megy.
Az lényegtelen milyen játékosok, arról volt szó, hogy az sosem sült el jól, ha valaki visszament a régi klubjához.
Navas (es Ibra is) szerintem nem ugyanazt a szintet hozta a 2. idoszakban, szerintem sokkal gyengebb volt, csak befert a gyengebb csapatba. Amire mondhatjuk, hogy mukodott vegulis, de ez olyan meh.
De a tobbit adom, a minoseg tenyleg lenyegtelen volt a kerdesemben.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:01

ANDS írta:
zsuninnyo írta:

Mikor? Ez most nem kotekedos kerdes, de en nem emlekszek olyanra, hogy ez mukodott volna.
Ibrahimovic, Milan.
De valóban ritka eset.
Szerintem sokkal többször fordul elő az ellenkezője, hogy a visszatérés után már nem az igazi.
Teljesen más helyzetben ment vissza. Milan szét volt esve,még EL helyen se álltak asszem.

Nem értem hogy hasonlíthatjátok össze egyrészt kategóriákkal gyengébb játékosokkal,másrészt olyan esetekkel amikor a játékos gyengébb vagy gyengén szereplő klubba megy.
Ráadásul CR egoja mindre ráver.

Dinamikában egyikhez se köthető.
A magánéletes példát általánosítva nem értem mondjuk zsuninnyotol,mert más a kettő (de még ott is működhet), ott negatív általában az elválás. Sierra példáiban pozitív,mert mind feljebb lépett,majd utána ment vissza.
Viszont CR esetében pont igaz. Ebben ennyi volt. A többieknél nem így volt.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:56

Marci77 írta: Többit nem is említem. Hol vannak ezek az emberek egoban,kaliberben CRhez képest. Ráadásul mind gyengébb klubba ment vissza bőven,nem a legnagyobba a világon
Ki és hol írta, hogy ugyanolyanok egoban? :D
Fel lett hozva ellenérvéként, hogy ez nem nagyon működik az életben/munkában. Erre hoztam példákat. Semmi köze CR-hez vagy az egójához. Se a csapatban betöltött szerepéhez.
Marci77 írta: Egyik se összehasonlítható eset. Szóval nem,nem jó példák,azokban kmind észrevehető egy sorminta
Szerintem meg mind összehasonlítható olyan szempontból, hogy visszamentek régi csapataikhoz, és a legtöbb jól jött ki a dologból.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:47

Sierra írta:
zsuninnyo írta: Mikor? Ez most nem kotekedos kerdes, de en nem emlekszek olyanra, hogy ez mukodott volna.
Most fejből nem sokat tudok, kettő jut most így eszembe, Iago Aspas meg Jesús Navas. Celtából elment a Poolba, nem sok babért termett neki, és vissza is ment, azóta is "szárnyal". Navas meg a City-s kitérő után stabil ember volt a Sevillában évekig.
De utánanézek, mert én is kíváncsi vagyok.
De Aspas és Navas egoja hol van CR közelében? Aspasra amúgy rá van építve az egész csapat,az se mindegy,azon a szinten ez bele is fér,és egyedül tartja őket fent. És ami fontosabb,26-28 volt csak és közel se ez a kaliber. És mindkettő kapcsolata meg azért más szint a klubjaikkal mint CRé,kb ott született és nőtt fel mind a kettő, saját nevelések. Ilyen esetben teljesen más visszamenni,ilyen kaliberként. És egyik csapat se a világ legnagyobb klubja,folyamatosan szem előtt,top célokkal. +Navas elfogadta,hogy a top szinten ez ennyi volt 32 évesen,CR-nél nem úgy tűnik.


Pizzarro se volt ez a kaliber közel se,más célok,a Werder egy (erősebb) középcsapat volt mikor visszament. Semmi különösebb egoval.

Többit nem is említem. Hol vannak ezek az emberek egoban,kaliberben CRhez képest. Ráadásul mind gyengébb klubba ment vissza bőven,nem a legnagyobba a világon :lol:

És mindegyiknek mélyebb kapcsolata volt vagy helyiként,saját nevelésként,mint CRnek. Az összes kb nevelőklubhoz ment vissza. Pizzaro kivétel,cserébe neki a Werder volt az első európai csapata,ott lett játékos.


Egyik se összehasonlítható eset. Szóval nem,nem jó példák,azokban kmind észrevehető egy sorminta :) Akkor lenne max jó példa,ha CR a Sportingba menne vissza.
Ibra egy szar, szétesett Milant ment összerakni.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:46

cart írta: De ezek ilyen full atlag, szurke emberek voltak. Barhova rakod oket lehoz egy atlag szintet de attol jobbat nem tud akarhova megy.
Az lényegtelen milyen játékosok, arról volt szó, hogy az sosem sült el jól, ha valaki visszament a régi klubjához.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: cart » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:34

De ezek ilyen full atlag, szurke emberek voltak. Barhova rakod oket lehoz egy atlag szintet de attol jobbat nem tud akarhova megy.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:31

Még kettő: Claudio Pizarro, na ő megérne egy misét. :D Bayernben két időszakban tolta, Werderben négy különböző érában, aránylag eredményesen. :D
Tim Borowski is visszatért a Werderbe anno, bár ott már nem sok babér termett neki.
Végezetül pedig Podolski, akinek a Kölnbe való visszatérése sikerült jól annak idején. Remélem ennyi példa elég. :D Biztos van még 100 kb.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:21

Eszembe jutott Jermaine Defoe is, akinek kifejezetten jól sikerült a Tottenhambe való visszatérése annak idején. De idevehetjük Ibra visszatérését a Milanba is. Bónuszba ott van még Hummels, Kagawa meg Götze is. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:18

zsuninnyo írta: Mikor? Ez most nem kotekedos kerdes, de en nem emlekszek olyanra, hogy ez mukodott volna.
Most fejből nem sokat tudok, kettő jut most így eszembe, Iago Aspas meg Jesús Navas. Celtából elment a Poolba, nem sok babért termett neki, és vissza is ment, azóta is "szárnyal". Navas meg a City-s kitérő után stabil ember volt a Sevillában évekig.
De utánanézek, mert én is kíváncsi vagyok.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:14

Sierra írta:
babaking írta: De szerintem nem egy ilyen kalibernél. Ö itt alfahím volt, most meg be kellene állnia a sorba. szerintem az Egoja ezt nem engedné.
Én is így gondolom, nála nem működne. Általánosságban írtam, hogy azért volt erre példa a történelemben.
Mikor? Ez most nem kotekedos kerdes, de en nem emlekszek olyanra, hogy ez mukodott volna.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 12:02

babaking írta: De szerintem nem egy ilyen kalibernél. Ö itt alfahím volt, most meg be kellene állnia a sorba. szerintem az Egoja ezt nem engedné.
Én is így gondolom, nála nem működne. Általánosságban írtam, hogy azért volt erre példa a történelemben.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:48

Sierra írta:
zsuninnyo írta: En meg sosem lattam ra peldat, hogy egy ilyen barmikor / barhol mukodott volna.
Pedig futballtörténelemben is volt nem egy-két példa, hogy valaki egy kis kitérő után visszatért sikerei állomáshelyére, és működött a dolog.
De szerintem nem egy ilyen kalibernél. Ö itt alfahím volt, most meg be kellene állnia a sorba. szerintem az Egoja ezt nem engedné.

Nem kockáztatnék. Az itt töltött ideje, szinte tökéletes volt, a lehető legnagyobb aranybetűkkel írta be magát a történelmünkbe, de az a fejezet lezárult nálam.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:37

zsuninnyo írta: En meg sosem lattam ra peldat, hogy egy ilyen barmikor / barhol mukodott volna.
Pedig futballtörténelemben is volt nem egy-két példa, hogy valaki egy kis kitérő után visszatért sikerei állomáshelyére, és működött a dolog.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:29

nem nagyon ertem, miert hoznak vissza, akik szeretnek, hogy visszajojjon.
A felmelegitett kapcsolatok sosem jok, legyen szo a maganeletrol, vagy a munkarol. Az emlekekbol nyilvan csak a pozitivak maradnak meg egyreszt, masreszt pedig mind2 fel valtozik, es nem ugyanabba az iranyba. En meg sosem lattam ra peldat, hogy egy ilyen barmikor / barhol mukodott volna.
Megvolt a CRonaldo korszak, o elment. Nagy legenda, egy ajandek es csoda volt, hogy itt jatszott, de ennyi.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:00

ANDS írta:
ronaldo99 írta:

És milyen jól is tette... Egyértelműen Perezt igazolja az idő.
Tipikus vesztes- vesztes szituáció, amiben mindkét fél rosszul járt.
Csak a Real, mint klub most éppen felfelé tart, kifelé jön a gödörből, 4 szezon után. A cr7- re épített támadójátékot sikerült átalakítani, és most, amikor nem rá épül, nem logikus, hogy kikukázzák 4 év munkáját. Ha a jövő csapatát kell felépíteni, akkor fiatal játékosra van szükség, ahogy a kp- n is frissítettek.
Cr7, Modric, Kroos, Casemiro, Ramos, Varane, Marcelo - nagyjából őket kell pótolni.
Casemiro talán pipa, Ramos- Varane talán szintén.
Cr7, Modric, Marcelo utódját én még nem látom.
Őket egy az egyben nem is lehet. És Kroost is ide venném.
Ezt csapat szinten lehet megoldani szerintem.

Ezért is írtam Caséhoz is hogy ha menne és jó ajánlat jön én simán elengedném. 3 előrejátékban és védekezésben is erős kp simán lehozza. És űgy néz ki meg is vannak a személyek akik elhozzák ezt.
Top Kroos és Modric mellett belefért Casemiro, de ő igazán rombolni tud. Előrejátékban számomra nagyon kevés. Ancelotti játéka sem feküdt neki. Ő a ZZ féle játékban élt igazán..
Cr-en szerintem túl vagyunk. Ahogy változott kicsit a felfogás jöttek a gólok nélküle is. Juvéban azért erősen látszott hogy nem mindegy hogy ki a másik 10 ember mögötte..

Marcelo.. Hát őt nem lehet. Ilyen szerencsénk nem hiszem hogy tud lenni RC és utána. Ez több volt mint csoda ennyi éven át.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:29

Professore írta:
Donát írta:

Ha Vini vagy Benz kidől hosszabb időre, akkor nem lesz miről beszélni, ezt bevállaltuk. Amúgy meg Rodrygo biztos nem bánja a sok lehetőséget, legalább az is kiderül, hol mire lehet számítani tőle. Idén kell neki a szintlépés. Amúgy meg Messi, és CR is csapágyasra volt hajtva éveken át, és elég jól megúszták a sérüléseket. Eddig Benzema is így van ezzel. Idén már marad Démoklész kardja, reméljük a legjobbakat!
"ezt bevallaltuk" de miért? Milyen kényszerítő körülmény van/volt hogy ez volt a legjobb döntés. Nettó baromság már elnézést. Tegnap láttam egy kimutatást hogy 2020-tol eladás/vétel téren 160m pluszban vagyunk, európában csak a Lille van előttünk, felszabadult egy rakás fizú de támadót azt nem hozunk hanem "bevállaljuk". Akkor mikor simán kellene hozni a bajnokságot minimum mert a Barca meg romokban stb. De nem mi orosz rullettezünk Benzemaval. Ott tartunk hogy a RM támadó reszlege 2 (írd és mond) komoly játékosból áll... És ezzel kurva messze vagyunk a legnagyobb riválasainkhoz képest.
Miért könyörgöm? Jövőre majd jobb lesz a piaci helyzet? Akkor majd nem fog a PSG, PL klubbok licitálni (ja és a Barca) Nkukura meg Belinghamre? Dehogynem...
Nem tudom neked megmondani, hogy miért, nem ülök a vezetőségben. Vagy anyagi oka van (stadion?), vagy szakmai, vagy egyéb. De ezzel most nem vagy beljebb. Nekem ezt sugallják az események, de az is lehet. hogy tévedek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:28

Professore írta:
Donát írta:

Ha Vini vagy Benz kidől hosszabb időre, akkor nem lesz miről beszélni, ezt bevállaltuk. Amúgy meg Rodrygo biztos nem bánja a sok lehetőséget, legalább az is kiderül, hol mire lehet számítani tőle. Idén kell neki a szintlépés. Amúgy meg Messi, és CR is csapágyasra volt hajtva éveken át, és elég jól megúszták a sérüléseket. Eddig Benzema is így van ezzel. Idén már marad Démoklész kardja, reméljük a legjobbakat!
"ezt bevallaltuk" de miért? Milyen kényszerítő körülmény van/volt hogy ez volt a legjobb döntés. Nettó baromság már elnézést. Tegnap láttam egy kimutatást hogy 2020-tol eladás/vétel téren 160m pluszban vagyunk, európában csak a Lille van előttünk, felszabadult egy rakás fizú de támadót azt nem hozunk hanem "bevállaljuk". Akkor mikor simán kellene hozni a bajnokságot minimum mert a Barca meg romokban stb. De nem mi orosz rullettezünk Benzemaval. Ott tartunk hogy a RM támadó reszlege 2 (írd és mond) komoly játékosból áll... És ezzel kurva messze vagyunk a legnagyobb riválasainkhoz képest.
Miért könyörgöm? Jövőre majd jobb lesz a piaci helyzet? Akkor majd nem fog a PSG, PL klubbok licitálni (ja és a Barca) Nkukura meg Belinghamre? Dehogynem...
A pénzt inkább félretettük jövőre, amikor pár célpont elérhető lesz (Bellingham, Nkunku, James), illetve beledobjuk a stadion elszálló költségeibe. Plusz bízunk Rodrygóban, hogy szintet ugrik. Szerintem ezek a magyarázatok. Valóban kissé érthetetlen, hogy nem hoztunk senkit a Mbappé bukó után, de biztos megvan az oka.

Amit nem tudok magamnak megmagyarázni, hogy miért nem lőttünk egy veterán cserecsatárt olcsóért, abban kockázat szinte semmi nem lett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2022. szeptember 1., csütörtök 10:30-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég