Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 20., szerda 11:42

Egyedül szeptember környékén volt gyenge, ahogy az egész Real is. Aztán belelendült... Most meg max a kapufa tudja megállítani. Arról nem is beszélve, hogy az összes komoly meccsünkön vezér ember tudott lenni, ami Messiről közel sem mondható el idén. Ribery meg tényleg csak egy a sok közül a Bayernbe, de talán ő a legjobb onnét. Én speciel Schweinit előbb díjaznám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 20., szerda 11:38

Kerlon írta:Na és miért nem CR-nek adnád? Mert jól játszott egész tavasszal is, amikor BL gólkirály lett és vitte a Mourinho féle bagázst a hátán? Vagy, mert megdöntötte az egy naptári évben lőtt BL gólok számát? Vagy, mert csodálatosan és bámulatosan játszik már vagy október eleje óta? Vagy, mert kivezette a gyengécske hazáját a VB-re legyen az pótselejtező vagy sem?

Nem-nem... most az megy, hogy csak 2 hónapja focizik CR. Előtte semmi extra nem volt.

MINDIG VAN MAGYARÁZAT!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 20., szerda 11:28

Na és miért nem CR-nek adnád? Mert jól játszott egész tavasszal is, amikor BL gólkirály lett és vitte a Mourinho féle bagázst a hátán? Vagy, mert megdöntötte az egy naptári évben lőtt BL gólok számát? Vagy, mert csodálatosan és bámulatosan játszik már vagy október eleje óta? Vagy, mert kivezette a gyengécske hazáját a VB-re legyen az pótselejtező vagy sem?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 20., szerda 11:25

Santi írta:Majd jön Matt, hogy CR igazából hiába lőtt 3 gólt, nem játszott jól tegnap, mert percekre eltűnt, sosem ment vissza védekezni és a csapatjátékban sem igen vett részt. :mrgreen:
Tegnap este már begépeltem egy hsz-t, amit kitöröltem, mert azt írtam, hogy nem írok többet a témában.
Most is csak annyit, hogy nehogy már egy potselejtező változtasson az aranylabda sorsán. Egy pótselejtező, amin a portugálok a saját hülyeségük miatt voltak kénytelenek játszani. Szégyen, hogy egyáltalán pótselejtezniük kellett. Aki ezen meccs miatt megvaltoztatja a véleményét, az nem érdemes arra, hogy szavazzon.
CR bazi nagyot játszott tegnap. De az aranylabdát egy évre adják és nem egy meccsre. Tegnap leírtam, hogy nálam miért nem CR. Ezen a véleményemen a tegnapi meccs nem változtatott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 20., szerda 11:12

Szerintem a 2010-es, akkor se őt illeti meg. Ott Sneijder magasan kilógott a csapataiból és nagyjából hála neki be is söpörtek mindent. Ehhez jött neki egy VB ezüst meg társgólkirályi cím. A másik kettőbe én se kötnék bele, de a 2010-esbe szerintem muszáj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 20., szerda 11:08

tibinek

bl: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Eu ... op_scorers
ha bármit látsz máshol az hülyeség, mert vagy uefa kupával összevont, vagy selejtezőket is beleszámítják. ez a tuti.

rm: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Re ... statistics (bár itt nem tudom miért 216 meccset írnak a neve mellé.)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. november 20., szerda 10:30

Szerintem jogosan kapta meg Messi a négy aranybogyót, idén pedig CR nyerne nálam...Mindig is azon a véleményen voltam, hogy nem a kupák számítanak, az csapat szintű dolog, az egyéni teljesítmény legyen a lényeg, és csak ha gyakorlatilag eldönthetetlen két játékos között a teljesítménybeli különbség, akkor lehet ránézni a kupákra.

Szóval idén CR!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 20., szerda 10:25

Srácok egy jelenlegi örök góllövőlistát tudnátok nekem linkelni?
Bajnokok Ligája és Real Madridos érdekelne ! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. november 20., szerda 10:16

Majd jön Matt, hogy CR igazából hiába lőtt 3 gólt, nem játszott jól tegnap, mert percekre eltűnt, sosem ment vissza védekezni és a csapatjátékban sem igen vett részt. :mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. november 20., szerda 9:38

Messinek és barátainak most lesz egy jó kifogása: idén sokat volt sérült a jó fiú ezért nem tudott úgy teljesíteni
Én pár perce olvastam egy olyat, hogy Messi igaz, hogy most sérült, de az év első felében egyértelműen ő volt a legjobb. Éppen ezért idén is ő érdemelné meg, hiszen C. Ronaldo csak 2 hónapig volt jó, illetve ha akkora király csávó lenne, akkor egyenes ágon vezette volna ki a portugálokat a VB-re, nem pótselejtező árán. Sok a köcsög. :mrgreen:

czipi
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. november 20., szerda 8:36
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: czipi » 2013. november 20., szerda 8:38

nem kötekedés, csak vélemény
"szegény" CR bajban van.... (ha lehet bajnak nevezni)
-ha megkapja az Aranybogyót, akkor senki sem mondhatja, hogy 2010-ben Messi "csalással" kapta az aranylasztit, hiszen hasonló felállás van most (CR-Ribery), mint anno (Messi-Sneijder), ergo nem lehet mondani, hogy Messi érdemtelenül kapott akkor...
-ha meg nem kapja meg, akkor meg nem kapott megint....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. november 20., szerda 8:03

sentry írta:
dzsihad91 írta:CR már megnyerte az "aranylabdát", igazából maga mellé állította a tömeget,így mindenképp neki kell adni mert most már akkor is háborgás lesz ha Ribery kapja.Szerintem ezzel a mai meccsel döntötte el végleg, ha meg nem kapja meg akkor már az sem fogja komolyan venni ezt a díjat aki eddig komolyan vette (már ha létezik még ilyen félkegyelmű).
Ugyan ez fogalmazódott meg bennem!

Hatalmas balhé lesz belőle, ha nem Ő nyeri! Ezt még Messi bája sem tudja eltusolni majd!
Ráadásul, ilyen egyértelmű is rég volt az aranylabda.....

Mindemellett én letojom, hogy Ő kapja e. Amit leművelt a Realmadridban eddig..... én tuti még ha lányom is lesz, megemlítem neki Puskás és Ronaldo (stb!!!) mellett az Ő nevét is mint a futballtörténelem legnagyobb játékosai.

Eszméletlen, hihetetlen ez az akarat és küzdés és profizmus. Mintasportoló! :salute:
Messinek és barátainak most lesz egy jó kifogása: idén sokat volt sérült a jó fiú ezért nem tudott úgy teljesíteni, szóval minden oké, mostmár kezdem elhinni hogy megkapja CR the Beast, Ribery meg siránkozzon csak, úgysem értünk franciául.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. november 20., szerda 7:52

Banán írta:
Amúgy ezt az egész aranylabda hypot viccnek tartom, mintha ezen múlna, hogy ki jó focista és ki nem. Az a díj amit egy nemzeti sport főszerkesztő, egy lángész Dzsudzsák, vagy épp Burkina Faso szövetségi kapitánya ítél oda, nem épp egy szakmai dolog. Teljesen mindegy kinek hány van, nem ez mutatja meg, hogy mekkora játékos is, hanem, hogy 15 év múlva, hogy fognak rá emlékezni.
Jó látni, hogy az aranylabda megítélése CR esélyeinek növekedésével fordított arányban csap át negatívvá a szemetekben. :)
szerintem meg az egyik legkorekktebb iras eddig az aranylabdarol... es ezt egy barcas irta... tulsagosan is ra van mindenki feszulve erre a temara... pedig igyis-ugyis messi kapja...ez a hatarido kitologatas meg gaz...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. november 20., szerda 1:22

Amúgy ezt az egész aranylabda hypot viccnek tartom, mintha ezen múlna, hogy ki jó focista és ki nem. Az a díj amit egy nemzeti sport főszerkesztő, egy lángész Dzsudzsák, vagy épp Burkina Faso szövetségi kapitánya ítél oda, nem épp egy szakmai dolog. Teljesen mindegy kinek hány van, nem ez mutatja meg, hogy mekkora játékos is, hanem, hogy 15 év múlva, hogy fognak rá emlékezni.
Jó látni, hogy az aranylabda megítélése CR esélyeinek növekedésével fordított arányban csap át negatívvá a szemetekben. :)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. november 20., szerda 1:17

Leszögezem idén CR kimagaslik a mezőnyből, Ő érdemli a bogyót nem ez ellen fog szólni a következő pár mondat.

A FIFA "monnyon le"! Ez a határidő tologatás nevetséges. Teszem azt most Messi gondol egyet, felmegy a következő bl fordulóba mankóval, lő 10 az x.-en gólt, akkor megint megnyitják a szavazást vagy hogy van ez... Ezek után bárki kapja meg a lasztit, az ellen drukkerek okkal mondhatják, hogy nem volt tiszta a dolog.

Mondjuk azt eleve nem is értem, hogy a 21. században miért kell másfél hónappal előtte lezárni a szavazást, lehet csak galamb postával lehet leadni a szavazatokat.

Amúgy ezt az egész aranylabda hypot viccnek tartom, mintha ezen múlna, hogy ki jó focista és ki nem. Az a díj amit egy nemzeti sport főszerkesztő, egy lángész Dzsudzsák, vagy épp Burkina Faso szövetségi kapitánya ítél oda, nem épp egy szakmai dolog. Teljesen mindegy kinek hány van, nem ez mutatja meg, hogy mekkora játékos is, hanem, hogy 15 év múlva, hogy fognak rá emlékezni.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. november 20., szerda 1:11

dzsihad91 írta:CR már megnyerte az "aranylabdát", igazából maga mellé állította a tömeget,így mindenképp neki kell adni mert most már akkor is háborgás lesz ha Ribery kapja.Szerintem ezzel a mai meccsel döntötte el végleg, ha meg nem kapja meg akkor már az sem fogja komolyan venni ezt a díjat aki eddig komolyan vette (már ha létezik még ilyen félkegyelmű).
Ugyan ez fogalmazódott meg bennem!

Hatalmas balhé lesz belőle, ha nem Ő nyeri! Ezt még Messi bája sem tudja eltusolni majd!
Ráadásul, ilyen egyértelmű is rég volt az aranylabda.....

Mindemellett én letojom, hogy Ő kapja e. Amit leművelt a Realmadridban eddig..... én tuti még ha lányom is lesz, megemlítem neki Puskás és Ronaldo (stb!!!) mellett az Ő nevét is mint a futballtörténelem legnagyobb játékosai.

Eszméletlen, hihetetlen ez az akarat és küzdés és profizmus. Mintasportoló! :salute:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. november 20., szerda 1:02

CR már megnyerte az "aranylabdát", igazából maga mellé állította a tömeget,így mindenképp neki kell adni mert most már akkor is háborgás lesz ha Ribery kapja.Szerintem ezzel a mai meccsel döntötte el végleg, ha meg nem kapja meg akkor már az sem fogja komolyan venni ezt a díjat aki eddig komolyan vette (már ha létezik még ilyen félkegyelmű).

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. november 20., szerda 0:51

Meghosszabbították a szavazást? Mégis miért?!

Több oka lehet:
1) Az eddig leadott szavazatok száma egyszerűen szégyenteljesen kevés. Nem tudom,hogy ez lehetséges-e,de előfordulhat...
2) Az eddig leadott szavazatok alapján kihozták Messit győztesnek,amit már a FIFA sem vállal fel,ezért meghosszabbították,hogy tudjanak rajta "csalni",nem feltételezek ilyet,de előfordulhat...
3) Az eddig leadott szavazatok alapján C.Ronaldo lett a győztes,de mivel Blatterék szerint nem ő minden apa és anya álma,ezért megnyitották újra a szavazást,hogy Ribery-t hozzák ki győztesnek. :mrgreen: Na jó,csak viccelek.

Tényleg nem tudom,mi lehet az oka,azért ez így eléggé... hogy úgy mondjam,nevetséges... :agree: Totális fejetlenség van most ott is,annál a szövetségnél is,nem csak a Magyar Labdarúgó Szövetségnél...

Mindenesetre HAJRÁ RONALDO,lassan mindenki melléd áll! Csak így tovább! Rugdossad csak a gólokat! :salute: :salute:

CR A LEGJOBB...! a többi egy .... :D
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 20., szerda 0:40

Eszméletlen a csávó, nincs kérdés, hogy ki a legjobb! :salute: :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. november 20., szerda 0:36

Oké, beírtam a kedvenc játékosaim közé. :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég