Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. január 21., kedd 22:52

Kezd idegesíteni, idén sztem gyengébb lesz, mint tavaly volt.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 20., hétfő 21:18

R.M.C.F írta: Riberynek járt volna,ő nyerte a bundesligát.
:lol: :lol:
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 20., hétfő 21:13

R.M.C.F írta:Riberynek járt volna,ő nyerte a bundesligát.
Az úgy kemény :shifty:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 20., hétfő 21:11

tubatibi írta:
Cristiano Ronaldo ma veszi át a Tengerész Henrik érdemrend főtiszti fokozatát. Ez hazája harmadik legrangosabb állami kitüntetése. Az indoklás szerint Cristiano Portugália szimbóluma, jelentősen hozzájárult az ország nemzetközi hírnevéhez és példakép a következő generációknak.

Nagy taps jár neki, újabb értékes elismerés pályafutása során. :salute:

Riberynek járt volna,ő nyerte a bundesligát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 20., hétfő 9:58

Cristiano Ronaldo ma veszi át a Tengerész Henrik érdemrend főtiszti fokozatát. Ez hazája harmadik legrangosabb állami kitüntetése. Az indoklás szerint Cristiano Portugália szimbóluma, jelentősen hozzájárult az ország nemzetközi hírnevéhez és példakép a következő generációknak.

Nagy taps jár neki, újabb értékes elismerés pályafutása során. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 16., csütörtök 21:39

'
A gálán az nemtudom mennyire volt tudatos de tetszett,hogy Zizu a barcásoknak nem gratulált, ha jól láttam, átadta Ramosnak, aztán el is ment hátrébb, bár gondolom így volt megbeszélve...'

mourinho keze lesz benne
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 15., szerda 12:13

OFF: dzsihad91 kitiltva véglegesen.
dzsi91-re át lettek pakolva a figyelmeztetések. Legközelebb meg, ha valakinek ilyen gondja van, írjon egy adminnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 15., szerda 9:21

Felváltva adták át Ballackkal meg valami vén fószerrel és csak az gratulált, aki átnyújtotta a díjat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 9:13

d.gergo írta:
dzsihad91 írta:új néven futok új e-mail cím miatt
(OFF) Ha akkor szólsz, átírjuk az e-mail címedet :mrgreen:
:Đ :Đ Utána nekem is eszembe jutott, de valami sűrgős mondani valóm akadt, nem volt idő cécó-zni :mrgreen: akkor kezdtem új életet új e-mail címmel, saját magam szembeköpése lett volna, ha a régivel írok,most meg kísért a múlt. :D

Hogy ne legyen OFF:

A gálán az nemtudom mennyire volt tudatos de tetszett,hogy Zizu a barcásoknak nem gratulált, ha jól láttam, átadta Ramosnak, aztán el is ment hátrébb, bár gondolom így volt megbeszélve... :D

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. január 15., szerda 9:00

dzsihad91 írta:új néven futok új e-mail cím miatt
(OFF) Ha akkor szólsz, átírjuk az e-mail címedet :mrgreen:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 8:30

dzsihad91 írta:Hát én utóljára 2006-ban szurkoltam világeseményen bárkinek, akkor Zizuéknak, azelőtti vb-n Roniéknak.Igazi divat vagyok :mrgreen: Azóta nem volt, nagyon ember a válogatottakban akinek igazán örültem, persze Casillas és Ramosnak örültem, de a sok jelenlévő a katalánoktól és Raúl hiánya( :'( ), mondhatni savanyúvá tette az egészet számomra. :D

Idén viszont akár mennyire is lehetetlennek tartom, Cé-nek fogok szorítani, nem a portugáloknak Cé-nek. :D Szarom le a többit, ennek az embernek jár a vb trófea ,ha Arbeloa-nak is van :D nem érdekel,hogy hogy oldja meg ezért ő Cé. :D

A Brazilok meg szerintem már már annyira favoritok és annyira kötelező a győzelmük, hogy elfognak csúszni, azt hogy a döntőben vagy a csoportban( na jó ott azért nem :D ).

Az objektív legnagyobb esélyesem pedig németország.Khedira és mesut lealázzák idén a világot. :salute: :mrgreen:
jajj valaki törölné ha megkérem, ezt a felhasználót, mert azóta már új néven futok új e-mail cím miatt, csak reflexszerűen ezzel jelentkeztem be, aztán még a végén nemtudom számolni a figyelmeztetéseimet. :Đ

Vagy esetleg ha engedélyt kapok egy kirohanásra, ip bann nélkül kitilthatnátok ezt a faszt.dzsi91 az jóarc őt nebántsátok. :agree: :smile:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2014. január 15., szerda 8:12

Hát én utóljára 2006-ban szurkoltam világeseményen bárkinek, akkor Zizuéknak, azelőtti vb-n Roniéknak.Igazi divat vagyok :mrgreen: Azóta nem volt, nagyon ember a válogatottakban akinek igazán örültem, persze Casillas és Ramosnak örültem, de a sok jelenlévő a katalánoktól és Raúl hiánya( :'( ), mondhatni savanyúvá tette az egészet számomra. :D

Idén viszont akár mennyire is lehetetlennek tartom, Cé-nek fogok szorítani, nem a portugáloknak Cé-nek. :D Szarom le a többit, ennek az embernek jár a vb trófea ,ha Arbeloa-nak is van :D nem érdekel,hogy hogy oldja meg ezért ő Cé. :D

A Brazilok meg szerintem már már annyira favoritok és annyira kötelező a győzelmük, hogy elfognak csúszni, azt hogy a döntőben vagy a csoportban( na jó ott azért nem :D ).

Az objektív legnagyobb esélyesem pedig németország.Khedira és mesut lealázzák idén a világot. :salute: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 15., szerda 7:22

wZoLee7 írta:zalkrisz, a hasonlatod beteg :D

Ronci a vb előhúzhatna egy brutál jó formát, nanit ki kell kukázni a kezdőből és Brumát erőltetni helyette, két jó szélső lenne és nem csak CR oldaláról lenne nyomás...ha lenne egy labdabiztos csatár már fél siker, mert a kp lehet hogy kicsit lassú, de semmiképp sem valami falusi szedett-vedett banda :D a védelemben nagyon fog kelleni egy élete formájában lévő Pepe és egy Coentrao...Bruno Alves meg elég ijesztő, az megteszi :D Ha Ronaldonak megy a válogatottban bárkit megtudnak verni, ezért szeretem őket, tudnak küzdeni...mondjuk egy ilyen játékos mellett mint Ronaldo kötelező meghalni a pályán
Nani lesérült hosszu időre nem?

VdB-rol meg tobb tisztelettel kéretik beszélni! Akármit is tesz a jelenben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 14., kedd 23:35

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 8196_n.png

Akkor is ez a legjobb :D :D :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 14., kedd 23:17

zalkrisz, a hasonlatod beteg :D

Ronci a vb előhúzhatna egy brutál jó formát, nanit ki kell kukázni a kezdőből és Brumát erőltetni helyette, két jó szélső lenne és nem csak CR oldaláról lenne nyomás...ha lenne egy labdabiztos csatár már fél siker, mert a kp lehet hogy kicsit lassú, de semmiképp sem valami falusi szedett-vedett banda :D a védelemben nagyon fog kelleni egy élete formájában lévő Pepe és egy Coentrao...Bruno Alves meg elég ijesztő, az megteszi :D Ha Ronaldonak megy a válogatottban bárkit megtudnak verni, ezért szeretem őket, tudnak küzdeni...mondjuk egy ilyen játékos mellett mint Ronaldo kötelező meghalni a pályán

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 14., kedd 22:53

Gascoigne írta:azért ez egy madridista fórumon nagyon-nagyon csúnyán hangzik. kevesen tettek annyit a klubért, mint ő. plusz ugye Ronaldo topic, szóval off vége.
attól még az... amit művel mostanában... Lopezt már csakazértse hívja be a válogatottba, a Madridra köpköd folyamatosan, ráadásul eddig mindig odaadta az aranylabda szavazáskor a pontokat Messinek, most hirtelen inkább a spanyolok mellett döntött.

ez az egyik, meg amúgy is elegem van a katalán brigádból, a válogatott java részét ők teszik ki.

ez most nagyon buta hasonlat lesz, de én lehetek jófiú 20 évig a feleségem mellett, ha utána megverem, attól még egy állat leszek mindenki szemében.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 14., kedd 22:23

Ronaldoék így ünnepeltek hazafelé. Azért jó látni,milyen boldog most. Szerintem hatalmas erőt fog adni neki ez a siker,és ha felnő hozzá a csapat,akkor tarolni fogunk.
Egyetértek; abban biztosak lehetünk, hogy ő továbbra is mindent megtesz majd a sikerért, viszont most már éppen itt lenne az ideje, hogy a többiek is felnőjenek hozzá, mert az 2 éve tökéletesen látszik, hogy egyedül ő is kevés lesz az igazán nagy és átütő sikerekhez, gondolok itt elsősorban a BL-re és (mondjuk egymást követő) spanyol bajnoki címekre (ergo címvédésre)! A tegnapi Aranylasztival a Madridisták legnagyobb örömére egyénileg sikeresen kiegyenlítette a MU.-s éveket, innentől kezdve ugyanakkor most már csapatszinten is emelni kell a tempón, hogy valóban szép, sikeres /címekben is/ és felejthetetlen legyen ez a Madridi fejezet a karrierjében minden szempontból! Hala Cristiano, Hala Madrid! :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 14., kedd 22:21

zalkrisz írta:
csabi* írta:úgytűnik vdb nem kevés szurkolót űzött el :D
Ez pontosan így van... mert egy f...szkalap...
azért ez egy madridista fórumon nagyon-nagyon csúnyán hangzik. kevesen tettek annyit a klubért, mint ő. plusz ugye Ronaldo topic, szóval off vége.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 14., kedd 22:20

remélem a spanyolok már a csoportkörben kizúgnak ..
egyébként én egy világversenyen sem favorizáltam senkit , mindig akik szebben játszottak azoknak szorítottam
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 14., kedd 22:17

csabi* írta:úgytűnik vdb nem kevés szurkolót űzött el :D
Ez pontosan így van... mert egy f...szkalap...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég