Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Zidnedine Zidnade
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. május 17., vasárnap 0:16
Kedvenc játékosaid: Zidnedine, Morata, Dombi Tibi
Kedvenc csapatod: River Plate, Juventus

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zidnedine Zidnade » 2015. május 17., vasárnap 1:01

dannen írta:érdekes ilyenkor előjönnek a nagy juventus fanok, előtte meg 10 évig azt se tudták mi az a BL, a másodosztályban nincs olyan sajnos.
Azért ne túlozz. :)
Mindig a jelennek élj, mi Juventus szurkolók sosem tekintettünk úgy a jövőbe a csapatot illetően, ahogyan azt teszitek ti most. Még van matematikai esélyetek a barcelonával szemben, de ti már építenétek a jövő csapatát, amit meg végképp nem értek.
Na de ez itt már off.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 17., vasárnap 0:59

dannen írta:érdekes ilyenkor előjönnek a nagy juventus fanok, előtte meg 10 évig azt se tudták mi az a BL, a másodosztályban nincs olyan sajnos.
Ez amúgy "normális" bizonyos szinten, persze a fröcskölődő üzemmód, alpári primitív stílus, meg a földön fekvő vesztes félbe való belerúgás az nem tom mire fel van. Sajnos rengeteg evolúciós zsákutca van jelen az internetes világban (fb, fórum, twitter). Na mindegy, majd kipenderítik, az a sorsa.

Zidnedine Zidnade
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. május 17., vasárnap 0:16
Kedvenc játékosaid: Zidnedine, Morata, Dombi Tibi
Kedvenc csapatod: River Plate, Juventus

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zidnedine Zidnade » 2015. május 17., vasárnap 0:43

R.M.C.F írta:
Zidnedine Zidnade írta:Ismét megmutatta a világnak, hogy hogyan kell mártírként, picsogva, semmit sem csinálva kizúgni egy lesajnált, szaftos húsnak titulált, korábban minden madridista által könnyű prédának gondolt Juventustól. Megint nem csinált semmit a gólján kívül, amit a James gyerek összeguberált neki, mint a csóró alkoholista szakadt szakállas öregember aki a konténerekben keresi a penészes kenyér héját. Összeszámoltam a nagyobb helyzeteit: penalty, crying, puta bale!!.
Szánalmas vagy Cristiano Ronaldo, visszamenőleg elvenném tőle az összes aranylasztiját, amit megszerzett a sok "tap-in" meg "penalty" gólokbból, + Ramos fejesének hála. :)
Ahogy korábban is már írtam. A foci nem az intellektüellek világa. Ez is egy falusi jancsi aki azt hiszi lát valamit ebben a sportban,Közben vak hozzá mint egy denevér.
Ti madridisták ugyanezt csináljátok Bale témájában, amit most én itt, csak azzal a külömbséggel, hogy én nem szídom cr anyját, mint ti Bale-ét. :)
Bale jól játszott szerintem, ziccerei több volt, mint bárkinek, alázatos volt, csak sajnos nem pattant be semmi...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 17., vasárnap 0:40

Zidnedine Zidnade írta:Ismét megmutatta a világnak, hogy hogyan kell mártírként, picsogva, semmit sem csinálva kizúgni egy lesajnált, szaftos húsnak titulált, korábban minden madridista által könnyű prédának gondolt Juventustól. Megint nem csinált semmit a gólján kívül, amit a James gyerek összeguberált neki, mint a csóró alkoholista szakadt szakállas öregember aki a konténerekben keresi a penészes kenyér héját. Összeszámoltam a nagyobb helyzeteit: penalty, crying, puta bale!!.
Szánalmas vagy Cristiano Ronaldo, visszamenőleg elvenném tőle az összes aranylasztiját, amit megszerzett a sok "tap-in" meg "penalty" gólokbból, + Ramos fejesének hála. :)
Ahogy korábban is már írtam. A foci nem az intellektüellek világa. Ez is egy falusi jancsi aki azt hiszi lát valamit ebben a sportban,Közben vak hozzá mint egy denevér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 17., vasárnap 0:36

Zidnedine Zidnade írta:Ismét megmutatta a világnak, hogy hogyan kell mártírként, picsogva, semmit sem csinálva kizúgni egy lesajnált, szaftos húsnak titulált, korábban minden madridista által könnyű prédának gondolt Juventustól. Megint nem csinált semmit a gólján kívül, amit a James gyerek összeguberált neki, mint a csóró alkoholista szakadt szakállas öregember aki a konténerekben keresi a penészes kenyér héját. Összeszámoltam a nagyobb helyzeteit: penalty, crying, puta bale!!.
Szánalmas vagy Cristiano Ronaldo, visszamenőleg elvenném tőle az összes aranylasztiját, amit megszerzett a sok "tap-in" meg "penalty" gólokbból, + Ramos fejesének hála. :)
Köszönjük a véleményedet. Szerintem is vissza kéne venni az Aranylabdáit,meg a gólkirályi címeit,mert mind tizi volt meg bepassz. Ha azok a gólok nem érnének,alig szerezne 1-2-t. Szánalmas...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. május 17., vasárnap 0:30

3...2...1...magánzárka

Zidnedine Zidnade
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. május 17., vasárnap 0:16
Kedvenc játékosaid: Zidnedine, Morata, Dombi Tibi
Kedvenc csapatod: River Plate, Juventus

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zidnedine Zidnade » 2015. május 17., vasárnap 0:28

Ismét megmutatta a világnak, hogy hogyan kell mártírként, picsogva, semmit sem csinálva kizúgni egy lesajnált, szaftos húsnak titulált, korábban minden madridista által könnyű prédának gondolt Juventustól. Megint nem csinált semmit a gólján kívül, amit a James gyerek összeguberált neki, mint a csóró alkoholista szakadt szakállas öregember aki a konténerekben keresi a penészes kenyér héját. Összeszámoltam a nagyobb helyzeteit: penalty, crying, puta bale!!.
Szánalmas vagy Cristiano Ronaldo, visszamenőleg elvenném tőle az összes aranylasztiját, amit megszerzett a sok "tap-in" meg "penalty" gólokbból, + Ramos fejesének hála. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 17., vasárnap 0:07

realmadridfan írta:Te miről beszélsz? Képben vagy egyáltalán a sztorival? Kiderült, hogy nem adott pénzt, hiába forgatod meg próbálod Messit és a Barcát behozni a dologba, a tények tények maradnak. Mit hozzon le a média erről? Így is sokkal nagyobb visszhangot kapott, hogy mennyit adakozott, mint amikor kiderült, hogy mégsem. Konkrétan ez a sztori pont az elméleteddel megy szembe.

Ha van időd és olvasol.....akkor idővel láthatod,ez nem szembe megy,hanem igazolja. De hogy konkrét legyek,amit írtam nem erre a sztorira írtam ,hanem egy általános jellemzés volt. Ha nem így gondolod,az a te dolgod,de nem hiszem hogy sokan vannak akik nem így gondolják mint ahogy leírtam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 16., szombat 23:19

Te miről beszélsz? Képben vagy egyáltalán a sztorival? Kiderült, hogy nem adott pénzt, hiába forgatod meg próbálod Messit és a Barcát behozni a dologba, a tények tények maradnak. Mit hozzon le a média erről? Így is sokkal nagyobb visszhangot kapott, hogy mennyit adakozott, mint amikor kiderült, hogy mégsem. Konkrétan ez a sztori pont az elméleteddel megy szembe.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 22:56

Ez nem túl bonyolult,messi a jó fiú....nála többnyire a jó híreknek van foganatja,ronaldo a rossz...nála a negativ hírek amit megérintik az átlag olvasót.

Ez barca vs real tipikus esete....a barca a jó hírek kapcsán fontos,vagy érdekes,hiszen a saját nevelés,a korrektség,a szimpátia otthona.....a real ennek az ellenkezője....igy ott a negativ hír az érdekes,a keresendő.....bár az egész egy nagy hazugság,ez a buta és ostoba társadalmat nem érdekli,mert összességeb buták mint a gyenge tök........nekik egy "lökés " kell hogy menjenek....mint a tehén amikor inni megy a vájúhoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 15., péntek 19:41

sok habzószájú idiótának pont kapóra jön az ilyen hír, lehet keménykedni faszbuckon vele. :shifty: :box:
Love football, hate antifa.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. május 15., péntek 19:22

dannen írta:rtlhirado: ronaldo mégsem utalt pénzt nepálnak :lol: :lol: :lol:

Jaa... ezt megtudják említeni, de amikor a beteg gyerekeken segít, már nem. Logikus! :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 15., péntek 16:23

http://www.unscriptd.com/raw/football-( ... aldo-m001/ :)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. május 15., péntek 14:39

A pápa adott 100 ezer eurót. Ronaldo 7 milliót...ahha,nyilván nem adó megfontolásból. Szépen megy zsebre az egész pénz mínusz a kis jutalék

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 9:50

Ez csak az én elgondolásom, Mendes az ügynöke...nem tartom elképzelhetetlennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 15., péntek 9:48

mmint az egyértelmű, hogy nem egymagában CR kezeli ezeket a dolgokat. Az furcsa, hogy nem jutott senkinek eszébe, hogy jó lenne lépni valamit az ügyben.
Realista24 írta:Az adakozásról szóló hírt láttam 30 helyen, a cáfolatot meg mondjuk 8 helyen.
Tehát akkor úgy gondolták, hogy összességében "pluszos", ha hagyják megjelenni az imádó cikkeket? :ozil: azért egy ilyen katasztrófánál ez nem túl etikus, hogy szépen fejezzem ki magam. Én még mindig inkább szeretném, hogy hülyék legyenek, mint ilyenek. De az igazságot úgysem tudjuk meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 9:18

realmadridfan írta:Ez számomra is egyértelmű, azért írtam lejjebb, hogy azt találom furcsának, hogy az egész menedzsment nem foglalkozott a dologgal.
De miért furcsa, ha egyértelmű? :)
Az adakozásról szóló hírt láttam 30 helyen, a cáfolatot meg mondjuk 8 helyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 15., péntek 9:15

Ez számomra is egyértelmű, azért írtam lejjebb, hogy azt találom furcsának, hogy az egész menedzsment nem foglalkozott a dologgal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 9:13

Mondjuk még mindig nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is azt hiszi, hogy a fb/twitter és egyéb csatornákat ők és nem az ügynökeik és az erre illetékesek kezelik. Ők pedig mind csak a pozitív dolgokat (a hasznot ) keresik ezekben a dolgokban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 15., péntek 9:00

dannen írta:
realmadridfan írta:Ez az adakozott-nem adakozott téma csak nekem nem világos? Ha nem adakozott, akkor nem volt annyi gógyija, hogy hivatalosan kommunikálja, hogy sorry, nem adtam pénzt? Hagyta, hogy mindenki azt higgye, hogy mennyire jóarc, arra nem gondolt, hogy esetleg ki fog derülni előbb-utóbb? A menedzsmentjében sincs egyvalaki, aki nem félhülye és azt mondja, hogy srácok, ezzel gáz lesz? Vagy valami részlet elkerülte a figyelmemet? Komolyan, ez a sztori teljesen abszurd.
miért kéne hivatalosan kommunikálnia? tudtommal nem ő terjesztette, hogy adakozott. vagy mindent amit a média kitalál hivatalosan cáfolnia kéne? aki ebből ronaldot nézi szarnak az meg is érdemli, mert annyi esze van.
Köszönöm a passzív-agresszív lehülyézést. Hogy miért kéne kommunikálnia? Azért itt nem arról van szó, hogy a média éppen melyik faszpörgettyűjével adja el a lapokat vagy az n+1-edik kamuhír a visszaigazolásáról a MU-ba. Érdekes, a commanderes ügynél egyből jött a facebook-üzenet, ahol jogtalanul sértegették, nem imádták, mint itt. 7 millió euró egy ilyen tragédia idején hatalmas segítség lehet, ez kb annyi, amit közepes államok adnak. Szerintem bárki egy minimális érzelmi intelligenciával szarul érezné magát, ha ez terjedne róla nemcsak sportoldalakon, hanem ténylegesen mindenütt, hogy #respect, mennyire adakozó vagyok, tessék good boy semmit nem ad, CR meg a király. Közben kiderült, hogy annyi volt, hogy kiírta facebookra, hogy aki tud, az küldjön. Szerintem ez arcpirító.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég