Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 22., péntek 13:17

125 millióért eladnám, ha meg tudnánk szerezni Hazardot és Reust.
Mondjuk akkor Balenek is mennie kéne, ekkora változások nem fognak történni, szóval lényegtelen.
Love football, hate antifa.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 12:37

Ha megy akkor MU-t vagy Amerikát(később) tudok elképzelni nála. Ennyi pénzért bőven megérné eladni. Messitől is addig kellene megválnunk amíg van értéke, nekem nem lenne baj ha nem Barcelonából vonulna vissza, sőt..
Som i Serem!
6oat

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 22., péntek 12:16

Tegyük fel, hogy ha jövőre távozna akkor szerintem nem a PSG-be fog menni. Franciáknál, ha jól tudom 1 gólra csak másfél pontot adnak.(Lehet most hülyeséget mondtam, de ha jól tudom akkor az aranycipőnél ilyen pontok vannak minden gól után) Ha menni is fog akkor visszamegy a MU-ba. Van Gaal addig felépíti a csapatot, CR-t meg bármikor visszavennék oda befejezőnek egy vadállat lesz még egy pár évig.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 22., péntek 12:03

Realista24 írta:PSG, 125 millió...csábító(?).
egy 100+Verratti jobban hangzana szvsz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:02

PSG, 125 millió...csábító(?).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 22., péntek 11:35

Mondjuk meg hát. :mrgreen:
Ez a nő is sokkal szebb lenne ha nem lenne megcsíptetve a szája. Buta puszy. Jó az cr-nek a nyárra. Nem tudom egyébként,hogy mikor akar egy normális barátnőre szert tenni, pedig cr nem tűnik egy felszínes, buta embernek, aztán ugye ez csak látszat..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 10:44

Leszarom CR ízlését, tőlem lehet egy fogatlan banya is, csak végezze jól a munkáját a hölgy és Cé legyen boldog :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 22., péntek 10:25

A második képnél konkrétan nem mertem lejjebb görgetni. :shutup:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 22., péntek 9:54

Durván megcsípte a darázs a száját, azért ennél Irina nem kicsit volt jobb. :lol:
Love football, hate antifa.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 22., péntek 9:51

Jó Isten! Milyen műnő már Ronaldo új csaja és egy az egyben Irina csak talán az picit természetesebb volt. Szerintem pl. Lucia Villalon sokkal szebb csaj ezeknél.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 21., csütörtök 20:36

Toti írta:
a szája az egy az egyben irina. :D
remélem igaz, aztán helyrebillente a lelkét.
Lattam regebbi fotokat a csajrol, ahol ugyancsak szep csak feltoltott szaj nelkul. Hat nem tudom, ha vki alapban nagyon szep(termeszetes szep), de nem tetszik sajat maga.....ott gondok lehetnek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 17:34

a szája az egy az egyben irina. :D
remélem igaz, aztán helyrebillente a lelkét.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 21., csütörtök 17:27

Uj baratno.

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... et-2414785
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 16:43

cé üzent gerrardnak
majdnem sikerült a kamerába néznie. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 19., kedd 0:20

nmate írta:Ősszel nem kell fennmaradni 3-0-nál az amatőr alsóházi csapatok ellen, hanem lehet pihentetni azt a térdet.
Na akkor a kovetkezo par mondatban kifejtem azokat az erveket amik miatt ugy gondolom hogy ez lehetseges.








:hmmm: Nevermind...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 18., hétfő 23:59

Pedig nem bonyolult, ha maradni akar, le kell adnia az egojából Cének. Ősszel nem kell fennmaradni 3-0-nál az amatőr alsóházi csapatok ellen, hanem lehet pihentetni azt a térdet. Aztán tavasszal nem lesz egy kifacsart görcskupac a fazon. Kb. -10 gól lesz a végén, Messi nyeri az aranycipellőt, na most akkor mi van. :'( De lassan meg kell értenie, hogy már nem viselkedik úgy a teste, mint 3-4 éve. Ez a minimum 8 év szerda-szombat komoly terhelés.
Persze ehhez kell a mélyebb keret is, ami pedig nagyon remélem adott lesz az őszre.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 18., hétfő 23:39

Máténak igaza van, egyáltalán nem innen indultak ki a dolgok, Ronaldo abszolút hozzátette a tőle telhetőt ebben a szezonban, itt nem ő volt a probléma.
Amúgy eléggé patthelyzet a dolog. Ha eladjuk, Bale marad, az úgy katasztrófa. Akit helyette hozunk egyáltalán nem biztos, hogy jól beilleszkedne, még Reus se. Új taktika kell és új koncepció, ehhez pedig Ancelotti és a stábja nem biztos hogy képes, az idei hibáikat látva. Viszont a vérfrissítés jól jönne ahogy korábban is említettem, és egyáltalán nem mindegy, hogy most nyáron megy-e el Cr 80 milla körül, vagy 3 év múlva ingyen. Amilyen állapotba lehet a térde, akár egy komoly sérülés is jöhet és akkor úszott minden.
Nehéz kérdés, erre nem is lehet nagyon egyértelmű választ, megoldást adni. Viszont bőven annak van nagyobb esélye, hogy marad.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 18., hétfő 23:33

sandorzolika írta: Ne kapd fel a vizet mert nem rád es a hozzaszolasodra irtam hogy bunbak. Irjak masok illetve jo pár haverom is ezt tolja. De hát mondom itt nem cr a probléma mert ő ha fizikailag bírja es ancelotti odafigyel meg évekig bizhazunk a goljaiban.
Ráadásul azon gondolkoztam hogy cr eddigi 58 golja mellett max egy 10 helyzetet ha elvett a társaitól akik azt belottek volna de a portugál kihagyta. Nem tudom vane ilyen statisztika de kétlem hogy tobbet artana a cspatnak mint amennyit segit.
Bale esetében nem is mernek megnézni olyan statisztikat hogy a golloves erdekeben hany goltol fosztotta meg a csapattarsait...ráadásul nála a 30 gol is álom marad.
mind1 nagyon remélem ennek a Bale szerelemnek nem Isco igya meg a levét...
De ki írta ezt? Senki. A haverjaid meg jelen esetben annyira nem relevánsak már bocsánat, maradjunk a fórumnál. Ez a bízhatunk a góljaiban oké, csak milyen áron. Folyamatosan növekvő áron.

Egyébként a kérdéskört oda is lehet terelni, hogy egy Cé köré épített csapattól tudjuk nagyjából mit várhatunk, mind pozitív, mind negatív tekintetben. Ha viszont adott esetben másfelé indulunk, lehet hogy bukta lesz, de az is lehet hogy kiküszöbölünk olyan hiányosságokat, amik miatt mondjuk bukjuk a fontos meccseket igen nagy arányban. Itt a lényeg az átgondolt, edzővel egyeztetett koncepció mentén haladás, és hogy ne alsógatyamodellekkel töltsük fel a keretet. (Ez nem James ellen szól, nagyjából vele elégedettek lehetünk az ártól eltekintve)
Nem illik.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 18., hétfő 23:27

[/quote]

Szövegértésre beírok egy 1-est jó? Senki nem mondta, hogy ő bűnbak. Hihetetlen bazmeg, az emberek nem tudnak olvasni.[/quote]

Ne kapd fel a vizet mert nem rád es a hozzaszolasodra irtam hogy bunbak. Irjak masok illetve jo pár haverom is ezt tolja. De hát mondom itt nem cr a probléma mert ő ha fizikailag bírja es ancelotti odafigyel meg évekig bizhazunk a goljaiban.
Ráadásul azon gondolkoztam hogy cr eddigi 58 golja mellett max egy 10 helyzetet ha elvett a társaitól akik azt belottek volna de a portugál kihagyta. Nem tudom vane ilyen statisztika de kétlem hogy tobbet artana a cspatnak mint amennyit segit.
Bale esetében nem is mernek megnézni olyan statisztikat hogy a golloves erdekeben hany goltol fosztotta meg a csapattarsait...ráadásul nála a 30 gol is álom marad.
mind1 nagyon remélem ennek a Bale szerelemnek nem Isco igya meg a levét...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 18., hétfő 23:18

nmate írta:
sandorzolika írta:Tényleg hihetetlen hogy az emberek többsége Cr-ben látja a bunbakot na meg szidja amiért hajt azért amit megnyerhet idén.
Szövegértésre beírok egy 1-est jó? Senki nem mondta, hogy ő bűnbak. Hihetetlen bazmeg, az emberek nem tudnak olvasni.
Szerintem itt elszaporodtak a blikk munkatársak, azok gyártanak ilyen szalagcímeket meg téves híreket, mint itt pár ember.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég