Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 21:45

Remy írta:Nyugi, a jövőben, ha minden igaz, jóval kevesebbet fogok fórumozni. :)
Nem vagyok ideges, láthatod, hogy milyen egyszerű létrehozni egy Remy mentes övezetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 30., szerda 21:44

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:..
Mivel te csak így rávágtad Szerintem nem olyan veretes a névsor parancsolj a tavalyi összes gólja csapatokra lebontva.
Itt most felsoroltad az összes ellenfelünket. :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 30., szerda 21:44

Nyugi, a jövőben, ha minden igaz, jóval kevesebbet fogok fórumozni. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 21:43

Remy írta:Pedig van igazság abban, amit ír. Csak mivel nem egyezik egyesek véleményével, így semmibe lehet venni.
Örülünk, hogy újra itt vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 30., szerda 21:41

Pedig van igazság abban, amit ír. Csak mivel nem egyezik egyesek véleményével, így semmibe lehet venni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 30., szerda 21:40

hamesz írta:Divat most lett CR-t elővenni bár hozzáteszem elég rosszul kezdte most a szeptembert. De, hogy tavasszal nem sokat ért azzal nem értek egyet. Ha ő nincs akkor a Schalke(?) ellen már kiesünk. Illetve James és CR kaparta ki a gesztenyét Csicsának az Atma ellen. Valamint a Barca ellen is ő szerezte az egyetlen gólunkat. Csak ezeket elfelejti mindenki. És hozzáteszem az egész Real Madrid maga alatt teljesített tavasszal köszönhetően a sérüléseknek és a fáradságnak. Valamint, hogy minden meccsen emberhátrányba voltunk tudjuk ki miatt. :)
Komolyan én ezt nem bírom. Feladom bassza meg.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 21:38

hamesz írta:Divat most lett CR-t elővenni bár hozzáteszem elég rosszul kezdte most a szeptembert. De, hogy tavasszal nem sokat ért azzal nem értek egyet. Ha ő nincs akkor a Schalke(?) ellen már kiesünk. Illetve James és CR kaparta ki a gesztenyét Csicsának az Atma ellen. Valamint a Barca ellen is ő szerezte az egyetlen gólunkat. Csak ezeket elfelejti mindenki. És hozzáteszem az egész Real Madrid maga alatt teljesített tavasszal köszönhetően a sérüléseknek és a fáradságnak. Valamint, hogy minden meccsen emberhátrányba voltunk tudjuk ki miatt. :)
Tipikus hameshit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 30., szerda 21:38

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:..
Mivel te csak így rávágtad Szerintem nem olyan veretes a névsor parancsolj a tavalyi összes gólja csapatokra lebontva.
Nem akarok beleszólni, de ebből a névsorból melyik csapat hiányzik neked, hogy "veretes" legyen? :lol:

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. szeptember 30., szerda 21:37

hamesz írta:Divat most lett CR-t elővenni bár hozzáteszem elég rosszul kezdte most a szeptembert. De, hogy tavasszal nem sokat ért azzal nem értek egyet. Ha ő nincs akkor a Schalke(?) ellen már kiesünk. Illetve James és CR kaparta ki a gesztenyét Csicsának az Atma ellen. Valamint a Barca ellen is ő szerezte az egyetlen gólunkat. Csak ezeket elfelejti mindenki. És hozzáteszem az egész Real Madrid maga alatt teljesített tavasszal köszönhetően a sérüléseknek és a fáradságnak. Valamint, hogy minden meccsen emberhátrányba voltunk tudjuk ki miatt. :)
Ész érveket hoznak fel itt többen úgyhogy nem gondolnám, hogy divatnak kéne mondani hogy előveszik páran CR-t....

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 30., szerda 21:35

Ronaldo da Lima írta: Ha 100 barcelona szurkolót megkérdeznénk,játszon- e a továbbiakban Ronaldo a Real Madridban,100mondaná,hogy nem.:) Persze,ha így folytatja ez az arány lehet változni fog,de ebből is le lehet vonni egy objektív következtetést,hogy még pozitív a mérleg.(Tudom azt mondtam Padre nem szólok semmit mellette,ellenetek nem is,de ezt most muszáj volt.:)
Most megfogsz lepődni, de én nagyon szerettem Ronaldo játékát, sosem volt gondom vele, én csak próbáltam értelmesen reflektálni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 30., szerda 21:35

Divat most lett CR-t elővenni bár hozzáteszem elég rosszul kezdte most a szeptembert. De, hogy tavasszal nem sokat ért azzal nem értek egyet. Ha ő nincs akkor a Schalke(?) ellen már kiesünk. Illetve James és CR kaparta ki a gesztenyét Csicsának az Atma ellen. Valamint a Barca ellen is ő szerezte az egyetlen gólunkat. Csak ezeket elfelejti mindenki. És hozzáteszem az egész Real Madrid maga alatt teljesített tavasszal köszönhetően a sérüléseknek és a fáradságnak. Valamint, hogy minden meccsen emberhátrányba voltunk tudjuk ki miatt. :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 30., szerda 21:30

Ronaldo da Lima írta:Ha 100 barcelona szurkolót megkérdeznénk,játszon- e a továbbiakban Ronaldo a Real Madridban,100mondaná,hogy nem.:)
Én mondjuk jobban tartanék a Realtól, mint csapattól, ha CR és Bale helyett 1-1 valóban játszó szélső lenne, szerintem akkor ütősebb lehetne a támadójátékotok. De ez csak az én véleményem, a saját játékoskeretünkben is komoly változtatásokat hajtanék végre, nekem soha nem jó semmi úgy ahogy van.. :lol:

R.M.C.F., erről amúgy érdekelne a véleményed, majd ha ráérsz akár PÜ-ben is megírhatnád, hogy jelenleg szerinted jó-e ez a Bale-CR típusú szélső duó, vagy egyiküket lecserélnéd esetleg más stílusra, adott esetben mindkettőt.. Előre is köszi, ha írsz majd róla valamikor. :)
R.M.C.F írta:Nem igaz hogy csak kis csapatokat szór meg.
Nem csak, de őket nagyon. Most tudom, hogy ez itt vérlázító példa lesz, de olvastam egy statot év végén, hogy Neymar pl a "mindössze" 38 gólja ellenére a rangadókon, komolyabb téttel bíró meccseken több gólt lőtt pl, mint CR, pedig majdnem 2-szer annyit lőtt a portugál. Itt erről szól a vita szerintem.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 30., szerda 21:29

R.M.C.F írta:..
Mivel te csak így rávágtad Szerintem nem olyan veretes a névsor parancsolj a tavalyi összes gólja csapatokra lebontva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2015. szeptember 30., szerda 21:30-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 30., szerda 21:25

MesQueUnClub írta:
OutSider írta: Viszont... ha jól rémlik tavaly 61 gólt pakolt el? Most komolyan... a góljaink felét lőtte majdnem.. és nem olyan hasznos? Meg csak 1 a többi közül? Talán idén nem olyan kiemelkedő... de az elmúlt 6 évet nézve igen is az volt.
Itt most nem arról volt szó, hogy 61, vagy 200, hanem a milyenségéről, mert a srácok arra célozgatnak, hogy a Granada szintű csapatokat szórta meg 4-5 góllal, azokon a meccseken mikor kellett volna az a kis plusz ami elméletileg ő volt, ott pedig nem volt képes a vállára venni a csapatot. Tehát rúghat 40 gólt is a kieső helyen lévő csapatoknak, ha azokat Ronaldo nélkül is verné a csapat.
Nem igaz hogy csak kis csapatokat szór meg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Ronaldo da Lima
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. augusztus 15., szombat 1:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo da Lima » 2015. szeptember 30., szerda 21:18

MesQueUnClub írta:
OutSider írta: Viszont... ha jól rémlik tavaly 61 gólt pakolt el? Most komolyan... a góljaink felét lőtte majdnem.. és nem olyan hasznos? Meg csak 1 a többi közül? Talán idén nem olyan kiemelkedő... de az elmúlt 6 évet nézve igen is az volt.
Itt most nem arról volt szó, hogy 61, vagy 200, hanem a milyenségéről, mert a srácok arra célozgatnak, hogy a Granada szintű csapatokat szórta meg 4-5 góllal, azokon a meccseken mikor kellett volna az a kis plusz ami elméletileg ő volt, ott pedig nem volt képes a vállára venni a csapatot. Tehát rúghat 40 gólt is a kieső helyen lévő csapatoknak, ha azokat Ronaldo nélkül is verné a csapat.
Ha 100 barcelona szurkolót megkérdeznénk,játszon- e a továbbiakban Ronaldo a Real Madridban,100mondaná,hogy nem.:) Persze,ha így folytatja ez az arány lehet változni fog,de ebből is le lehet vonni egy objektív következtetést,hogy még pozitív a mérleg.(Tudom azt mondtam Padre nem szólok semmit mellette,ellenetek nem is,de ezt most muszáj volt.:)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 30., szerda 21:04

OutSider írta: Viszont... ha jól rémlik tavaly 61 gólt pakolt el? Most komolyan... a góljaink felét lőtte majdnem.. és nem olyan hasznos? Meg csak 1 a többi közül? Talán idén nem olyan kiemelkedő... de az elmúlt 6 évet nézve igen is az volt.
Itt most nem arról volt szó, hogy 61, vagy 200, hanem a milyenségéről, mert a srácok arra célozgatnak, hogy a Granada szintű csapatokat szórta meg 4-5 góllal, azokon a meccseken mikor kellett volna az a kis plusz ami elméletileg ő volt, ott pedig nem volt képes a vállára venni a csapatot. Tehát rúghat 40 gólt is a kieső helyen lévő csapatoknak, ha azokat Ronaldo nélkül is verné a csapat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 30., szerda 20:04

Anyaka írta:Ma Ronaldo lőni fog 5 gólt, és calma lesz mindenkinek. :mrgreen:
Majd az Atletico ellen megint pihen egyet.
Vagy fordítva és megpitsázza az AM ot ahogy szokta....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 30., szerda 19:17

Ma Ronaldo lőni fog 5 gólt, és calma lesz mindenkinek. :mrgreen:
Majd az Atletico ellen megint pihen egyet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 30., szerda 18:53

Off: ma történelmet ír :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 18:53

ziro4vr írta:
OutSider írta:Lehet, de úgy érzem csak kifogytál az érvekből.
De végül is hagyhatjuk. :agree:
Oldalakon keresztül mentek a racionális érvek, hogy azokat te nem fogadod el, az egy másik dolog.
Nem fogadja el vagy nem fogja fel. Ez a nagy kerdes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég