Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 16., péntek 21:33

Az biztos....elég ha megnézzük hány év alatt döntötte.meg Raúl gól rekordját...a többi rekordról nem is beszélve....
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 16., péntek 21:20

lestat írta:Ez mar jo par hete igy van...nem is erdemes az ilyenekkel foglalkozni szerintem...en szemely szerint remelem h innen vonul vissza...ilyen karierrhez nem illik barhol levezetgeztni....

Én soha sem voltam ronaldo fan,de amit itt letett....az aki utána csinálja,annak be****ok. Nem hiszem hogy nagyon rá kell készülnöm a következő évtizedekben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 16., péntek 21:16

Ez mar jo par hete igy van...nem is erdemes az ilyenekkel foglalkozni szerintem...en szemely szerint remelem h innen vonul vissza...ilyen karierrhez nem illik barhol levezetgeztni....
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 16., péntek 21:10

Túl sokat foglalkoztok vele hogy most nem megy annyira neki.......ő is csak egy játékos,aki korábban " nem ember" státuszú volt itt...most hogy "ember" lett egy kis ideig,már nem is kell?

:hmmm: :hmmm: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 16., péntek 16:35

Na végre valami nővel pózerkodik facen..mar untam a "just man" képeit :lol:
Holnap jon is a szalgcim h CR uj baratnoje...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 14., szerda 19:17

palesz77 írta:Én arra leszek kíváncsi, hogy ha adott esetben nem lesz egy nagy siker a film - minden rosszindulat nélkül, de erre nagy esélyt látok -, és sok kritikát kap, az a pályán nyújtott teljesítményére kihat-e majd. Ha Irina ekkora hatással volt rá, akkor ez is eléggé visszavetheti majd, elég sok energiát fektettek a projektbe, ráadásul említette, hogy színészkedne is a jövőben, ha most ezt az álmát majdhogynem kettétörik a kritikusok, az lehet megviseli lelkileg.
Ezt nem értem, ez egy dokumentum film, ha bukta lesz annak semmi köze a filmes karrieréhez.Meg valószinűleg tisztában vannak h vele,hogy ezt csak egy bizonyos réteg nézi majd meg.Gondolom nem egy jurassic parkhoz vagy star warshoz viszonyítják majd magukat.Ez a kis dokumentum film a leg kisebb probléma jelenleg vele.A többi dolog viszont nagyon nem tetszik, a sok parfüm meg cipő meg sajtreszelő meg szelfi meg vigyorgás a kihagyott helyzeteknél,valami nagyon elment nála tavasszal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 14., szerda 17:42

wZoLee7 írta: Az egész filmes dologtól rosszul vagyok. Amíg valaki aktív addig teljesítsen a pályán, visszavonulás után meg mehet felőlem zenélni, filmezni akármit csinálni
Megnyugodtam, akkor nem csak én érzek így.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 14., szerda 17:21

palesz77 írta:Én arra leszek kíváncsi, hogy ha adott esetben nem lesz egy nagy siker a film - minden rosszindulat nélkül, de erre nagy esélyt látok -, és sok kritikát kap, az a pályán nyújtott teljesítményére kihat-e majd. Ha Irina ekkora hatással volt rá, akkor ez is eléggé visszavetheti majd, elég sok energiát fektettek a projektbe, ráadásul említette, hogy színészkedne is a jövőben, ha most ezt az álmát majdhogynem kettétörik a kritikusok, az lehet megviseli lelkileg.
Az egész filmes dologtól rosszul vagyok. Amíg valaki aktív addig teljesítsen a pályán, visszavonulás után meg mehet felőlem zenélni, filmezni akármit csinálni

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 14., szerda 17:09

Én arra leszek kíváncsi, hogy ha adott esetben nem lesz egy nagy siker a film - minden rosszindulat nélkül, de erre nagy esélyt látok -, és sok kritikát kap, az a pályán nyújtott teljesítményére kihat-e majd. Ha Irina ekkora hatással volt rá, akkor ez is eléggé visszavetheti majd, elég sok energiát fektettek a projektbe, ráadásul említette, hogy színészkedne is a jövőben, ha most ezt az álmát majdhogynem kettétörik a kritikusok, az lehet megviseli lelkileg.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 14., szerda 16:59

Toti írta:
Realista24 írta:Mutatja a fukkot
https://www.youtube.com/watch?v=eXU51bGNvXk
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
szó szerint.
mondjuk azt látom, h a média már szét is cincálta az ügyet, h bemutatott a saját apjának, közben meg sztem inkább a mellette ülő faszinak mutogatta, aki meg mondta volna h nemszabad, stb., azt annál jobban. :Đ
Tök jó, van a médiának mit csócsálni, dübörög a CR7 gépezet, mindenki jól jár. A kiskrapek meg jót fog röhögni saját magán 10 év múlva. Én csak egy jót röhögtem az egészen, ugyanúgy, mint amikor a saját nevével bajlódott a gyerek. Sokan többet akarnak ebbe beleláttatni, mint ami.
Realista24 írta:If you can't see my only official film @Ronaldo in cinemas, you can own it on DVD, Blu-ray or Digital HD from November 9 which includes deleted scenes like this funny moment with my son smile hangulatjel! Now everyone can have a real look behind the scenes. Order now through: http://www.ronaldothefilm.com

30 font, vegyétek és vigyétek. Mondjuk ennek nem tudom mi értelme van, hogy moziban és dvd-n is egyszerre jelenik meg. Nagy marketing fogás, hogy a megjelenés napján már rajta lesz a polcokon :lol:
Szerintem tudják, hogy van egy mag, aki elmegy a moziba és megnézi, és ugyanez a mag fogja megvenni DVD-n is. Mikor átszellemülten kijön a CR fan a moziból, akkor könnyebben veszi rá magát a DVD megvételére, mint mondjuk 2 hónap múlva, amikor átértékeli magában a filmet, az érzelmi hatás is eltűnt, és talán torrenten is megtalálja már. Lehet, hogy nem is olyan rossz döntés ez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 14., szerda 16:27

If you can't see my only official film @Ronaldo in cinemas, you can own it on DVD, Blu-ray or Digital HD from November 9 which includes deleted scenes like this funny moment with my son smile hangulatjel! Now everyone can have a real look behind the scenes. Order now through: http://www.ronaldothefilm.com

30 font, vegyétek és vigyétek. Mondjuk ennek nem tudom mi értelme van, hogy moziban és dvd-n is egyszerre jelenik meg. Nagy marketing fogás, hogy a megjelenés napján már rajta lesz a polcokon :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 14., szerda 13:46

Realista24 írta:Mutatja a fukkot
https://www.youtube.com/watch?v=eXU51bGNvXk
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
szó szerint.
mondjuk azt látom, h a média már szét is cincálta az ügyet, h bemutatott a saját apjának, közben meg sztem inkább a mellette ülő faszinak mutogatta, aki meg mondta volna h nemszabad, stb., azt annál jobban. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 14., szerda 13:35

Mutatja a fukkot
https://www.youtube.com/watch?v=eXU51bGNvXk
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 12., hétfő 22:02

https://www.youtube.com/watch?v=Z64EyrIB3h4
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 12., hétfő 20:41

En azzal tisztában vagyok hogy ez az egesz megint csak marketing. Közeleg a bemutató, lehet a jegyek sem fogynak jol.
Csak mellekvaganyon reagáltam ha mar felhozta valaki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 12., hétfő 20:38

Attól is függ hogy fiú vagy lány pl,a lányok előbb beszélnek stb....de ez is olyan mint a foci,nem lineáris a fejlődés mindenkinél,van aki előbb beszél,de pl előbb állt fel,van aki előbb állt fel,vagy ment de később ismeri fel a színeket...stb......
Van valami norma amihez az orvosok igazodnak,ez gondolom az átlagból vont adatok együttese,de szerintem,nem feltétlen jelenti azt ha valaki korábban beszél folyékonyan hogy az bármiben is okosabb vagy ügyesebb lesz ha felnő.

Szerintem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R.M.C.F 2015. október 12., hétfő 20:43-kor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 12., hétfő 20:05

Hat nemtudom kicsit tul van ez játszva...a gyerek gondolom zavarba volt a kameráktól vagy feltunesi viszketese van es jatsza a hulyet...nem hiszem h ne foglalkoznanak vele vagy barmi baja lenne...ja es én magam sem beszeltem 3 eves koromig tul sokat de az erettsegi magyarbol 4 esre csak osszejott...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 12., hétfő 18:35

az teljesen normális ha 2,5 éves korukig csak pár szót tudnak mondani, több ilyet is láttam.
Úgy írnám, hogy az átlagtól eltérő, ha nem beszél, mire óvodába megy a gyerek.
Általában az a gyerek, amelyik nem beszél ennyi idős korára, valamilyen hallászavarral küzd, ez a "jobb" eset, a rosszabbik - vagy kinél mi a jó és rossz - annak köszönhető, hogy nem foglalkoznak vele. Egy normál gyerek két-két és fél éves korában már mondatokban beszél. Persze nem hat soros, összetett, hanem egyszerű mondatokban.

Na de ez már nagyon off. Cé gyereke meg már öt éves elmúlt bőven, ha jól tudom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 12., hétfő 18:26

dannen írta:gyerek függő, sokan 2-2,5 esetleg 3 évesen még nem is beszélnek.
Ők már káromkodnak meg isznak, hogy hóviharba ne beszélnének...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 12., hétfő 18:21

gyerek függő, sokan 2-2,5 esetleg 3 évesen még nem is beszélnek.
Mivel van egy négyéves gyerkőcöm, így azért eléggé képben vagyok, hogy mi a normális és mi nem, egy 2-3-4 évesnél. De ha van gyereked és jársz napi szinten oviba és egyéb helyekre, ahol ennyi idősek vannak, akkor nem szóltam.
Ha egy hároméves gyerek nem beszél, annál komoly gondok vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég