Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 4., péntek 21:15

de szorlaommal a legjobbak közé emlete magát.
Rengetegszer olvastam, hallottam már ezt, több embertől is. De én valahogy nem értem ezt a dolgot.

Ugye van Messi és CR. Sokak szerint Messi a vele született, és a zsigerből előjövő tehetség miatt top, viszont CR csak a sok munkájának köszönhetően. Most az, hogy valaki ennyire profi, és komolyan veszi az edzéseket, az nem jelenti azt, hogy csakis attól lett top futballista. Messi sem azért az egyik legjobb, mert ellötyög az edzéseken, aztán majd meccsen villant, hanem edz ő is kőkeményen. Csak ugye ezt annyira nem szeretik hangoztatni. Pusztán a kemény munka nem elég semmire, ha nincs meg mögötte a tehetség.

Úgyhogy szerintem nincs különbség kettejük között ilyen tekintetben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 4., péntek 20:11

Valahogy így is kellene Steve, de vannak akik fő bűnösnek kiáltják ki, és óriási lejáratókampányt folytatnak ellene, aminek meg is van a foganatja (ugye ez pszichológia, de ebbe most nem akarok belemenni). Amíg a vezetőség egy rakás trágya, az igazolások évek óta betlik, a kezdőt egy felsőbb hatalom állítja össze, amíg más érinthetetlen játékosok is vannak a pályán, amíg más játékos ugyan úgy egy rakás szemét, addig nem biztos, hogy őt kellene kiemelni a tömegből. Persze, hisztikirály, meg pózkirály. Ezeket megcsinálja más játékos is, viszont rájuk nem "figyel" annyira a média. Láthattuk Casillas esetében is mikor a padon ült (nem nagyon nézek Pool meccset, de kíváncsi lennék Ádámot hányszor mutatják, ha gólt kapnak? :mrgreen: ), de a twitterre sem hinném, hogy csak ő posztol balfék képeket. Na mindegy. A lényeg, hogy megtanuljunk együtt élni azzal, hogy jogállamban élünk (igen, valamilyen szinten itt a fórumon is). Jogunk van befogni a pofánkat :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 4., péntek 19:55

Bocs, hogy kettöbe.

De azon úgy eltünödtem többször, hogy vajon CR nálam miért nem csapta kia a biztosítékot még.

Nem kedvelem kimondottan a stílusát.

Valahogy a futballista Cr számomra mindig fontosabb volt, mint a médiqva CR. èrdekes lesz, ez hogyan fog megváltozni, ha tovább folytatja a ezt a színvonalat játékminöségben és továbbra is bérelt helye lesz...


Ez a körülötte való hiszti zavart csak mindig. Vanak ilyen emberek:

"Féltékeny vagy rá"
"Legyen olyan tested, annyi pénzed utána magyarázz.."

ès vannak ilyenek:

"Cserépedény"
Messi a jó fiú, ez egy g.eci"
..és hasonló baromságok bármelyik "oldalról"

Ezekete az embereket és az ezt üvöltö hülyeségeket nem bírtam soha hova tenni. Ahogy a blikkes cikkei, pózolásai és a filmje sem izgatott soha.

Ameddig focistaként lehet rá tekinteni tisztele, utána pakolhat és mehet a szereplése meg hidegen hagy.A munkáját amit tett a Realért(és saját magáért) mindig meg fogom köszönni, hálás leszek érte, elismerem. Èn valahogy így állok hozzá.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 4., péntek 19:17

Ide is leírom a kis véleményemet, lehet felháborítok vele valakit.

A magam részéröl így vagyok CR-el:

Rohadtul nem érdekel a szépfiú szerepe, a durcás óvodás viselkedése, a színészkedése a pályán. Nem volt soha a kedvencem és nem hiszem, hogy lesz.

Viszont amikor szállított egy teljesítményt elismertem és igenis a világ egyik legjobbjai között tartottam a számon. Igaz ö máshogyan vehetö számításba, mint a Messi-féle játékosok, de szorlaommal a legjobbak közé emlete magát.

Viszont ha nem szállítja uazt a teljesítményt x ideje, akkor nem fogok rajongani érte. Nyilván hullámvölgyet megért az ember, de az önzöséget csak név alapján kezdetést nem.

Ennek az embernek nem szabadna pl. szabadrúgást rúni, mert nem tud. Mégis ö lövi megállás nélkül. Ha meg egy véletlen beakad akkor 10 évre elégedett vele.

Nem érdekel a sajtóban való szereplése sem. Ès nem azért mert féltékeny vagyok rá.

Èn is lefogytam szóval most már jóképüis vagyok, okos is pénzem is van , jó munkám, kedves vagyok és föleg szerény :D :mrgreen:
Szóval nem cserélnék vele.

Azt gondolom, kevesebb arcra, több teljesítményre lenne szükség jelenleg. Az meg nem kellene normális és ekkora csapatnál kérdés legyen, ha egy halom trágya akkor le lehessen hozni.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 4., péntek 18:30

Realista24 írta:
lestat írta:Én a barcás féle témákat is leszarom( jó azért az adócsaláson jókat derülök meg Neymar féle átigazolási összegen)..sőt jobban mint a mieinket..azt a Pique-Zlatan féle képet sem értettem soha hogy miért fújták fel.
az is nevetséges volt..ez is nevetséges amit CR-ről irnak.
Természetesen nem mindenkire vonatkozik.
Vágom és csak a cikkre akartam reagálni hogy baszki...ezért valaki pénzt kap.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 18:29

lestat írta:Én a barcás féle témákat is leszarom( jó azért az adócsaláson jókat derülök meg Neymar féle átigazolási összegen)..sőt jobban mint a mieinket..azt a Pique-Zlatan féle képet sem értettem soha hogy miért fújták fel.
az is nevetséges volt..ez is nevetséges amit CR-ről irnak.
Természetesen nem mindenkire vonatkozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 4., péntek 18:28

Én a barcás féle témákat is leszarom( jó azért az adócsaláson jókat derülök meg Neymar féle átigazolási összegen)..sőt jobban mint a mieinket..azt a Pique-Zlatan féle képet sem értettem soha hogy miért fújták fel.
az is nevetséges volt..ez is nevetséges amit CR-ről irnak.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 18:22

Kiegészítés, 21 órát melóztam az elmúlt egy napban, nem pihentem túl sokat, ilyenkor morcos vagyok, szóval nem nagyon leszek vevő a személyeskedésre. KAG-é felett még átsiklottam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 18:19

Flash írta:Régebben nem volt egy olyan a szabályzatban, hogy szenny oldalakról nem lehet linkelni? Tény, hogy 0 a sportteljesítménye idén és erről lehet is vitázni, de az ehez hasonló újságcikkek annyira méltatlanok ehez a csapathoz. Ha igaz is lenne akkor se lenne semmi közünk hozzá. Igaz én ritkán szólok hozzá, de itt régen minőségi fórumozás folyt és nem arról ment a vita, hogy ki milyen fényképet tölt fel közösségi oldalakra.
Majd ha a játékos újra a teljesítményével hívja fel magára a figyelmet és nem ilyen dolgokkal, akkor arról is lehet beszélni.

Azt is imádom, hogy ilyenkor minden blikk színvonal, bezzeg, amikor egy Barcást/angol csapat játékosát, stb. húzkodnak le, akkor mindenki tapsol neki, meg megosztja, posztolja, lájkolja.
az rég volt sajnos, most most van. nem kell foglalkozni az ilyenekkel, egyértelműen klikk vadászat meg provokáció.
Jaja, egyértelmű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Flash » 2015. december 4., péntek 18:01

Régebben nem volt egy olyan a szabályzatban, hogy szenny oldalakról nem lehet linkelni? Tény, hogy 0 a sportteljesítménye idén és erről lehet is vitázni, de az ehez hasonló újságcikkek annyira méltatlanok ehez a csapathoz. Ha igaz is lenne akkor se lenne semmi közünk hozzá. Igaz én ritkán szólok hozzá, de itt régen minőségi fórumozás folyt és nem arról ment a vita, hogy ki milyen fényképet tölt fel közösségi oldalakra.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 4., péntek 17:15

KAG +1
Blikk szinvonal....
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 4., péntek 15:56

Ezt mennyire fogja szeretni a trollfoci. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 15:54

No offense. Remélem értelmesen eltudunk róla vitázni, de nekem picit már zavarja a szemem. :)
Ha zavarja, ne nézd. Ennyit tudok hozzátenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 4., péntek 15:47


De amúgy most ezekkel mi a cél, komolyan.... Kb blikk meg hot színvonal az újság.
Mindenki tudja, hogy tököd tele van Cé-vel, nekem is elegem van belőle meg sokaknak. De attól még nem kéne minden 2 hozzászólásodnak ebben a topicban valami IG-s kép " :lol: " vagy " :mrgreen: " smileval kísérve illetve viccesen beírni hogy meleg.
Valami Cé fan meg menjen rá a Benzemás cikkekre ugyan ebből a kategóriából aztán kezdje el linkelgetni őket oda? :roll: Biztos lenne ilyen kategóriából több tucatra való mostanában.

No offense. Remélem értelmesen eltudunk róla vitázni, de nekem picit már zavarja a szemem. :)
ZIDANE

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 4., péntek 15:29

Edes jo istenem...h ezt valaki meg komolyan is vegye.
Oke h a fickonak megvannak a maga fura apolasi szokasai de azert na...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2015. december 4., péntek 15:23

Maga a cikk igencsak szánalmas, amikor egy ember szexualitása akarja a hirértéket képviselni, akkor szerintem az újságirás olyan szintjére tévedtünk, amit jobb távolról elkerülni, szerintem még a kollégák is megvetik az ilyet, még az elolvasása is kidobott idő.
Ronaldoról pedig annyi a véleményem, hogy azok után amit 2009 óta itt véghez vitt, felőlem azt csinál a saját ánuszával amit csak akar. Meg persze amúgy is, csak ne legyen közkincs a látvány.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 14:07

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... ageandlink

Hát, izé, na.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 30., hétfő 22:09

Kerlon írta:Michy Batsuayi kell
ziro4vr írta::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Parancsolsz?
Lehet valami kínai, elefántcsontparti kettős állampolgár :lol:

Dybala-t amúgy én is támogatom. :sly: Mondom én, hogy van opció bőven. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 30., hétfő 22:04

Kerlon írta:Michy Batsuayi kell.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Parancsolsz?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 30., hétfő 22:03

Michy Batsuayi kell, ha így írják a nevét. Vagy Dybala. Asensio meg jövőre Jesé helyére, aztán zero problemo.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég