Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Kivel pótolnád a pótolhatatlant?

A szavazás 2018. július 21., szombat 16:32-kor befejeződött.

Hazard
11
8%
Kane
9
6%
Mbappe
116
83%
Neymar
3
2%
Más
1
1%

Szavazatok száma: 140

Mester77
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 26., kedd 21:25

"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 26., kedd 8:33

Realista24 írta:Betises Molinero, akinek odarúgott Cé: "Én is követek el szabálytalanságokat, nem vagyok szent, de a labdának ott kell lennie. Ha nincs ott, akkor indokolatlan."
Mondjuk o mèg csak haggyán,de amit Vargas,de foleg Petros csinált... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 26., kedd 7:37

Betises Molinero, akinek odarúgott Cé: "Én is követek el szabálytalanságokat, nem vagyok szent, de a labdának ott kell lennie. Ha nincs ott, akkor indokolatlan."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 26., kedd 0:38

Realista24 írta:Mondjuk akármennyire ellene vagyok sokszor, azért csak-csak megnézném azt is, hogy miért tette, azt amit. De ezekkel már nem szoktak törődni a spanyolok sem.
Pont ezen gondolkodtam én is, gondolom egy formán kívüli CR ellen mégjobban mehet a trash talk főleg ha utána nem tud visszacsapni egy-két góllal. Az emberünk amúgy is tiszta stressz, de tényleg engem is érdekelne mostanában mik mennek, az viszont tuti, hogy bármennyire tudja adni a fájdalmasat meg szenvedve színészkedni most pl. tényleg nagyon kapta helyenként.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

peadani
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. január 25., hétfő 21:15

Ha csak a tegnapi meccsből indulunk ki azért kapott most ő is elég sokat.Persze ez nem menti fel meg tudjuk, hogy könnyen eldurran az agya azért, de mások sem hiszem, hogy jobban bírták volna idegileg azt a sok rugdosást.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 25., hétfő 20:39

Mondjuk akármennyire ellene vagyok sokszor, azért csak-csak megnézném azt is, hogy miért tette, azt amit. De ezekkel már nem szoktak törődni a spanyolok sem.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 25., hétfő 20:33

Januárban lett egy éves ez a formája,
Ennyiben egyetértek vele.Rengeteg idő és valami nagyon nem klappol nála.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 25., hétfő 20:14

Anyaka írta:iztos túl sokat hallgatta az "I'm a bad boooy-t" a barátjánál. Lassan összehoz annyit, hogy alá lehet vágni, egy szezonvégi összefoglaló videó zenéjének.
Te mekkora véglény vagy.

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2016. január 25., hétfő 20:05

PL-ben ezek után laza 15 meccs kijárna neki. Rúgás/3 meccs. Biztos túl sokat hallgatta az "I'm a bad boooy-t" a barátjánál. Lassan összehoz annyit, hogy alá lehet vágni, egy szezonvégi összefoglaló videó zenéjének. Mivel idén is csinált már kettőt, így nem Benítez az ő problémája, csak saját maga. Kár érte, nem ilyen volt.
Januárban lett egy éves ez a formája, innen már szerintem nincs visszaút. Az túl hosszú idő.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 25., hétfő 19:34

___Samy___ írta:Szép volt :cens:
Kijárna már neki egy pár meccs, mert ez már kezd kicsit sok lenni.
A Marca összeszedte. 3 hónap alatt 5 játékosnak rúgott oda így szándékosan.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 25., hétfő 10:14

Na pont most akartam írni,hogy tegnap is lerúgott egy játékost.
Kezd unalmas lenni amit csinál.
Az meg amilyen helyzeteket kihagy egész évben...
Tegnap is az első félidőben a kényszerítő után ajtó ablak ziccere volt erre olyan sután rúgta el hogy az valami hihetetlen.Még akkor is ha egy kicsit maga alá került a labda.
Azt bekellett volna rúgnia.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 24., vasárnap 23:07

Szép volt :cens:
Kijárna már neki egy pár meccs, mert ez már kezd kicsit sok lenni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 24., vasárnap 9:38

Mikkel foglalkoztok ti bakker! :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 24., vasárnap 8:46

Szegény Junior
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 24., vasárnap 7:46

Menjetek aztán verjetek ki. Komolyan.
Hat pasztmek...Nem csodálom hogy páran így véditek amikor azt írjatok hogy térdeljetek le előtte, es hasonlók.

Hat menjetek mar valamerre, hogy moderatorkent nem írhatom le hogy zavarna a szemem ha egy ratyi/meleg/buzi/homokos (mindenki válassza ki azt amelyik nem sérti a szemet) lenne a csapat mindenkori legjobb gollovoje.
Meg homofób? Hat takarodjal mar el. Tudod egyáltalán a szó jelentését? Olvass utána.

B verzió. A felháborodásod oka hogy erősen érintett vagy a témában.

A stílus abban az egy mondatban semmi extra nem volt, aki ebbe többet lat bele, annak pont annyi esze van. A Karimozas meg ismét remek felvetés volt, mondjuk nem ártana visszaemlékezni hogy vele kapcsolatban is voltak ilyen vadak, de nem várom el.
GGBB
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:44

Nem érzem, szociológiai szempontból sem, hogy mondjuk egy céges meg egy fórumos szerveződést össze kéne és lehetne hasonlítani. Illetve szerintem sem a véleménye, sem a megfogalmazása nem volt szélsőséges.
Nem illik.

metalBOY

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2016. január 23., szombat 22:42

PEEtör írta:
Olvass és értelmezz!
Bármilyen szerveződés esetén, legyen az egy cég, vagy akár csak egy netes fórum, a vezető(k) stílusa, véleménye, viselkedése és tevékenysége meghatározza az adott szerveződést.
Éppen ezért, tudatában kell lennie annak, hogy mit és hogyan oszt meg (és igen, sajnos nem mindig szabad a teljes véleményét kinyilvánítania). Amennyiben pedig szélsőséges véleményről van szó, kifejezetten tekintettel kell lenni a nívó miatt, ameddig nem kuruc.infón vagyunk.

Ez pedig teljesen független, hogy Ronaldóról, vagy a buzizásról van szó, bármilyen más szélsőség esetén szvsz így kéne eljárni.
De ugye ez is megint csak az én, szubjektív véleményem.
Értem és elfogadom, de én ezzel nem értek egyet (semmi személyes csak úgy általánosságban). Tudom, sajnos így működik a világ. R24 csak a saját véleményét írta le.

Ezért a megbélyegzésért nem lehet semmiről se nyíltan beszélni. Máris repkednek a nacionalista, feminista, szexista, homofób fogalmak. Ez jellemző mindenre, és karierek mennek rá a sajtó ezen tevékenysége miatt. El kell ismerni nem lehet akármiről nyíltan beszélni.

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 22:32

metalBOY írta:
PEEtör írta: Azért Magyarország legnagyobb Real Madrid szurkolói oldalának (egyik?) vezető moderátorának/szerkesztőjének/atyjának/mittoménmijének ilyen szintű homofób megnyilvánulását olvasni az oldalon minimum megdöbbentő számomra.
Az embernek már véleménye se lehet? Engem mindig megdöbbent, ha valaki beleköt másnak a véleményébe. Felháborító, hogy a nagy szólásszabadságban nem írhatják le az emberek a véleményüket anélkül, hogy belekötnének. Ez is egyfajta diszkrimináció, hogy az embereket máris megbélyegzik.
Olvass és értelmezz!
Bármilyen szerveződés esetén, legyen az egy cég, vagy akár csak egy netes fórum, a vezető(k) stílusa, véleménye, viselkedése és tevékenysége meghatározza az adott szerveződést.
Éppen ezért, tudatában kell lennie annak, hogy mit és hogyan oszt meg (és igen, sajnos nem mindig szabad a teljes véleményét kinyilvánítania). Amennyiben pedig szélsőséges véleményről van szó, kifejezetten tekintettel kell lenni a nívó miatt, ameddig nem kuruc.infón vagyunk.

Ez pedig teljesen független, hogy Ronaldóról, vagy a buzizásról van szó, bármilyen más szélsőség esetén szvsz így kéne eljárni.
De ugye ez is megint csak az én, szubjektív véleményem.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 23., szombat 22:27

ziro4vr írta: Szerintem sem kellett volna Pipitának a férfi nemi szervet így leírnia, igen.

:lol:
Sajnos már nagyon sokszor fordult elő vele, hogy az egyetemes emberi értékek fontosságáról elfeledkezik, az életkorában vele hasonlókat lenézi és lebutázza, hiába egy intézmény falai között végzik tanulmányukat és olyan alapvető dolgok mint egyenlőség, szolidaritás és általánosítás kizárása távolról sem ismerősek számára.. Nem is értem, hogy lehet ilyen szép kék a neve

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 22:20

Én leszarom, hogy meleg-e vagy sem, csak köpje ki a tüdejét a pályán és tegyen meg mindent a csapatért. Aztán majd coming outolhat a 11. ünneplése során. :lol:

Vissza: “Legendák”