Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 14., vasárnap 9:03

Nem volt alkalmam meg a tegnapi merkozest megnezni, de nem lehetett olyan rossz cr ha meg nem lett szetköpködve a topikja :) mindenesetre kivancsi vagyok. Ma felvetelrol megtekintem mit alkotott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 10., szerda 8:33

Kerlon írta:Legalább most van kifogás, hogy miért volt megint értékelhetetlen meccse.. :(
Kifogás lehet megvan, de egy újabb bizonyíték hogy egy egoista, akinek minden körülmény között játszania kell.
Korábban is volt több a Realnal is hogy a kihirdetett kezdő végül megváltozott mert valakinek problémája volt.
A király ebbe gondolom belehalt volna. Látta hogy, na itt a 19. helyezett, jol megszorom őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 10., szerda 7:26

Legalább most van kifogás, hogy miért volt megint értékelhetetlen meccse.. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 10., szerda 6:28

Olvastam olyat is , hogy gyomorproblemai voltak.
Mondjuk ez nem menti fel. Ha nem erzi magat ugy ahogy kell akkor kerjen cseret vagy ne is kezdjen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 9., kedd 18:24

V. Mester 77 írta:
Realista24 írta:Cé már a bemelegítéskor is jelezte, hogy szarul van, fájdalmai vannak. Komolyan nem értem, hogy minek kellett pályára lépnie egyáltalán.

Erről lemaradtam. Mit láttál? Úgy értem mire jelzett? Térd,boka, has, fej?
Hasfal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. február 9., kedd 17:05

Realista24 írta:Cé már a bemelegítéskor is jelezte, hogy szarul van, fájdalmai vannak. Komolyan nem értem, hogy minek kellett pályára lépnie egyáltalán.

Erről lemaradtam. Mit láttál? Úgy értem mire jelzett? Térd,boka, has, fej?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 9., kedd 13:07

Cé már a bemelegítéskor is jelezte, hogy szarul van, fájdalmai vannak. Komolyan nem értem, hogy minek kellett pályára lépnie egyáltalán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2016. február 8., hétfő 11:04

MesQueUnClub írta: Egy aranylabda top2-től azért ennyit elvárhat az ember jogosan, hogy ezeket tegye nem?
+1

Ráadásul azt se említette senki, hogy lehet Benzema csak kicsivel kevesebb "gólpasszt" ad idén, mint eddig, csak CR hatékonysága van a béka feneke alatt rohadtul.Szerintem nem koncentrál eléggé a mérkőzésekre.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 7., vasárnap 23:33

kiserik írta: Egyértelműen, ha CR nem lő sorsdöntő gólokat, meg első gólokat, meg nem viszi a hátán a csapatot, akkor szar.
Egy aranylabda top2-től azért ennyit elvárhat az ember jogosan, hogy ezeket tegye nem?
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 7., vasárnap 23:31

Realista24 írta:
Az egyikük kezd jobban beállni a sorba, míg a másikuk pont a sor elejére akar kerülni, de ez nem megy egyiküknek sem igazán.
Nem értelek, Karim idén élete szezonját csinálja, sorra dönti el a meccseket, amiből profitál a csapat. Így szerintem ezzel nincs gond.
A gond továbbra is Ronaldo. Mert hiába írod, hogy nem csinálja Karim szerepkörét, mert nem nem csinálja, hanem meg sem próbálja. Sétál, mutogat, hisztizik és nézőként vesz részt a meccsek többségében. Ezt nem bírja el a csapat, vagyis elbírja, csak nem nyerünk majd semmit.

A mindkettő gyengén muzsikál részt nem kommentálom, mert megint magadra veszed, ha beteszek hat röhögő fejet.
Keversz valakivel, én azt veszem magamra, ha jogtalanul bacnak ki valakivel :mrgreen:
Írtad, hogy nálad mindenki 0-ról indult Zidane kezdésével, de ez nem így van, mint ahogy másoknál sem. Egyértelműen, ha CR nem lő sorsdöntő gólokat, meg első gólokat, meg nem viszi a hátán a csapatot, akkor szar. Bármit mond más, esetleg próbál másik szemszöget mutatni, az nem úgy van, mert egyszerűen CR szar. Ahogy én látom CR gyenge, de egyértelműen mások a feladatai Zidane alatt, mint előtte bármikor. És igen, ebben a rendszerben nem fog annyira tündökölni, mint korábban és nem lesz világlegjobbja, de a csapatért játszik, az biztos. Fogadok azt se láttátok azóta, hogy mindenki góljának örül még akkor is, ha előle vette el a helyzetet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. február 7., vasárnap 23:27

Az az igazság, hogy ha Zidane nem a csináljunk jó hangulatot, szeressük egymást feelinget hozná(amit tökéletesen megértek és erre is van szükség a futball prostik között) akkor már rég a padon kellett volna kikötnie több meccsen.

Húzza vissza a csapatot. CR és James jelenleg a csapat leggyengébb pontjai, támadásban mindenképp.

Viszont ha padra kerülne menne a hiszti és a háború. A királylánynak játszania kell, Zidane is csak egy edző=senki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 7., vasárnap 23:21

Szerintem egy psg-nek most még pont megérné, pláne egy post Ibra korszakra. Mondjuk Cavani biztos felkötné magát. Bajnokságban azt csinálna amit akarna.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 23:19

CR-nél maradva, véletlenül sem mondhatjuk, hogy Benzema kilöki a labda elől. Persze, valamennyivel csökkent a helyzetek száma, de CR hatékonysága, ami igazán csökkent. Jóval gyengébb a helyzetkihasználása, az mondjuk pozitív, hogy a távolról vakon ellőtt labdáiból már nem sok van.

Én nem bánnám, ha nyáron lépne...Csak most még nem nagyon tud hova menni. Amerikához azért még fiatal, PSG, MU szerintem már sok neki. Ők sem fognak olyan pénzeket fizetni érte, amit elfogadnánk. Tehát még maradni fog szerintem úgy másfél évig. Bár ez az igazolás ban betehet a dolognak.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 7., vasárnap 23:15

kiserik írta: Az a baj, hogy Karim és CR játéka egymásra nagy hatással van. Ha Karim csatárként játszik, mint az utóbbi időben, akkor természetesen CR-től veszi el a lehetőségeket, helyzeteket, aki viszont inkább szélsőt játszik az utóbbi időben, amihez viszont már nem elég. Ha megfigyelitek CR nem lő el mindent bárhonnan, sokszor visszalép labdáért, gólpasszokat osztogat, míg Karim jobbani veszi át CR korábbi szerepét, ő érkezik a legközelebb a kapuhoz, jobban ellövi a labdákat, kevesebbet jár vissza, de míg CR jogosan elő van véve azért, mert kevésbé jól (látványosan) végzi Karim korábbi munkáját, addig Karimra nem lehet egy rossz szót sem mondani, ha gyengébben muzsikál a gólvágó szerepkörben. És az utóbbi időben annyira jó összjátékban, hogy ha megkapja a labdát nagy százalékban vagy rálövi, vagy eladja. Az igazság az, hogy mind a kettő gyengén muzsikál, csak míg egyikük közutálatnak örvend, addig a másikukba szerelmes mindenki. Az egyikük kezd jobban beállni a sorba, míg a másikuk pont a sor elejére akar kerülni, de ez nem megy egyiküknek sem igazán.
Láttam ebben a szezonban is az összes RM meccset, ha CR annyira alárendeli magát, akkor vagy én nem jó meccseket nézek, vagy te nézel róla best of youtube videókat, mert semmiféle alárendelés nincs a játékában, aki alárendeli mostmár jobban magát fura mód az Bale. Meg miaz, hogy Karim nem jó ebben a szezonban? Ha így folytatja esélyes az aranycipőre, jelenleg biztosan a top5ben van, ja és Ronaldoval ellentétben, ő idén meccseket döntött el.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 7., vasárnap 23:11

Nem értek én sem egyet, hogy Karim szarul muzsikál. Max a mai meccsen lehet rá eddig panasz. Eddig ha jól tudom nagyon sokan ezt a fajta játékot követeltétek tőle, de most már ez sem jó. Legjobb szezonját futja, nem is tudom miről beszélünk.

Teljesen nyilvánvaló, hogy ezt a helyzetet CR-nek kellene lereagálnia, de úgy néz ki, hogy ez nem fog menni.

És arról nehogy már a francia tegyen, hogy a nagy csapatok ellen nulla. Mezőnyben, befejezésben, minden tekintetben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 7., vasárnap 23:08

Az egyikük kezd jobban beállni a sorba, míg a másikuk pont a sor elejére akar kerülni, de ez nem megy egyiküknek sem igazán.
Nem értelek, Karim idén élete szezonját csinálja, sorra dönti el a meccseket, amiből profitál a csapat. Így szerintem ezzel nincs gond.
A gond továbbra is Ronaldo. Mert hiába írod, hogy nem csinálja Karim szerepkörét, mert nem nem csinálja, hanem meg sem próbálja. Sétál, mutogat, hisztizik és nézőként vesz részt a meccsek többségében. Ezt nem bírja el a csapat, vagyis elbírja, csak nem nyerünk majd semmit.

A mindkettő gyengén muzsikál részt nem kommentálom, mert megint magadra veszed, ha beteszek hat röhögő fejet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. február 7., vasárnap 23:05

Realista24 írta:
El kellen döntenie, hogy akkor most ő a vezérbika, és a hátán vinni a csapatot,
Azt teszi a szezonban eddig, ezt mutatják az első góljai, meg a góljai, ha pontokra fordítjuk.

Amúgy meg miért kéne választania, amikor az egyik legjobb összjátékban is? Volt másfél szar meccse és már megint hangos tőle a fórum...ideje lenne Cének alakulnia, ha már alárendeltséget írtál. Meg ha már világlegjobbajaként emlegetik, akkor mutassa is meg.
Az a baj, hogy Karim és CR játéka egymásra nagy hatással van. Ha Karim csatárként játszik, mint az utóbbi időben, akkor természetesen CR-től veszi el a lehetőségeket, helyzeteket, aki viszont inkább szélsőt játszik az utóbbi időben, amihez viszont már nem elég. Ha megfigyelitek CR nem lő el mindent bárhonnan, sokszor visszalép labdáért, gólpasszokat osztogat, míg Karim jobbani veszi át CR korábbi szerepét, ő érkezik a legközelebb a kapuhoz, jobban ellövi a labdákat, kevesebbet jár vissza, de míg CR jogosan elő van véve azért, mert kevésbé jól (látványosan) végzi Karim korábbi munkáját, addig Karimra nem lehet egy rossz szót sem mondani, ha gyengébben muzsikál a gólvágó szerepkörben. És az utóbbi időben annyira jó összjátékban, hogy ha megkapja a labdát nagy százalékban vagy rálövi, vagy eladja. Az igazság az, hogy mind a kettő gyengén muzsikál, csak míg egyikük közutálatnak örvend, addig a másikukba szerelmes mindenki. Az egyikük kezd jobban beállni a sorba, míg a másikuk pont a sor elejére akar kerülni, de ez nem megy egyiküknek sem igazán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 7., vasárnap 22:50

El kellen döntenie, hogy akkor most ő a vezérbika, és a hátán vinni a csapatot,
Azt teszi a szezonban eddig, ezt mutatják az első góljai, meg a góljai, ha pontokra fordítjuk.

Amúgy meg miért kéne választania, amikor az egyik legjobb összjátékban is? Volt másfél szar meccse és már megint hangos tőle a fórum...ideje lenne Cének alakulnia, ha már alárendeltséget írtál. Meg ha már világlegjobbajaként emlegetik, akkor mutassa is meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. február 7., vasárnap 22:50

El kellen döntenie, hogy akkor most ő a vezérbika, és a hátán vinni a csapatot, vagy visszatér az összjátékos Karimhoz, de ez a kettő között félúton ez a csapatnak sokat nem ér hosszú távon.
De, ez ér sokat! Ez a dolga, a csatárként viselkedik végre. CR-nek kéne érdemben reagálnia, hogy ha nem minden rá van kijátszva meg neki passzolva (még így is bőven kiemelt helyen van a csapatban amúgy, ami mondjuk a múltja miatt indokolt, a jelenje miatt nem), akkor is mutasson valamit. Bőven ráfért Benzemára, hogy önzőbb legyen, mint korábban, egy átlag csatár szintet még így is alulról súrolja szerintem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. február 7., vasárnap 22:49

Ez a csapat már közel sem CR7-re van kihegyezve, hanem sokkal inkább az aktuális csatárra, aki jelen esetben Benzema. Ezzel magyarázható a gólok eloszlása is sztem. Az meg már CR fizikai és mentális állapotának tudható be, hogy idegenben, és a nagy csapatok ellen totál impotens.

Igen, Benzema is önzőbb lett, mert legtöbbször neki kell befejeznie az akciókat. Ezért is van kevesebb gólpassza. Most már nem neki kell helyzetbe hoznia a társakat, hanem őt szolgálják ki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég