Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 6., vasárnap 18:28

Én nem látom, hogy Neymar valaha is C magasságában lesz. Nem érzem ennyire profinak, jobb szereti néha a showt csinálni. Sőt Ronaldo szintjére valósznűleg egy hamar senki sem fog eljutni.

A jövő Real Madridját én egy jó két csatáros 442-vel tudom elképzelni. Aubama-Benzema kettőst nagyon megnézném. Benzema után meg Dybala jön nálam a sorban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 6., vasárnap 18:02

...és jöttök ugyanazokkal az érvekkel.
Mutatók, statok meg kell valaki aki pótolja. :(

Senki nem kell aki pótolja, csapatként kell megoldani. Más idők járnak.
Sőt, mondok valamit, ezen elv alapján nem nem megy el soha, mert Neymar az utolsó olyan támadó, aki akkora befolyással van a játékra, mint Cé.

A jövőre kell gondolni szép lassan. Nyilván, az eladására kevés rációt látok én is, de nem azért, mert pótolhatatlan, hanem mert Perez szerelmes az általa hozott pénzbe. Illetve szép számokat produkál, még nagyobb legenda akar lenni, és sehol nem lesz nagyobb esélye erre.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 6., vasárnap 18:00

morientes írta: Volt osszel.Tavasszal mintha kicsit szètcsusztak volna,Ebbol igy nem biztos hogy lesz EL.
Számomra ez összefügg azzal hogy Nolito szinte egyáltalán nem játszott tavasszal. Pedig fantasztikus játékos, Realt is keményen szopatta ősszel.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. március 6., vasárnap 17:54

Beszarás, hogy komolyan vannak olyanok, akik "értenek a focihoz" és zavarják elfele Ronaldot.
Leszögezném, hogy sosem voltam nagy csodálója, de elismertem a képességét.
Na most akkort összegezzük egy picit a dolgokat..A Real Madrid idén egy nem a csapathoz illő edzővel kezdte a bajnokságot, aki meg is bukott, majd egy kezdő edző (mert az) vette át a helyét féluton.
A kupát elbsztuk elég hamar, a bajnokságot szép lassan, egy BL maradt, amiben hinni lehet.
Egyértelmű, hogy idén sem volt a csapat top formában, úgy szerkezetileg, mint a játékosok elszántságában, VISZONT van itt nekünk egy 31 éves szélső támadó (vagy nevvézetek ahogy akarjátok) aki kiemelkedően idén a leggólerősebb volt újra csak a csapatban.
Van még legalább 11 meccs a szezon végéig, de már olyan mutatói vannak, hogy (35-39/12)
És őt akarjuk elküldeni, mert ugyebár kiöregedett. :kivagyhe:
Lettünk volna szarban idén nélküle és szednénk össze az 5-6odik helyet, meg a 16ban újra csak búcsúztunk volna.
Olyan filozofiát kell követni, ami Raulnál, Gutinál vagy Casillasnal volt. Ha megvan a tökéletes ember aki pótolja a játékost, és ezt be is bizonyította, akkor el lehet engedni. Lehet ez azt jelentené, hogy 17/18as idényben menne, amikor már 33-34 éves lesz és sokkal kevesebbet kapunk érte, mint amit most nyáron kapnánk, de legalább mi ne tekintsünk a klubra úgy mint egy befektetés, arra ott a jófej kis elnök. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 6., vasárnap 17:05

Veidt írta:
chronic írta:Kissé nevetséges volt, meg főként ciki ahogy mutogatta a calma-t úgy,hogy -12-re vagyunk a Barcától és egy Celta az ellenfél.
Távol álljon tőlem hogy védjem CR-t, de a Celta idén egy nagyon jó csapat. Még ha nem is a védekezés az erősségük.
Volt osszel.Tavasszal mintha kicsit szètcsusztak volna,Ebbol igy nem biztos hogy lesz EL.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 6., vasárnap 16:57

ziro4vr írta:De legalább a társakat most nem osztotta ki! :mrgreen:
Pedig Lucas a végén leadhatta volna neki a labdát... :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 6., vasárnap 16:56

De legalább a társakat most nem osztotta ki! :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 6., vasárnap 16:40

chronic írta:Kissé nevetséges volt, meg főként ciki ahogy mutogatta a calma-t úgy,hogy -12-re vagyunk a Barcától és egy Celta az ellenfél.
Távol álljon tőlem hogy védjem CR-t, de a Celta idén egy nagyon jó csapat. Még ha nem is a védekezés az erősségük.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 6., vasárnap 11:24

kiserik írta:Máté írta jól le, egy csapat túlfizetett csürhe a felelős (amiért meg a vezetőség), csak ez valahogy mindig itt bukik ki.
Jah, csak nálam ő is benne van ebben.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. március 6., vasárnap 11:21

Kissé nevetséges volt, meg főként ciki ahogy mutogatta a calma-t úgy,hogy -12-re vagyunk a Barcától és egy Celta az ellenfél. :lol:
Ilyenek ellen még megy.
Az első félidőben csak csapkodott, meg minden lökés miatt sírt a tiziért, rohadt irritáló.
El kell tőle köszönni, tovább kell lépni a CR korszakon.
Sok szép emlék úgyse fűz az elmúlt hat szezonhoz, legalábbis engem.
Ha 10-15 év múlva CR-re és az ő madridos karrierjére fogok gondolni, Messi és a sok megalázó vereség fog eszembe jutni. Gáz. :lol:

Nyilván nem csak miatta volt az elmúlt hat szezon olyan amilyen. Nagy köszönet neki mindenért.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 6., vasárnap 10:23

Ronaldo tegnap règi onmagát idèzte,csak az a baj hogy amikor szembe jon az atma,vagy a barca,vagy vslami komolyabb hal,akkor gond van.
Persze bizom benne hogy innen megy tovább felfelè,de ami szemet szurt,nem is ezen a meccsen hanem amit elobe láttam valenciába,hogy a gyorsasága mennyire viszaesett kèt-három szezon ota...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. március 6., vasárnap 8:18

Zsombor írta: Vicces, hogy megint kezdődik itt a buli a pihenődet követően. Azért durva, hogy ezek szerint a foci 2 részből áll csak, hogy mennyit lősz és mennyit kapsz. Ami lebutítva igaz, de azért rengeteg más aspektusa van a játéknak.

Meg azért talán meg lehet említeni egy olyan játékosnál a kupák hiányát, aki 2008 óta csak egyszer nem volt megválasztva a világ két legjobb játékosa közül valamelyiknek.(Az mondjuk más kérdés, hogy pl a legutóbbinál semennyire sem szolgált rá)


Amúgy meg elismerésre méltó Zarra megelőzése.
Máté írta jól le, egy csapat túlfizetett csürhe a felelős (amiért meg a vezetőség), csak ez valahogy mindig itt bukik ki.

Inkább az a durva, hogy végül is valamilyen formában igazat is adsz nekem. Köszönöm. :salute:

Valamilyen szinten én is igazat adok neked, de azért a játéknak több aspektusa van annál, hogy vegyük meg a világ két legszimpatikusabb játékosa közül az egyiket (mert valljuk be, az aranylabda szavazás nem egyéb általában), és akkor halomra nyerjük magunkat. főleg úgy, hogy a világ legszimpatikusabb játékosa (7 év alatt 5-ször nyert) épp egy ligában játszik velünk.

Na én kiszálltam a témából. Peace!

ui:
Realista24 írta:Es akkor nem érti hogy miért lett kirakva... :fpalm:
Teljesen értem, ahogy írtam is, csak kíváncsi voltam, hogy Te érted e... :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 6., vasárnap 6:36

Es akkor nem érti hogy miért lett kirakva... :fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. március 6., vasárnap 0:31

kiserik írta:
ziro4vr írta:Éppenséggel sugallhat, persze nem akkora sarkítással, mint amekkorával te reagáltál.
Tehát akkor a szövegértelmezés majdnem megy :D
A sarkítás viszont nem annyira nagy. Szinte az összes évben, mikor nem lettünk bajnokok és CR itt volt, a Real Madrid rúgta a legtöbb gólt a mezőnyben, viszont a bekapott gólok számában nagyon lemaradt az aktuális bajnoktól. Ezt én nem feltétlen varrnám egy támadó nyakába (főleg, ha ő lövi a legtöbb gólt), legyen az bárki is, inkább szétnéznék a védelem esetleg a vezetőség terén.
Kicsit hasonló lenne a helyzet, egy esetleges müncheni bajnok év végén Aubameyangot elővenni a Dortmund esetleges második helye miatt :hmmm:
Vicces, hogy megint kezdődik itt a buli a pihenődet követően. Azért durva, hogy ezek szerint a foci 2 részből áll csak, hogy mennyit lősz és mennyit kapsz. Ami lebutítva igaz, de azért rengeteg más aspektusa van a játéknak.

Meg azért talán meg lehet említeni egy olyan játékosnál a kupák hiányát, aki 2008 óta csak egyszer nem volt megválasztva a világ két legjobb játékosa közül valamelyiknek.(Az mondjuk más kérdés, hogy pl a legutóbbinál semennyire sem szolgált rá)


Amúgy meg elismerésre méltó Zarra megelőzése.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 6., vasárnap 0:27

BBeno írta:megelőzte zarrát az örökös góllövőlistán. bajnoki gólok terén. 252. történelem. :coffee:
Azt már Messi is megelőzte. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. március 5., szombat 23:42

megelőzte zarrát az örökös góllövőlistán. bajnoki gólok terén. 252. történelem. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 5., szombat 23:16

...és megint kezdődik :lol:
Röviden: mögé nézünk a számoknak, és igen, maximalisták vagyunk, mivel ő is az elvileg.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. március 5., szombat 23:07

ziro4vr írta:Éppenséggel sugallhat, persze nem akkora sarkítással, mint amekkorával te reagáltál.
Tehát akkor a szövegértelmezés majdnem megy :D
A sarkítás viszont nem annyira nagy. Szinte az összes évben, mikor nem lettünk bajnokok és CR itt volt, a Real Madrid rúgta a legtöbb gólt a mezőnyben, viszont a bekapott gólok számában nagyon lemaradt az aktuális bajnoktól. Ezt én nem feltétlen varrnám egy támadó nyakába (főleg, ha ő lövi a legtöbb gólt), legyen az bárki is, inkább szétnéznék a védelem esetleg a vezetőség terén.
Kicsit hasonló lenne a helyzet, egy esetleges müncheni bajnok év végén Aubameyangot elővenni a Dortmund esetleges második helye miatt :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 5., szombat 22:51

Éppenséggel sugallhat, persze nem akkora sarkítással, mint amekkorával te reagáltál.
Nem illik.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. március 5., szombat 22:48

ziro4vr írta:
kiserik írta: Ez is érdekes, hogy a trófea nélküliségért rendre csak ő a felelős. Lehet, hogy ráncba kellene szedje a védelmünket :hmmm:
Látom a szövegértelmezés még mindig megy.
Gondoltam egy CR topikban felhozni az esetleges kupanélküliséget sugall valami hátsó jelentést, de akkor ezek szerint tévedtem. Elnézéseteket kérem ez ügyben. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég