Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Kivel pótolnád a pótolhatatlant?

A szavazás 2018. július 21., szombat 16:32-kor befejeződött.

Hazard
11
8%
Kane
9
6%
Mbappe
116
83%
Neymar
3
2%
Más
1
1%

Szavazatok száma: 140

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2016. június 11., szombat 10:21

2000-es eb Trezeguet aranygóljával dőlt el, ha jól emlékszem Zizu ott nem lőtt gólt bár jól játszott és azt hiszem a torna mvp-je is lett.
De '98-ban (na meg sajnos nagyrészt 2006-ban) tényleg ő döntött, ugyan nem láttam élőbe a meccset de ott elég szépen le lettek iskolázva a brazilok...:)
Som i Serem!
6oat

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 10:02

mentamas írta:
Realista24 írta:Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
En csak ennyit teszek hozza ehhez a beszélgetéshez.
Melyik EB döntőt ? :lol: :lol:
Gondolkodj mielőtt röhögsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mentamas
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Kroos, Varane, Keylor Navas, Modrić, Casemiro

HozzászólásSzerző: mentamas » 2016. június 11., szombat 10:01

Melyik EB döntőt ? :lol: :lol:
"A bajnokokban [...] legyen meg a tudás és az akarat, de az akaratnak erősebbnek kell lennie a tudásnál."
- Muhammad Ali

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 11., szombat 9:31

lestat írta:Azert 2012es EBn eleg nagyot jatszott Ronaldo...a VBn mar nem de hat 2014 ben is serult volt.
Plusz azert tegyuk hozza hogy Zizou meg Ronaldo mogott a valogatottban volt csapat nem is akarkik.

Kicsit tulzonak talalom hogy ők ketten nincsenek ott a topp jatekosok kozott mert nincsenek nagy pillanataik mert kapasbol 5 golt is kitudnek emelni kettejuk kozul amire azt mondom hogy az klasszikus maradt. Gondolom itt Messi 2009es BL dontobeni fejelesere.

Ha tetszik ha nem őket ketten bizony Maradonával Zidaneval Ronaldoval fogjak együtt emlegetni.
Kiemelkednek a mostani generaciobol es pont ezert.
Nem arról beszéltünk,hogy ott vannak-e a legjobbak között, persze,hogy ott vannak.De most megint ez a megfoghatatlan legeslegjobb volt a téma,ott nálam se Messi se Cr nem nyerő.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:28

Ennyi Zidane mindenek felett. :salute:

Nem egyszeru 20 ev jatekosait rangsorolni itt is azert szimpatia meg a magunknak kedvesebb emlekek is dönthetnek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 8:25

Zidane eldöntött Bl döntőt. EB döntőt. VB döntőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lestat
Kedvenc játékosaid: Beckham,Zidane,C.Ronaldo,Modric,Ramos

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:09

Azert 2012es EBn eleg nagyot jatszott Ronaldo...a VBn mar nem de hat 2014 ben is serult volt.
Plusz azert tegyuk hozza hogy Zizou meg Ronaldo mogott a valogatottban volt csapat nem is akarkik.

Kicsit tulzonak talalom hogy ők ketten nincsenek ott a topp jatekosok kozott mert nincsenek nagy pillanataik mert kapasbol 5 golt is kitudnek emelni kettejuk kozul amire azt mondom hogy az klasszikus maradt. Gondolom itt Messi 2009es BL dontobeni fejelesere.

Ha tetszik ha nem őket ketten bizony Maradonával Zidaneval Ronaldoval fogjak együtt emlegetni.
Kiemelkednek a mostani generaciobol es pont ezert.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera ► Dynasty.
Zinedine Zidane
92:48 :sziv:

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 7:25

dzsi91 írta:
A statisztikákat nézve többek, de labdarúgában is?Nekem Cristiano a jelenlegi csúcs,nincs nála jobb de a rengeteg gólon és trófeán kívül van neki a pályán olyan igazi legendás alkotása? Messi detto.

Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.

Ez a rengeteg gól szép teljesítmény,főleg Ronaldonál aki ezt huzamosan tudja hozni éveken át.De egy olyan világban ahol Egy suarez is képes 50+ gólos szezont hozni és ahol Higuain Olasz gólrekordot dönt...hát azért ez necces,legalábbis nekem.Sajnos bizonyítani nem tudom de egy R9 ebben a barcában vagy Realban mindenféle megerőltetés nélkül hozná ezeket 60 gólos szezonokat,aki látta focizni az szerintem egyetért velem.

Nekem akarom elvitatni Ronaldo és Messi érdemeit.Fantasztikus amit csinálnak.De amikor a valaha volt legjobb téma szóba kerül(tudom h most csak 20év a téma) és meghallom messi vagy akár Cé nevét egyszerüen nevetségesnek tartom.
Oriasi +,ezt kobe vesetni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 11., szombat 1:21

Becksy23 írta: Majdnem mindig adom amit írsz, de ebben nagyon nem. Ronaldo és Messi többek mint a 90-2005 közötti top játékosok. Más kérdés hogy utánuk hatalmas szakadék, és ha összevonnánk a két korszakot, a Cé és Leo utáni 20-ból 18 abból a korszakból lenne.
A statisztikákat nézve többek, de labdarúgában is?Nekem Cristiano a jelenlegi csúcs,nincs nála jobb de a rengeteg gólon és trófeán kívül van neki a pályán olyan igazi legendás alkotása? Messi detto.

Olyan teljesítményről beszélek ami 20-30 év múlva is beszédtéma lesz, mint Zidane gólja glasgowbam, vagy a brazilok elleni meccse,98as döntő...vagy a fenomén 2002es vb-je, tripla az old traffordon vagy hasonló.

Ez a rengeteg gól szép teljesítmény,főleg Ronaldonál aki ezt huzamosan tudja hozni éveken át.De egy olyan világban ahol Egy suarez is képes 50+ gólos szezont hozni és ahol Higuain Olasz gólrekordot dönt...hát azért ez necces,legalábbis nekem.Sajnos bizonyítani nem tudom de egy R9 ebben a barcában vagy Realban mindenféle megerőltetés nélkül hozná ezeket 60 gólos szezonokat,aki látta focizni az szerintem egyetért velem.

Nekem akarom elvitatni Ronaldo és Messi érdemeit.Fantasztikus amit csinálnak.De amikor a valaha volt legjobb téma szóba kerül(tudom h most csak 20év a téma) és meghallom messi vagy akár Cé nevét egyszerüen nevetségesnek tartom.

Lehet csűrni csavarni de a Manchester United mellett a foci vb a labdarúgás csúcsa akár mennyire is a klubfoci felé húz a szivem.Egy valahavolt legjobb vb cím nélkül?hm jolvan talán,de egy valahavolt legjobb egy értékelhető vb nélkül????? Ne már.A legnagyobb színpadon a nagy büdös semmi amit feltud mutatni ez a két játékos, most Messi 14es produktumával hagyjatok, aki látta a meccseit pontosan tudja hogy egy nagy semmi amit azon a vb-n csinált.

Én tartom, hogy messi barca,Ronaldo Real legenda.Zidane és R9 viszont nem csak csapatokhoz tettek hozzá hanem a sporthoz.

És mindezt úgy írom,hogy Cr abszolút kedvencem, mert ő a Realért tett rengeteget, azt meg jobban szeressem mint magát a labdarúgást.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. június 11., szombat 1:09

hát faszom cr meg messi hol vannak egy zizouhoz meg r9hez? sehol se...
Kép

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 10., péntek 21:01

Cé volt vb legjobb játékosa? Na ugye. :mrgreen:
Nem illik.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 10., péntek 20:57

az igaz, bitang jó volt a kieséses szakaszban. :mrgreen: :mrgreen:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 10., péntek 20:53

Csabi írta:VB mind a ketten egész életükben húgyszarok mindig.
Messinek azért csak van egy VB döntője. :mrgreen: CR-nek meg egy 4. hely. :mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. június 10., péntek 20:52

Gascoigne írta:Cristiano nagy hátrányban van más klasszisokkal szemben a válogatott miatt. Egyszerűen a pályafutása alatt alig volt épkézláb társa elől a portugáloknál, amikor akadt egy Deco 2004-ben, majdnem be is húzták az EB-t. A sok okos persze egy az egyben fogja majd ezt összevetni Messi válogatottbeli szereplésével.
mer messi mivel ért el többet a válogatottban, mint cé? sztem pont egál. volt neki copa america döntő, cének EB döntő. VB mind a ketten egész életükben húgyszarok mindig.

Becksy23
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. június 10., péntek 20:03

dzsi91 írta:Statisztikák alapján tényleg az.A fenomén meg Zizu viszont más kategória.

Cr és Messi klub legendák, Zizu és R9 viszont a labadarúgásnak a legendái.

Igazából Ronaldot rajtunk kívül Messit meg barcáekon kívül senki nem emeli majd az egekbe.Semmit nem adtak hozzá a futballhoz statisztikákon kívül amik úgyis meg lesznek döntve előbb utóbb.Zidane és R9 viszont nagyon sokat adott az egész világ futballjának.
Majdnem mindig adom amit írsz, de ebben nagyon nem. Ronaldo és Messi többek mint a 90-2005 közötti top játékosok. Más kérdés hogy utánuk hatalmas szakadék, és ha összevonnánk a két korszakot, a Cé és Leo utáni 20-ból 18 abból a korszakból lenne.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 10., péntek 19:12

Sokkal cikibb lesz, ha nem nyerik meg most se. Gyakorlatilag az a szerencsétlenségük, hogy nem most van VB, mert arra is bitang jó lenne a kezdőjük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 10., péntek 19:07

Kerlon írta: Messi meg egy szaros Copa-t nem tud felmutatni, amikor a mezőny ott évek óta borzalmasan gyenge.
Idén viszont behúzza... :roll: :kivagyhe: Annyira adja magát. EB évében Copa. CR-ék leszerepelnek, Messi meg trófeát emel a magasba. :lol: :vivo:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 10., péntek 19:06

Gascoigne írta:Cristiano nagy hátrányban van más klasszisokkal szemben a válogatott miatt. Egyszerűen a pályafutása alatt alig volt épkézláb társa elől a portugáloknál, amikor akadt egy Deco 2004-ben, majdnem be is húzták az EB-t. A sok okos persze egy az egyben fogja majd ezt összevetni Messi válogatottbeli szereplésével.
Azért 2004-ben sokkal több volt ott, mint Deco... Sajnos ott az univerzum nem állt mellettük, pedig megérdemelték volna.

Messi meg egy szaros Copa-t nem tud felmutatni, amikor a mezőny ott évek óta borzalmasan gyenge.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Gascoigne
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2016. június 10., péntek 19:05

Cristiano nagy hátrányban van más klasszisokkal szemben a válogatott miatt. Egyszerűen a pályafutása alatt alig volt épkézláb társa elől a portugáloknál, amikor akadt egy Deco 2004-ben, majdnem be is húzták az EB-t. A sok okos persze egy az egyben fogja majd ezt összevetni Messi válogatottbeli szereplésével.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 10., péntek 18:34

Nálam a '02-es VB-n indult a fociláz Ronaldoval, aztán '04-ben már a fiatal CR-ről szólt szinte az EB és jött Zidane '06-ban 34 évesen leköszönőben. Ezek a legmaradandóbb emlékeim, de mióta hozzánk igazolt Ronaldo nem érzem azt, hogy ő is ilyen hall of fame legend lett, de ezt biztos azért van, mert végig követtem a fejlődését és szinte csak az lepett meg, hogy a tavasszal felállt nulláról. Amúgy még Dinhot tudom kiemelni, ő is maradandót alkotott "párszor".

Messi meg bármennyire is zseniális, de az egyszerű tili toli játékát én nem tudom annyira értékelni. Még a meglátásai jobban tetszenek, főleg a technikája... Abban szerintem verhetetlen.
K

Vissza: “Legendák”