Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. október 24., hétfő 14:07

ericco írta:Ebben is van valami. Mondjuk Isco a hosszún érkezett, oda nehezebb lett volna beemelni, de egy Ronaldo szintű támadónak nem kellett volna problémát okoznia. Benzemának pedig egy 2-3 ütemmel korábban kellett volna adnia, még a tizehatos környékén... Erre mondta az egyik legjobb edzőm, hogy nem akkor kell adni a labdát, amikor neked jó, hanem amikor a csapattársadnak. Vagyis erre kell törekedni. Na Ronaldonál ez hiányzik. Ebben az esetben is már csak akkor nézett fel, amikor látta, hogy problémás lesz gólt lőni ebből a szögből.
Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Ha Karim egy picit jobban helyezkedik, láthatunk egy sokadik szokványos közel a gólvonalról visszagurított passzból üres kapuba lőtt gólt.

Ha Ronaldo ügyesen ráamel - Iraizoz és a kapufa közöttt lett volna tér -, akkor is gól.

Egy szó mint száz, mindenki rosszul oldotta meg. Ráadásul CR a végén még rátett egy lapáttal.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 24., hétfő 14:06

Mindenesetre szerdán kezdetném. Formába kell lendülnie és ezen talán egy 3. ligás csapat tudna segíteni. Átszakadhatna egy gát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. október 24., hétfő 14:03

Lefutottuk ezeket a köröket már tavaly is.Év végén lehet értékelni szerintem, Messivel meg kár példálózni, októberben azért illendő volt már neki is csinálni valamit ebben az évben a hajfestésen meg a szakállnövesztésen kívül.

Engem inkább az aggaszt,hogy egyszerre mind3 fos, mármint a bbc.És ez nem először történik meg, jövőre megbontanám őket, nem tudom kit tennék ki de ez azért már nem állapot,hogy időszakosan az egész támadórészlegünk lebénul.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 13:46

csabi87 írta:Én is szidtam annál a helyzetnél,meg mondtam hogy ilyen nincs.
De tudjuk,hogy milyen hülye is tud lenni,ha nem megy neki.
Egyre gyakrabban nem fog neki menni. Ez tény, biológia. A nyári nyilatkozatai alapján azt hittem, felismerte a korlátait. De naivitás volt azt gondolni, hogy megelégszik az én is csak egy játékos vagyok a csapatból szereppel.
Senki sem ekézi. Örök legenda már most. De nem szeretném őt is a hátsó kapun távozni látni, mint anno Raúlt. Ott is a játékos és a klub körüli hype csak arra volt jó, hogy a kelleténél egy-két évvel tovább legyen nyomatva az egyik legsikertelenebb időszakban, amit a Real átélt az európai kupákban. Meg is sínylette ezt Raúl hírneve.
itt az ideje reálisan kezelni a helyzeteket. Ronaldo most nincs formában, oké, bárkivel megtörténik, de akkor fogadja el, hogy kevesebbet fog játszani a csapat érdekében. Nem kell egyből a padra száműzni, de tegnap pl. nyugodtan jöhetett volna helyette Asensio a 70. perc környékén. Mindenki látta, hogy Ronaldo akkor sem fog gúlt rúgni, ha reggelig játszunk. Ha büntetőt kaptunk volna, szerintem azt is kihagyja, annyira görcsös volt.
Igaz, hogy Isco és Karim is érkezett, de mindkét játékos elképesztő balfék módon mozgott el a védője mellett, gyak. takarásban voltak. Szegény Benzema nagyon képzett játékos, de ezt sohasem érezte igazán.
Ebben is van valami. Mondjuk Isco a hosszún érkezett, oda nehezebb lett volna beemelni, de egy Ronaldo szintű támadónak nem kellett volna problémát okoznia. Benzemának pedig egy 2-3 ütemmel korábban kellett volna adnia, még a tizehatos környékén... Erre mondta az egyik legjobb edzőm, hogy nem akkor kell adni a labdát, amikor neked jó, hanem amikor a csapattársadnak. Vagyis erre kell törekedni. Na Ronaldonál ez hiányzik. Ebben az esetben is már csak akkor nézett fel, amikor látta, hogy problémás lesz gólt lőni ebből a szögből.
Merci Zizou!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. október 24., hétfő 13:10

ericco írta:
Ronaldo kapcsán én már többször mondtam, 2018 után én annyira nem ragaszkodnék hozzá. Azért egy 33-34 éves Ronaldot ha elképzelek, háát, sok nyűg lenne vele. Persze a bevételt termelné, meg milyen szép, hogy legendaként itt fejezi be. De nem vagyok szentimentális alkat.
+1
+2

Ettől függetlenül az első "elönzőzött" helyzetért nem hibáztatnám. Igaz, hogy Isco és Karim is érkezett, de mindkét játékos elképesztő balfék módon mozgott el a védője mellett, gyak. takarásban voltak (Karim tul kozel a védokhoz). Szegény Benzema nagyon képzett játékos, de ezt sohasem érezte igazán.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. október 24., hétfő 13:08

Én már unom, hogy itt mindenkinem Ronaldo kis lelkiviágával kell mindig foglalkozni. Vazquezével, Nachoéval ki foglalkozik ? Ha odakerülnek, felszántják a pályát, amúgy meg padoznak, mert enervált, rossz kedvű, bérelt helyű gyerekek vannak a kezdőben. Szerintem ha nincs formában CR, akkor neki is jár a pad. Ha ez nem tetszik, el lehet menni máshová. Távozott innen már csapatkapitány is nemrégen, mert volt, aki teljesítményben fölé nőtt, mégsem dőlt össze a világ. CRnek és Benzemának nem is lett volna szabad kezdenie az eddig látottak alapján. Csak hát a Realnál a kezdő sosem a pillanatnyi forma szerint van összeállítva, hanem a médiafelület értéke szerint. Ez ZZnél sem változott, aki szerintem borzalmasan felelőtlen volt, hogy nem cserélte le CR7et, mert a három ponttal játszott (mi döntetlennél nem fogunk a 94 percben tizit kapni, mint más). A csapatérdek az első, nem pedig egy-két elkényeztetett sztár lelkivilága. Arról meg, hogy a csapatérdekről Ronado mit gondol, azt láttuk az utolsó kihagyott helyzeténél, meg a szabadrúgásoknál. Itt csak ő számít, senki más. Szerinte. Simeone tegnap nagyjából lerúgdosta volna a pályáról.
Óriási hátrány most, hogy míg Messi szokás szerint itt szarja a gólokat (bár mondjuk megérne egy misét, hogy 1-2 évig miért nem mondjuk az aranjuezi büntetésvégrehajtó intézet börtönválogatottjában teszi ezt, mert normális jogalkalmazás esetén ez lett volna a következmény), a mi (papíron) legnagyobb sztárunk meg emberhátrány, aki nem csereképes, mert megsértődik. És akkor ? Még rosszabbul fog játszani ?
Volt itt valami barcás közzétett video a Morata féle gólnál. Ez viszont csak valami felfújt műbalhé, hogy tompítsák a tőlük megszokott aljasságú mutatványuk hatását, amit ők adtak elő egy nappal korábban.

Várhatunk arra, hogy mejd megint formába lendül. Csak az a baj, ha addig pontokat hullatunk esetleg, akkor rámehet a bajnokság. A játékos a kora miatt már kifelé megy mindenből. Lesznek még jó periódusai, amikor sok gólt fog szerezni, de a régi Ronaldora már szerintem senki ne számítson, ez biológia. Csodák nincsenek. Volt, amikor a világ legjobbja volt, ezután egyre inkább egy lesz a sok közül.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 12:52

De ha hallgatsz, akkor miért változna? Pont ilyenkor kéne neki ébresztőt fújni, hogy lehetne máshogy is. Nem lehet mindig ő a középpontban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 24., hétfő 12:45

Én is szidtam annál a helyzetnél,meg mondtam hogy ilyen nincs.
De tudjuk,hogy milyen hülye is tud lenni,ha nem megy neki.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 12:36

csabi87 írta:Jól van azért szerintem már belehetne fejezni.
Majd amikor meg elkezd játszani normálisan akkor meg ő lesz a legjobb!
Szar formában van,de majd kijön belőle.
Ennyi.
Az a lényeg,hogy nélküle is első a csapat,meg Modric és Ramos meg Casemiro nélkül.
Térjnek vissza minnél hamarabb aztán ne legyen több ilyen sérülés hullám.
Azért nem kéne neki mindent elnezni. 2-1nel is csak ketten robogtak mellette. Képben van, hogy nem megy neki, akkor legalább döntene okosan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 24., hétfő 11:12

Jól van azért szerintem már belehetne fejezni.
Majd amikor meg elkezd játszani normálisan akkor meg ő lesz a legjobb!
Szar formában van,de majd kijön belőle.
Ennyi.
Az a lényeg,hogy nélküle is első a csapat,meg Modric és Ramos meg Casemiro nélkül.
Térjnek vissza minnél hamarabb aztán ne legyen több ilyen sérülés hullám.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. október 24., hétfő 11:10

ziro4vr írta:Kellett valami válasz videó arra a minősíthetetlen barcás gruppenesésre. Most nem jött össze, de nem volt rossz próbálkozás.
:lol: :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 11:09

Kellett valami válasz videó arra a minősíthetetlen barcás gruppenesésre. Most nem jött össze, de nem volt rossz próbálkozás.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. október 24., hétfő 11:03

Lehet hogy feltette a kezét örömében aztán kinézett a partjelzore hogy lest fujt-e. Bár ez nem túl valószínű persze.
Szerintem lesert reklamált mert nem bírja elviselni hogy Morata egy győztes golt rúgott amivel ismét a tabella élén áll áll csapat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 10:35

'shutterisland írta:ez mi volt ?
Mármint hogy ezt beraktad így ide? Blikk-szintű hülyeség. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 10:34

'shutterisland írta:ez mi volt ?
Semmi, így szokott örülni a másik góljának, de valami hülye ezt a címet kezdte el terjeszteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2016. október 24., hétfő 10:32

ez mi volt ?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 8:39

Norbii írta:Amugy nem tudom eszrevettetek de evek ota ezt jatszatok:) meccseken keresztul rosszul jatszik, amiert savazzatok v rafogjatok arra a kamu indokra hogy ragorcsol. Minden evben elakarja passzolni majdnem mindenki..majd a tavaszt lehozza faszan es megvan bocsajtva neki ninden meg aranylabdat neki, mert hat ki mas kapna. Persze akad mikor konstans isten, de hat nem ez a jellemzo ra mostansag.
Hát nem tudom. Két éve tavasszal flop volt, szerintem ezt senki sem vitatja, és tavaly sem volt túl meggyőző. Számomra semmiképp. Nem hozott olyan szintet, ami indokolná az értinthetetlenségét. Én azért emlékszem sokk meccsére, ahol a tengapihoz hasonlóan játszott. Pl. a City elleni meccsek, vagy a döntőn sem csinált szinte semmi hasznosat. Csak belőtte az utolsó tizit. Legutóbb a tizedik tavaszán tolta jól. De akkor az egész csapat fasza volt.
Ronaldo kapcsán én már többször mondtam, 2018 után én annyira nem ragaszkodnék hozzá. Azért egy 33-34 éves Ronaldot ha elképzelek, háát, sok nyűg lenne vele. Persze a bevételt termelné, meg milyen szép, hogy legendaként itt fejezi be. De nem vagyok szentimentális alkat.
+1
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 24., hétfő 8:37

Az a baj, hogy eddig az egész szezonban A BBC-n adáshiba van. Eddig Bale hozta a kötelezőt, tegnap Benzema, de jól még csak kettő sem játszott egyszerre. Igaz, hogy olyan nagyon ritkán van. hogy Bale meg Ronaldo játszik jól, és benzema nem. A francián múlik főleg, hogy a másik kettő mennyire van el.

Ronaldo kapcsán én már többször mondtam, 2018 után én annyira nem ragaszkodnék hozzá. Azért egy 33-34 éves Ronaldot ha elképzelek, háát, sok nyűg lenne vele. Persze a bevételt termelné, meg milyen szép, hogy legendaként itt fejezi be. De nem vagyok szentimentális alkat.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. október 24., hétfő 8:01

Miben mutatkozott meg az a nagy akarás? Abban, hogy frusztrált? Mert a játékában biztos nem. Mi az már, hogy Karimnak kell szélsőt, meg tkp-t játszani, hogy CR elöl álljon a védők közt és várja az ívelt labdákat... Mert jó ideje kb ennyiben ki is merül a játéka. Persze ne vegyétek szó szerint, mert vannak kivételek -mint a Dortmund elleni-, hogy visszazár, de amúgy kb mindenki alá dolgozik, meg őt keresi, csak, hogy javuljon. Tegnap ha nem játszik 5-1 ide minimum, erre izgulhattunk, hogy legyen meg.

Úgyhogy a csapat játéka miatt, meg mert érinthetetlen és más szív miatta, addig rohadt nagy hátrány. Lefogadom, hogy a kupameccsen is végig nyomja majd 90 percet. Gólok ide vagy oda, nekem már nagyon rég nem kéne, mert idővel ez csak rosszabb és rosszabb lesz. Tudom, már jó párszor visszajött, de ez most más. Ő sem gép és ez meg is látszott a játékán. Eddig még ha kis %-ban is, de tudott 1vs1ezni, de mára már annyira belassult, hogy inkább eldobja magát és kész, hozhatja az ellen. Marceloval mennyi szép egyérintős jjárékot nyomott a szélen, ehelyett maradt a center pozíció és ívelés rá. Ezek nem véletlenek és SZERINTEM nem csak annyi gond van vele, hogy frusztrált és formán kívül van.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. október 24., hétfő 7:51

Amugy nem tudom eszrevettetek de evek ota ezt jatszatok:) meccseken keresztul rosszul jatszik, amiert savazzatok v rafogjatok arra a kamu indokra hogy ragorcsol. Minden evben elakarja passzolni majdnem mindenki..majd a tavaszt lehozza faszan es megvan bocsajtva neki ninden meg aranylabdat neki, mert hat ki mas kapna. Persze akad mikor konstans isten, de hat nem ez a jellemzo ra mostansag.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég