Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. november 8., kedd 8:14

Kvazi kapott egy korlatlan ideju szerzodest. Szerintem megerdemli, es ez nem csak egy szerzodeshosszabbitas, hanem egy elismeres is, amivel a klub elismeri es respektalja az eddigi teljesitmenyet es elhivatottsagat. Gyakorlatilag addig marad amig szeretne, es nem hiszem, hogy egysiku lenne, biztos vagyok benne, hogy amikor mar vegkepp nem tud segiteni a csapatnak, akkor leul beszelni Zidanenal es Perezzel, hogy akkor hogyan tovabb. Ezek nem ovodasok, hanem profi jatekosok es szakemberek ill. uzletemberek.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 8., kedd 8:00

Kercsó írta:
Realista24 írta:Bruttó 45, nettó 21 milla. Ez van leginkább megerősítve.
Én ezt fontban láttam több oldalon is. :hmmm:
Az angoloknál en is, de az hülyeség szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 8., kedd 7:48

Realista24 írta:Bruttó 45, nettó 21 milla. Ez van leginkább megerősítve.
Én ezt fontban láttam több oldalon is. :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. november 7., hétfő 21:39

Picit túlzónak érzem.
Viszont a másik oldalról pedig Ő az új ikon Ramossal.

Reménykedjünk benne, hogy mostantól újra elkezd focizni is, mint ahogy R24 is mondta.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 21:29

Bruttó 45, nettó 21 milla. Ez van leginkább megerősítve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 7., hétfő 17:26

Teljesen egyetértek. Érte nem fogunk (nem is lenne szabad) pénzt kapni. Valakinek azt kellene beleverni a fejébe, hogy neki és a brandjének akkor a legjobb, ha a csúcson hagyja abba, ami ahogy mondod, 2(3) év. Ebben nagy szerepet adnék ZZ-nek, mert ő is így lépett ki.
CR más azért, ő szerintem addig szeretne focizni, amíg járni tud. Az a félő, hogy ezt végig a legmagasabb szinten akarja, ami nem fog menni. Komolyan féltem őt, hogy mi lesz vele, ha ez a visszaesés állandósul. Meg kell tanulnia elfogadni, hogy vannak határai, egyszer ellene fog fordulni még a mentalitása, ha nem képes ezt belátni. Kemény harc lesz ez saját magával.

Azt én sem tudom elképzelni, hogy levezessen mint Beckham, na de a Raul vagy Casillas-féle másodvonalas csapatos lelépés meg még annyira sem az ő útja. Az, hogy a Real nem csinál pénzt az ikonjából, meg szerintem gesztusértékű és ebbe nem is igazán tudok belekötni. Szerintem ez normális, emberi megoldás, ha tényleg az urak klubja a Real akkor pont az ilyenek miatt az.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. november 7., hétfő 16:31

Realista24 írta:Tényleg azt hiszitek, hogy pénzt fogunk kapni érte? Pérez elengedi ingyen a Realért tett szolgálatok miatt, és majd megspórolja ezzel a még 2-3 éves fizetését, amit nagyjából kitermelne amúgy is.

Ha egyáltalán eligazol. A legbölcsebb az lenne, ha innen vonulna vissza 2(3) év múlva. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen maximalista játékos amerikában vagy katarban bohóckodjon.
Teljesen egyetértek. Érte nem fogunk (nem is lenne szabad) pénzt kapni. Valakinek azt kellene beleverni a fejébe, hogy neki és a brandjének akkor a legjobb, ha a csúcson hagyja abba, ami ahogy mondod, 2(3) év. Ebben nagy szerepet adnék ZZ-nek, mert ő is így lépett ki.

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2016. november 7., hétfő 15:51

Realista24 írta:Tényleg azt hiszitek, hogy pénzt fogunk kapni érte? Pérez elengedi ingyen a Realért tett szolgálatok miatt, és majd megspórolja ezzel a még 2-3 éves fizetését, amit nagyjából kitermelne amúgy is.

Ha egyáltalán eligazol. A legbölcsebb az lenne, ha innen vonulna vissza 2(3) év múlva. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen maximalista játékos amerikában vagy katarban bohóckodjon.
Pont az volt a lényege a mondandómnak, hogy ezzel a hosszabbítással kvázi a kezébe adtuk a sorsát, pénzt már nem nagyon fogunk érte kapni, ha akar eligazol levezetni, ha akar nem, és én utóbbitól eléggé tartok, hogy hogy fog ez az 5 év kinézni akkor, nem látom, hogy tudunk jól kijönni belőle.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 15:49

Tényleg azt hiszitek, hogy pénzt fogunk kapni érte? Pérez elengedi ingyen a Realért tett szolgálatok miatt, és majd megspórolja ezzel a még 2-3 éves fizetését, amit nagyjából kitermelne amúgy is.

Ha egyáltalán eligazol. A legbölcsebb az lenne, ha innen vonulna vissza 2(3) év múlva. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen maximalista játékos amerikában vagy katarban bohóckodjon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2016. november 7., hétfő 15:45

Hát nem tudom.. európai nagycsapatként 2-3 év múlva én nem adnék ennyit érte, az biztos, pláne még a fizuját is fizetni, kisebb csapatba meg ő sem fog elmenni szerintem.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. november 7., hétfő 15:41

Bőven adni fogják érte a pénzt.
Max nem 100-120 milliókat, mint amiről eddig jöttek a hírek, de a mai piacon (ezzel a marketing értékkel) simán megér 50-60 milliót, ha már csak egyeneset se nagyon tud rúgni a labdába, akkor is.
ZIDANE

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2016. november 7., hétfő 15:37

Érdekes lesz így egyébként, mert ezen a nyáron a tavasza után nem volt opció, hogy eladjuk, ezután pedig szerintem már elérte azt a kort, amikor egyszerűen érdemi európai csapatnak nem éri meg belefektetni. Vagyis marad a levezetés jellegű eligazolás, ha akar, ha nem, akkor meg nem tudom, mit fog itt még 5 évig adni a csapatnak, és hogy fogunk belőle jól kijönni.
Az a baj, hogy Zizou is mikor egyszer lehozta, ment a hiszti, ráadásul még pontot is buktunk, azóta nem is mer hozzányúlni. Előbb-utóbb, hacsak nem fog egy stabil hasznos játékot hozni vagy nem áll be pálfordulás a hozzáállásában, akkor csúnya vége lesz szerintem, a sajtó meg imádja az ilyet, ígyis-úgyis jönni fognak a cikkek, kicsit hasonló volt Raúl utolsó időszaka is.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 15:37

Arra gondoltam, hogy az utóbbi években gyakrabban estek le kupák a csapat háza táján még CR szenvedésével is. Tavalyi évben is sok volt szenvedős nyögvenyelős meccse, de a gólok azért jöttek többször is amikor nagyon kellett.
Ennek pedig nem (egyedül) Cé az oka, hanem, ahogy írtad is, nem Gagók vannak a keretben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 7., hétfő 15:21

Realista24 írta:
CR szenvedése hogy jön a Cé előtti csapat szenvedéséhez?

Én adom amit CS0ki írt, elég lett volna egy évvel hosszabbítani, vagy 1+1-el, de ez a plusz 3 év a 2018-as szerződésére túlzó.
Arra gondoltam, hogy az utóbbi években gyakrabban estek le kupák a csapat háza táján még CR szenvedésével is. Tavalyi évben is sok volt szenvedős nyögvenyelős meccse, de a gólok azért jöttek többször is amikor nagyon kellett.

Biztos, hogy túlzó főképp ugyanazokkal az anyagi kondiciókkal. (nem tudom, hogy alakul az évek folyamán, amennyire tudom több olyan játékosnak akik 30 fölött hosszabb szerződést kaptak folyamatosan csökkent a fizetésük, bár nyilván nem bírtak ekkora reklámértékkel ők)
De azért egy 31 éves játékosnak + 5 évet aláírni fixre elég durva az tény még ha CR-ről is van szó.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 15:14

Ladislao írta:
CS0ki írta:Őszintén szólva én nem örülök, hogy it lesz még 5 évet, ha tényleg itt lesz...Egyzserűen meguntam már a CR-es real madridot. Elhiszem, hogy az elmúlét években amikor nyertünk valamit, abban vastagon benne volt, meg biztos végtelen mennyiségű pénzt hozott, de ha arra gondolok, hogy a mostanihoz hasonló meccseken kell még a szevedését néznem évekig...hát rohadtúl nem örülök. :/

Én nem látom azt, hogy visszatér a lgmagasabb szintre. biztos lesz 1-2 fellángolása, de nem fog folyamatosan már igazán magas szinten játszani. Így meg előtérbe kerülnek a negatív részei a játszatásának.
Lángolgasson fel mikor a kupák dőlnek el a szezon végén... és akkor senkit nem fog érdekelni egy őszi gyenge prodoktum. Én inkább nézem azt a "szenvedést" amiről Te beszélsz mint az ideigazolása előtti néhány év madridját. Az volt az igazi szenvedés...
CR szenvedése hogy jön a Cé előtti csapat szenvedéséhez?

Én adom amit CS0ki írt, elég lett volna egy évvel hosszabbítani, vagy 1+1-el, de ez a plusz 3 év a 2018-as szerződésére túlzó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 7., hétfő 15:13

Géci írta:Igazából 50-50 % az esély arra, hogy itt vonul vissza... Igen vagy nem :mrgreen:
Amúgy titkon én is várom azokat az időket amikor már nem lesz itt. Szimpatikus a fiatalok hozzáállása. :)
Kíváncsi lennék egy valóban latinos focit játszó Realra is majdan... Én is várom csak ne Gago és Nistelrooyok jöjjenek :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. november 7., hétfő 15:09

Igazából 50-50 % az esély arra, hogy itt vonul vissza... Igen vagy nem :mrgreen:
Amúgy titkon én is várom azokat az időket amikor már nem lesz itt. Szimpatikus a fiatalok hozzáállása. :)

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. november 7., hétfő 14:42

CS0ki írta:Őszintén szólva én nem örülök, hogy it lesz még 5 évet, ha tényleg itt lesz...Egyzserűen meguntam már a CR-es real madridot. Elhiszem, hogy az elmúlét években amikor nyertünk valamit, abban vastagon benne volt, meg biztos végtelen mennyiségű pénzt hozott, de ha arra gondolok, hogy a mostanihoz hasonló meccseken kell még a szevedését néznem évekig...hát rohadtúl nem örülök. :/

Én nem látom azt, hogy visszatér a lgmagasabb szintre. biztos lesz 1-2 fellángolása, de nem fog folyamatosan már igazán magas szinten játszani. Így meg előtérbe kerülnek a negatív részei a játszatásának.
Lángolgasson fel mikor a kupák dőlnek el a szezon végén... és akkor senkit nem fog érdekelni egy őszi gyenge prodoktum. Én inkább nézem azt a "szenvedést" amiről Te beszélsz mint az ideigazolása előtti néhány év madridját. Az volt az igazi szenvedés...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. november 7., hétfő 14:32

Őszintén szólva én nem örülök, hogy it lesz még 5 évet, ha tényleg itt lesz...Egyzserűen meguntam már a CR-es real madridot. Elhiszem, hogy az elmúlét években amikor nyertünk valamit, abban vastagon benne volt, meg biztos végtelen mennyiségű pénzt hozott, de ha arra gondolok, hogy a mostanihoz hasonló meccseken kell még a szevedését néznem évekig...hát rohadtúl nem örülök. :/

Én nem látom azt, hogy visszatér a lgmagasabb szintre. biztos lesz 1-2 fellángolása, de nem fog folyamatosan már igazán magas szinten játszani. Így meg előtérbe kerülnek a negatív részei a játszatásának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 7., hétfő 14:12

350ezer fonttól - 500ezerig / hét. Erről szólnak a hírek.
most megy élőbena sajtótájékozató, nem tudom mit lehet ennyit kérdezni tőle, gondolom majd megtudjuk ha írtok róla cikket.
Remek megállapítás :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég