Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 5., hétfő 18:09

Szerdán jönnek a részletek állítólag.
#ado
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. december 5., hétfő 17:59

Kerlon írta: De ez a téma sem egészséges. Most sikereket akarunk elerni vagy Ct akarjuk sikerekehz segíteni..?
De megint azt ki mondta, hogy CR-t akarja bárki sikerekhez segíteni? :)

Ha következő 5 évben 3 BL és 3 bajnoki címet nyerünk CR nélkül, tőlem akkor elmehet... minden tiszteletem ide vagy oda. :) De erre látok mérföldkövekkel kevesebb esélyt...

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. december 5., hétfő 17:31

Egy a lényeg gyerekek,nem kell ezt túlbonyolítani.Cr még mindig olyan szinten szállítja a gólokat,hogy kikezdhetetlen.Vagyis lehet baszogatni,de sok értelme nincs,csak magatokat járatjátok le vele.Láttuk nemrégen hány pontba került,mikor nem jöttek a KISCSAPATOS góljai.Amikor ez a helyzet változni fog és nem 1-2hónapig,hanem a féléves,évvégi összesítéseknél(mármint a gólszám),akkor lehet elkezdeni agyalni.Vagyis normális esetben akkor kellene.
Most egy páran biztos sértve érzik majd magukat és jönnek majd a támadások,ezért csak a játék kedvéért menjünk bele.Kivesszük Crt ok.Kit teszünk be helyette?Veszünk valakit 100millioert egy Hazardot?Ő lenne az utód?Vagy csak betesszük Asensiot a helyére?Ügyes a gyerek,nem mondom,de erre még nem áll készen.De tegyük fel hogy élne a lehetőséggel,és annyit fejlődnénk vele csapatjátékban.És a gólok.Én értem,hogy egyenesen arányos a kettő,de eddig nagyon nem látom ezt benne a csapatban,hogy pótolni tudnák Cr góljait.Akkor már mindjárt el kellene takarítani Benzemát is és egy vérbeli középcsatárt játszatni aki gólokat lő.Jó sokat.Itt van Mariano,kézenfekvő lenne,de ez akkor is lutri.Na meg mennyi az esélye.Kirakják a BBC 2tagját és bekockáztatnak 2 fiatallal.Esélytelen.Vagy veszünk egy Aubát 80ért?Ugyan.Nem rossz,de csak a mai gyenge kínálat miatt tűnhet extrának,és ezt ha a szivünkre tesszük a kezünket mind tudjuk.Nem akarok vitatkozni,válaszolgatni túl hosszan,ha valaki erre azt mondaná,hogy senki nem akarja elküldeni,csak fokozatosan fogadja el majd a padot bla bla,akkor már most mondom,hogy az nem fog menni.Ha van egy harcikutyád amit verekedtetsz(én nem szoktam),nem fogod tudni levinni a játszótérre és kölcsönösen segget nyalatni a palotapincsikkel.Használod amíg tudod,és arra amire tudod.Crnek már ez lesz a sorsa.Amikor az eredményei làtványosan csökkenni fognak a Bernabeu közönsége felzabálja majd.Tudjuk milyenek.El fog menni,mert nem fogja bírni,teljesen mindegy meddig szól a szerződése.De az még mindig sokkal később lesz,itt már akkor a topikjában reggeltől estig nem lesz egy szabad óra mert egyesekben itt túl kevés a tisztelet felé.Persze mindenki mondjon amit akar,meg írjon is,ez csak az én meglátásom.
Buenas noches!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. december 5., hétfő 17:10

Kerlon írta:Mert eddig kifogás nélkül beállt a sorba.. Én ebben nem hiszek már egy ideje, túl öncélú. Egy egy meccsen még megteszi ezeket, de huzamosabb ideig ő erre képtelen.
Én a jövőbe nem látok, csak reménykedni tudok benne. Amit tudok, hogy a folyamatnak már a tizedik után el kellett volna kezdődnie, amikor már alig tudta befejezni a szezont a térde miatt. Szépen, lassan, fokozatosan, akkor nem fájt volna senkinek.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 5., hétfő 16:58

ericco írta:
Kerlon írta:Most sikereket akarunk elerni vagy Ct akarjuk sikerekehz segíteni..?
A sikerekehez kell egy jó CR, és ez a cél.
Az én véleményem szerint ez csak akkor lehetséges, ha ő maga is beáll a sorba, és egy lesz a csapatból. Különben a hátsó ajtón fog ő is távozni, mint oly sokan, akik ezt nem ismerték fel időben.
Mert eddig kifogás nélkül beállt a sorba.. Én ebben nem hiszek már egy ideje, túl öncélú. Egy egy meccsen még megteszi ezeket, de huzamosabb ideig ő erre képtelen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. december 5., hétfő 16:49

Kerlon írta:Most sikereket akarunk elerni vagy Ct akarjuk sikerekehz segíteni..?
A sikerekehez kell egy jó CR, és ez a cél.
Az én véleményem szerint ez csak akkor lehetséges, ha ő maga is beáll a sorba, és egy lesz a csapatból. Különben a hátsó ajtón fog ő is távozni, mint oly sokan, akik ezt nem ismerték fel időben.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 5., hétfő 16:47

De ne már egy echte csatarnak kelljen balszelsot játszania, mert CR már csak középen érzi. Szerintem ez komoly probléma és én továbbra se örülök C szerződésének. Lecserelni is alig lehet, nem kirakni, ha szarul játszik... És nem védem Benzemat, bűn szar ő most amúgy is. De ez a téma sem egészséges. Most sikereket akarunk elerni vagy Ct akarjuk sikerekehz segíteni..?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. december 5., hétfő 16:32

Én sem érteném miért. Hiszen egyébként is nehézkesen megy sokszor a felállt védelem elleni játék.
De a múltban is gyakori volt Benzema kihúzódása bal szélre amennyiben emlékeim nem csalnak és ilyenkor ált. CR volt középen helyette, hogy most ez miért van, hogy üresen marad a bal szél az már másik kérdés.
Lehet azt mondani, hogy CR túl sokat kolbászol be középre, de akár azt is, hogy Benzema már arra is lusta, hogy ezeket a pozíció cseréket megcsinálja. Ezt viszont csak ők tudják mennyire kell vagy kellene ennek rendszeresnek lennie. Én csak azt akarom az egészből kihozni (hogy bár én eddig nem nagyon illettem negatív kritikával Benzemát), hogy ez Benzema védelmében azért elég gyenge érv. Ha csak ennyi lenne vele a gond, hogy CR elveszi a helyet tőle akkor szerintem már rég megoldást talált volna Zidane és nem kellene Benzema szenvedését néznünk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 5., hétfő 16:26

Miért adnánk fel a balszelt? Miért szukitenenk le a játék térünket? Az lenne taktikai utasítás, hogy menj be, surusodj közepén, hogy ne tudjunk támadni?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. december 5., hétfő 16:20

De honnan van az info, hogy CR önkényesen megy be csatárnak? Csak mert tényként írod le...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 5., hétfő 16:11

El Unico írta:
Kerlon írta:Tegnapi CR és Benzema közti különbség annyi volt, hogy a portugál aktívabb volt, de ő sem tündökölt. Marcelo topikjában mondjuk leírtam, hogy mennyire baj az, hogy önkényesen bemegy csatárnak, ezzel Karim vagy kiszorul, vagy CR elveszi a teret középen és próbál játszani, de meg sem tudja közelíteni azon a poszton Karim okos játékát, mert kicsit hozzáérnek, aztán összeesik vagy elpattan tőle. Karim meg Mascheranoval, Piquével is nyakán úgy veszi le a labdákat, mintha senki nem lenne rajta. Pedig ez nagy szó, mert a francia ezek után rendre megjátszotta a társat, amiből gyorsan építkezhetünk tovább. C meg? Vagy szabadot kap vagy nem, de egyikből sem előnyünk származott\ik, mert visszazár az ellenfél. És mivel jól látható, hogy C-nek büdös a balszélen játszani, ezért Zidanenak ki kell találnia valami 2 csatáros vagy szabadabb játék rendszer az első 2 embernek.

Szerintem valamennyire igaza van R24-nek, hogy C-t sem kell sajnálni, de továbbra is azt mondtam, hogy tegnap Marcelo és Benzema voltak a legrosszabbjaink Zidane mellett.
Tehat ha Benzema szarul jatszik es szarik bele stilusban nyomja, arrol is CR tehet? :lol:
Meg elveszi a helyet Benzematol? Na ne.

A Barcelona remekul kivette mindket tamadonkat a jatekbol, jol megszerveztek a vedekezesuket, nem hagytak sok teruletet nekunk, es kontrazni sem nagyon tudtunk... nehogy mar CR-re kenjunk mindent. O sem szent, meg hibatlan, de ez egy vicc volt amit leirtal Kerlon.
Nem, de amikor egy fogalmatlan rohangál a helyeden és olyan tereken helyezkedik, amit te nem tudsz kihasznalni az már baj. És igen rendre eloforudl, hogy Benzema kint a szélén vagy ketten vannak kisteruleten és csak akadek az egyik. Benzema ettől függetlenül is szar, de ha szerinted amit írok vicc volt akkor azt ajánlom olass utána pár taktikai dolognak. Ugyan ilyen fals szerepekben még Casemiro szokott tevékenykedni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. december 5., hétfő 13:46

Realista24 írta:Mármint a cég, aki intézte neki a dolgot :mrgreen:
Jah, így értettem. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 5., hétfő 13:25

rashidm írta:
Realista24 írta:Azért ne keverjük a dolgokat.
CR-ék kihasználták az adóoptimalizálás lehetőségét, addig a Barcások többsége nem tüntettet fel bizonyos bevételeket (már ha jók az emlékeim róla).

Az egyik törvényes a maga módján (még ha sokak szemét szúrja is), a másik törvénytelen.
Jah, bocsi én úgy olvastam hogy ő is sunyi volt. :mrgreen: A magam részéről mondjuk ez ugyanaz kb, hiába törvényes valamilyen szinten. Majd csámcsognak ezen is katalánék.
Mármint a cég, aki intézte neki a dolgot :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. december 5., hétfő 13:18

Realista24 írta:Azért ne keverjük a dolgokat.
CR-ék kihasználták az adóoptimalizálás lehetőségét, addig a Barcások többsége nem tüntettet fel bizonyos bevételeket (már ha jók az emlékeim róla).

Az egyik törvényes a maga módján (még ha sokak szemét szúrja is), a másik törvénytelen.
Jah, bocsi én úgy olvastam hogy ő is sunyi volt. :mrgreen: A magam részéről mondjuk ez ugyanaz kb, hiába törvényes valamilyen szinten. Majd csámcsognak ezen is katalánék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 5., hétfő 13:15

rashidm írta:
M1Ö írta:150 millió?! :ozil: Azért már elég keményen letöltendőt kapna, nem? Vagy elvinné valaki helyette a balhét?
Az lenne "vicces", hogyha CR börtönt kapna... Messi meg a "adóoptimalizáló" meg kb egy ejnye-bejnyét.
Azért ne keverjük a dolgokat.
CR-ék kihasználták az adóoptimalizálás lehetőségét, addig a Barcások többsége nem tüntettet fel bizonyos bevételeket (már ha jók az emlékeim róla).

Az egyik törvényes a maga módján (még ha sokak szemét szúrja is), a másik törvénytelen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 5., hétfő 13:02

rashidm írta:Az lenne "vicces", hogyha CR börtönt kapna... Messi meg a "adóoptimalizáló" meg kb egy ejnye-bejnyét.
Csak azért kérdem, mert náluk ehhez képest valami piti összegekről volt szó, nem? Ezért kapott felfüggesztettet. Meg mintha Mascheranonál is "csak" pár milla csalás lett volna. Ez a 150 azért elég komoly vagyon, ha igaz persze.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. december 5., hétfő 12:40

M1Ö írta:150 millió?! :ozil: Azért már elég keményen letöltendőt kapna, nem? Vagy elvinné valaki helyette a balhét?
Az lenne "vicces", hogyha CR börtönt kapna... Messi meg a "adóoptimalizáló" meg kb egy ejnye-bejnyét.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 5., hétfő 11:27

150 millió?! :ozil: Azért már elég keményen letöltendőt kapna, nem? Vagy elvinné valaki helyette a balhét?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. december 5., hétfő 10:57

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:150? Multkor meg ugy volt, hogy egy legalis ír vagy milyen vallalat foglalkozik az ugyeivel...azert akinek ennyi biznisze van a focin kivul is az remelem ilyennel nem kockaztat
A Spiegel tv interjút készített három velem utazóval Barcelonában, pont ez kapcsán, és mutatták a szerződés másolatát, mindent. Úgyhogy várhatóan robbanni fog a bomba.

Adóoptimalizálás vagy adócsalás.... Ha Cr előbbi, ha Messi, akkor utóbbi. Kinek a pap, kinek a paplan.
Nem úgy volt eredetileg, hogy a Clasico előtt, pénteken fog robbani a bomba? Azóta is csend van. De lehet csak új bizonyítékok kerültek elő, amiket szintén be akarnak mutatni, viszont ezeket újra kell ellenőrizni, utána kell járni a dolgoknak.
Amúgy tuti nem CR ötlete volt az adócsalás. Egy laikus nem tudja, hgoy műköndek ezek a dolgok. Ha tudott is róla, valamelyik könyvelője győzhette meg, hogy sosem fog lebukni, vagy ilyesmi.
Nem a Te kezed van a dologban? Gyanús volt ez a barcelonai kiruccanásod :mrgreen:
Merci Zizou!

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. december 5., hétfő 10:01

Egy meccsen lehet bárki gyenge,de még bűnszar is.Cr mostanában azért pakolgatott le az asztalra, ,,Karim" meg hetek,lassan hónapok óta kevés mint lopótökben a bűnözési hajlam.Így az összehasonlítás nem biztos igazságos lenne most.Nem mellesleg én is úgy láttam,hogy hajtott még a meccs végén is(nem meglepó hiszen hátrányban voltunk),lehet nem 100%osan védekezett vagy miegymás,de összességében odatette magát.Fasza jó magasra felugrott a szabadrugásnál ,be is szartak rendesen és Ramosra már nem tudtak figyelni 100%osan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég