Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 10., szerda 7:27

Whoscored szaga van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 10., szerda 7:21

H.E.H.E. írta:Ez egy mekkora szar lista :lol:

Ahol nincs kroos 10ben, az szora sem erdemes.
Mikor ernek ezek a jatekosok tobbet, mint kroos?
Hol van varane?
Csak hogy ket nevet emlitsek.
Aztan ha az a faradt deliali ott van, akkor asensionak is ott kene lennie mellette, nem?

Kabare az egesz lista.
Kane bappe elott?
Milyen alapon? :lol:

Hagyjuk is felbaszol kora reggel
Hogy Ali Asensio előtt van, az szerintem érthető.
Kane is érthető, hogy elől van..majdnem 25 gólos a PL-t és BL-t nézve, úgy hogy csak január van.
Kroos, Isco és Varane viszont tényleg érthetetlen.
Itt a jelenlegi forma alapján vannak az emberkék rangsorolva, illetve hogy mennyit jelennek meg a sajtóban.
Nekem Rashford elég rejtély, hogy mi a toszt keres 15. helyen :hmmm:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 10., szerda 7:14

Ez egy mekkora szar lista :lol:

Ahol nincs kroos 10ben, az szora sem erdemes.
Mikor ernek ezek a jatekosok tobbet, mint kroos?
Hol van varane?
Csak hogy ket nevet emlitsek.
Aztan ha az a faradt deliali ott van, akkor asensionak is ott kene lennie mellette, nem?

Kabare az egesz lista.
Kane bappe elott?
Milyen alapon? :lol:

Hagyjuk is felbaszol kora reggel
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. január 10., szerda 0:01

Ez volt már valahol?
http://www.football-observatory.com/IMG ... index.html
Itt egy lista a top100 legértékesebb játékosról jelenleg és nagyon forradalmira sikerült :ozil: olyan ugye nincs hogy 100 nevet olyan sorrendbe rakjon hogy mindenki egyetértésben bólogasson, de szerintem ez elég valósághű, ha azt nézzük hogy milyen tudományos számításokat végeztek. (Ha nagyon érdekel akkor van ott egy "research note" link angolul ami elmagyarázza mi alapján jött ki a lista)
Egy bajom a listával hogy nem találom Modricot, de Ronaldo az ott van a helyén :shifty: na ki találja meg
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 8., hétfő 23:21

az is a baj, hogy valamiért nem lehet lecserélni...
bármilyen "szent tehenünk" is volt az elmúlt időben
olyanra nem emlékszek, hogy egyáltalán nem lehetett őket lecserélni :hmmm:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 8., hétfő 22:50

Ami engem a legjobban aggaszt az a sebessége.

Azt hiszem Ziro te írtad meccs alatt, hogy olyan mint ha a fifaban egy 60-as értékelésű emberrel akarnál 90-es ember dolgait csinálni. :D

Tényleg úgy fut mostanában mint ha valaki húzná vissza..Gyorsulása nulla.

Viszont a BL meccseken baromira nem ez volt. Nem értem.

Ha csak spórol tudatosan az erejével(nem hiszem, hogy ennyire) akkor meg menjen már a fenébe és cseréljék le. Senki sem fontosabb mint a csapat.

Nem tudom hova tenni a jelenlegi CR-t.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 22:22

A játéka a gyászos. Esetleg a bl himnuszt le lehetne játszani neki is, meg Marcelonak is, akkor talán megtisztelné a klubot némi teljesítménnyel pár mezei bajnokin is.

Mondjuk az se sokkal szimpibb, amit Kroos meg Modric lelötyög pár labdavesztésnél. De azért ők még normálisabb teljesítményt nyújtanak.
Nem illik.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. január 8., hétfő 8:43

Realista24 írta:Gareth Bale in La Liga this season:

6 games
18 shots
4 goals

Cristiano Ronaldo in La Liga this season:

12 games
79 shots
4 goals

Ez mondjuk gyászos.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 8., hétfő 7:55

Gareth Bale in La Liga this season:

6 games
18 shots
4 goals

Cristiano Ronaldo in La Liga this season:

12 games
79 shots
4 goals
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 8., hétfő 7:20

A második félidőre ki sem kellett volna jönnie, Asensiót kellett volna kiküldeni, ez van. Aztán jött Lucas :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 8., hétfő 7:05

KAG írta:
.Nem is nagyon idegeskedik már.


Én úgy látom, hogy meg lehetne még oldani vele 1-2 évig, ki lehetne használni pár adottságát, de kéne mellé 2-3 komoly játékos aki rendre alakítja ki a helyzeteket neki.
Kérdés, hogy ez megéri-e?
Én jövő nyáron még mindenképp meghagynám őt centerbe.
Egyszerűen nincs olyan elérhető csatár a piacon, akire azt mondanám hogy igen, Ő kell nekünk.
Viszont ott van Hazard és Sanchez . . . (és nem, Asensio kanyarba sincs egyikkel sem, lehet mondani akármit)
Velük szerintem Ronaldo még bemutathatna egy utolsó nagyot a világnak.
Én meg úgy látom, hogy a helyzet kihasználása is már pocsék, szóval nem érdemes rá így építeni. Amúgy beleférne, de így alá dolgoztatni 9 embert... Nem. Ha nem javul, akkor nálam gyakorlatilag hamar a padon találná magát, ha jönne előre a nyáron két támadó.

Értékeld a topikban Vanillasky jól leírta az egészet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 8., hétfő 5:43

KAG írta: Én úgy látom, hogy meg lehetne még oldani vele 1-2 évig, ki lehetne használni pár adottságát, de kéne mellé 2-3 komoly játékos aki rendre alakítja ki a helyzeteket neki.
Kérdés, hogy ez megéri-e?
Én jövő nyáron még mindenképp meghagynám őt centerbe.
Elsodlegesen Bappe ugytol tennem fuggove. Bappet kell meggyozni, h o venne at CR helyet es lehetne az elsodleges golvago. Ha semilyen korulmenyek kozott nem lehetne meggyozni, akkor tenyleg maradjon CR mint center, de akkor a 2 szelre kell egy egy tamado akik allando nyomas alatt tudnak tartani az ellenfel vedelmet es ahogy irod helyzeteket teremt CR-nek. Aztan 2 ev mulva meglatjuk, h Juniorbol mi lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

varga226
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 8., hétfő 1:10
Kedvenc játékosaid: ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: varga226 » 2018. január 8., hétfő 1:30

Ronaldo sokkal jobb mint Messi.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 8., hétfő 1:27

varga226 írta:Továbbra is ő a világ legjobb játékosa, sőt a valaha volt legjobb. ESZMÉLETLEN JÓ JÁTÉKOS!!!!!!!!!!!
Igen, mert Messi földönkívüli. Meg nem is focista, nem is tudom minek nevezzem, több annál. Mint a csapatod, több mint egy klub. Messi is a Barca a minden. Feküdj le ezzel a tudattal. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

varga226
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 8., hétfő 1:10
Kedvenc játékosaid: ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: varga226 » 2018. január 8., hétfő 1:25

Továbbra is ő a világ legjobb játékosa, sőt a valaha volt legjobb. ESZMÉLETLEN JÓ JÁTÉKOS!!!!!!!!!!!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 8., hétfő 1:17

Nem hiszem, hogy a padot tartósan elfogadná. Megszokta, hogy körülötte forog a világ. Egy-egy meccset kihagyna, de nem tudom róla elképzelni, hogy bármelyik rangadóra ne ő akarjon kifutni akár sántán is. A szava viszont nagy, és mellőzéskor jönne a feszkó az öltözőben, meg a csapatmorál leépülése, táborokra szakadás, edzőbuktatás, stb. (Lásd Casillas: piszok nehezen fogadta el az elfogadhatatlant, és az edző is ráment, mire rendet rakott). Szerintem ezt nem kéne megvárni, ráadásul ha egy-két évig itt tinglitanglizik, elveszti a piaci értékét plusz a csillagászati fizut is állni kell egy esetleges csere CR részére. Vele kapcsolatban nagy levegőt kell venni és dönteni, vagy köré építünk mindet továbbra is, vagy veszi a kalapját. Más szerintem nem fog működni.
Azt meg nem hinném, hogy nem lehet olyan játékost hozni, aki a jelenlegi mutatóit ne tudná hozni. A fiatal Ronaldo pótolhatatlan volt, a mai nem. PSG ideális lenne, pénzzel bírnák, csillogás van, bajnokság gyenge csak az a baj, hogy Neymarral kikezdenék egymást, mert nem tudnák eldönteni, hogy kinek nagyobb az egoja meg az arca. Anglia már nem lenne neki való, bármelyik pudingfejű vagy nagy néger védő megenné, többet feküdne a gyepen, mint nem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 8., hétfő 0:56

.Nem is nagyon idegeskedik már.
Én mindig azt látom, hogy már nevet rajta.
Amit valahol megértek... ami tavaly még a füléről is befelé pörgött, úgy most a 100%-os helyzetek is mellé mennek, kifelé pattannak vagy a védő rúgja ki a vonalról.

Mondjuk az is szomorú, hogy egy 33 éves faszitól várjuk még mindig a megváltást.
Ennyi idősen más szélső/csatár már sok esetben valahol levezet.

Én úgy látom, hogy meg lehetne még oldani vele 1-2 évig, ki lehetne használni pár adottságát, de kéne mellé 2-3 komoly játékos aki rendre alakítja ki a helyzeteket neki.
Kérdés, hogy ez megéri-e?
Én jövő nyáron még mindenképp meghagynám őt centerbe.
Egyszerűen nincs olyan elérhető csatár a piacon, akire azt mondanám hogy igen, Ő kell nekünk.
Viszont ott van Hazard és Sanchez . . . (és nem, Asensio kanyarba sincs egyikkel sem, lehet mondani akármit)
Velük szerintem Ronaldo még bemutathatna egy utolsó nagyot a világnak.


Jó lenne látni valakit, aki lassan átveszi csapaton belül a húzóember szerepet tőle , mert Ő már erre nemképes.
ZIDANE

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2018. január 8., hétfő 0:41

A BL-t még megvárnám vele, ott mindig előtudja rántani a toppot, a bajnokságba már nem is nagyon játszatnám a Classicon kivül (ott se). Hagy pihenjen.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 8., hétfő 0:34

Én még a bl-t megvárom,de egyszerűen eltűnt a motiváció ami eddig 200ra pörgette.Más dolgokkal foglalkozik,leszarja ha nem rúg gólt.Nem is nagyon idegeskedik már.Persze megértem,az elmúlt 2 évben minden elért amiért évekig melózott.Be is lassúlt nagyon.

Ha gyorsabb már nem is lesz de remélem látom még a tekintetén azt amit 8 évig legalább a bl meccseken.+ jön a vb ott kíváncsi leszek rá,simán tartalékolhat arra.

Én idén nyáron még nem engedném el,bárki jön előre.Én azt adnám,hogy nyáron bejelenti,hogy rz az utolsó éve itt aztán szépen okosan kihoznak belőle egy szép búcsú évet.

Persze a reális forgatókönyv nem ez,hanem hogy majd 2020ban edzőt buktatunk,mert padoztatja a tolószékes Cr-t :D

Amúgy meg zseniális 8 év volt,remélem van benne még pár nagy meccs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 7., vasárnap 23:52

Sajnos már többet árt, mint használ. Lassan beláthatná, hogy távozhat a klubtól legendaként, mert az volt, nem vitás, vagy kiseprűzhetik a hátsó ajtón, mint két másik legendás játékost, Casillast vagy Raúlt. Az utolsó emlékek minden szurkolóban jobban megmaradnak. Nincs már kraft a srácban, és már annyi máson jár az esze (saját márka, színészkarrier, stb.), hogy eltűnt a szeméből a Rocky filmekben megismert tigristekintet.
Ebben volt több X.Alonso, az általam látott egyik legintelligensebb játékos. Tudta, hol a vége, még levezetett egy kicsit a bájernben :) , majd szögre akasztotta a stoplist.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég