Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 5., csütörtök 8:26

Nem nagyon értem sem anyagilag sem sportszakmailag a választását, de ha neki ez a vágya, akkor sok sikert...
DE legalább 150-et le kell akasztani a Juventusról, pont nem érdekel honnan kaparják össze a pénzt. Amilyen árak vannak az átigazolási piacon ez még egy 33 éves CR-ért is baráti ár, amekkora média és reklámfigyelmet fog hozni a csapatának.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 8:22

Meg mindig csak pletykak vannak, semmi hivatalos, semmi nyilatkozat. Ugyhogy egyelore marad, mert Perez azt mondta, szerzodese van, es egy kivasarlasi ar. Ugyhogy nincs gaz, marad. :-*
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 8:13

Csabi írta:nekem azzal semmi gondom, hogy menni akar, azzal se hogy perez nem akar neki nagyobb dellát adni.

de az hogy neymarra van pénz világ faszára, a klub élő legendájára meg nincs, na ezt nem veszi be a gyomrom.
Nekem is ez a legnagyobb bajom. Amúgy továbbra is azt mondom, hogy C kapja meg a pénzét, de 1 évvel rövidítsék a szerződését. Mondjuk tényleg nem értem azt se, hogy ő mit akar. Ha megint hisztizik meg durcázik, akkor menjen, mert azért elég sok ez, hogy évente, 2 évente ezekkel jön. Főleg, ha nem tudja elfogadni az új generációs váltást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 6:44

kiserik írta: Nem vitázni akarok, de lehet, hogy ez sem ilyen egyszerű. Szerintem a BL döntőben már mind a két fél tudta, hogy mi fog történni (már ha fog). Nem köszönök el a szurkolóktól, ha fizuemelést akarok. Nem megyek el 30ért máshova, mert 45 helyett csak 32t akarnak adni. Nekem ez nem kerek.
Teljesen egyetértek azzal , hogy senki se nőjön a klub felé. Se játékos, se edző, se elnök...
Ez innentől már csak szimpátia kérdése, hogy ki kinek hisz jobban. Mind a két fél hibázott, ha egyáltalán lehet hibának hívni, hogy elmegy/elengednek egy olyan játékost, aki eltöltött 9 évet és megnyert mindent. Többször is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 5., csütörtök 6:18

Realista24 írta:
kiserik írta:Nincs ezzel semmi baj, a klub foci ilyen, csak megint mindenki a játékosra mutogat, aztán meg nem tudni pontosan mi is zajlott a háttérben, csak az biztos, hogy ismét egy klub legenda, ismét egy nagy vezér, ismét a hátsó ajtó...
A hátsó ajtót magának köszönheti ha úgy lesz. Szerintem.
Nem vitázni akarok, de lehet, hogy ez sem ilyen egyszerű. Szerintem a BL döntőben már mind a két fél tudta, hogy mi fog történni (már ha fog). Nem köszönök el a szurkolóktól, ha fizuemelést akarok. Nem megyek el 30ért máshova, mert 45 helyett csak 32t akarnak adni. Nekem ez nem kerek.
Teljesen egyetértek azzal , hogy senki se nőjön a klub felé. Se játékos, se edző, se elnök...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 5:54

kiserik írta:Nincs ezzel semmi baj, a klub foci ilyen, csak megint mindenki a játékosra mutogat, aztán meg nem tudni pontosan mi is zajlott a háttérben, csak az biztos, hogy ismét egy klub legenda, ismét egy nagy vezér, ismét a hátsó ajtó...
A hátsó ajtót magának köszönheti ha úgy lesz. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 5., csütörtök 5:33

Nincs ezzel semmi baj, a klub foci ilyen, csak megint mindenki a játékosra mutogat, aztán meg nem tudni pontosan mi is zajlott a háttérben, csak az biztos, hogy ismét egy klub legenda, ismét egy nagy vezér, ismét a hátsó ajtó...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 5:23

Ennél jobb időpont nincs a szakitasra. Egyik fel sem marad adósa a másiknak. Maximum a szurkolokban marad hiányérzet az elmaradt búcsúmeccset miatt, de azt meg Ce cseszte el harom perccel a BL donto lefújását követően. Ezért kar lesz szidni Perezt.

Ilyet ember nem csinálhat, se kecske. Nem. Egy Real Madridban nem. A megtartása is jo lenne ésszerű keretek között, de nem úgy hogy a nyúl viszi a vadaszpuskat.

Ha pedig az a döntés hogy távozik, akkor minél hamarabb, hogy legyen időnk mindenre.

En szeretnem ha maradna, de az első mondatomat tartom. Az aláírt meze szépen mutat a falon, gondolom o is kirakta a falra a közös kepunket. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 2:35

ferni írta:De most ha nem akar maradni mit kell ennyire túlragozni?
Túlragozni már felesleges,de ne is dugjuk a fejünket a homokba.Persze jön majd a búcsúvideo,meglesz indokolva érthető dolgokkal.De a buli a perezzel való konfliktusából robbant ki.Az,hogy utána már elkezd gondolkozni talál egy új projectet magának és motivációt is ezzel(ami teljesen érthető) az már az utolsó bekezdés a storyban.

Végülis Zidane is el tudott fáradni pont néhány órával azután,hogy meetingelt Perezzel a nyári igazolásokról.

Szerintem esze ágában sem lett volna váltani,ha a klub úgy áll hozzá ahogy azt megígérték neki ,vagy ahogy úgy álltalában szokás ekkora legendákkal.

Ez így hatalmas bukó lesz nekünk, gyakorlatilag egy nyáron buktuk az alltime edzőnket és játékosunkat.Ebbe perez bele fog bukni.És akkor jöhet a totális káosz elnök edző és kecske nélkül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 5., csütörtök 1:38

De most ha nem akar maradni mit kell ennyire túlragozni?
Nincs ennél feljebb neki, olyan csoda lett az elmúlt 5 éve és hogy honnan hova küzdötte fel magát a csapattal a Barca aranykorszakából (amit mellesleg eléggé túlszárnyalt a csapat), a nagy Messi istenítésből, ahol az argentín volt a szent tehén, CR meg maga az ördög, hogy arra szavak nincsenek.

A tavalyi volt a legjobb szezon, ahol azokat is beárazta, akik szerint az elődöntő/döntőbem sose teljesít :lol:
Idén már megint szidták ezért, de a PSG Juve duónak eltett azért 3-3 gólt :lol:

CR azért ilyen jó, mert mindig motivált, folyamatosan.
Érthetetlen, hogy csinálja ezt, sose elég neki semmi.

De ha ezt nálunk elvesztette nincs értelme ezt továvb erőltetni, mert annak nagyon-nagyon csúnya vége lenne és az nem kell senkinek.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: volt » 2018. július 5., csütörtök 1:31

dannen írta:Edu Aguirre: Jorge Mendes met with Florentino Perez a couple of hours ago. It's over, Cristiano is out of Madrid.

allitolag nagyon hiteles forras, a csavo gyakorlatilag ronaldo es kornyezete ismerosei koze tartozik.
Fasza, Ronaldo lelép, de legalább Mbappé sem jön.. :vivo:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 4., szerda 22:53

lestat írta:
Realista24 írta:Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.

Vegre valami. Nem lesz itt csaszkalas.

Ez a kibaszott legenda itt fogja befejezni. Nem akarom mas klub mezeben meglatni.
Csak visszakéri az audi kulcsokat meg a melegítőket stb :lol:

Amúgy szerintem kár reménykedni.Ez a buli csak akkor borulhat ha valamelyik szponzor mutatja a fuckot a juvénak és nem lesz meg a pénz.De ez túl jó üzlet ahhoz,hogy bárki visszalépjen a vevő oldalról.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. július 4., szerda 22:41

Realista24 írta:Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.

Vegre valami. Nem lesz itt csaszkalas.

Ez a kibaszott legenda itt fogja befejezni. Nem akarom mas klub mezeben meglatni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. július 4., szerda 22:19

nekem azzal semmi gondom, hogy menni akar, azzal se hogy perez nem akar neki nagyobb dellát adni.

de az hogy neymarra van pénz világ faszára, a klub élő legendájára meg nincs, na ezt nem veszi be a gyomrom.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 4., szerda 22:16

dzsi91 írta:
Realista24 írta:Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.
Az öreg florentino rábasz az asztalra és széttépi a juve ajánlatát.

Amúgy vicc ez a 120 milla. Csak a hírektől nőttek a Juve részvényei :lol: 40 éves koráig el fog focizgatni ott, az egész calcio fejenként kéne perkáljon nekünk ennyit.Ha menni akar menjen de sokkal több pénzt is megérne ez a juvénak meg úgy az egész olasz focinak.

Az meg,hogy jófejségből aprópénzért erősítünk európai riválist megint csak mindfuck.Ja és a minimum,hogy addig Cr nem megy sehova amíg Bappe vagy Neymar meg nem érkezett.Mi a pöcsömet jófejkedünk augusztus 31én is lehet faxolni...

Cr szemszögéből értem a dolgokat,meg Zidane szemszögéből is.De azt nem értem,hogy ilyenkor hol van a hidegvér.

Zz-nek szerződése volt,Cr-nek is.Mi meg mint valami balfaszok tartjuk nekik az ajtót és rohanunk zs megoldások után amikor minden fasza volt.

Én jóllaktam egy 10 évre,senki a nyomunkba se fog érni ha lefagyasztjuk a klubot pár évre de azért ez még is mi a pöcsöm már.A nagy hidegvérű klub aztán itt jófejkedünk aprópénzért adunk el 5szörös aranylabdást.
Csovesbanat ( :mrgreen: )ez az egesz ugy, de jol leirtad. Csak annyit tevedtel, hogy hatszoros aranylabdas.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 4., szerda 22:11

Realista24 írta:Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.
Az öreg florentino rábasz az asztalra és széttépi a juve ajánlatát.

Amúgy vicc ez a 120 milla. Csak a hírektől nőttek a Juve részvényei :lol: 40 éves koráig el fog focizgatni ott, az egész calcio fejenként kéne perkáljon nekünk ennyit.Ha menni akar menjen de sokkal több pénzt is megérne ez a juvénak meg úgy az egész olasz focinak.

Az meg,hogy jófejségből aprópénzért erősítünk európai riválist megint csak mindfuck.Ja és a minimum,hogy addig Cr nem megy sehova amíg Bappe vagy Neymar meg nem érkezett.Mi a pöcsömet jófejkedünk augusztus 31én is lehet faxolni...

Cr szemszögéből értem a dolgokat,meg Zidane szemszögéből is.De azt nem értem,hogy ilyenkor hol van a hidegvér.

Zz-nek szerződése volt,Cr-nek is.Mi meg mint valami balfaszok tartjuk nekik az ajtót és rohanunk zs megoldások után amikor minden fasza volt.

Én jóllaktam egy 10 évre,senki a nyomunkba se fog érni ha lefagyasztjuk a klubot pár évre de azért ez még is mi a pöcsöm már.A nagy hidegvérű klub aztán itt jófejkedünk aprópénzért adunk el 5szörös aranylabdást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. július 4., szerda 21:33

Realista24 írta:Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.
Mendes viszi őt is a Wolverhamptonba :mrgreen: :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

petiamadridista
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 4., szerda 21:33

Menjen ha menni akar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 4., szerda 21:32

Perez berendelte Mendest, ma/holnap meetingelnek, hogy mi a fuck van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 4., szerda 21:27

pheco írta:
Realista24 írta:Karim élvezi a nyaralást. Mar Lyonban van. Elég jo? :mrgreen:
Na, keresi a hazat a par ev levezeteshez az OL-ban? :mrgreen:
Jaja, most fizeti be a kezdő tíz százalékot a sorházra, ami 2022-re készül el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég